Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9051) ritumitu válasza Vangelis (#9045) üzenetére


ritumitu
csendes tag

Melyik OS van a telefonodon? Gmail app van OS 6 és régebbi telefonokra... ingyen.

[ Szerkesztve ]

(#9052) Mzombi válasza Mzombi (#9044) üzenetére


Mzombi
aktív tag

ezekre esetleg tudna vki válaszolni?

(#9053) XSiGma válasza ritumitu (#9050) üzenetére


XSiGma
aktív tag

Ez melyik ügyfélszolgálat?Esetleg elérhetőséget is tudnál adni?Köszi

szerk:a szolgáltató?

[ Szerkesztve ]

(#9054) ritumitu válasza Mzombi (#9044) üzenetére


ritumitu
csendes tag

Nem nézted, hogy van-e beépített számláló?

Egyébként ne parázz ezen, hacsak nem töltesz le ultranagy dolgokat, nem fogod átlépni az adatforgalmi határt, mert nagyon takarékos a BB. Ha wifit kapcsolsz be rá, akkor meg azon megy automatikusan az adatforgalom, és nem az előfizus netet csipegeti le.

(#9055) ritumitu válasza XSiGma (#9053) üzenetére


ritumitu
csendes tag

T-Mobile-nál külön BB üszi van 06 80 630 160

A többit nem tudom...

(#9056) eventus válasza Mzombi (#9044) üzenetére


eventus
veterán

Pdaplus oldal, blackberry forum. Kerdes-valaszok es programok. Worldbe beirod data meter, méter, traffic

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#9057) Mzombi válasza ritumitu (#9054) üzenetére


Mzombi
aktív tag

köszi, de nincs számláló alapból, átnéztem és BBW-ben sem találok semmi normálisat (free-t).
5GB adatkorlátos net van rá, de wifi hotspotnak is akarom használni laptophoz, szóval jó lenne tudni... Wifi nincs :/

(#9058) ritumitu válasza Mzombi (#9057) üzenetére


ritumitu
csendes tag

Hát szerintem a szolgáltatónál kell nézni akkor az adatforgalmat közvetlenül, úgyis az a biztos... (Ha netán kikapcsol a mobilod osztás közben, nem regisztrálja az aktuális adatforgalmadat, és akkor hamis adatokat kapsz.)

Géphez nagyon-nagyon nem ajánlom a netosztást mobilról... én max tabletre osztottam, mert az nem zabálja annyira az adatforgalmat, de kifogsz valami hülye frissítést, aztán pár száz megának annyi...

[ Szerkesztve ]

(#9059) Mzombi válasza ritumitu (#9058) üzenetére


Mzombi
aktív tag

Szolgáltatónál hol tudom nézni?

Nincs más lehetőségem, ezért kapjuk a cégtől rá az adatforgalmat, hogy ha kell, tudjunk dolgozni a laptopon is...

(#9060) ritumitu válasza Mzombi (#9059) üzenetére


ritumitu
csendes tag

A céges előfizetésnél nem tudom, hol lehet nézni, mivel nekem olyan sosem volt, de a t-mobile honlapján a számhoz tartozó adatokkal belépsz a My T-Mobile-ba, és ott pl. mutatja, hogy mennyi adatforgalom volt.

Aha, értem... hát ha csakis kizárólag munkára használod, és nem túl adatigényes a dolog, akkor bele fogsz férni (de pl. a mi grafikus munkáink küldözgetése nem fért bele, sem a facebook marketingezés :S ).

(#9061) Mzombi válasza ritumitu (#9060) üzenetére


Mzombi
aktív tag

köszi!

más: gmail calendar-t hogyan lehet szinkronizálni 7.1.0 alatt? Nem találok rá sehol semmit :/

(#9062) lezerpiramis válasza Mzombi (#9061) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Belépsz a BIS-fiókodba, és ott lehet kipipálni a kontakt- és a naptárszinkront is. Ha megvan, akkor érvényesíteni kell telefonon is a módosítást még egyszer.

(#9063) eventus


eventus
veterán

Ennyit a hasznos appokról :DD [link]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#9064) Polarstar válasza eventus (#9063) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ezt nevezem! Bár, már ezt tudtuk! Apró kiegészítés: Egy kedves ismerősöm szólt, hogy van egy igazi analfabéta ismerőse (konyhai mosogató) És kapott egy galakszit! Kérdeztem is, hogy mia p.csának?? :Y
Azt mondta, hogy telefonálni jó lesz - a család számai és szinte mindenki fényképpel vannak benne - a többit meg nem veszi fel.
/ Okostelefon! Mert megérdemled! /

Aristo: Speckók alapján már látszik, hogy ez csak egy "felfújt Z10". :(( Xenon flash??? Az vajon mi?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9065) Takhanto


Takhanto
őstag

Ezt a szívást, apródon 13 db eladó playbook van. Asszem én leszek a 14.-ik, hála a bb10-nek. Tele van a tököm ezzel....

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#9066) eventus válasza Polarstar (#9064) üzenetére


eventus
veterán

Konyhai mosogató is lehet okos! Jobban fizetnem az ilyen munkát végző embert, takaritot is!

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#9067) ritumitu válasza Takhanto (#9065) üzenetére


ritumitu
csendes tag

Mi a baj??? De most komolyan. Nem vágom. Világosíts fel.

Az a gond, hogy BB10 nem lesz Playbookra?

(#9068) chinymie


chinymie
csendes tag

Sziasztok!
A google kontaktjaimat szinkronizaltam a telefonommal (bb9900). Be lehet valahogy allitani rajta, hogy a kontaktokhoz tartozo kepeket is mutassa a telefonkonyvben? Illetve, ha valamilyen adatot valtoztatok a telefonon, akkor szinkronizalja magat a google kontaktokkal?

Es kicsit mas kerdes: hasznal/ismer valaki jo today temat bb9900-ra?

Koszonom!

(#9069) Takhanto válasza ritumitu (#9067) üzenetére


Takhanto
őstag

Lassan az újjabb androidos appokat nem lehet átportolni. Skype,opera, gmail (saját)...
Ott a hatalmas háttér de semmilyen widgetet nem lehet rakni,persze mert nem android,de nem érdekel...
Ahogy bekapcsolom, mutassa nekem az időjárást, a névnapot meg ilyenek. Megtartanám magamnak mint hardvernek, raknám rá ipad soft-ot vagy androidot vagy akár w8-at. Még ilyen lehetőség sincs...Sajna itt megállt a tudomány...

Még annyit hogy bb10-es app se megy rajta.

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#9070) eventus válasza Takhanto (#9069) üzenetére


eventus
veterán

Widgetek ugyancsak szívják az akksit. Nevlapot látsz weblapok tetején, időjárást is. De egy katt indítani egy appot.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#9071) ritumitu válasza Takhanto (#9069) üzenetére


ritumitu
csendes tag

Ja értem... de nem volt valami app, amiben futott Windows meg iPad-es OS? Vagy az csak kamu volt?

Én azért a helyedben icezozo fórumtársnak írnék, hogy ő hogy látja a dolgokat, mert ő nagyon penge Playbook ügyben, hátha tud még valami okosságot mondani.

Amúgy nagyon durván kivonult a RIM a Playbook mögül, én már ezer éve keresek a tabomhoz egy OEM billentyűzetes tokot, de nem lehet kapni...

(#9072) Phülöp válasza ritumitu (#9071) üzenetére


Phülöp
addikt

Szerintem ezen zozo se tud segiteni.
Ha valaki androidos appokat akar futtatni, az vegyen androidos tabletet. Nem hibaztatom erte. Meggyozni se akarom, nem eletcelom. Nekem - es rajtam kivul sok embernek - bejott a PlayBook ugy ahogy van, BB10 nelkul, androidos appok nelkul, widgetek nelkul, masoknak meg nem. Ez egy ilyen jatek.

Billentyuzetes tokot szinte minden sarkon arulnak 7"-os tabletekhez, de az eredeti mini keyboard-ot aranyarban merik hasznaltan is. Es mar szinte csak hasznaltat lehet talalni...

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#9073) Polarstar


Polarstar
nagyúr

A nokianews kissé rongyrázó cikke, hogy miért mondta fel a BB szerződést a GI nevű olasz cég.

GI

Érdekes megnyilvánulás. Hmmm..

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9074) ritumitu válasza Phülöp (#9072) üzenetére


ritumitu
csendes tag

Ő tud portolni appokat, szóval neki nagyon jó dolga vagyon.

Amúgy is tele van a net portolt androidos appokkal, ha valaki azt mondja, hogy nem, akkor csak nem keresett rá... Jó, nem mindegyik működik, de legalább ontják páran a tartalmat és egész jók is szoktak lenni, még fizetősek is.

Hallod én tudod hány nem RIM-es billentyűzettel tudtam használni a Playbookot? :D Pont annyival...

Csak gyárival fog menni, vagy telefonnal, ami elég kényelmetlen egy idő után... idegesítő, hogy sem a bambusz tok, sem a keyboard (sem még csomó frankó dolog) nem jutott ide hozzánk... állítólag a billentyűzet annyira nem is szuper, de én tudnám értékelni, mivel grafomán vagyok, és 10 ujjal gépeltem még pici EEE PC-ken is :D Úgy szeretnék már egyet, akármennyibe is kerül. Utálom a tapiképernyőt.

(#9075) hati válasza Mzombi (#9057) üzenetére


hati
addikt

(#9076) eventus


eventus
veterán

Olvasom, hogy nem lesz több jelentős update playbookra :( pl android runtime. Nem rohanok apple vagy android tabletert (játékok csak), igazi win tabletre várok, egyenlőre még szarny probalgatasok vannak. Majd arra cserélném csak! Bb10 miatt vettem 64est a 16 gigás mellé :( Elhajítom kanadaig!

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#9077) Polarstar válasza eventus (#9076) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Mi van? Nem megy a 64 gigás a Z10-el?? :F

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9078) sasa134 válasza Polarstar (#9077) üzenetére


sasa134
addikt

Playbookról van szó

Avanti Roma

(#9079) Polarstar válasza sasa134 (#9078) üzenetére


Polarstar
nagyúr

ja... az más.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9080) bogyó84


bogyó84
csendes tag

Hi all! Egy kis segítséget kérnék. Első bb-met készülöm beújítani egy 9800 személyében. Az a kérdésem, hogy a csomagomban lévő - t-mobile - internet, ami 1gb-ot takar, automatikusan beállítja magát, ha beszem a sim kártyát, mint pl a doridos telóknál? Vagy pedig nekem kell valahol beállítani a hozzáférési pontokat, stb...nem szeretnék bis-bes-re regelni, mert nem használnám ki. Köszönöm

Az okos ember tudja, hogy mikor kell hülyének lenni.

(#9081) ritumitu válasza bogyó84 (#9080) üzenetére


ritumitu
csendes tag

igen, de szerintem mivel az előző tulajdonosa is használta a netet, ez nem lesz probléma.

ha nem lenne benne mégsem, akkor kb 1 perc beállítani, nem kell bis...

(#9082) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Akit érint és érdekel: Q5 árak itthoni kereskedőnél

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9083) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Melyik BB bírja legjobban üzemidővel 2G-n a 2-3 éves modellek közül?

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9084) zedii válasza fi:zi'k (#9083) üzenetére


zedii
aktív tag

9780

(#9085) fi:zi'k válasza zedii (#9084) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Az sajnos még drága. A 9700 mennyivel gyengébb?

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9086) lezerpiramis válasza fi:zi'k (#9085) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Kevesebb RAM (döcögősebb rajta az OS 6), gyengébb kamera (3.2 MP vs. 5 MP), lassabb HSDPA.

(#9087) fi:zi'k válasza lezerpiramis (#9086) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Kamera és HSDPA nem szempont.
Vennék én 9780-at, de alsó hangon 30E, de inkább több.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9088) lezerpiramis válasza fi:zi'k (#9087) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Akkor elég a 9700-as is - pláne akkor, ha az OS 5 is megfelel.

(#9089) fi:zi'k válasza lezerpiramis (#9088) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Most találtam egy 9780-ast 22E-ért. Meglátjuk milyen állapotban van.
Köszi a tanácsokat.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9090) eventus válasza fi:zi'k (#9089) üzenetére


eventus
veterán

Figyelj rá, hogy legyen az akksi alatt matrica!

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#9091) fi:zi'k válasza eventus (#9090) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Bővebben?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9092) XSiGma válasza fi:zi'k (#9091) üzenetére


XSiGma
aktív tag

Imei szám,stb.

(#9093) fi:zi'k válasza XSiGma (#9092) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ez alap, nem?
Vagy vannak hamisítványok is?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9094) XSiGma válasza fi:zi'k (#9093) üzenetére


XSiGma
aktív tag

tudtommal nincsenek hamisítványok,de eléggé árul alul van az a telefon.tehát érdemes körültekintőnek lenni,leellenőrizni minden adatot rajta,stb.

(mondom ezt úgy,hogy én is hirdetek egy ilyet ;] )

(#9095) Coq válasza fi:zi'k (#9083) üzenetére


Coq
aktív tag

Ha csak 2G-t hasznalsz es a kamera nem szempont, akkor a legjobb valasztas a 8520: az a legolcsobb es uzemidoben verhetetlen az osszes BB-t egybevetve.

Hasonlo parameterekkel bir 2G-re allitva a 9300 es az is olcso.

A 9700 (es foleg a 9780) ketsegkivul jobb keszulekek, de ha nem hasznalod ki a tudasukat, es csak az uzemido a fontos, akkor a masik kettot joval olcsobban megkapod.

[ Szerkesztve ]

(#9096) ritumitu válasza fi:zi'k (#9093) üzenetére


ritumitu
csendes tag

hát figyi, az olyan teló vagy beázott, vagy alaplapcserés, ami mondjuk pl azért van, mert lopott vagy széjjelcseszték a telefont, vagy hasonló... magyarul nem jó ómen, plusz az üszisek a szolgáltatódnál pofákat vágnak, ha meglátják, és általában nem túl készségesek.

(#9097) lezerpiramis válasza ritumitu (#9096) üzenetére


lezerpiramis
őstag

És nagyrészt jogosan vágnak pofákat, az a helyzet...

(#9098) Polarstar


Polarstar
nagyúr

A kétkedőknek: A Nokia növekvő értékesítése a kamera mizérián való meglovaglásnak köszönhető.

Nagyon jó lenne, ha a BB is tudna felfelé lépni némileg. Értékesítési volumen növekedés az új gépek által.

A Q5-árhoz mit szóltok?
/Napozni ment mindenki?? :U /

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9099) ritumitu válasza lezerpiramis (#9097) üzenetére


ritumitu
csendes tag

Ja, bár akkor jó lenne, ha nem a részlegvezető által kicsempészett, leselejtezett, gariban visszaadott, szétbarmolt telefonokat kéne árulnia egyeseknek pár polccal ezek fölött az ügyfélszolgák fölött. Mert ez az oka az ilyen készülékek *boltba* kerülésének más forrásból.

* szerk: hozzátenném, hogy amikor havi 7 ezret dobok ki a hadd ne mondjam, milyen ótvar minőségű netjükre a bukszámból havidíjas csicskaként, és megkérem őket, hogy legyenek szívesek utánanézni, hogy a hálózattal mi a gond, mert androidon nem annyira érdekelt ez a gond, mint Blackberryn, akkor legyenek szívesek, ha nem is tövig benyalni, de legalább feltenni a pléhpofát, mert vettem egy ilyen sz.r telefont (közvetve tőlük), aminek a havidíjára plusz kétezret elkérhetnek. fizető ügyfelük vagyok, és ha bemegyek egy anycall vagy dual simes kínai gagyi vagy akármilyen más telefonnal, akkor is ügyfél vagyok, aki a szolgáltatásért fizet, és mélyen bekaphatják a műbrokit, amit egy szerelmes fiú vett, hátha magamévá teszem vele (de én nem voltam szerelmes)

[ Szerkesztve ]

(#9100) Polarstar válasza ritumitu (#9099) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Milyen tablettát vettél be? Kérek én is egy ilyent! :DDD

Mellesleg igazad van! Az ilyen-olyan cégeket tolják, mert jutalékot kapnak - a többi meg le van s.arva. :K
Pedig mi is fizetjük a fizetésüket! Ennyi teljesen jogosan elvárható! :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.