Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5801) Edge válasza gagavectra21 (#5798) üzenetére


Edge
veterán

hát az jó lenne akkor ja... reménykedjünk az eu-s rom jobb lesz.

más: aki használ Launcher Pro-t itt van egy raklap dokkháttér és ikon:
http://launcherpro.droidicon.com/ ;)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#5802) gombsadi válasza gagavectra21 (#5798) üzenetére


gombsadi
aktív tag

A moto szarul optimalizalta a kernelt. HTC jobb munkát végzett a legendnel.

(#5803) drzsoo1 válasza DeadMeat (#5777) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

Neked is Vácot ír ki az időjárás előrejelző widget? Érdekes, nekem is. ;)

[ Szerkesztve ]

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#5804) Edge válasza Halo (#5800) üzenetére


Edge
veterán

Igen a linpack a JIT hatására gyorsul annyit ami ugye a 2.2 része :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#5805) ABE válasza Halo (#5800) üzenetére


ABE
őstag

A Linpackra írták, hogy ott rengeteget dob a JIT. Nélam 2.1+Frozen Eclair mellett is kb. ennyit teljesített, ha jól emlékeim nem csalnak. Amúgy meg a Linpack egy fos, olyan irreális eltérések vannak a telefonok között, hogy aztán abból semmiféle következtetést nem lehet levonni.

[ Szerkesztve ]

(#5806) DeadMeat válasza drzsoo1 (#5803) üzenetére


DeadMeat
veterán

Muszáj neki,az van beállítva :D

Most nézem földi vagy :DDD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#5807) palesz53 válasza n@p@lm (#5782) üzenetére


palesz53
senior tag

attól függ, milyen szállítási metódust választottál...

sima usps lehet 3 hét is, de más módozatnál 4-5 nap alatt is itt lehet

nyomkövetésnél a usps majdnem használhatatlan - miután elhagyja az államokat, gyakorlatilag fogalmad nincs merre jár, majd miután megkaptad, kb másnap kiírja, merre is járt a pakkod...

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#5808) n@p@lm válasza palesz53 (#5807) üzenetére


n@p@lm
őstag

Hi! Sima 3 dolcsis szallitast kertem. Akkor varunk;)
Mas.
Speedshopban van gyari autos tarto, horror 13.000 hufert.;(

(#5809) midnightstar


midnightstar
tag

üdv mindenkinek!
Lehet, hogy én vagyok a béna, de keresővel nem találtam meg, mi is az a 2.34-es ROM. :( :F
Ez "gyári", vagy főzött, vagy miez?! És a Frozen Eclair? Ha jól tudom, a FroYo az frozen yogurt, akkor ez ilyen agyonfőzött ROM? Valaki legyen olyan kedves írja le egy hsz-be, ezek most mik is? :F 2.21?! Abszolút meg vagyok kavarodva. (esetleg ez mehetne aztán első hsz-be...)
Előre is köszi szépen :R
Illetve még egy kérdés! ROM csere garivesztéssel jár?

VAC up blyat

(#5810) ABE válasza midnightstar (#5809) üzenetére


ABE
őstag

Bakker, te el sem olvastad az első hozzászólást, kajakra benne van. :U Még van külön link is benne a ROM-ok leírásához.

Tipp: a böngésződben az F3-at megnyomva rá tudsz keresni az oldalon adott kifejezésekre.

Frozen Eclair: JIT engedélyezése 2.1 alatt is. JIT? Gugli a barátod. ;]

[ Szerkesztve ]

(#5811) midnightstar válasza ABE (#5810) üzenetére


midnightstar
tag

már többször elolvastam, akkor megteszem még egyszer :O sry. :U
na a 2.21 meg 2.34 világos. Na és a Frozen Eclair? :F

[ Szerkesztve ]

VAC up blyat

(#5812) palesz53 válasza n@p@lm (#5808) üzenetére


palesz53
senior tag

ó! az simán 20-21 nap múlva lesz itt... 3 dodóért nagyon nem kapkodnak - egy kis állás ott kint, aztán Angliában, aztán a németeknél, kis vonatozás, néhány nap a Keletiben... és már itt is lesz! :DDD

és ez nem vicc! pont a héten beszélgettem erről egy dhl-s kisgóréval... meg az én android figurám is dec 20-tól jan 12-ig utazott - már azt hittem vmelyik magyar postás asztalán díszeleg, de csak megjött... :DD

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#5813) gagavectra21


gagavectra21
tag

azért a 12.** es linpack tól nem vagyok elàjulva azt hittem a 2.2vel 20-30mflops-ot tudni fog mint pl egy 1ghz-s snapdragon,sôt azok inkàbb 30-40re fejlôdtek 2.2vel pedig azt mondjàk a defy omap 3asa egy szinten van a snapival vagy még erôsebb is...

Motorola MB525 (Defy) egyéb:SE X10

(#5814) n@p@lm válasza palesz53 (#5812) üzenetére


n@p@lm
őstag

Hat akkor varakozo allast veszunk fel :D

(#5815) DeadMeat válasza gagavectra21 (#5813) üzenetére


DeadMeat
veterán

Hát persze..gyári órajelen,módosítatlan 2.2-vel... haha... Kicsit nagyok az elvárásaid.Nameg egy szintetikus teszt kit érdekel?Spica-val is csináltam 11-et,és még is sokkal gyengébb mint ez.Szerinted?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#5816) gagavectra21 válasza DeadMeat (#5815) üzenetére


gagavectra21
tag

gyàri órajelen most a 2.1 el is tud 11-12 es linpackot akkor mi az elôrelépés?:) a quadrantról màr ne is beszéljünk a most is tud 1200score-t de mondjuk az is igaz,hogy màr alapból magas pontszàmokat tud nem lehet könnyû még jobban optimalizàlni...

Motorola MB525 (Defy) egyéb:SE X10

(#5817) gajeraron


gajeraron
csendes tag

Valaki rootolta a telefonját Ubunturól?

ABE:
Köszi a választ sajna nincs marketen olyan progi ami ingyenes lenne és lehetne szerkeszteni az excelt.Máshol találtam!:)

[ Szerkesztve ]

(#5818) ABE válasza gagavectra21 (#5816) üzenetére


ABE
őstag

Neked pontszam fetised van. :D

(#5819) Adamo7


Adamo7
csendes tag

szerintetek a defy vagy a galaxy 3 a jobb készülék összességében ?

[ Szerkesztve ]

(#5820) DeadMeat válasza Adamo7 (#5819) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ez szvsz tök egyértelmű.Defy.Erősebb,nagyobb jobb.Nem is egy kategória.

gaga:Tényleg felejtsd már el ezt a linpack-et.Nem jelent semmit.Még csak iránymutatónak sem jó,mert más rommal más lesz az eredmény hiába ugyan az a vas.

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#5821) gagavectra21 válasza ABE (#5818) üzenetére


gagavectra21
tag

XD

deadmeat:jól van nem szóltam :)

[ Szerkesztve ]

Motorola MB525 (Defy) egyéb:SE X10

(#5822) caverinha


caverinha
aktív tag

(#5823) sBc válasza caverinha (#5822) üzenetére


sBc
aktív tag

Srácnak van baja, "kissé" remeg a keze!

(#5824) Vizes Tomi


Vizes Tomi
tag

Üdv !

Van valaki aki mostanában rendelne fóliát ( Én teszek a Defyre ha megkapom végre, aki akar haragudjon érte) a Zaggról vagy a Skinomiról.
Szeretnék betársulni, a szállítási költségen természetesen megosztoznánk.

Köszönettel

VT

(#5825) Danny750 válasza caverinha (#5822) üzenetére


Danny750
őstag

Hehe! Ezt még egy Sonim is nehezen bírta volna............. :DDD
Azért működik és "csak" az érintő réteg törött be a kijelző nem!

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#5826) Gabernier válasza Vizes Tomi (#5824) üzenetére


Gabernier
tag

énis én is!!

(#5828) pomk


pomk
őstag

Na erre mondjatok valami okosat:
Gallery-be belépve a könyvtárszerkezetben a képek előnézetei jók, azonban ha belépek egy könyvtárba, az előnézetek helyett csak szürke négyzeteket látok filmszalag/fotó ikonnal. SD kárty unmount ki-be, telefon újra indít. Ezt követően az első belépésnél jók az előnézetek, másodiktól megint ua. az a hiba jön elő, mint előzőleg. :F

(#5830) csicsaaa


csicsaaa
tag

Ti amyúgy milyen fülest használtok a telefonhoz?
A gyárija nem valami ergonómikus, ezért is próbálkozom a Nokiás agybadugóssal. Csak sajnos ha bedugom a készülékbe eléggé siralmas a hangminőség. Azt viszont észrevettem, hogy ha egy köztes 3pin-es elosztót, hosszabbítót használok akkor kivállóan szól a fülhalgató! Valamiért nem "egyeznek" a márkák?

Védd a fákat, egyél hódot!!!

(#5831) palesz53 válasza Vizes Tomi (#5824) üzenetére


palesz53
senior tag

ezügyben küldök pü-t!

más - http://hirek.prim.hu/cikk/80436/

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#5833) palesz53


palesz53
senior tag

minden üf ilyen... ők csak végrehajtanak, meg hallgathatják az elégedetlen vevőt, aki meg az egész mögött áll, és kavar (és jó kis fizut kap érte), azt meg sose fogod elérni...

mondjuk nem is beszélgetni szeretnék velük... :DDD

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#5835) delibab


delibab
senior tag

ne értsetek félre de nem gondolom, hogy ez a voda sajátja... nekem a t-nél volt kellemetlen ügyem és gondolom van akinek a telenornál... szóval azt nem akarom elhinni, hogy csak most szembesültök ezzel... :(

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#5837) Plebi válasza Memmaao (#5834) üzenetére


Plebi
senior tag

Bocsi, de hetekkel ezelőtt biztos nem kaptak írást, hogy nem adhatják el mivel múlt héten kezdődött el a forgalmazás. Pénteken érkeztek meg az első szállítmányok a boltokba. Én is akkor vettem még.

Vodafone-os voltam az is maradok, bár az ügyfelekre tesznek nagy ívben, mint ahogy a többi szolgáltatónál is. Sajna ez van, tényleg így sokan meg tudták volna őket rövidíteni, a 69990 es át is nagyon jó vitamaxban.

Egy biztos ha mással nem is járok jobban, de, hogy később jobb áron tudom eladni, mert gyárilag független, két év gyári garis, az is biztos, azonban ezt nem tervezem.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#5838) Devilske


Devilske
tag

Mik ezek az álszent dumák?
Mindenki ott csal,lop ahol tud valakit ti is biztos lehúztok ha mást nem a bkv-t tuti.

Motorola Defy black + 8gb micro sd + Se.MW600 headsett \m/ Finom a kindertojás csak a sárgáját nehéz lenyelni...

(#5839) ABE válasza Devilske (#5838) üzenetére


ABE
őstag

Mi lenne, ha nem kezdenél el általánosítani, és mást ismeretlenül vádolni, hogy biztos lop, csal? Nagyon rossz vonalat próbálsz meg itt elindítani, ami biztos nem ebbe a topikba való.

Szerk: szívemre teszem a kezem: ma bérlettel utaztam a BVK-val, boltból vettem memóriakártyát, nem loptam semmit. Tetszőleges napra helyettesítsd be. Tényleg nem kéne erőltetni ezt a "biztos neked is van stiklid" gondolatot, mert el fog menni rosszfelé. Szoftverek: a gépemen csak legális cucc van. Telefonra? Ehm... próbálom az összeset legalizálni.

[ Szerkesztve ]

(#5840) Devilske válasza ABE (#5839) üzenetére


Devilske
tag

csak nehogy elkezdjétek már sajnálni a vodát azért írtam.
az első felére meg tedd a szívedre a kezed:)
gondolom csak ingyenes szoftvert használsz vagy ha nem mindet megvetted.
na befejeztem és elnézést ha megbántottam valakit.

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy black + 8gb micro sd + Se.MW600 headsett \m/ Finom a kindertojás csak a sárgáját nehéz lenyelni...

(#5841) Memmaao válasza gagavectra21 (#5832) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekem volt szerencsém mind3 magyar szolgáltatóhoz. A vodafone telefonos ügyfélszolgálata volt idáig az egyetlen, amiben nem csalódtam. Én inkább abban látom a hibát, hogy azokon a posztokon dolgoznak alkalmatlan, dilettáns munkatársak, akivel az ügyfél találkozik. És egy félkegyelmű, balf@sz vodafone alkalmazott elég ahhoz, hogy a vásárló kivetítse a dolgot a teljes cégre! Velem szemben is ült már a pult mögött olyan alkalmazott, akit legszívesebben agyoncsaptam volna a hozzáállása miatt. A vodánál szerencsére mind negatív, mind poizitív visszajelzésre van lehetőség, minden ügyfélinfó hívás után küldenek sms-t, hogy értékeld őket.

My name is Bond, James... Dean.

(#5842) Memmaao válasza Plebi (#5837) üzenetére


Memmaao
addikt

Jó, akkor kb a forgalmazás második napjától kezdve :R , de az is sztem több, mint egy hete volt. 12 órázom, sokat dolgozom éjszaka, kezdenek a napo összefolyni... :))

My name is Bond, James... Dean.

(#5843) atee_83


atee_83
csendes tag

Üdv! Openvpn kliens szertnék a telefonra rakni. Azt szeretném kérdezni, hogy tud-e valaki segíteni ebben? A fő problémám, hogy a tun/tap driver hogy kell felrakni?! Elnézést, hogyha már volt erről szó, de én nem találtam.

(#5844) kano válasza Plebi (#5794) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem működik a Go SMS-el a jelző led? Ha letiltom a gyári SMS jelzést akkor a LED sem működik nekem. Tehát a Go értesítése megjelenik, de a LED nem csinál semmit, csak, ha a gyári SMS-en belül engedélyezem a "Notification bar"-on való megjelenést. Van fent Lanchered? Lehet az kavar be (Lancher Pro)?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5845) sBc


sBc
aktív tag

A világ negyedik legnagyobb piackutatója, a több mint 100 országban működő GfK Csoport magyar leányvállalata, a GfK Hungária Piackutató Intézet a Humán Erőforrás Alapítvánnyal együttműködésben hazánkban is megrendezte a Top 10 Call Center-díj elnevezésű versenyét. A felmérés speciálisan képzett telefonos próbavásárlók részvételével zajlott. Az értékelés során számos szempontot vettek figyelembe a GfK Hungária szakértői. A Vodafone, mind az általános ügyfélkezelés, a problémamegoldás, és az értékesítés kategóriában a legjobbnak bizonyult a távközlés ágazatban, ezért a három aranyérem mellett „Best of Call Centers” díjban is részesült. Több :B

[ Szerkesztve ]

(#5846) prompt válasza pomk (#5828) üzenetére


prompt
tag

Nekem is van kb. 15 ilyen képem, ami meghülyült, a telefon alap nézegetője azóta sem látja őket, de az Astro (és a képnézegetője) meg simán. Nem tudom mi lehet vele, bugos vacak :)

(#5847) Zolás


Zolás
addikt

ABE: Ha még bűvölöd a kinai 2.2es romot meg tudod nézni hogy a hívás után meddig mutatja a hívás idejét, és hogy azt lehet-e állítani vagy kikapcsolni. Köszi :R
Ja még azt ha meg tudod nézni hogy az sms-értesitőt is minden sms után be kell állítani vagy nem. Nagyjából ez a kettő a nyűgöm. :DDD

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#5848) Button válasza prompt (#5846) üzenetére


Button
aktív tag

jártatok már úgy, hogy amikor "felveszitek" a telefont, akkor 2-3x is meg kell nyomni a zöldet? :))
megaztán arra sem jöttem rá, hogy min múlik, hogy a hívásfogadás/elutasítás gomb éppen elhúzós vagy megnyomós :F
először azt hittem a képernyő lockal van valami összefüggésben, de próbálkoztam különböző szitukat és elég random, vagy csak nem jöttem rá a logikára

egyelőre tényleg mindenre rávehető a teló, sehol semmi nem akad és nem szaggat, egyedül a telefon funkciókban látok elég furcsa bugokat (más kérdés, hogy ez elvileg egy telefon :U )

(#5849) ABE válasza Zolás (#5847) üzenetére


ABE
őstag

SMS értesítőt már sajnos nem tudom megnézni, mert kiszedtem a gyári üzenetkezelőt, helyette Handcent van. :) De azt megnézem, ha nem felejtem el, hogy hívás után meddig mutatja az infókat.

(#5850) n@p@lm válasza palesz53 (#5812) üzenetére


n@p@lm
őstag

most jött a mél hogy feladták :)

#5824 Vizes Tomi
na hallod, ha előbb szólsz;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.