Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10951) eventus válasza icezozo (#10949) üzenetére


eventus
veterán

Ez az :( Telefont nem is használnék, csak PB.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#10952) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ki kérdezte a múltkor, hogy miért is jó nekünk a Lenovo?
Meghogy lesznek fasza nagy akksis blekberik... Ja...

A válasz itt keresendő: Ezért érdeklődik a Lenovo

Így már nem olyan szép a szándék, gondolom látszik is.

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#10953) lugosi válasza Polarstar (#10952) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem tudom meddig töketlenkednek még ezzel a vállalattal! Nem hiszem el, hogy akár Kanadában, akár az USA-ban nem lenne egy befektetői csoport amelyik meg tudná menteni. Ez tényleg töketlenkedés.

(#10954) SsPL711 válasza lugosi (#10953) üzenetére


SsPL711
őstag

Gondolom nem "csak" megmenteni kell, hanem tovább vinni, legalább minimális, fenntartható nyereséggel.
Koncepció nélkül senki nem akarja számolatlanul tolni bele a pénzét.
Főleg úgy, hogy profitot nem lát belőle.
De a jelenlegi ajánlat tevők, gondolom csak eladni akarják, mindenféle koncepció nélkül, nyereséggel.
Esetleg a BB szabadalmak megvásárlása serkenti az eddigi jelentkezőket.
Én, nem látom, hogy bármelyik eddig képbe került leendő vevő, tovább akarná vinni, megmenteni a BB-t.
Talán a régi tulajdonosi réteg, akinek ez a szándéka, a többi....

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#10955) SsPL711 válasza l.sebestyen (#10935) üzenetére


SsPL711
őstag

Android esetében megáll amit kijelentettél a készenléti idővel kapcsolatban.
BB-nél a push nem viszi az akku időt.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#10956) macilaci78


macilaci78
nagyúr

BB-től van DualSIM-es mobil?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#10957) SsPL711 válasza macilaci78 (#10956) üzenetére


SsPL711
őstag

Nem hinném, hogy van.
Rákeresve is csak azt találom, hogy nincs.
Maximum, valami csájna fake "BB"-ben lehet Dual Sim.
De abban TV is van :)

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#10958) macilaci78 válasza SsPL711 (#10957) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Új munkahelyen adnának céges telót, ami egyfelől jó, mert az, másfelől azért rendszeresítettem magamnak dualSIM-es telót, mert meguntam a több készüléket. A cég BB-t használ, mert a termék jó és kihasználják céges szinten a készülék előnyeit. De régebbi Bold-ot használnak, ami napi rendszerességgel fagyogat. A Z10 és a Q10 közül szemezgetek, de esélyes a Z10 egy BT-os külső billel, meg egy külső akkupakkal.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#10959) SsPL711 válasza macilaci78 (#10958) üzenetére


SsPL711
őstag

Hajrá, hajrá! :)

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#10960) KKope


KKope
tag

Srácok!!!

Ki az aki vállalati környezetben használ BB-t email tanúsítvánnyal? (SMIME)
Kérem jelezzetek, lenne pár kérdésem a tanúsítvány beállításokkal kapcsolatban.

Üdv,

KKope

(#10961) Crafter32 válasza Polarstar (#10946) üzenetére


Crafter32
őstag

"A Die Welt szerint azonban Merkelnek már egy újgenerációs hivatali készüléke is van, egy Blackberry Z10, amelyet a Secusmart nevű német cég SecuSuite nevű szoftverjével szereltek fel. Ennek legnagyobb előnye, hogy elkülöníti a hivatalos és a magáncélú felhasználásokat – írta a Die Welt online kiadása. "

Erre gondolsz?

(#10962) eventus válasza Polarstar (#10946) üzenetére


eventus
veterán

Van egy nokiaja is, azt kaphattak el. Ezt olvastam.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#10963) csacsi67 válasza Crafter32 (#10961) üzenetére


csacsi67
addikt

Tessék.[link]

(#10964) sasa134 válasza csacsi67 (#10963) üzenetére


sasa134
addikt

"...amerikai BlackBerry cég Z10-es modelljére .."

:O :(

Avanti Roma

(#10965) l.sebestyen válasza icezozo (#10949) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

Bridgen keresztül, ha összepárosítom a Z10 et, a Playbookkal, akkor vicc kategória amit csinálni tudok az OS 7 -hez képest, hozáteszem lehet én vagyok a béna, és még valamit állítgatni kellene.

(#10966) eventus válasza l.sebestyen (#10965) üzenetére


eventus
veterán

Nem, nem vagy béna :) Tényleg csal BBM van még :( Az is csoportok nélkül.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#10967) Crafter32 válasza sasa134 (#10964) üzenetére


Crafter32
őstag

Ez elég gáz mondat benne. Az újságírás inkább szenzáció alapon, mint tény alapon működik sajna.

(#10968) Crafter32 válasza Crafter32 (#10967) üzenetére


Crafter32
őstag

De összeségében nem mindegy milyen telefont használsz ha a szolgáltató úgyis felveszi automatikusan a beszélgetést. Én így hallottam, de cáfoljatok meg. Érdekel.

(#10969) SsPL711 válasza Crafter32 (#10968) üzenetére


SsPL711
őstag

Urban legends szerint.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#10970) lugosi válasza Crafter32 (#10968) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Cáf. :DDD

(#10971) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Nem egyszerű a helyzet, mert Angéla Merkelke telefonját a régi időkben hallgatták le.

A BB10es Z-t nem, mert egy spéci titkosító kártya van benne az IP telefonálás titkosításához.

Ezek egy zárt rendszerben működnek. A szerverek nem is kanadában vannak, hanem helyiek. A cég aki a progit, meg a kártyát fejlesztette az is helyi. Az amik csak a cég hekkelésével és személyek hekkelésvel juthatnak be. Gondolom azért vannak még itt is lépcsők...

A magánszemélyek problémája az más. Sztem lesz egy mobil etikett is és rendesen vissza fognak szorulni a közösségi (facebúk kiad mindent pl..) és más jellegű üzenő szolgáltatások.

Ebből a botrányból a Blackberry győztesen is kit tud jönni, mert a zseni Lazaridis tudd még tenni pár apróságot. Előveszi a kvantum matekot és varázsol. Elvégre professzor, vagy mi. :D

Pont ezek miatt nem lesz kétkártyás bleki -› adatszivárgás...

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#10972) Polarstar


Polarstar
nagyúr

GSM rendszerben a hangot a központban titkosítják és ott is csapolja meg az állami titkosszolga.

A SMS nem titkos csatornán, hanem "szerviz" csatornán megy még most is, és az csak text. titkosítás nyista. Leolvasható és másolható.

Adat: na az már nem olyan egyszerű.... :D A blekik feltörése törvény ellenes, bár amint látható, nem lehetetlen.

A "nagyok" már régen tudják, hogy a lényegi dolgok nem telefonon intéződnek és nem email-en. :DDD
Mint a régi szép időkben. ;]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#10973) BéHGT


BéHGT
senior tag

No engem az érdekelne, hogy ha írok telórol e-mailt, hogy mutatja, hogy elolvasták? Mert van a pipa, az gondolom az, hogy elküldte... De már jó pár ikonnal találkoztam, nem tudom melyik micsoda, és nem találtam ilyen leírást sehol.. :U

(#10974) Crafter32 válasza BéHGT (#10973) üzenetére


Crafter32
őstag

A D azt jelenti elküldött és megkapta. Az R meg el is olvasta.

Most akkor ha azt mondom a telefonba, hogy "bomba" akkor automatikusan lehallgatnak vagy nem? A tv-ben vagy a hírekben elfogott emberkék titkosszolgálati módszerekkel mindig azt jelentik (nálam) , hogy követték és lehallgatták a telefonjukat.

(#10975) VANESSZA1 válasza Polarstar (#10971) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Az én BB-m kétkártyás. Akkor erre mit lépsz? Mindenre van megoldás..

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#10976) MurdR válasza VANESSZA1 (#10975) üzenetére


MurdR
veterán

1 sim és egy microSD? :DDD

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#10977) Crafter32 válasza MurdR (#10976) üzenetére


Crafter32
őstag

:)

(#10978) l.sebestyen válasza VANESSZA1 (#10975) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

Hogy-hogy két kártyás? Létezik ilyen BB?

(#10979) SsPL711 válasza VANESSZA1 (#10975) üzenetére


SsPL711
őstag

Van benne TV is?

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#10980) l.sebestyen válasza SsPL711 (#10979) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

olyan van iphoneba is, aíz is dual simes, meg van kihúzható antennája :DD

(#10981) SsPL711 válasza l.sebestyen (#10980) üzenetére


SsPL711
őstag

Azaz, kihúzhatós antenna, meg támasztós hátlap. :))

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#10982) Kingfisher79


Kingfisher79
tag

BBM Welcomes Over 20 Million New Active Users in the First Week

BBM Community Grows to More Than 80 Million Users Across BlackBerry, Android and iPhone Devices Globally

WATERLOO, ONTARIO--(Marketwired - Oct. 29, 2013) -

After the amazing launch of BBM(TM) on Android(R) and iPhone(R) devices, with more than 10 million downloads in the first 24 hours, BBM has now ended its first week with more than 80 million monthly active users(i), including over 20 million new users on Android and iPhone devices.

During its first week, BBM was the top free overall app in 35 countries in Google Play(TM) and in 107 countries in the App Store(SM), and continues to maintain a strong position in key markets such as Canada, the US, the UK, Indonesia and much of the Middle East, to name a few.

"It is great to see so many people downloading BBM, but the true measurement for us is engagement - the connections being made and the conversations in which our BBM community engages. The power of BBM has always been the active, real conversations and interaction that our customers enjoy," said Andrew Bocking, Executive Vice President of BBM at BlackBerry. "From here on out, we will focus on active users of BBM and will no longer focus on simple download numbers."

With the BBM community now at more than 80 million active users around the globe, users are connecting on the private social network like never before. This past weekend, BlackBerry was able to remove the virtual line-up so that Android and iPhone users can now immediately download, sign in and start using BBM without having to wait.

BBM users are enjoying the immediacy and control that BBM offers as they chat with their new contacts - either one-to-one, in multi-person chats or as part of a BBM Group. The delivered and read statuses, as well as the message-in-progress alert, keep people engaged and active in conversations on BBM. BBM users can also share files such as photos, and voice notes, as well as update their statuses with ease. BBM Groups allows photo, calendar, chat and file sharing for up to 30 people in a user-generated community.
Every BBM user has a unique PIN that helps maintains their privacy, so users never have to give out their phone number or email address to a new or casual contact. BlackBerry ID connects with a person's PIN, BBM contact list and services to make device switching quick and easy.

The BBM experience will continue to evolve. In the coming months, BlackBerry will deliver BBM Video calling, BBM Voice calling and BBM Channels - a new community building service to connect BBM users even more broadly - to Android and iPhone users.
Android and iPhone device users can download BBM by visiting BBM.com.

[ Szerkesztve ]

The RIMpire fights back!

(#10983) Polarstar válasza Kingfisher79 (#10982) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Köszike!

De ezt most lehetne egyszerűbben magyarul is? Mitől lenne ez nekünk jó?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#10984) sasa134 válasza Polarstar (#10983) üzenetére


sasa134
addikt

Azt rebesgetik, a channelekből lesz/lehet pénz (értsd: fizetős lesz, vagy bizonyos szolgálatásokért a channelekben fizetni kell.) Ha pénz lesz belőle, jó lesz a BB-nek, onnan meg nekünk is. Másrészt a BBM viszi a BlackBerry brandet, esetleg ha többen eljutnak a "jó ez a BBM, jó lehet maga a BB teló is aminek ugye szerves része" gondolatmenetig, akkor talán telefon eladásokat is generálhat. Ha emberek összejönnek és meglátják, mi mindenre képes a BBM BB10-en, amire Androidon /iOS-en nem (screen share, voice/video call, szerves integráció a BB10-be stb), akkor az is hozhat plusz eladásokat és növeli a márka pozitív elismerését.

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#10985) SsPL711 válasza sasa134 (#10984) üzenetére


SsPL711
őstag

Droidos mentalitást ismerve, ha fizetős lesz egy olyan funkció, amit használnának szívesen, akkor keresnek egy ingyenes alternatívát. Aztán uninstall lesz a BBM.
És az nem fog eladásokat generálni, hogy BB10-en ingyenes.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#10986) Kingfisher79 válasza sasa134 (#10984) üzenetére


Kingfisher79
tag

számból vetted ki a szót:)
annyit bátorkodom hozzátenni, h ezt évekkel ezelőtt kellett volna...

The RIMpire fights back!

(#10987) sasa134 válasza Kingfisher79 (#10986) üzenetére


sasa134
addikt

igen, sok mindent kellett volna korábban meglépni... :O

Avanti Roma

(#10988) SsPL711


SsPL711
őstag

Nem tudom, mire alapozzák a 20Millió új aktív usert. (Illetve tudom, az új fiókokra)
De ez csak azt mutatja, hogy a letöltés után regisztrálni kellett egy új fiókot, másként nem lehet használni, ezért aki letöltötte és nem volt még BBID-je, regisztrálni kellett.

Az, hogy az újonnan regisztrált 20Millió account meddig fog élni, illetve használja-e mind a 20Millió új felhasználó a BBM-t....ezt csak a BB tudja. (Szerintem)

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#10989) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Tisztázzuk: Az ingyenes ilyen-olyan csatorna játékos üzengetéshez soha és senkinek nincs ingyen. Valahol valamiért fizetni kell. Vagy így - vagy úgy.

A vezérlő szerverek, a gépterem (épület-komplexumok!) energia, személyzet nem puszira létesül és nem ingyen virul, mint a virág a réten!

Reklámot kapsz érte, vagy más finomságot. Aztán majd húzod a szád, hogy "Jaaaajjj! Máááár megint reklám!!"

Én inkább fizetek érte!

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#10990) Crafter32


Crafter32
őstag

Az androidon a leges - legidegesitőbb az volt mikor bármit csináltam a képernyő vmely részét elfoglalták a reklámok. Rosszabb esetben felugrott egy teljes képernyős reklám a semmiből. Aztán elkezdtem a fontosabb progikat megvenni a érdemteleneket pedig letörölni. A BlackBerry -n nincs ez a szívás hál isten.

(#10991) SsPL711 válasza Crafter32 (#10990) üzenetére


SsPL711
őstag

OS7-nél azért találkoztam olyan ingyenes programokkal amik az egész képernyőt betöltve hirdették, hogy vegyem meg.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#10992) VANESSZA1 válasza SsPL711 (#10979) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Nem csak fürdőszoba !! :C

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#10993) SsPL711 válasza VANESSZA1 (#10992) üzenetére


SsPL711
őstag

Persze, meg spájz is?

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#10994) Crafter32 válasza SsPL711 (#10991) üzenetére


Crafter32
őstag

Lehet, nem tudom. Én idén vettem első "okostelefont ", de gyorsan eljöttem androidról. OS10 -en nem találkoztam ilyen problémával. És ez is tetszik benne...

(#10995) Cheesy


Cheesy
őstag

Ti milyen tokot használtok 9900-hoz? A gyári aktív tokból mire előrángatni miközben mondjuk 1 kezem szabad az lehetetlen. Roppant bosszantó.
Két kézzel is kényelmetlen belőle kifeszegetni, annyira szorosan fogja.
Egyszer már kérdeztem régebben, de nem méltattatok válaszra, talán majd most.

www.vakbelmutet.hu

(#10996) zedii


zedii
aktív tag

Ha nem mobilszolgaltatotol vennek q10 telefont, akkor melyik aza gsm bolt, ahol erdemes venni(megbizhatosag/ar/garancia)? :R

(#10997) Polarstar válasza Cheesy (#10995) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Csókolom! Bemész valami mobilboltba és veszel rá egy héjat! Lágy, vagy kemény, tartós héjjat. Ennyi.

Nekem hét közben héjban van a gép. Rángassa a nyavalya a börtokból a gépet - ebben igazad van.

Hétvégén meg bevásárlás, opera, stb közben börtok. Akkor meg nem nézem. Hang levesz, BBM is ráér. Egyedi hívóazonosítok meg bejönnek úgy is.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#10998) sasa134 válasza zedii (#10996) üzenetére


sasa134
addikt

partnero gsm, expansys, vagy Bécsben a Cyberport

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#10999) SsPL711 válasza Polarstar (#10997) üzenetére


SsPL711
őstag

Hát én már voltam pár mobil boltba, de elhajtottak, hogy BlackBerry-vel nem foglalkoznak így tok sincs hozzá, meg héj se.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#11000) sasa134 válasza SsPL711 (#10999) üzenetére


sasa134
addikt

Ebay? fillérekért lehet rendelni kb mindent a 9900-hoz... klikk

Avanti Roma

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.