Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10351) sasa134


sasa134
addikt

Z30:

BlackBerry Priority Hub — You can now learn what conversations and what people are important to you making it fast and easy to find the messages and information you need.

BBM now in any app and message previews everywhere — You can now get a preview of any message as it arrives in whatever app you’re using, and immediately dismiss it or tap it to read the full content and respond.

Stereo audio and BlackBerry Natural Sound — The Z30 smartphone comes with stereo speakers that immerse you in your sounds, and makes conversations look like it’s face-to-face.

New antennae technology — A new-generation antennae technology dynamically tunes reception to give better connectivity in low-signal areas.

Avanti Roma

(#10353) Praetorianus válasza bigsee (#10352) üzenetére


Praetorianus
aktív tag

"...már nem annyira lojálisak a cég termékeihez, tekintettel arra, hogy már a versenytársak is tudják nyújtani azt a fajta biztonságot, ami az üzleti kommunikációban alapkövetelmény..."
Ezt ugye csak viccnek szánták? Droid és biztonság? Mintha az Index-et olvasnám...

(#10354) sasa134 válasza lugosi (#10341) üzenetére


sasa134
addikt

Runstatic van bb10-re bar-ként klikk. tehát android port, ha érdekel megnézem, működik-e rendesen. Csak futnom ne kelljen. :DDD

Avanti Roma

(#10355) lugosi válasza sasa134 (#10354) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi ez még jobb lenne mert nem kéne még egyszer megvennem.

(#10356) szandivizi96


szandivizi96
újonc

Nemrég vásároltam egy BlackBerry Q10-et , körülbelül egy hete ..Már most vannak olyan problémáim , h van amikor megkattan és nem jelzi azt ha szöveges , vagy Facebook üzenetet kapok , kikapcsolás bekapcsolás ( nem újraindítás) után magához tér és hirtelen el kezd zenélni mint egy zenedoboz a sok értesítéstől. Elsősorba az a kérdésem , hogy ezt a problémát hogy orvosolhatnám , másodsorban pedig az , h win8-as rendszerre feltelepítettem a BB linket , be is fejezte a telepítést , de ha meg akarnám nyitni csak vakarózik/homokórázik folyamatosan és befagyasztja a netet.
Előre is köszi a választ ! :)

(#10357) eventus válasza szandivizi96 (#10356) üzenetére


eventus
veterán

Hol vetted és melyik szoftver van rajta?

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#10358) SsPL711 válasza bigsee (#10352) üzenetére


SsPL711
őstag

Ezek után nem tudom, megéri e venni egy Q5-ös modellt.
Ha a vállalati szektort célozzák, nem tudom mire lehet számítani támogatás terén.

Még kivárok a vásárlással, nekem így túl bizonytalan ez az egész....

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#10359) lezerpiramis


lezerpiramis
őstag

Azert valljuk meg, a BlackBerry akkor volt a legerosebb kis tulzassal, amikor a BIS meg a fasorban sem volt a legtobb szolgaltatonal, tehat akkor, amikor az azt igenylo reteg 5820-asokkal (nem, nem 8520-asokkal...) es 7230-asokkal rohangalt. Mas kerdes, hogy csak ennyit tudo eszkozokre mar nincs szukseg.

Nem hulyeseg csak a (nagy)vallalati vonalra koncentralni, de kellene valami igazan innovativ dolog, amilyen maga a BES is volt anno.

(#10360) Coq válasza lezerpiramis (#10359) üzenetére


Coq
aktív tag

Ez mind igy van, ahogy irtad, marmint a ceg szempontjabol.

Inkabb az nem tiszta, hogy mindez hogyan erintheti az egyeni felhasznalokat...

(#10361) SsPL711


SsPL711
őstag

Most már mindegy, megrendeltem a Q5-öt. :DD
(Aztán, még lehet, hogy elutasítják a rendelésem, mert van még lenem járt hűségem, de új előfizut rendeltem)

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#10362) general


general
addikt

komolyan nem hiszem el, amit a Telenor ügyfélkiszolgálás szintjén produkál!
nem elég, hogy nevetséges ár-érték arányban adják a BIS-t (2100 Ft - kemény 150 mb adat, ha elfogy erősen fizetős net (2013-ban!), de legalább 5-6 hosszú telefon után most közlik, hogy a sima mobilnet nem is használható Blackberry-n!! tegnap lemondtam a BISt, mert igazából nincs rá szükségem, az oprendszer frissítéséhez kellett, mondom elég nekem a mobilnet simán, de nem közölte senki, hogy a mobilnet nem megy ilyen készüléken... de egyébként is, mivan?? :Y
erről én nem tudtam... én maradtam le, figyelmetlen voltam, vagy a Telenor egy rakás dilettáns barom?
természetesen minden alkalommal elmondtam, hogy BB 9900-as készülékem van. semmilyen formában nem tudok a netre csatlakozni, csak wifivel.

most akkor hogy van ez?

ha ez így folytatódik, akkor lesz egy eladó 9900... :(((

(#10363) sasa134 válasza general (#10362) üzenetére


sasa134
addikt

Minden BB10 előtti készülékhez kell BIS, nem elég a mobilnet. Azzal megy a teló a BB networkre, úgy lesz tömörites/titkosítás, BBM, stb
Úgy tűnik te épp most mondtad ezt le.

klikk

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#10364) general válasza sasa134 (#10363) üzenetére


general
addikt

a dolog azért érthetetlen, mert akitől vettem, nem használt BISt, csak mobilnetet, és neki ment...

(#10365) Praetorianus válasza general (#10364) üzenetére


Praetorianus
aktív tag

Persze, egy az, csak nem úgy ahogy kéne. Opera Minivel tudsz használni netet bis nélkül is. Csak a gyári böngésző nem megy. Meg persze az összes BB Limited program beint, se BBM, se Protect, chat-progik is max wifivel. Meg persze nincs push email. Ha ezek nem érdekelnek, akkor meg fölösleges a BB, vegyél valami E szériás Nokiát szvsz...

(#10366) sasa134 válasza lugosi (#10355) üzenetére


sasa134
addikt

Hmmm most vhogy megtaláltam (pontosabban felajánlotta) a BB World a Runstaticot. Szóval van hivatalosan Bb10-re, nem kell mókolni. A pro verzió 4,49Eur. (nem tudom, megy-e Q-n...)

Avanti Roma

(#10367) bigsee válasza SsPL711 (#10358) üzenetére


bigsee
addikt

Már írtam én a Z10 és a 9900 mellett vacilláltam... mindkettőt kihozattam a raktárból, úgyhogy nem sokon múlt a dolog. De maradtam a 9900-nél, mivel a 10-esek még nem voltak/nincsenek igazán kiforrva... sem a háttér... de az most be is fagyott úgy látszik...

Ha sima telefonnak nézed, akkor sztem megéri (fanoknak persze) de aki fan, annak kell más is a tapiképernyő mellett egy BB-től

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#10368) lezerpiramis válasza general (#10364) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Azt mondjuk nen art tisztazni, hogy ha hasznaltal BIS-t, de lemondtad, akkor a service bookok megmaradnak, es az egyes alkalmazasok es a browser (ha nem lehey kulon profilt valtani, OS5-ig lehet) a BlackBerry APN-en fognak probalkozni a mobilnet helyett... wipe-olni kene minimum a telot backup utan, es nem visszallitani a BIS-es service bookokat, ha mar arra fanyalodik valaki, hogy BIS nelkul hasznalja a regi BB-t.

Az meg szolgaltatofuggo, hogy a gyari browser hasznalhato-e mobilnettel. A vodanal pl. nem, csak wapos APN-nel.

(#10369) Polarstar válasza sasa134 (#10366) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Sasa! Runtastic jó!

Vegyél! Én még órát használok, de a rt érdekel.

A jövő a digitális rásegítő eszközöké... A sportban is!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#10370) general válasza lezerpiramis (#10368) üzenetére


general
addikt

igen,asszem ezt kéne tennem. hol tudok törölni minden ilyesmit, tudnál segíteni? keresgélem, de nem tudom, miket kell... van valami gyári visszaállítás, vagy hasonló?

(#10371) lugosi válasza sasa134 (#10366) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi, hogy észben tartottad! :)

(#10372) SsPL711 válasza bigsee (#10367) üzenetére


SsPL711
őstag

A 10esek azért jók, mert már csak BBM-hez kell a BIS, ha jól értelmeztem.
BBM-et meg nem nagyon használok, a push email meg Exchange naptár frissítés fontosabb.
Meg a fizikai QWERTZ.
Na meg a nem 1 napos készenlét, vagy üzemidő, ez a legfontosabb.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#10373) lezerpiramis válasza general (#10370) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Opciok / Biztonsag, valahol ott kene lennie, hogy Biztonsagi adattorles, de elotte ments egyet Desktop Software-rel!!

(#10374) hartyi


hartyi
tag

Sziasztok! Pár napja kérdeztem, most már itt is van a kezemben a kis Q5-ös és egyelőre nagyon elégedett vagyok vele. A kidolgozási minőség valóban nem az igazi, de egy jó tokkal teljesen vállalható. BIS/BES nélkül is faszán megy minden (eddig csak ez tartott vissza a BB-től).
Az alkalmazáskínálat viszont tragikus azt kell mondjam. Nem várok tömegeket, de azért ennyire nem tűnt rossznak a helyzet. Szóval ennek kapcsán az lenne a kérdésem, hogy mi az általános tapasztalat ezzel: http://bb10bars.net/

[ Szerkesztve ]

(#10375) sasa134 válasza hartyi (#10374) üzenetére


sasa134
addikt

Nekem Z-m van, 1-2 appom van innen. Egy próbát megér! csak nem tudni előre, mi fog menni Q-n (is). A Z10 topicban leírtam a sideload menetét.

Amúgy mit hiányolsz?

Avanti Roma

(#10376) SsPL711 válasza hartyi (#10374) üzenetére


SsPL711
őstag

Itt, tök jó appok vannak, ha meg lesz a Q5 egyből próbálom ki, mi megy, mi nem, innen.
Köszi, nekem hasznos volt a link.
De, úgy látom ezek androidos appok, amit a BB10 tud futtatni, emulálva.
Úgy olvastam lassabban futtatja mintha natív app lenne, BB10-re.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#10377) hartyi válasza sasa134 (#10375) üzenetére


hartyi
tag

Szia! Ok, ránézek. Most leginkább egy Operára (vagy Chrome-ra) fáj a fogam, mert a beépített böngészővel nem vagyok túl elégedett (aztán lehet, hogy megszokom majd). A legjobban az zavar benne ahogy például az Index mobilos verzióját megjeleníti (két hasábban). Aztán jó lenne valami adattároló (személyes adatoknak) alkalmazás is, ami valamilyen titkosítást használ. Így elsőre ennyi :) E-könyv olvasóból mit ajánlotok? Korábban felmerült a Kobo vagy Bonefire, de ezeket nem adja ki a store (gondolom a kijelző felbontással van nyűgje).

(#10378) Phülöp válasza hartyi (#10377) üzenetére


Phülöp
addikt

E-konyvhoz Kindle app-ot ajanlok.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#10379) SsPL711 válasza hartyi (#10377) üzenetére


SsPL711
őstag

Q5-ben nincs alapból "adattároló"?
9320-ban is van "Jelszóörző" gyárilag.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#10380) hartyi válasza Phülöp (#10378) üzenetére


hartyi
tag

Ha menne Q5-ön :(

(#10381) hartyi válasza SsPL711 (#10379) üzenetére


hartyi
tag

Hát nem találtam ilyen gyári app-ot sajnos.

(#10382) Phülöp válasza hartyi (#10380) üzenetére


Phülöp
addikt

Sorry, akkor targytalan.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#10383) SsPL711 válasza hartyi (#10381) üzenetére


SsPL711
őstag

Hmmm, ez már előre vetít, pár koncepcionális dolgot, BB téren :(
Hol a biztonság, BB védjegy?

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#10384) Gomba válasza SsPL711 (#10379) üzenetére


Gomba
senior tag

De van. Keress rá a worldben, mert onnan tudod letolteni: Password Keeper (nem 3rd party, BlackBerry csinálta)

Ép hardverben ép szoftver

(#10385) bigsee


bigsee
addikt

jajj... ez a bulvár...

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#10386) SsPL711 válasza Gomba (#10384) üzenetére


SsPL711
őstag

Köszi, nem nekem kell, hartyi-nak :)

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#10387) Gomba válasza SsPL711 (#10386) üzenetére


Gomba
senior tag

Ok, mellément akkor. Hartyi: infó fentebb :D

Ép hardverben ép szoftver

(#10388) lezerpiramis válasza bigsee (#10385) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Az. A "vilag legjobb telefonja volt" szerintuk, de helyesen mar nem tudjak leirni a markanevet...

(#10389) frei34


frei34
csendes tag

Van egy Blackberry Bold 9700 as telom,teljesen új,mennyiért lehetne gyorsban eladni?

[ Szerkesztve ]

(#10390) eventus


eventus
veterán

!!!!! Ezt ide is beírom: [link] Ha elég a 3 mail fiók és nem kell Protect, akkor a kis BIS csomag árát Mozaik M csomagtól felfelé elengedik a 690 Ft árát. Szóval kvázi ingyen kapsz 1 giga adatforgalmat. Lehet überelni.. Pl a T sima netcsomagjai is drágábbak: [link]
BlackBerry :K !!!!!!!

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#10391) Gyurvagyi válasza eventus (#10390) üzenetére


Gyurvagyi
tag

Én tavasszal kértem BIS-t.
Már akkor is így volt! ;)

Challenge accepted!

(#10392) lugosi válasza eventus (#10390) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Tavaly is igy volt már.
Sőt bármilyen businesnet csomag (m-től).

(#10393) hartyi válasza Gomba (#10387) üzenetére


hartyi
tag

Köszi, nézem :)

(#10394) Phülöp válasza Gyurvagyi (#10391) üzenetére


Phülöp
addikt

Igen, de nem mindenki tudta.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#10395) Gyurvagyi válasza Phülöp (#10394) üzenetére


Gyurvagyi
tag

A sok felkiáltójel miatt joggal hihettem azt, hogy valami friss ropogós hír.

Challenge accepted!

(#10396) amperaki válasza Polarstar (#10247) üzenetére


amperaki
tag

sok flash igényű weboldalon nem tölti be a wideókat

amperaki

(#10397) hartyi


hartyi
tag

Sziasztok!
Ismét egy kérdésem lenne. Eljutottam odáig, hogy telepítettem a Facebook alkalmazást. Gondoltam jó móka lesz majd a HUB-on kereszttül elérni azt is. Csakhogy ez valamiért mégsem működik (meg kell nyitnom az FB alkalmazást, ha szeretném látni az új üzeneteimet). Van erre valamilyen ötlet?

(#10398) sasa134 válasza hartyi (#10397) üzenetére


sasa134
addikt

Pedig működnie kell, a FB beépül a HUB-ba. Jól be van állítva a FB fiók?

Beállítások/Fiókok és ott a Fb-ot nézd meg. Itt tudod beállítani milyen tevékenységekről kapj értesítést (üzeneteket állítsd ON-ra)

Ha itt minden OK, akkor HUB/3 pötty a jobb sarokban/ beállítások/HUB kezelése --> a FB-nál a csúszka ON-ra legyen húzva.

Ha ezután sem akaródzik, akkor töröld le a FB appot és tedd fel újra a BB Worldből és add hozzá új fiókként.

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#10399) lezerpiramis


lezerpiramis
őstag

BISteleneknek jo hir / uj felfedezes reszemrol a regi telok kapcsan: a LinkedIn app is mukodik BIS/BES nelkul Wi-Fi-n.

(#10400) Cheesy válasza Polarstar (#10369) üzenetére


Cheesy
őstag

Bringán meg a Runtastic Road Bike lenne a jó, de az nincs szederre. :(
A Pedometernek vicces a neve :)

www.vakbelmutet.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.