Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7401) Getadam válasza Sly Bp. (#7399) üzenetére


Getadam
csendes tag

"A Speedshoban 2000 tájt van"

Baccameg!

"Amúgy a Brandó a legjobb!"

Komcsi? Na akkor legalább most jól választottam. :C

"azért kisebb mert hőtágulás meg miegymás"

Ez eszembe sem jutott. Tényleg, milyen igaz. Tényleg csúcs ez a cég, hogy még ilyesmire is gondolnak. :R

(#7402) Sly Bp. válasza Getadam (#7401) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Na mos ez lehet parasztvakítás is de ezt hallottam :)

(#7403) stoke


stoke
csendes tag

Sziasztok!

Most szeretnék ilyen kis szépséget venni, és az lenne a kérdésem, hogy nem tudjátok-e véletlenül, hogy ha vodás előfizetésben veszem, akor a voda vesz ki valamilyen funkciót a masinából? Tehát korlátozottan tudom felhasználni, vagy egy ugyanolyan teljes értékű telót kapok, mintha függetlenbe venném (persze leszámítva azt, hogy csak vodás kártyával műxik)!? Annyit tudok, hogy live menüt nem raknak rá....

légyszi segítsetek....

előre is köszi :))

10 ember él a világon, aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem...

(#7404) Sly Bp. válasza stoke (#7403) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Minden olyan mint a gyári legalábbis nekem semmi ülönbség nem tűnt fel a független és a vodás + a T-s között!

(#7405) stoke válasza Sly Bp. (#7404) üzenetére


stoke
csendes tag

köszi szépen a gyors választ :DD

10 ember él a világon, aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem...

(#7406) Sly Bp. válasza stoke (#7405) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ezért vagyunk :)

(#7407) balazs0102


balazs0102
senior tag

Nemtom miylen lehet a Brando fólia..de . 6. hó 30-án bement barátnőm gsm-boltba, hogy vegyen nekem...miondják neki, hogy 2500 ft....megrendelte, azt mondták másnap megvan. Másnap bemegyek, mondom miért jöttem, azt mondják hogy holnap lesz 2600 ft. Na mondom mivel jul. 1 van biztos az ÁFa emelkedés miatt egy 100-assal drágább...De megintcsak nem volt és azt mondták, hogy holnap (2-án) lesz. Bementem másodikán, másik eladó volt és 2990-ért árulták már a Brando foliát. Gondoltam h K. Anyátok és mondtam nekik h ennyiért nem kell egy nyomorék fólia. így 3-án bementem egy másik boltba vettem egy méretre vágható kijelzővédőt, levágtam és elsőre bubimentesen felragasztva tökéletesen teszi a dolgát. Azt hittem h rontani fogja az érintés érzékenységét mert legalább 3X olyan vastag mint a gyári ami rajta volt, de még szinte jobb, vagy ugyanolyan. Ja és minezt 990-ért és esőre pontosan lehet méretre vágni nem kell 10X faricskálni...

(#7408) Barett 50cal


Barett 50cal
senior tag

amugy most hogy van ez a térképek dolog??
mert most akkor lehet net nélkül navigációt inditani??mert jólenne.Letöltöttem mot,meg amit kell azt letudom,de ilyet h helymeghatározás nemjó...:S
Most akkor hogy??

Time you enjoy wasting, isn't wasted time

(#7409) stoke válasza Sly Bp. (#7406) üzenetére


stoke
csendes tag

azt esetleg nem tudod még, hogy jelenleg a voda mit ad a készülékhez?

10 ember él a világon, aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem...

(#7410) Sly Bp. válasza stoke (#7409) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én már nem tudok semmit :D A t is napról napra mást ad a voda is a független is :) Nem tudok semmit biztosra mondani!

(#7411) stoke válasza Sly Bp. (#7410) üzenetére


stoke
csendes tag

ok, akkor 1-2 nap, és megtudom magam, és megírom mit adtak nekem hozzá :DD

10 ember él a világon, aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem...

(#7412) Sly Bp. válasza stoke (#7411) üzenetére


Sly Bp.
addikt

:) Az jó lesz :) bár nekem már mindegy több ilyenem nem hiszem hogy lesz volt már 3 db! :D

(#7413) IkszIpszilon


IkszIpszilon
aktív tag

120M RAMból mennyi áll a felhasználó rendelkezésére?
Mik lehetnek azok az egyéb fájlok a telefonmemóriában amik a fájlkezelőben nem látszanak?A 86,1Mból mennynek kéne szabadnak lenni?

X.Y.

(#7414) FoxiestFox válasza Con Troll (#7363) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Kártya nekem is nehezen jár ki, szerintem ez nem bug hanem feature. :D

(#7415) Sly Bp. válasza FoxiestFox (#7414) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem is értem ti minek veszitek ki meg rakjátok vissza a kártyát :D? Ott a Cerka azzal kell megnyomni :) Én sosem vettem ki :) benne volt egész életében mind a három 5800-ámban!

[ Szerkesztve ]

(#7416) FoxiestFox válasza Sly Bp. (#7415) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én nem szedegetem ki, mert szép sebességgel másol ugye USB-n is, tehát fölösleges.
De azért cserélgettem már meg próbáltam bele másikat stb, és cerkával nyomtam meg, de miután kiugrik, szorul, és nagy húzásra jön csak ki... idővel gondolom be fog kopni.
De tényleg nem számottevő dolog.
Nem tudjátok esetleg, bluetooth billentyűzetet támogat a gép? Quake 1-ezni akarok. :D

(#7417) Sly Bp. válasza FoxiestFox (#7416) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Az szorulni fog mindig :) Szerintem a billhez kell egy olyan játék is ami műxik vele! De ha lehet akkor a telót még a TV-re kötöd és kész a PS 5 :)

(#7418) pohár válasza VD (#7372) üzenetére


pohár
félisten

Seven B. a téma neve, ahonnan a képet másoltad ott van a neve is... :U

Sőt, mondom jobbat is... a lap alján van link is hogy le tudd tölteni...

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7419) FoxiestFox válasza Sly Bp. (#7417) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Van egy hidsupport nevű kis progi ami s60v3-on ment a quake-ekkel, 4 BT eszközt lehet vele a telóra kötni. Van youtube-n is egy videó ahogy a tag E90-en BT egérrel nyomja a Quake3-at..
Ezen az ugyan nem fut graf chip hiányában, de a Q1 elindul, nyomja a demóját is, csak ugye irányítani nem lehet mert nincs mivel.
De ha az a progi elindul (majd kipróbálom) akkor simán mehet a móka... ^^

(#7420) VD válasza pohár (#7418) üzenetére


VD
őstag

Ha ilyen egyszerű lett volna, valószínűleg nem kérdezgetném, hogy mi a neve. :U
A Seven Blue (mert ez a hivatalos neve, csak a smartnews-on v.miért megrövidült) Alapból egy szálcsiszolt aluminiumhoz hasonló kék csíkos háttér van. Még csak nyomokban sem hasonlít a linkelt kék pöttyös háttérhez. Van ugyan a csomagban 27 db háttér, de egyik sem a keresett.

A segítő szándékot azért díjazom! ;)

(#7421) kissd01


kissd01
tag

Sziasztok!

Csatlakoztam a klubbhoz én is! ;)

(#7422) Sly Bp. válasza kissd01 (#7421) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Újat vettél? Ha igen hol? És mit kaptál tartozékokként?

(#7423) FoxiestFox válasza kissd01 (#7421) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Well, come! :D

(#7424) pohár válasza VD (#7420) üzenetére


pohár
félisten

Írtam is annak aki a cikket írta, hogy kell a háttere :D

De az egyik témát nem tudom feltenni, várok az opda-s fájlokra még... :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7425) marcell1993


marcell1993
tag

ilyet is akarnák ha nem jön be az n95 8gb akkor cserés lesz egy 5800-ra!

[ Szerkesztve ]

megbízhatóságom: http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/ és http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=848816

(#7426) Sly Bp. válasza marcell1993 (#7425) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Szerintem döntsd el mi kell inkább és akkor meg tudjuk mondani hogy melyiket válaszd! Ha a kamera kell akkor N95 8GB ha érintő akkor 5800 ennyi a különbség köztük lényegében! Mind a kettő gyönyörűen szól (5800 nem szól jobban egy cseppet sem bármilyen zene cucc is)

Én az N95 8GB-ról 5800-ra utánna vissza N95 8GB-ra!

[ Szerkesztve ]

(#7427) marcell1993


marcell1993
tag

értem
Köszönöm!
Az 5800 érintőképernyője mennyire jó szerinted? Újjal mindenhol jól írányítható? És van hozzá sok hasznos prgi vagy még nem fort ki eléggé? Mert az n95 8 gb-re már van elég azt tom!

[ Szerkesztve ]

megbízhatóságom: http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/ és http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=848816

(#7428) Sly Bp. válasza marcell1993 (#7427) üzenetére


Sly Bp.
addikt

5800-t görgetni egy picit nehéz a menü-ben de teljesen használható csak baromi hamar elszáll az érintőkijelző varázsa! 5800-ra is van már több tonnányi progi!

[ Szerkesztve ]

(#7429) marcell1993


marcell1993
tag

Rendben van köszönöm a válaszokat!

megbízhatóságom: http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/ és http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=848816

(#7430) Sly Bp. válasza marcell1993 (#7429) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Döntsd el :) Jobb tanácsot nem lehet adni :) 2 egy árban lévő telefon azonos tudással!

(#7431) csutkaa válasza VD (#7372) üzenetére


csutkaa
senior tag

tessék :D

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Remélem elég lesz :DD

[ Szerkesztve ]

(#7432) pohár válasza csutkaa (#7431) üzenetére


pohár
félisten

Minden tiszteletem a tiéd, mester! :R :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7433) csutkaa válasza pohár (#7432) üzenetére


csutkaa
senior tag

:DDD köszönöm szépen! :B amúgy ha valakit érdekelne, hogy honnan vannak a képek.. hááát innen :C

[ Szerkesztve ]

(#7434) Lirion válasza Sly Bp. (#7428) üzenetére


Lirion
addikt

Áh, dehogy száll.:D Én is azt hittem már, régóta használok érintős telót g900 képében, de az most meghalt és egy vacak alsó kategóriás telefonra vagyok rászorulva, ami nem érintős és nagyon tré a kezelése meg úgy az egész. :D Megszokottá válik, persze, de ha egy nem érintős cucc a kezedbe kerül, máris másként tekintesz majd a cuccra.:)

(#7435) Sly Bp. válasza Lirion (#7434) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nálam már nincs meg az hogy minden áron érintős! 1 jó érintős teló van az mégpedig az iPhone! Na majd ha egy iPhone kaliberű cucc lesz ilyen tudással mint ezek akkor veszek legközelebb érintőset :)

(#7436) pohár válasza csutkaa (#7433) üzenetére


pohár
félisten

Ó je, megy is könyvjelzőnek :D :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7437) kissd01 válasza Sly Bp. (#7422) üzenetére


kissd01
tag

1hetes a készülék(gsm boltos szerint...),de am teljesen karcmentes gsm boltos!tartozékok:8gb kari,2ceruza,pengető,tv állvány,füles,tok,töltő,papírok és egy adatkábel.nagyon bejön a teló annyi bajom van vele,h kicsit recseg ropog a ház de még tűrhető!kamera kicsit gyenge N95 után de ez van :)
De viszont ami nagyon tetszik az,h piszkosul ORDÍT!nagyon bejön ahogy szó!l :)

egy kérdésem lenne:miért villog a kis led a menü gombon??mindig azt hiszem,h akar vmit csóri! :)

raktam rá pár progit:chipmunk s60,photobrowser ezeket ajánlom mindekinek!érdemes kipróbálni őket!

(#7438) kissd01 válasza FoxiestFox (#7423) üzenetére


kissd01
tag

Köszi!:R

(#7439) Sly Bp. válasza kissd01 (#7437) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Azért villog mert van nem fogadott hívásod vagy sms-ed! Amúgy nem szól semmivel se4m jobban mint egy N95 8GB azért is váltottam újra vissza rá!

[ Szerkesztve ]

(#7440) Karma válasza Sly Bp. (#7439) üzenetére


Karma
félisten

Igazából azért villog, mert a legújabb szoftverben bejött az N78-ban megismert "lélegző" navi gomb. Az általános beállítások között lehet kikapcsolni.

dying_star: Hát az érdekes lenne. Nem egy kategória a kettő :N

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#7441) FoxiestFox válasza Sly Bp. (#7435) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Szerintem többen vagyunk akik egy N5800 után az az ájfónt csapkodnák a földhöz. :D
Ez beállítottság kérdése. ^^

(#7442) Sly Bp. válasza FoxiestFox (#7441) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát nézőpont kérdése de azt szerintem vitathatatlan hogy annak a legjobb az érintője csak a tudása nem az europai piacra készült :D

(#7443) Sly Bp. válasza Karma (#7440) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Az enyém csak akkor villogott ha kellettem neki :D E66-omban volt ilyen lélegző de nagy hülyeség :D

(#7444) FoxiestFox válasza Sly Bp. (#7442) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Jaja, nagyon jó a kapacitív kijelző, bár én szeretek cerkával kézírni-tehát nekem szóba sem jöhetne. Nézegettem az iphone-t, nyomogattam, forgattam, de olyan játékteló-feelinget éreztem, szóval úgy voltam vele hogy akkor inkább hagyjuk, majd egyszer ha nem akarják eldönteni helyettem hogy hogyan használjam a telóm... :D
Gondolok itt a kezdetekben überpoén korlátozásaira.. :)
Szóval én WinMobile7-ig mindenképp Symbian Touch vonalon akarok maradni, aztán ha kiderül hogy milyen lesz a WM7, esetleg megfontolom a váltást.
Meghát az S60v5 még csak most bontogatja a szárnyait, de már most látszik hogy elég komoly lesz a cucc...^^

(#7445) VD válasza csutkaa (#7431) üzenetére


VD
őstag

csutkaa és pohár!

Uraim! :R :R :R :R :R

Köszönöm a segítséget!!!!!!

Üdv!

VD

(#7446) hossszú


hossszú
őstag

Elejtettem ma a telót és újra elkezdett recsegni a hangszóróm :O elképzelhető, hogy csak kimozdult a helyéről vagy ilyenkor más gond is lehet?

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#7447) Sly Bp. válasza hossszú (#7446) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Vidd vissza garival és mond hogy rossz :) azt nem kell tudniuk hogy hogy lett az :)

(#7448) Boha


Boha
aktív tag

mobil opera változatba hogy lehet telepíteni flash playert mert így a teló nem tud megnyitni semmilyen videómegosztó oldalt ??
vagy talán próbáljam ki a mobil firefox változatát ha az már ki jött e ??

OBORZIL

(#7449) hossszú válasza Sly Bp. (#7447) üzenetére


hossszú
őstag

Már egyszer cserélték a hangszórómat azt be is vésték a garjebe, majd lesnek hogy mit csinálok a hangszórókkal. :)

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#7450) stoke


stoke
csendes tag

no megvettem a kis szépséget a vodátol, és már arról irok :)) annyi helpet szeretnék kérni, hogy miket érdemes kiprobálni gyorsan, mert 3 napon belül kicserélik, ha vmi baja van...

10 ember él a világon, aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.