Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9251) Polarstar válasza littledon (#9250) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Csak azért említettem ezt, mert újonnan 105 és 99 ezerért láttam a boltokban a gépet.

Aki nem finnyás az egybeakksira és a műanyag házra - annak egy nyerő cucc!

Mellesleg vannak igen igényes műanyag kasznik is! A Nokia N9 - 808-ast nem csak a szakma dicsérte, hanem a felhasználók is. Emlékeztek még a krómtól csillogó Sonyericssonokra? Ha elkezdett kopni - akkor a kinézetnek lőttek! Egy "igen ocsmány valamit" kapták máris.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9252) Phülöp válasza Polarstar (#9249) üzenetére


Phülöp
addikt

A berryblog (felig hivatalos, vagyis privat oldal) szerkesztoje a hwsw alkalmazottja (vagyis onnan kap fizetest). Szerinted? ;)

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#9253) hermanyi válasza Polarstar (#9251) üzenetére


hermanyi
őstag

Egybe aksi nem gáz ha nem hal meg idő előtt , max szervizben cserélteted az aksit nem túl olcsóért . A 100 ezer alatti ár pedig kötelező ha azt szeretnék ,hogy vegye is valaki .

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9254) Polarstar válasza Phülöp (#9252) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Szabad hangosan nevetni? :D

A hozzászólások ellenben szánalmat keltőek.. :K No persze nem a BB-t, hanem az írokét minősíti.

Város a cucc! :R Nagyon kiváncsi vagyok a billentyűzetére én is. Nagyon sokat írok naponta...

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9255) littledon válasza Polarstar (#9254) üzenetére


littledon
tag

Arra én is nagyon. A 9320-ét is visszasírom pedig volt vagy 2 hét mire belejöttem, már úgy volt, hogy eladom... :D
De aztán nagyon megszerettem. Viszont az iPhone virtuálisánál nem tartom többre, azzal is bírtam úgy írni, inkább gyorsabban. Ezért is húz a szívem a 9900-hoz mivel attól nem igazán van jobb.
Arra viszont nagyon jó volt a kis Curve, hogy megszerettesse velem a fizikai billentyűzetet amit az N97 és társai megútáltattak velem, pedig hatalmas Nokia párti voltam de egyikét sem tudtam megszokni. :(

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

(#9256) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Más:

Mint tudjuk, a kamera program manapság igen erős fegyvertény. A Z10ben a svéd Scalado visszetekerős ügyessége is benne van.
Közben a világ fejlődött és egyértelműen kiderült, hogy a jelenlegi ász is Nokia (808)1020 is a Scalado kamera fejlesztését kapta meg a winfonhoz.
Sajnos a kamera és a program is jó. :K Scalado és Nokia 1020

Bekerül-e valami újdonság az Aristóba a fejlesztő csapattól? Vagy valami máshol szokásos gánya izét rak be a cég és a Z10 programja sem lesz már benne?
Saját részről én támogatnám az új ficsőröket. :R Ha már lehet a Sony kamera modulon reszelgetni valamit.

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9257) lezerpiramis válasza littledon (#9255) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Én anno azt hittem, hogy a 9000-es billentyűzetét nem lehet überelni, de mégis lehetett, ez lett a 9900-as. Aztán ennél már végképp azt gondoltam, hogy ez a csúcs, de aztán megfogtam egy Q10-et... :) (És végül egy Z10 mellett döntöttem a 9900-as után, ehhez szerintem jobban passzol a BB10-es rendszer, de ettől még természetesen a Q10 is remekül használható.)

(#9258) eventus válasza Polarstar (#9256) üzenetére


eventus
veterán

BlackBerry10 kamera modulja Sony bsi. Sony saját telefonjaiban használt hipi-szupi exmor r meg kutyafule érzékelő sokkal rosszabbak :) Acro s-em is pocsék volt. Jon most egy 20 mpxes telefonjuk xenon nélkül es varhatoan botrányos minőséggel. Aristo sem kapott xenont.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#9259) lugosi válasza Polarstar (#9254) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Írokét? Város??? Melyik város? :(((

Legyünk már egy kicsit igényesebbek azzal, ahogy írunk!!!

(#9260) RoryBreaker


RoryBreaker
aktív tag

rájöttem a nem fogadott hívás nem jelzése dologra. Ami számot jelzett nem fogadottnak én visszahívtam, és a hívásnaplóban onnantól hívott számnak jelzi, és ha a megjelenítésre vagy mire kattintok akkor jelzi mögötte időbélyeggel a nem fogadottat. Tehát, ha úgy tetszik, minden hívás mögött van egy, a hívás (vagy szám vagy minek nevezzem) "saját menüje"
Hát elég kusza lett, de gondolom, aki 1000 éve használ blackberryt az érti mi volt a problémám. :)

[ Szerkesztve ]

Rog Strix B-760i Gaming Wifi, 32 GB DDR5@6000, i5-13500, Asus RTX 4060 OC Dual, 1TB Samsung 980 Pro, Be Quiet Pure Power 1000W Gold 80+, Noctua NH-12UA + Noctua házventik, Asus AP201 Mesh ház

(#9261) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Mennyibe tudom eladni a makulátlan független gari nélküli 9900-am?

Iphone 7

(#9262) Polarstar válasza FET-MEN (#9261) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ha nagyon ügyes vagy akkor akár 110-ért is lehet próbálkozni(van aki megteszi), de ha nagyon nagyon gyorsan akarsz tőle megszabadulni, akkor 40-45. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9263) FET-MEN válasza Polarstar (#9262) üzenetére


FET-MEN
veterán

az korrekt :R én 45be adom akkor majd

Iphone 7

(#9264) littledon válasza FET-MEN (#9263) üzenetére


littledon
tag

A fene vigye el azt a garanciát, amúgy kellene... :( a 9320 után nem merek garancia nélkül BB-t venni... :(

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

(#9265) FET-MEN válasza littledon (#9264) üzenetére


FET-MEN
veterán

Az egy fos konstrukció. Nekem is volt, gyors meg minden de porosodott. Én szerinem 9900 egy életbiztosítás, én is garancia nélkül vettem meg és használom most is :) felrakom hardverapróra ha nem kel-el akkor sem fakadok sírva. Csak kellene egy nagyobb kijelző pl Z10

Iphone 7

(#9266) Polarstar válasza FET-MEN (#9265) üzenetére


Polarstar
nagyúr

a-ham... A Z10 mindent visz! :C

Én is szemeznék vele, de pénztárcám körberöhög... :D /Rokonság és egyéb állatfajták itt van nyaralni... Hajj-Jajj! :U :D /

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9267) FET-MEN válasza Polarstar (#9266) üzenetére


FET-MEN
veterán

:DDD

Iphone 7

(#9268) Polarstar válasza FET-MEN (#9267) üzenetére


Polarstar
nagyúr

A rokonság és egyéb állatfajtákhoz adalék:

Gyereknek koffein tartalmú kólát NE ADJATOK!

Egy: rosszul lett 10 perc múlva. /A koffein felszívódása 10 perc.../
Kettő: Este 11-ig fent volt!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9269) FET-MEN válasza Polarstar (#9268) üzenetére


FET-MEN
veterán

:DDD én is fennt voltam, csak a meleg miatt :U :(

Iphone 7

(#9270) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Megjött a saját blogos teszt a Q5-ről a berryblogon!

Nagyon jó és nem részrehajló. Szerintem kiválóan zárt a gép - köszönhető a gyártó átgondolt tervezésének!

Q5

Vegyétek! Vigyétek!

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9271) FET-MEN válasza Polarstar (#9270) üzenetére


FET-MEN
veterán

Nem rossz az anyagminőség elvileg, de külsőre egyáltalán nem tetszik :(

Iphone 7

(#9272) littledon válasza Polarstar (#9270) üzenetére


littledon
tag

Hogyha igaz ez az Aug közepei dátum, akkor azt már mindenféleképpen kivárom BB nélkül... :)

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

(#9273) BB9360


BB9360
aktív tag

Szép napot!
Jól tudom, hogy a Playbook nem igazán használható az újabb, BB10-es telefonokkal (Q10, Q5, Z10)?
Kösz.

(#9274) Polarstar válasza BB9360 (#9273) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Miért ne lenne használható? Csak arról volt eddig szó, hogy új program és a Playbook 10-es oprendszere nem készült el.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9275) BB9360 válasza Polarstar (#9274) üzenetére


BB9360
aktív tag

Kösz. Akkor minden OS7-es funkció megy?
A naptáras kérdésre esetleg vki (születésnapot nem minden kontaktnál jeleníti meg a naptárban...)?

(#9276) Polarstar válasza BB9360 (#9275) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nekem nincs ilyen gépem, de a többiek nem mondogatták, hogy van változás. Minden a régiben. A gépeket használják rendben. Aki tudna hozzászólni sztem szabin van most. Látszik, hogy kicsi a mozgás.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9277) BB9360 válasza Polarstar (#9276) üzenetére


BB9360
aktív tag

Köszönöm.

A naptárra vonatkozó kérdésben tudsz esetleg segíteni?

(#9278) Polarstar válasza BB9360 (#9277) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Majd a srácok a topicon. Lézerpiri, Icecsezó... Dobd fel frankóba! (részletesen leírva mire van szükséged.)

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9279) lezerpiramis válasza BB9360 (#9277) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Ez gmail-es szinkron lenne a BIS-fiokkal/fiokban vagy FB?

(#9280) eventus válasza BB9360 (#9273) üzenetére


eventus
veterán

Nekem csak a note jelenik meg playbookot, bármit csinálok vele.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#9281) BB9360 válasza lezerpiramis (#9279) üzenetére


BB9360
aktív tag

nem. készítek egy új kontaktot, beírom a nevet, telszámot, miegymást, majd hozzáadhatok születésnapot és évfordulót is. valamelyik kontakt születésnapja megjelenik a készülék naptárában, valamelyiké nem. volt olyan, akinek az adatait egy másik telefonról bluetooth-on küldtem át, és volt olyan is, akit én gépeltem be. és olyan is történt, hogy az elmentett szülinapot nem jelenítette meg a naptárban, de ha beírtam egy évfordulót ugyanannak a kontaknak, ugyanarra a napra, akkor azt berakta a naptárba, viszont a szülinapot továbbra sem... egyszerűen nem értem...

ja, még semmilyen fiókkal nincs szinkronizálva... csak a bluetooth-on átküldött vagy begépelt adatok vannak

[ Szerkesztve ]

(#9282) chinymie válasza cryingdr4g0n (#9195) üzenetére


chinymie
csendes tag

Ez szomoru... Koszonom a valaszt!

(#9283) RoryBreaker


RoryBreaker
aktív tag

Üdv!

Lehet az, hogy eladom a blackberry-m amin használok BIS-t? és aki megveszi használni tudja BIS-el? tehát újra regisztrálható más sim kártyával? És ha én veszek egy új 9900-t akkor azt én is tudom használni a már a 9320-on regisztrált BIS-el? köszi! :) illetve ha valaki tud 9900-t amin BIS regisztrálható akkor érdekelhet.

Rog Strix B-760i Gaming Wifi, 32 GB DDR5@6000, i5-13500, Asus RTX 4060 OC Dual, 1TB Samsung 980 Pro, Be Quiet Pure Power 1000W Gold 80+, Noctua NH-12UA + Noctua házventik, Asus AP201 Mesh ház

(#9284) lezerpiramis válasza RoryBreaker (#9283) üzenetére


lezerpiramis
őstag

At tudod regisztralni a BIS-fiokodat az uj telefonra (amennyiben az nincs regisztralva), es akkor a regi telefon "felszabadul"

(#9285) RoryBreaker válasza lezerpiramis (#9284) üzenetére


RoryBreaker
aktív tag

Köszönöm!
Még 1 kérdésem lenne... a 9900 és a 9790 közt vacilálok, de sokan szidják az akkuidőket.
Ez mennyire igaz? Azt mondják a 9320 ami most van nekem, jobban bírja akkuval. Igaz ez? Mert ha igen, akkor nem feltétlen cserélek.

Rog Strix B-760i Gaming Wifi, 32 GB DDR5@6000, i5-13500, Asus RTX 4060 OC Dual, 1TB Samsung 980 Pro, Be Quiet Pure Power 1000W Gold 80+, Noctua NH-12UA + Noctua házventik, Asus AP201 Mesh ház

(#9286) lezerpiramis válasza RoryBreaker (#9285) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Jobban birja a 9320-as, hiszen a hardver gyengebb, a kijelzo felbontasa alacsonyabb, az akksi pedig nagyobb. A masik ketto is elmegy egy napig, de azert ki lehet fektetni mindkettot estere extrem hasznalattal.

(#9287) lezerpiramis válasza BB9360 (#9281) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Hmm, ez jo kerdes... es teljesen random a dolog? Nincs semmi kozos azokban, amelyeknel nem jelenik meg az emlekezteto?

(#9288) eventus


eventus
veterán

Online BAR Manager, OTA: [link]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#9289) BB9360 válasza lezerpiramis (#9287) üzenetére


BB9360
aktív tag

Megoldódott. Az volt a zavaró, hogy az átmásolt névjegy is tartalmazott születésnap adatot, amit szépen meg is jelenített a kontaknál, viszont a naptárba így nem került bele.... Ugyan töröltem és újra beírtam, de így sem működött.
Törölni kellett a mezőt, így elmenteni, majd kézzel beírni és ismét elmenteni. Most jónak néz ki! Köszönöm mindenkinek, akit foglalkoztatott :-)

(#9290) dave74


dave74
tag

Sziasztok!
Használ valaki podcast appot bb10-en és milyet?
Esetleg os7-en?

(#9291) RoryBreaker


RoryBreaker
aktív tag

1 valami nagyon aggaszt.. fényképkészítés gyakorlatilag nekem semmire nem jó :) sokszor kis betűs (persze szabad szemmel olvasható) dolgokat, feliratokat kellene lefényképeznem, és a képet visszanézve teljesen olvashatatlan :( ez a kamera mondhatni semmire nem való ilyen tekintetben.

Rog Strix B-760i Gaming Wifi, 32 GB DDR5@6000, i5-13500, Asus RTX 4060 OC Dual, 1TB Samsung 980 Pro, Be Quiet Pure Power 1000W Gold 80+, Noctua NH-12UA + Noctua házventik, Asus AP201 Mesh ház

(#9292) Coq válasza RoryBreaker (#9291) üzenetére


Coq
aktív tag

Sokkal tobbet ne varj tole...

Raadasul ha a valtason gondolkodsz, mindenkeppen probald ki a 9900 fenykepezojet, mivel nincs benne autofokusz - az pedig igen fontos lenne, ha apro betus feliratokat akarsz fenykepezni.

Szerk : inkabb tavoli, szabadban keszitett kepekre alkalmasak ezek a keszulekek.

[ Szerkesztve ]

(#9293) Polarstar


Polarstar
nagyúr

tudom, hogy már olvastátok...

BB10 Porsche dizájn?

Hmmm! Ez sem ájfon. :N

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9294) RoryBreaker válasza Coq (#9292) üzenetére


RoryBreaker
aktív tag

ez nem jó... néha le kéne fényképeznem egy egy szériaszámot, élelmiszer csomagolást, ilyesmit. De akkor ez nem fog bejönni. Nincs olyan blackberry (7-es) ami azért normálisabb ilyen tekintetben? pl azt hiszem a 9790 nek autófókuszos a kamerája

Rog Strix B-760i Gaming Wifi, 32 GB DDR5@6000, i5-13500, Asus RTX 4060 OC Dual, 1TB Samsung 980 Pro, Be Quiet Pure Power 1000W Gold 80+, Noctua NH-12UA + Noctua házventik, Asus AP201 Mesh ház

(#9295) lezerpiramis válasza RoryBreaker (#9294) üzenetére


lezerpiramis
őstag

9790, 9810, 9860

(#9296) Polarstar válasza RoryBreaker (#9294) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Kamera téren a 9790 jobban teljesít, mint a 9900.
Akkuidő is jobb neki...

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9297) Coq


Coq
aktív tag

Tenyleg, a kodolvasokkal hogy boldogul a 9900 ? Probaltatok mar ? (Az autfokusz hianya miatt kerdezem.)

(#9298) lezerpiramis válasza Coq (#9297) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Elboldogul, nekem nem volt gondom a QR-kódokkal.

(#9299) Coq válasza lezerpiramis (#9298) üzenetére


Coq
aktív tag

Vonalkodokkal is probaltad ?

(#9300) lezerpiramis válasza Coq (#9299) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Azzal nem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.