Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10601) eduba válasza kekkola (#10599) üzenetére


eduba
aktív tag

Szia!

Nekem minden a BIS apn-el (blackberry.net) megy, nincs is más beállítva a telefonon.

(#10602) agy73p válasza littledon (#10579) üzenetére


agy73p
senior tag

Köszi!

(#10603) agy73p válasza lezerpiramis (#10574) üzenetére


agy73p
senior tag

Neked is köszi!

(#10604) BéHGT válasza eduba (#10601) üzenetére


BéHGT
senior tag

Szóval nem ez az alapértelmezett beállítás mindenre...
Valaki tudja, hogy a T mikor szándékozik kiadni a frissítést kb?? :U

(#10605) kekkola


kekkola
senior tag

Köszönöm a válaszokat!

O+8T

(#10606) Cheesy válasza kenguru99 (#10538) üzenetére


Cheesy
őstag

Nekem a legnagyobb problémám eddig a 9900-val az volt, hgoy elállítja random a belső órát. Legyen az manuális, vagy automatikusan frissülő. Legutóbb múlt hétvégén vasárnap este 22:00 fele csak ránézek, hogy ébresztés be van-e kapcsolva, erre nem is az tűnt fel, hogy nem jól írja ki mennyi az idő, hanem nem láttam a kis aktív ébresztő ikont. Aztán tűnt fel, hogy nála még szombat van délután fél négy.
Időbeállítás alatt rányomtam a frissítésre és beállította jól. De egy ilyen hibát egy ilyen telefonnál nehezen bocsájtok meg... :((

www.vakbelmutet.hu

(#10607) DonCosta válasza SsPL711 (#10597) üzenetére


DonCosta
tag

Köszönöm a tanácsokat. Hétvégén megpróbálkozok a kivitelezéssel. :R

(#10608) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

sziasztok! :)
A BB7-nél mik azok a funkciók, amikhez kell BIS és mik azok, amiket anélkül is lehet használni?
Illetve ha szükséges, akkor Telekomnál hogy/mennyiért lehet BIS-re előfizetni?

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#10609) lezerpiramis válasza sz.balazs.95 (#10608) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Ezekhez mind BIS kell: gyári email-kliens (push email bármilyen fiókkal - max. 15 perces késés, de GMail, Hotmail, AOL és Yahoo esetén azonnal megjön a mail -, kontakt- és naptárszinkron GMail esetén, kontaktszinkron Yahoo és Hotmail esetén), BB Messenger, BB Protect, BB Maps, Google Talk.

A Facebookhoz, Twitterhez, BB Worldhöz, LinkedInhez szintén kell BIS mobilhálózaton, de ezek Wi-Fi-n működnek BIS nélkül is (az előző mondatban szereplő appok Wi-Fi-n is csak BIS megléte esetén működnek).

(#10610) SsPL711 válasza lezerpiramis (#10609) üzenetére


SsPL711
őstag

Úgy emlékszem, hogy még a gyári böngészőhöz is kell BIS.
De ezt mindjárt ki is próbálom. :)

Tévedtem :)

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#10611) sz.balazs.95 válasza lezerpiramis (#10609) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

értem, köszi. :)

egyébként én most nagyon gondolkodom egy BB-n, de a BIS kissé visszatart a vásárlástól.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#10612) BéHGT válasza sz.balazs.95 (#10608) üzenetére


BéHGT
senior tag

És ha nem tévedek, akkor Neked a BlackBerry megoldás kell a telenortól...
Ha csak ez van, akkor nem valami olcsó... :Y :U

Köszönöm a javítást, valamiért telenort olvastam. T-nél elég jó ára van az Intsant E-mailnek, ha Mozaik M, vagy nagyobb csomagot van, akkor elengedik a 690 Ft-os havidíjat, és kapsz 1 GB-ot! :) Úgyhogy hajrá! :)

[ Szerkesztve ]

(#10613) SsPL711 válasza BéHGT (#10612) üzenetére


SsPL711
őstag

Telekom, nem Telenor :)

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#10614) lezerpiramis válasza SsPL711 (#10610) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Nem biztos, hogy mobilhálózaton full elérést ad BIS nélkül a gyári böngésző, tehát sima nettel/wappal. Szolgáltatófüggő a dolog, a Vodánál pl. csak a wap megy a gyári böngészőben BIS nélkül, az pedig egy-két oldallal nem tud mit kezdeni...

(#10615) sz.balazs.95 válasza BéHGT (#10612) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

690-ért 1 GB nagyon király! :C
feltöltőkártyások is igénybe vehetik, vagy csak előfizetésesek?
illetve ez a csomag csak BB-vel működik, vagy más telefonnal is lehet használni?

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#10616) BéHGT válasza sz.balazs.95 (#10615) üzenetére


BéHGT
senior tag

Ott van a linken amit adtam... Ez csak BlackBerryre vonatkozik, illetve van egy ilyen is a táblázatban: "Milyen havidíjas díjcsomagok mellé rendelhető?" Úgyhogy csak előfizetéses ügyfeleknek van...

(#10617) littledon


littledon
tag

Erdekes dolgokat csinal mostansag a 9900-am... :W.
Kezdve a telefonalas kozbeni hirtelen ujraindulasaival... A legdurvabb pedig, hogy nem ebresztett es elaludtam miatta a munkabol... Este feltettem tolteni beallitottam az ebresztot es nem, hogy nem ebresztett, teljesen kikapcsolt, nem reagalt semmire, csak az aksi ki-be oldotta meg a problemat. Kozben a fonok persze hivott 1000-rel de bekapcsolas utan azokrol sem kaptam ertesitest... Uzleti telefon? WTF?
Valaki tapasztalt hasonlokat? Egyebkent a 9320-asom is hajlamos volt az ujraindulasokra es egyeb butasagokra szoval nem mondanam, hogy atomstabil... :(. Miert csinalhatja ezt??

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

(#10618) Cheesy válasza littledon (#10617) üzenetére


Cheesy
őstag

Üdv a klubban :DDD

Hasonlóval én is találkoztam, nem is egyszer... meg ma is.

Nem találtam még mást akinél előfordult volna. Szerencsére nem gyakori.

[ Szerkesztve ]

www.vakbelmutet.hu

(#10619) bigsee válasza BéHGT (#10612) üzenetére


bigsee
addikt

Ez az 1 GB ez új, nem? Eddig mintha öccáz lett volna...

#10604: L*fasz lesz itt Chikano, nem frissítés...! :DDD Ámerikai T már rég kiadta a 912-t, itt meg ... áhhh... még a 342 a "friss" :U

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#10620) BéHGT válasza bigsee (#10619) üzenetére


BéHGT
senior tag

Én csak múlthét hétfő óta használom, eddig nem volt BB-m, úgyhogy nem tudom. De már párszor néztem ezt az Instant E-mail-t, mindig 690-ért árulták... Van a limitbővítő opció, az is 1 GB és 1000 Ft már évek óta...

(#10621) littledon válasza Cheesy (#10618) üzenetére


littledon
tag

Legalabb nem vagyok egyedul, de nevetseges egyebkent...az idot nekem is atallitotta csak elfelejtettem leirni, nekem egy oraval elorrebb. :DD. Szep mondhatom... Remelem a BB10 kevesbe bugos... Masnak egyeb tapasztalatok??

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

(#10622) Dani_kp válasza littledon (#10621) üzenetére


Dani_kp
őstag

Nekem a BB9000-ásom szarakodik vagy 2 hete. Naponta 2-3x random újraindul és természetesen fullra lemeríti az akksit. Bár ez nem mérvadó hisz ~4 éves készülékről van szó :)) .

https://ingatlan.com/33821564

(#10623) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Nálam patent minden!

Ha nem a bőrtatyóban van, akkor előfordulhat, hogy a gépet "kikapcsolom" Más nincs.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#10624) VANESSZA1 válasza littledon (#10617) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Melyik OS van rajta? Attól sok minden függ..

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#10625) Cheesy válasza VANESSZA1 (#10624) üzenetére


Cheesy
őstag

Nálam v7.1.0.714 (platform v5.1.0.532) verziónál produkálja a hibáit. Nem szoktam rá telepíteni, a céges teló miatt keveset is használom, ezért nem értem. Gyári aktív tokkal használom.

[ Szerkesztve ]

www.vakbelmutet.hu

(#10626) hoffman187


hoffman187
csendes tag

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni a következőben:
Black Berry 9900-om van(független) és szolgáltató váltás történt Telenorról Vodafonra. A helyzet pedig az, hogy telefonálni és böngészni tudok (van adatkacsolat) viszont a Black Berry emailek nem működnek, az email fiók beállításához történő belépéskor ezt írja ki. "Hiba történt a készüléknél a kiszolgálóhoz való csatlakozáskor". A Black Berry ID menüpontba lépéskor offline állapotot emleget a telefon, pedig böngészni simán tudok. A 3g ikor mellett a black berry jel is ott van a jobb felsőben. A BIS szolgáltatás van az előfizetésen és be is van kapcsolva, ezt onnan tudom, hogy másik ugyanilyen telefonba betéve a kártyát tökéletesen működik, minden ami az enyémben nem.

Amiket próbáltam:

- Aksi ki-be (5 ször)
- A HRT szerkesztő menüpontban próbáltam a regisztrálás most funkciót, amiiről kaptam is visszajelzést, hogy sikeres

Valakinek esetleg van javaslata?

Üdv
Hoffman

(#10627) kekkola válasza bigsee (#10619) üzenetére


kekkola
senior tag

Régebben (kb 1 éve) 690ért (IE3) 200Mb-ot adtak, azóta változott 1Gb-ra.

O+8T

(#10628) lezerpiramis válasza hoffman187 (#10626) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Nem toroltetted az elozo szolgaltatonal a BIS fiokodat, igy nem tudod regisztralni az uj szolgaltatonal a telot PIN es IMEI alapjan. Toroltesd a reget a Telenornal, aztan hozz letre fiokot a Vodanal (vagy a mobileemail.vodafone.hu-n, vagy keszulekbol).

(#10629) hoffman187 válasza lezerpiramis (#10628) üzenetére


hoffman187
csendes tag

Jól hangzik, viszont elvileg ezeknek meg kellett történnie, mert a páromnál ugyanez a folyamat lezajlott (ugyanaz a szolgáltató, telefon, időpont és szerződés) és ő berakta az új kártyát és simán működött minden. És mint írtam az én kártyámat áthelyezve az ő készülékébe minden működött tökéletesen :(. Egyéb ötlet?

(#10630) lezerpiramis válasza hoffman187 (#10629) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Megkerdezted a szolgaltatot, hogy toroltek-e a BIS fiokot, ellenoriztetted veluj? Tehat nem a BIS opciodat, hanem a fiokot.

A mobileemail.vodafone.hu oldalon probaltal regisztralni? A 5Click-es szolgaltataskonyvek is megvannak?

(#10631) SsPL711 válasza hoffman187 (#10629) üzenetére


SsPL711
őstag

Telefon gyári állapotra állítás?

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#10632) littledon válasza VANESSZA1 (#10624) üzenetére


littledon
tag

Ugyan az az OS van az enyemen is mint Cheesy-en, es en is sokat hordom a gyari aktiv tokban... :)

[ Szerkesztve ]

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

(#10633) sasa134


sasa134
addikt

Kis Hamilton Z30 promo: klikk

ezt pedig Hagel-nek küldeném: USB host & Miracast :C

klikk

Avanti Roma

(#10634) VANESSZA1 válasza Cheesy (#10625) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Erre kell frissíteni :

BlackBerry Handheld Software v7.1.0.2534 (All Languages)

Package Version: 7.1.0.2534
Consisting of:
Applications: 7.1.0.923
Software Platform: 5.1.0.652
File name: 9900jAllLang_PBr7.1.0_rel2534_PL5.1.0.652_A7.1.0.923_DoCoMo_Japan.exe
File size: 287.93MB

Én úgy szoktam, olyan "tiszta telepítéssel". Először a BDS-el készítek egy mentést, majd feltelepítem az új OS-t a gépre.
Majd BBSAK-al Wipe Device.
Utána felteszem az új OS-t a BDS-el, és ha kész vissza a mentésből az állapotot.

[ Szerkesztve ]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#10635) bigsee válasza VANESSZA1 (#10634) üzenetére


bigsee
addikt

Na várjunk, kétszer is felrakod az újat...?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#10636) readyz


readyz
tag

Tök mindegy hogy .714 vagy .923, mindegyikkel hibátlanul kell üzemelnie a telefonnak, nekem a 714-el sem volt sosem gondom, szerintem az aktív tok lesz a ludas...

(#10637) bigsee válasza sasa134 (#10633) üzenetére


bigsee
addikt

Ez meg BBndroid :D ... még a feltételezés is... :U

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#10638) Coq


Coq
aktív tag

Littledon, Dani_kp : nekem teljesen hasonlo problemaim voltak egy 9700-val, egy akkucsere mindent megoldott.

Hozza kell tennem, hogy a gyari, telefonnal vasarolt akku volt a hibas, es 6 honapot birt. A masodik egy utangyartott akku volt, lassan ket eve megy es siman birja meg mindig...

[ Szerkesztve ]

(#10639) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Még mindig nincs androidos bbm.
Mi a mostani várható időpont?

(#10640) VANESSZA1 válasza bigsee (#10635) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Nem.
Az OS-t a számítógépre telepíted először, nem a BB-re.

@ readyz

Egyébként nagyon nem mindegy melyik OS van fent, mert sok különbség van X verziószámú és Y verziószámú közt.
Tehát aki abban a hítben él hogy tökmindegy melyik van fent, az nagyot téved.

[ Szerkesztve ]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#10641) readyz válasza VANESSZA1 (#10640) üzenetére


readyz
tag

Ugy ertettem, hogy azert mindegy ilyen szempontbol, mert a .714 az egyik legjobb 7.1-es OS release, tehat azzal nem szabadna ilyennek elofordulni...
Bocs ha felreertheto voltam.

(#10642) Polarstar válasza sasa134 (#10633) üzenetére


Polarstar
nagyúr

ÚÚúúúúuuuuuuu!!!

Ügyes! :C

Z10en mikor lesz ilyen? Mókoljatok rá USB-OTG-t! :K

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#10643) Cheesy válasza Polarstar (#10642) üzenetére


Cheesy
őstag

Jól látom eljutott a BB oda, hogy azért örülnek a népek, mert van rá program amivel lehet rá billentyűzettel írni? Oh, the irony... :U

www.vakbelmutet.hu

(#10644) Polarstar válasza Cheesy (#10643) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Én csak átnéztem a videó felett és azt szűrtem le, hogy tett rá egy Usb hubot amin keresztül pár apróság ment.
Erről beszélt az ubuntu is, hogy minek a PC ha a mobilod bitang erős?
Mobil bele bölcsőbe, azt toljad neki! :D

Szerintem itt ugrik a majom a vízbe.

Mellesleg miért is ne? Az én antik laptopom egy HD videónál elrepül....
A szintén "antik" 9900em meg HDban vesz fel - igen igen klassz minőségben, ráadásul szuper hanggal! Ez meg a megátalkodott Pure View rajongókat is meglepte. (toltam nekik 9900el készült videót... Semmi komoly, csak Zoltán Erika volt.. nagy seggel... :DDD )

Na, csókolom! :D Napocska és Bikinis csajok! Jobbra el...

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#10645) SsPL711 válasza Cheesy (#10643) üzenetére


SsPL711
őstag

Nem program, hanem a BB10 OS 10.2-es hozománya, csak azt nem tudom, hogy minden BB10-es eszköz tudni fogja ezt az OTG-t?

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#10646) sasa134 válasza SsPL711 (#10645) üzenetére


sasa134
addikt

Csak a Z30 tudja az OTG-t.

Avanti Roma

(#10647) SsPL711 válasza sasa134 (#10646) üzenetére


SsPL711
őstag

Ettől tartottam. :)

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#10648) littledon válasza VANESSZA1 (#10634) üzenetére


littledon
tag

Köszönöm! :)
Hétvégén kipróbálom, ha lesz rá időm, hátha megjavul tőle... :U

Cheesy: feltetted ezt a verziót?

[ Szerkesztve ]

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

(#10649) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Merem remélni ezért nem leszek megkövezve: Blackberry ajánlat - felhasználóknak!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#10650) icezozo válasza Polarstar (#10649) üzenetére


icezozo
addikt

szép gesztus!

http://qwankido.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.