Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9951) Crafter32 válasza Coq (#9949) üzenetére


Crafter32
őstag

Akkor lehet az a baj, h még win XP van fent a gépen?

(#9952) SsPL711 válasza SsPL711 (#9950) üzenetére


SsPL711
őstag

Visszaszívom, mára kijavították :C
Viszont a kávémat nem spórolták meg. :)

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#9953) eventus válasza Coq (#9949) üzenetére


eventus
veterán

Sőt ha bb10es telefont vagy playbookot dugsz szűz gépre, felpakolja a drivereket stb :) mármint a telefonról, rajta van. Hopppa

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#9954) eventus válasza SsPL711 (#9950) üzenetére


eventus
veterán

100 MB bis?? Már rég több. Vagy flotta csomag? A T így szamlaz, mindent mutat es minuszol a végén. es sosem nézegetem, csak a végösszeget. Ha átlagnál sok, akkor megnzem, és látom sokat pörgött a telefon és pont. Megnyugszom, hogy nem volt reális az érzésem, mennyit telefonáltam. Kedvencem: de én nem is telefonáltam stb annyit... Másik meg írja es nézi a telefon szamlalojat.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#9955) icezozo válasza eventus (#9954) üzenetére


icezozo
addikt

1 GB alapból mindenkinek!

http://qwankido.hu/

(#9956) SsPL711 válasza eventus (#9954) üzenetére


SsPL711
őstag

Nem látom, sehol mennyi a BIS, úgy emlékszem 100MB-ot mutatott tegnap a fickó a T-Pontban.
De neked lesz igazad, ha jobban visszaemlékszem a megrendelés pillanatára, akkor mintha 1GB-ot mondtak volna.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#9957) RoryBreaker


RoryBreaker
aktív tag

valaki legyen szíves mondja meg hogy hogy lehet kikapcsolni azt, hogy (a főképernyőn ahol az emailokat jelzi, meg az sms-eket, ezen a sávon) a facebook értesítések megjelenjenek?

(BB 9790)

Köszi!

Rog Strix B-760i Gaming Wifi, 32 GB DDR5@6000, i5-13500, Asus RTX 4060 OC Dual, 1TB Samsung 980 Pro, Be Quiet Pure Power 1000W Gold 80+, Noctua NH-12UA + Noctua házventik, Asus AP201 Mesh ház

(#9958) icezozo válasza SsPL711 (#9956) üzenetére


icezozo
addikt

egyedül a T-nek van egy BlacBerry infó vonala ami ingyenes!
06 80 630 160

bármi kérdés van itt segítenek!!!

http://qwankido.hu/

(#9959) readyz válasza RoryBreaker (#9957) üzenetére


readyz
tag

A frászbuk app-ban a options-ban kikapcsolhatod az értesítést...

(#9960) RoryBreaker válasza readyz (#9959) üzenetére


RoryBreaker
aktív tag

Na igen ez az érdekes, hogy ezt már megtettem :)

Rog Strix B-760i Gaming Wifi, 32 GB DDR5@6000, i5-13500, Asus RTX 4060 OC Dual, 1TB Samsung 980 Pro, Be Quiet Pure Power 1000W Gold 80+, Noctua NH-12UA + Noctua házventik, Asus AP201 Mesh ház

(#9961) readyz válasza RoryBreaker (#9960) üzenetére


readyz
tag

szerintem logolj ki a frászból teljesen, úgy hogy amikor ujra belépsz email-t és jelszót kérjen, lehet hogy akkor fog aktiválódni az értesítés kikapcsolása.
Vagy szedd le és installáld újra.
Én is szoktam 9790-et használni és amikor kikapcsoltam az értesítést akkor nem jött több...

(#9962) SsPL711 válasza icezozo (#9958) üzenetére


SsPL711
őstag

Igen tudom, köszönöm.
Ezen a vonalon kértem a BIS szolgáltatás bekapcsolását is.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#9963) eventus válasza icezozo (#9955) üzenetére


eventus
veterán

Hat én tudom :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#9964) eventus válasza Crafter32 (#9951) üzenetére


eventus
veterán

Ideje valtanod, mert fizethetsz a frissitesekert lassan :) Windows 7 vagy majd 8.1

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#9965) general


general
addikt

Nos megvettem a kiszemelt készüléket (9900), ismerkedem vele, szokom! :) erről írok most is! Jelentem minden megy a telenoros nettel, BIS nincs megrendelve. Abban tudnátok segíteni, hogy vajon a gmailes címtáramat rá tudom tölteni? Vagy Nokiáról a contact listet hogyan tudom átmásolni? ... Még szokni kell a billentyűzetet, azt hittem egyszerűbb lesz az ékezetes írás..

(#9966) lezerpiramis válasza general (#9965) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Azert minden biztos nem megy... :)

(#9967) general válasza lezerpiramis (#9966) üzenetére


general
addikt

Nyilvan. De ami alapveto es nekem kell, az megy. Tehat tudok netezni,stb. Ez volt a kerdes korabban, h BIS nelkul megy-e a net egyaltalan.. Viszon nem tudok hivasvarakoztatst kerni, mert valami radiokapcsolatot hianyol.... Az mi lenne?

(#9968) lezerpiramis válasza general (#9967) üzenetére


lezerpiramis
őstag

A szolgaltatodnal aktiv a varakoztatas lehetosege? MMI-koddal mukodik?

(#9969) Crafter32 válasza eventus (#9964) üzenetére


Crafter32
őstag

Soha nem volt frissítve az XP. Ki van kapcsolva a frissítés. Így örök élet a win, soha nem kell újrarakni.

(#9970) eventus válasza Crafter32 (#9969) üzenetére


eventus
veterán

És mindent adathordozón teszel rá?

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#9971) general válasza lezerpiramis (#9968) üzenetére


general
addikt

Megoldodott.
A smileikat el tudom erni kozvetlenul gepeleskor billentyukrol?

(#9972) Mi5i


Mi5i
aktív tag

Sziasztok!

Segítséget kérnék karakterkódolós ügyben. Valami oknál fogva a fészbúk alkalmazás használatakor a beérkező üzeneteknél ? jelek vannak az ékezetes karakterek helyén. Ezt hol vagy mivel lehetne átállítani? Jó volt jó ideig, de egyszercsak elkezdte, lehet valami elállítódott?
OS: 6-os és 9300-as a készülék, facebook for bb app.

Köszönöm!

(#9973) Crafter32 válasza eventus (#9970) üzenetére


Crafter32
őstag

Ezt nem értem. A Q5-re hogyan teszek rá vmit is? - sehogy, mert egyenlőre nem tudom hogyan

(#9974) general


general
addikt

hogyan tudok OS-t frissíteni 9900 Bold készüléken? jelenleg a 7.0 van rajta, szerintem a gyári default, céges teló volt, mielőtt vettem, a a javasolt 7.1-et szeretném feltenni. az lehet, hogy BIS előfizetés nélkül ez nem lehetséges? kiírt valami ilyesmit...

(#9975) eduba válasza general (#9974) üzenetére


eduba
aktív tag

Lehet!
BIS nélkül nem megy a DM-en keresztül, csak valami külön mókolással.

A mókolással kapcsolatban pedig a crackberry.com oldalt, vagy a google-t ajánlom.

(#9976) eduba válasza Crafter32 (#9973) üzenetére


eduba
aktív tag

Szükséged van a Blackberry Link nevű progira, ami lehet, hogy csak win7-en megy.

Ha rádugod a gépre a telót történik valami? Driverek települnek? Gép felismeri?

(#9977) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Skacok! Jön az USB OTG a Zé.n? Érdekelne! :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9978) eventus válasza eduba (#9976) üzenetére


eventus
veterán

Megy xpn [link]
Bar kell neki SP3, de állítása szerint nem frissíti a windowst..

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#9979) szanszej


szanszej
csendes tag

Sziasztok lenne egy olyan problémám, vettem egy BB 9780-as telefont (független, de Vodafone kártya van benne), folyamatosan kiírja hogy 3G, de adatmozgás nincs rajta, itt gondolom pénzt nem fog levenni, mivel nem csinál semmit? vagy hol lehet ezt kikapcsolni?

másik probléma, hogy a wifi nem megy sehogy sem. Csatlakozik jel erősség a maximumon, böngészőnél meg mindig azt írja ki hogy nincs internetkapcsolat. Mit lehet ezzel kezdeni? előre is köszi

(#9980) Coq válasza Crafter32 (#9951) üzenetére


Coq
aktív tag

Bocs, nem voltam gepkozelben napkozben. De latom, hogy a tobbiek mar reagaltak. Win XP-vel soha nem probaltam, nem tudom, mit csinalnak egymassal... Remelem, azota mar megy rendesen.

(#9981) Coq válasza lezerpiramis (#9907) üzenetére


Coq
aktív tag

A hetvegi sztori lezarasa: a szolgaltatonak irtam tegnap reggel egy e-mailt, es ma jeleztek, hogy a SIM-kartya tenyleg nem kapcsolodik a BlackBerry szerverere. Kiigazitottak a dolgot, es minden megy rendben (mail, BBM, megvan az osszes service book, stb.) !

(#9982) lezerpiramis válasza Coq (#9981) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Ennyi :)

(#9983) sasa134 válasza Polarstar (#9977) üzenetére


sasa134
addikt

nem tudni...a legutolsó CB -s cikk ami osszeszedte a 10.2 feature-eit, az nem említette...

Avanti Roma

(#9984) Gomba válasza Polarstar (#9977) üzenetére


Gomba
senior tag

Mind az USB host, mind az USB serial alkalmazhatósága át lett adva a 10.2 Gold native kit-ben. (ott az van odaírva, hogy természetesen ehhez a készüléknek is támogatni kell). Tehát úgy gondolom, hogy a lehetőség adott lesz rá.

Ép hardverben ép szoftver

(#9985) icezozo


icezozo
addikt

azért én vitatkoznék egy-két dologgal[link]

http://qwankido.hu/

(#9986) Crafter32 válasza eduba (#9976) üzenetére


Crafter32
őstag

Igen, minden megy automatán, de a BB link közli, g csak win xp 3 feletti windowson hajlandó futni.

Coq Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#9987) Crafter32


Crafter32
őstag

(#9988) Potyka03


Potyka03
senior tag

Sziasztok.Olyan problémám lenne,hogy van egy angol menüs,de független Bleki 8900-m,és csak 70 karaktert ír egy sms-hez. 160 karakterest hol tudom beállítani? Előre is köszönöm a választ.

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#9989) lezerpiramis válasza Potyka03 (#9988) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Az Options / SMS utvonalon allitsd a kodolast UCS-rol 7 bitre.

(#9990) szanszej


szanszej
csendes tag

Sziasztok lenne egy olyan problémám, vettem egy BB 9780-as telefont (független, de Vodafone kártya van benne), folyamatosan kiírja hogy 3G, de adatmozgás nincs rajta, itt gondolom pénzt nem fog levenni, mivel nem csinál semmit? vagy hol lehet ezt kikapcsolni?

másik probléma, hogy a wifi nem megy sehogy sem. Csatlakozik jel erősség a maximumon, böngészőnél meg mindig azt írja ki hogy nincs internetkapcsolat. Mit lehet ezzel kezdeni?

(#9991) lugosi válasza szanszej (#9990) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem biztos hogy 5 órán belül mindig van válasz, türelem :)

(#9992) eduba válasza szanszej (#9990) üzenetére


eduba
aktív tag

Meg kell rendelni hozzá a Blackberry Internet Szolgáltatást (BIS) és minden problémád megoldódik :K

(#9993) eventus válasza szanszej (#9990) üzenetére


eventus
veterán

Pénzt fog levenni..
Feltoltokartyas vagy? Akkor viszont nem tudsz BIS-t rendelni, csak elofizetessel lehet.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#9994) szanszej válasza eventus (#9993) üzenetére


szanszej
csendes tag

Előfizetéses, de addig hol lehet kikapcsolni hogy ne is írja a 3G-t? bár kétlem vonna le, mert semmilyen adatforgalom nincs így sem.

(#9995) eventus válasza szanszej (#9994) üzenetére


eventus
veterán

Beállítások vagy kezdokepernyo felső sáv katt, hálózati beall, hálózat tipusa

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#9996) Coq válasza szanszej (#9994) üzenetére


Coq
aktív tag

Allitsd at 2G-re a halozatot, akkor EDGE (illetve amig nincs BIS-ed, edge, kisbetuvel) fog megjelenni. Ha pedig tuti biztosra akarsz menni az adatforgalmazast illetoen, akkor azt is kikapcsolhatod.

(#9997) lezerpiramis válasza Coq (#9996) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Inkább utóbbit javaslom, mert adatforgalom lehet 2G-n (gprs/edge) is, legfeljebb lassabb, és ha BIS nincs is, a szolgáltatói wap/net működhet egy-két funkció esetében.

(#9998) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Meglepődtem tegnap nagyon.

Az operánál vagyok blogon és az Opera minivel élből nehéz belépni - de kilépni lehetetlen, mert a gombhoz szerinte "nem tartozik funkció". :W

Az klassz amúgy, hogy sem a gyári böngészővel, sem a másikkal nem lehet rendesen kezelni a bevitelt. :F
Másik meglepetés, hogy a jelszót nem menti el - az operánál a gyári! WTF????

Szóval fasza!

Fő gépnek akartam azonnali adatfeltöltésre - de ebből nem lesz semmi. :(((

Z10?

A másik adathurcoláshoz valami feltöltö - letöltő hely kellene. Van-e valami felhő BB-re?

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9999) eduba válasza Polarstar (#9998) üzenetére


eduba
aktív tag

BB 10-ben van a box.com, illetve a dropbox ami alapból beépül a fájl-kezelőbe és úgy látod, mintha a telefonod egy meghajtója lenne.

A fényképek és videók automatikusan feltölthetők a box.com-ra (ha akarod csak wifin fog menni)

De van program a skydrive vagy googledrive integrálására is.

Szóval hajrá BB10 :C

(#10000) Phülöp válasza Gomba (#9984) üzenetére


Phülöp
addikt

Es ha minden igaz, a Z30 mar a 10.2-vel jon majd alapbol. En legalabbis nagyon remelem.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.