Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10801) lugosi válasza Pastika (#10799) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én használom.
Annak nem volt várólista, aki feliratkozott már az értesítésre is, hogy megjelenik (ezt a progi írta), illetve értelemszerűen akinek volt már bb id-je.

(#10802) Pastika válasza lugosi (#10801) üzenetére


Pastika
tag

Néhány éve regeltem ugyanezt a mail címet BB ID-re, ezért nem értem miért nem jó:-( bar igaz, hogy ég használtam BB-t..

(#10803) KisDre válasza eventus (#10792) üzenetére


KisDre
senior tag

Inkább kártyás vagyok.

S amire leginkább kellene az:
Facebook, s olykor zene

De most akkor pl ha van egy facebook app, vagy bármilyen netes app, azt nem tudom használni BIS nélkül?

KisDre.artstation.com

(#10804) Tamy


Tamy
senior tag

Ha elrejtettem egy alkalmazást, amit most szeretnék mégis láthatóvá tenni, arra mi a megoldás? Az alkalmazások kezelésén belül látom, de ott nem látok visszaállítást. Csak az újratelepítése a megoldás?

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#10805) Phülöp válasza KisDre (#10803) üzenetére


Phülöp
addikt

Jon nemsokara lezerpiramis es lenyomja a ctrl+v-t

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#10806) lezerpiramis válasza Tamy (#10804) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Megnyomod a menü gombot a főmenüben (vagy abban a mappában, ahol elrejtetted), majd Mindent megjelenít, ezután ráállsz a már halványan megjelenő és előhozni kívánt ikonra, majd ismét menü gomb, és kiveszed a pipát az Elrejtés mellől.

(#10807) Tamy válasza lezerpiramis (#10806) üzenetére


Tamy
senior tag

Köszi. Na erre nem gondoltam :)

Egyébként arra van lehetőség, hogy ne lássam az ikonját, de a háttérben azért fusson? Igazság szerint arról van szó, hogy szerettem volna lenémítani a kamerát. A World-ről leszedtem több alkalmazást is, de ahogy néztem majdnem mind ugyanaz, vagy erősen hasonló. A beépített kamera app helyett kéne őket használni, de még annyi beállítási lehetőség sincs bennük, mint a gyáriban, pedig valljuk be őszintén, az sem túl sok. Így aztán más megoldás után kezdtem keresgélni, és találtam is egy CameraMuteApp nevű alkalmazást, ami a gyári kamera menüjébe épül be. Ez így tök jó, de innentől fogva semmi szükségem az ő ikonjára, ezért rejtettem el, így viszont újraindítás után nem indul el. Meglehet azt oldani, hogy elinduljon, de ne lássam az ikonját? Persze nem probléma az sem, ha mondjuk a menü végére rakom, vagy valami kevésbé "forgalmas" mappába, csak mint ötlet felmerült bennem.

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#10808) lugosi válasza Pastika (#10802) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én is több mint egy éve nem használtam már, ennek ellenére megvolt.

Magáról a programról. Eddig csak az androidosat próbáltam ki, de ez alapján az a véleményem, hogy ez igen. Ezzel kellett volna már korábban kijönni. Igazi telitalálat. Se többet, se kevesebbet nem szerettem volna látni a programban, pont jó. Ezzel kellett volna már nagyon régen kijönni nekik. Azonnali üzenetküldésre az sms mellett az imessage-et és a google hangouts-t használom, azonnal kijelenthető, hogy a bbm (for android) mind a kettőnél jobb. Jó úgy, ahogy van. Nagyon örülök neki hogy kijött.

Köszönöm mindenkinek a pineket, örülnék neki, ha más is küldene még :)

(#10809) lezerpiramis válasza Tamy (#10807) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Elindítod, és a piros gombbal (hívásbontás gomb) kilépsz belőle. Ezután taskban ott lesz az app (elő tudod hozni, csak nyomva kell tartani a menü gombot, vagy pedig az altot tartsd lenyomva, és nyomd meg a vissza gombot). Ja, és még annyi, hogy taskban a böngésző, a BBM, a home (házikó), az Üzenetek és a telefon app mindig futni fog, nem kell megijedni :)

De ez csak addig megoldás, amíg újra nem indítod a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#10810) lezerpiramis válasza Phülöp (#10805) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Ott a pont :D

(#10811) lezerpiramis válasza KisDre (#10803) üzenetére


lezerpiramis
őstag

9799-es hozzászólást nézd meg.

(#10812) Tamy válasza lezerpiramis (#10809) üzenetére


Tamy
senior tag

Köszi, de akkor inkább hagyom.

Arra esetleg tudsz valami megoldást, hogy a be és kikapcsoló animációt (T-mobil) miként lehetne lecserélni? Keresgéltem, de ezen kívül nem sok mindent találtam. Ezt meg nem teljesen értem mit is kéne pontosan letöltenem, illetve csinálnom.

BBM nálam nem fut, mert olyanom nincs :)

[ Szerkesztve ]

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#10813) Phülöp válasza lezerpiramis (#10810) üzenetére


Phülöp
addikt

Beleegtek a szavak a vagolapba kitorolhetetlenul :DDD

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#10814) sasa134 válasza lugosi (#10808) üzenetére


sasa134
addikt

Azért tegyük hozzá (nem láttam a droidos, ios-es verziót), hogy igazán BB10-en van elemében a BBM. Imádom! Tegnap este a sógorral nyomtunk egy Screen share-t, mert mutogattam neki ezt-azt a Z10-emen: azaz az én Z10-em képét ő látta live miközben magyaráztam. Atom jó a videó hívás is, szuper a hang (ez ugye lesz a droidos/ios-es verzióban is), a skype elbújhat! A 30fős csoportok nagyszerűségét ismerjük (hisz a BB10-es BBM csoport pörgeti a dolgokat), a channel-ekről még nem is szóltam. Egyszóval: BBM4ALL, de elsősorban BB10-en :K

Avanti Roma

(#10815) eventus válasza sasa134 (#10814) üzenetére


eventus
veterán

Nana Sasa! :) Régebbi telefonokon is nagyon jó a BBM!!!!!!!!

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#10816) lugosi válasza sasa134 (#10814) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Persze gondolom ott a rendszerbe integrálva még csomó plusz dolgot tud.

(#10817) icezozo válasza lugosi (#10816) üzenetére


icezozo
addikt

PÜ ment!

http://qwankido.hu/

(#10818) icezozo válasza eventus (#10815) üzenetére


icezozo
addikt

helyesbítenék :D a régebbi BlackBerryken.
OS 4.6-tól felfelé a csoportoknál is :R

http://qwankido.hu/

(#10819) n0is3es


n0is3es
aktív tag

Sziasztok, remélem még jár erre valaki. Nagy gondom lenne, blackberry 9105 pearl wipe után nem sikerült az upgrade, letöröltem mindent majd vissza fel. Azóta a win7 érzékeli a telefont de a desktop manager nem és még 507 es hibám is van. Valaki tud nekem segiteni? :O

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#10820) Tamy válasza n0is3es (#10819) üzenetére


Tamy
senior tag

Próbáld meg ez alapján. Az 5. ponttól van a lényeg.

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#10821) n0is3es válasza Tamy (#10820) üzenetére


n0is3es
aktív tag

Ezzel a leírással csak az a gond hogy igy is néztem és csak a w7 érzékeli a telefint de se a loader se a bbsak nem látja a telefont még ugy se hogy unknow :S Lehet ez kuka marad mert nem tudom mit lehet még vele kezdeni :S Se az 5 se a 6 os desktop software nem látja a bb-t de a w7 igen. :O

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#10822) Tamy válasza n0is3es (#10821) üzenetére


Tamy
senior tag

És lehúzott akkuval próbáltad? Még az elején nálam is előjött egyszer ez a hibaüzenet, de ha akku nélkül dugtam rá a telefont (és vártam egy kicsit), akkor remekül felismerte.

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#10823) n0is3es válasza Tamy (#10822) üzenetére


n0is3es
aktív tag

Desktop managert frissitettem az előbb friss 7 re és mostmár érzékeli a telefont :D De se az 5 se a 6 nem érzékelte ilyen furcsaságot xD Van ilyen, most dobom vissza rá a gyári 5 ös ost, mert 6 alatt a wifin nem tudtam netezni :D

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#10824) lezerpiramis válasza Tamy (#10812) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Elvileg van valamilyen debranding megoldas, de en sose csinaltam. Talan MFI multiloaderrel meg lehet csinalni, de pontosan nem tudom, hogyan, CrackBerry-n biztos van hozza topic (ahogy minden mashoz is kb. :) ).

(#10825) n0is3es válasza lezerpiramis (#10824) üzenetére


n0is3es
aktív tag

Debrandingolni nem akarom mert a telenor is forgalmazta van rá szoft, de nem tudom hogy 6 os rendszerrel ami gyári miért nem müxik a wifin való netezés :S

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#10826) Tamy válasza lezerpiramis (#10824) üzenetére


Tamy
senior tag

Igen, CrackBerry-n sok hasznos dolog van, mindegy, majd körülnézek, végső soron meg ez is egy (jó) megoldás:

"Step 1: Turn the phone on
Step 2: Lay the phone on my desk
Step 3: Get up and leave the room for at least 3 minutes.
Step 4: Come back into the room and resume using my beloved Curve.
Step 5: Success! That annoying screen has now vanished from my sight."

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#10827) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Mai napi történetem:

Reggel elment a BBM... Beszélgettem ezzel-azzal, hogy náluk mi van. Fura volt a kép.
Aztán bekapcsoltam a Vibert hazaüzenni... Nem állt fel a Viber rendesen. Csak nagyon lassan.
Ki akartam lépni - és a gép lefagyott.. Kikapcs One! Akku ki. Bekapcs...
Erre a kikapcsolás előtti 80%os akksi immár 24%lett! A gép forró mint a kályha...

A gép persze felállt. Minden rendbe persze, csak a nafta párolgott el. Váltom a programot - erre ott ficereg a megnyitott Viber! Ne bassz!!!! :O
Töltőre raktam és megint kikapcsoltam.. Azóta semmi gond. Bug-os a Viber? :U

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#10828) eventus válasza Polarstar (#10827) üzenetére


eventus
veterán

Ennyi :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#10829) littledon válasza Polarstar (#10798) üzenetére


littledon
tag

Igen a BB10-el vonult ki, de mivel a 7-es OS-rol volt szo igy badarsag azt allitanod, hogy ott nincs is BlackBerry hiszen csak a BB10 nincs, amirol pedig ez esetben szo sem volt... -.-

Azon csodalkozom mondjuk, hogy nem volt ra igenyuk, de egy teljesen mas vilag (velemenyem szerint amennyivel masabb annyival nagyszerubb is a maga nemeben) es tobb mas nagynevu gyartora sem volt igenyuk, ha mar itt tartunk. Ettol meg nagyon I love Japan! :P :B :)

[ Szerkesztve ]

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

(#10830) lugosi válasza littledon (#10829) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A Japán-imádóknak mindig javaslom elolvasni a Bushido lovagjai c. könyvet, attól egészen biztosan alábbhagy egy kicsit az imádatuk.

(#10831) Polarstar válasza lugosi (#10830) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Én maradok a szushinál.. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#10832) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Gondoltam, hogy a fanyalgóknak itthon nem lesz hír a BBM 10 milliós letöltése egy nap alatt...

:((( :(((

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#10833) lugosi válasza Polarstar (#10832) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Már 10 millió? Mikor én letöltöttem, 83000 volt, mikor egy barátom, akinek jeleztem tegnap este, szólt hogy már 1 milliónál van.
Így már értem miért csináltak várólistát. Durva terhelés lehetett.
Jó lenne ha töltenék minél többen, a legjobb azonnali üzenetküldő app amit eddig láttam.

(#10834) Polarstar válasza lugosi (#10833) üzenetére


Polarstar
nagyúr

A helyzet az, hogy a droidosok és ájfonosok álla leesett - ahogy a BBM-en mondogatják. :D

Nem csoda, hogy imádják!

Nekünk spec szerencsénk van, mert már van Berry-nk. :K

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#10835) sasa134 válasza lugosi (#10833) üzenetére


sasa134
addikt

Igen, 10M felett 24 óra alatt :R

"BBM achieves top ranking in the App Store in over 75 countries within the first 24 hours

WATERLOO, ONTARIO--(Marketwired - October 22, 2013) - In just 24 hours BBM™ has been downloaded over 10 million times by Android™ and iPhone® users, one of the best single-day openings for a mobile app to date. BBM, the premier private social network from BlackBerry® (NASDAQ: BBRY)(TSX: BB), is available for free in the App Store(SM) and Google Play™ for immediate download.

BBM also quickly rose through the rankings on the App Store to be the number one free app in more than 75 countries in the first 24 hours, including the US, Canada, the UK, Indonesia and most of the Middle East. User ratings in both the App Store and Google Play are overwhelmingly positive, earning BBM 60,000 five-star reviews on Google Play from about 87,000 reviews."

Az igazi persze az lesz, ha lesz Voice meg Video call, erre még várni kell, de remélhetőleg nem sokat:
"Android and iPhone users will have access to BBM Voice and Video calling, as well as the new community building tool - BBM Channels - in the near future."

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#10836) Cheesy válasza lugosi (#10830) üzenetére


Cheesy
őstag

Mennyiségükből adódóan így sem tudtak annyit ártani a világnak, mint a "nagyobb" hatalmak. Háborús bűnökkel majd mindegyik résztvevőt lehet lejáratni, ha kiadnának a magyarokról is ilyet (bár szerintem már vannak ilyen könyvek), akkor a saját fajtádat is utálnád? :C
Tradícióit, kultúráját tekintve érdekes ország, szívesen kilátogatnék, vidéken még szívesen élnék is. Ha tudnék japánul... :U

BBM-re:
Több mint 1mil letöltés? Most vagy ennyien akarnak Blackberry-t titkon, vagy ennyire komoly reklámot és hypeot kapott a BBM megnyitása? Vagy pont ez volt a cél, így most már az utolsó biztonsági réteget is lehámozták a BB rendszerről (mert iOS és Android rendszerről sokkal könnyebben logolható(?)), illetve most már nincs olyan különleges, el fogja veszteni a varázsát...
A 300Ft-os kArcóra is megbízhatóbban ébreszt és mutatja az időt pontosan, az tuti. Ja és nem fagy le.

De melyik telefon az manapság ami nem fagy le, még minimális használat mellett is, mert annyira okos akar lenni? Komolyan érdekelne.

www.vakbelmutet.hu

(#10837) lugosi válasza sasa134 (#10835) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az már "csak" egy érdekes plusz lesz nekem, ha meglesz a videó meg hanghívás. Ez az üzenetküldő progi, csak magamat tudom ismételni, úgy jó ahogy van.
Egyszer-kétszer próbáltam a facetime videót meg facetime audiot, igazából használni nem használom, meg skypeon évente 2x telefonálok, tehát tőlem ez akár ki is maradhat.

(#10838) lugosi válasza Cheesy (#10836) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Úgy látom olvastad a könyvet. Jól látom? Azért az sem mindegy, hogy milyen számban, és milyen természetű dolgokat követtek el, szerintem ők tartják "minőségben" a negatív csúcsot.
Egyébként az általunk elkövetett háborús bűnöket is elítélem.
A japánokat sem utálom, csak az imádatukat szeretném egy kicsit helyretenni, mert a tapasztalatom szerint általában ismerethiányból adódó túlértékelésből fakad. De ez már nagyon off.

[ Szerkesztve ]

(#10839) littledon válasza lugosi (#10830) üzenetére


littledon
tag

Mindenféleképpen elolvasom!

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

(#10840) littledon válasza Cheesy (#10836) üzenetére


littledon
tag

+1

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

(#10841) Cheesy válasza lugosi (#10838) üzenetére


Cheesy
őstag

Nem olvastam, én a Sógun köteteket olvastam, bár az még "csak" a feudalista Japán hadviseléséről (is) szólt, abban is volt pár kemény leírás.
Amikor írtad rákerestem guglin és elolvastam a tartalmát. Ami megragadta a figyelmem elsősorban a "tízezrek", mint akik áldozatul estek. Tízezrek. Ízlelgessük. Utána olvassunk egy kis világtörténelmet, a világháborúk fő résztvevőiről és azok által elpusztított milliókról. Hehe, itt most nem mennék bele, melyik az a nép aki azt vallja magáról rezzenéstelen pofával, hogy csak belőlük csak egy ország milliókat dobált a rezsóba. :N
Egy szó mint száz, csúnya dolgokat művelnek a hadtestek háborúk alkalmával, mióta az emberiség fejlődése során elcsattant az első pofon pártízezer éve.

A BBM-et viszont ki fogom próbálni, mert apám Európában terelget 24 tonnát az utakon és legutóbb direkt azért vett egy androidos telefont, hogy tudjon velünk beszélni Skypeon, mert talált a Vodánál olyan csomagot amivel naponta 50MB-ot tud netezni roaming költségek nélkül.
De mivel egyedül nekem van közel-s-távol BB-m, így Skype kiesett mert nem sikerült a hanghívás vele vagy nem is lehet, már nem emlékszem, Viber nem működött valamiért, így talán majd a BBM...

www.vakbelmutet.hu

(#10842) Polarstar válasza Cheesy (#10841) üzenetére


Polarstar
nagyúr

A fejleményekre kiváncsiak vagyunk! :K
50 megával nem fog menni a voice, de talán megy Wifivel...

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#10843) sasa134


sasa134
addikt

a BBM voice (bb10-en legalábbis) kb 1Mb-ot eszik percenként. Videó kb 5-7Mb.

Avanti Roma

(#10844) Polarstar válasza sasa134 (#10843) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Köszi, az nem sok. De drága lehet Roamingnál! Sajnos még nincs eltörölve az az elszámolási rendszer.

A letölők várakoztatásáról mi a hír? Aki instalálta a BBM-et az tényleg várni kell, vagy már tudja használni is?
Sokan kifogásolták ezt az (idegrángós türelmetlen bandából.) említett másik topikon.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#10845) lugosi válasza Polarstar (#10844) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Azoknál akik nem regisztráltak előre az értesítésre, azoknak tényleg várni kell, annak ellenére hogy le van töltve az app.

(#10846) Polarstar válasza lugosi (#10845) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ahogy hallom külföldről ez elégy gyorsan megy... Valami automata sorolja a rendszert... Azt hirlik h egész ügyes!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#10847) lugosi válasza Polarstar (#10846) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én édeaspámnak és egy barátomnak javasoltam, már egy napja várnak. Hátha holnap.

(#10848) l.sebestyen válasza lugosi (#10847) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

A feleségem már több mint két napja, remélem neki is meg lesz holnap...

(#10849) KisDre


KisDre
senior tag

Ma megvettem egy használt Curve 9320-t.
Az a jó hogy megtudtam nézni hogy működnek rajta a dolgok, mint az ingyen facebook, vagy épp wifivel a progik stb. Meg megszokni azt a mini touchpadot a mobil közepén :DDD
Eddig tetszik. 15ezerért, még garanciával, dobozával s papírjával azt hiszem jól jártam :)

Így vagy úgy, köszönöm az infókat nektek fórumozóknak :)

KisDre.artstation.com

(#10850) littledon válasza KisDre (#10849) üzenetére


littledon
tag

Gratulálok! (én is ilyennel kezdtem :P ) Az anyaghasználatot leszámítva én szerettem nagyon... Tökéletes belekóstolni a BB-be szerintem. :))

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.