Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9701) eventus válasza Polarstar (#9700) üzenetére


eventus
veterán

O is bold volt?:)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#9702) Polarstar válasza eventus (#9701) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ja! :C Ki lett nagyítva egy olyan kép ahol jól látszódott a hát-show-ja. Lehet, hogy nagyobb volt mint a Bálna? :D

Egy ismerősöm profilján keresztül töltök fel videót. Egész jól vesz fel a HD!

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9703) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Zoltán Erika - Bálna megnyitó

Blackberry 9900... zsír ez a test! :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9704) hermanyi válasza Polarstar (#9703) üzenetére


hermanyi
őstag

Megnéztem a vidít hát no comment . :W :W

UI : ezt nem a videó minőségére írtam :D
És vannak olyan emberek akik pénzért felállnak mellé a színpadra bohóca tenni magukat . :N

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9705) Polarstar válasza hermanyi (#9704) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Van egy életmód blogom, ahol linkek vannak 89 éves! szertornászról és 81 éves szupermodelról is.
És igen - a szertornász és talajtornász is megcsinálta a gyakorlatokat. A modell pedig még ma is aktívan dolgozik.
Ott van Pl Amanda Lear is. Nos - akár őt, akár Tina Turnelt is elfogadnám nagymamámnak és nem hiszem hogy kidobnának bárhonnan együtt minket.

Ez nem a 40 éve+ halál kategóriája, mint itthon.

Tényleg jobban tenné ha lefogyna. Kurvára el van hízva az ország. Ő meg hozzájárul a "kövér vagyok de mégis szexi kép elfogadáshoz".
Sajnos úgy tanulunk, hogy ránkragad és ez jobban megy, mint a tudatos tanulás. Elég volt szétnézni tömegen.

A múltkor voltunk strandon és vékony ismerőseim megjegyezték, hogy a kintlévők túlsúlyával simán elmenne egy évig a káposztásmegyeri erőmű... Szomorú volt a látvány. Sehol sem volt egy jó test. :(

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9706) hermanyi válasza Polarstar (#9705) üzenetére


hermanyi
őstag

erre csak azt tudom mondani ,hogy meg kellene tanulni eltalálni a középutat és tenni érte . Én személy szerint nem szeretem a bálnákat de az anorexiás jobban zavar . Ha van egy kis pocak az azért tud jól is kinézni :)

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9707) eventus válasza hermanyi (#9706) üzenetére


eventus
veterán

Molnár Anikó.. :) Keressetek rá, milyen cuki most :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#9708) Phülöp válasza eventus (#9707) üzenetére


Phülöp
addikt

:W

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#9709) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Na akkor térjünk vissza a hashajtó tablettáhozberryhez ismét.

Valaki más okos emberke is próbálja meg már, hogy a Mac DM szoftver csak nekem nem jön le (én vagyok a béna...) vagy nincs ott semmi?

A gép szerint az USB Device Tree-n ott csücsül a gép - de nem tudok vele kommunikálni... Fasza! :((

Esetleg valaki - akinek megvan a dmg. csomagot postázza már nekem legyen szíves. Megköszönném! :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9710) bigsee válasza Polarstar (#9709) üzenetére


bigsee
addikt

Honnan szedted le?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#9711) Polarstar válasza bigsee (#9710) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ha nem akarsz hírlevelet - akkor meg sem nyikkan.
De ha kitöltöd - villan egyet az oldal és ennyi...

Nem jön semmi.

Nálad jött? :U

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9712) hermanyi válasza Polarstar (#9711) üzenetére


hermanyi
őstag

szedem neked és felrakom valahová

tadam rágótt alma
remélem ez kellett :D

Software Download for BlackBerry Desktop Software (Mac OS)(NA)

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9713) Polarstar válasza hermanyi (#9712) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Tyűűűű, Köszi!

Asszem azért nem akart lejönni, mert a böngészőm lehet a bajos ebben. Csak a Firefoxal próbáltam, talán be kellett volna vetnem az operát.

Mindezzel már több mint 2 hete szórakoztam! Azt gondoltam, hogy a gép hiányzik róla csak így nem paráztam eddig.

Jó lenne, ha rendben menne, mert vagy 300 fényképet csináltam két nap alatt és van egy gigányi videó is. :D

MÁS:
gondolom ti is töltöttetek már le a sztórból. No én is. De ezt még a rámálmaimban sem gondoltam volna ami most jön!
A nokián megkedveltem a sima szöveges szerkesztőt és le akartam tölteni egy txt szerkesztőt.
Le is jött egy. TxT Pad néven. (Eddig jó.)
Használatba veszem és írom a szokott szövegeimet.. majd mentés ÉS!
Idióta bibliai szövegek jönnek be angolul. Hogy a híres 2000 éves írások szerint...

Na elszakadt a cérna nálam rendesen! Az ilyen idiótákat miért nem viszi el a lepra! :(( ;]

Amit be fogok este írni - azt nem teszik ki a falra az is biztos! :D

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9714) hermanyi válasza Polarstar (#9713) üzenetére


hermanyi
őstag

takaríts az Z Erikás vidikböl vagy fotókból ,hacsak nem vagy nagy rajongó :D

szerk : civesen

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9715) Polarstar válasza hermanyi (#9714) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Dehogy! Csak ki kellett próbálni azt a fixfókuszos porig alázott kameráját.
Nos, videóra jó volt. Jobb, mint a haver Pana gépe.. No persze a kameramanon is múlt minden...

Nem egy Nokia N8, de napi szinten "nem művészi fotózásra" kiválóan használható.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9716) Polarstar válasza hermanyi (#9712) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Pffff... Lejött, kibontom és telepíteném..

Erre a gépre nem telepíthető. :((( :(((

Lezártam ezzel a problémát. :((

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9717) bigsee válasza Polarstar (#9716) üzenetére


bigsee
addikt

Most akartam postolni, hogy lejött... akkor nem ez a baj...

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#9718) Polarstar válasza bigsee (#9717) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Régi a gépem, és már nem támogatja. Biztos Duál-intelesre készült a progi.

Csak azt nem értem, hogy miért nincs older version könyvjelző. Mindenkinek "csak" új gépe van a világon???

Jobb helyeken ilyen kapu szokott lenni...

(Itt most olyant mondtam, amit inkább kitöröltem...)

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9719) hermanyi válasza Polarstar (#9718) üzenetére


hermanyi
őstag

1 magos Mac ? attól a BB-d is többet tud :D
Melyik osx van rajta Leopard?

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9720) Polarstar válasza hermanyi (#9719) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Powerbook 1,67 GHz
10.5.8
Szóval egy jó kis gép volt a maga idejében. Erre futja mostanában.
A Berry HD videóját már nem is viszi. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9721) mAtThEw0319


mAtThEw0319
aktív tag

Hali!

BB 9000-ről mi a véleményetek? :)

Ennek sokkal nagyobb a belső memóriája mint pl. a 9700-nak, és így több alkalmazás fér el rajta. Vagy a RAM-ot kellene néznem?
Mert írtátok, hogy 20-25 MB kell azért szabad hely a BB-nek, hogy normálisan működjön.

szerk.: Amúgy sok alkalmazást nem tennék rá.. Opera, Facebook app, egy elemlámpa alkalmazás. Legalábbis egyenlőre ennyi. Talán még egy PDF olvasó meg ami a office doksikat is olvassa.

[ Szerkesztve ]

(#9722) hermanyi válasza mAtThEw0319 (#9721) üzenetére


hermanyi
őstag

Nekem jelenleg 9000 rem van (másodikat gyűröm) A 9700 nekem nem ált kézre a lapát mérete a 9000 nek nekem jobban kézreál emiat szerintem jobb is rajta gépelni. apok terén a 9700 többet elvisel és a 25 mega kell .
Sajnos a 9000 nek szivárog a memoja gyári sz@rság

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9723) mAtThEw0319 válasza hermanyi (#9722) üzenetére


mAtThEw0319
aktív tag

És hány naponta kell újraindítani? Meg mit csinál, ha pl. nem indítod újra? Hogy hülyül meg? :D

(#9724) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Most nem lesz zoltán erika bálnapopó... :D

De a sütizést nem ússzátok meg! Bold 9900 ország tortája kóstoló

Blackberry Bold 9900 és egy kis nyár...

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9725) hermanyi válasza mAtThEw0319 (#9723) üzenetére


hermanyi
őstag

Amióta az uj os-t használom azóta 1X kellett .
Elötte hetente 1X minimum , hogy miben nyilvánul meg ? elkezd homokórázni nem reagál semmire, közben melegedni és 15 perc alatt lecumantja az aksit ha nem veszed észre :D Szóval simán lefagy .

igaz én nem nagyon használok appokat

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9726) Dani_kp válasza hermanyi (#9725) üzenetére


Dani_kp
őstag

Milyen új os-t?
Nekem ezt írja: v5.0.0.1036 (Csomag 1682, Rendszer: 5.2.0.93)

Nekem sincs fent sok app, de nekem sajnos hetente többször is újra kell indítani, illetve sajnos nem gyári akku van benne (nem tudom, hogy ez befolyásolja-e), de ha akku ki-be módszerrel indítom újra, akkor teljesen leszívja az akksit, kb. 2% körülire és olyankor mindig rakhatom fel töltőre...

Amik fent vannak appok: doc to go, opera mini, tunein, nimbuzz és a viber. Ebből a viber valamilyen oknál fogva mindig a háttérbe fut, mikor újraindítom.

Illetve sokszor mikor az opera mini-t használom akkor szokott befehéredni a kijelző és lefagyni. Se mobilnetem és se bis előfizetésem sincs. Csak wifi-n keresztül netezgetek, ami egyenlőre bőven elég.

A telcsi utódja egy Q10-es lesz, amint lesz rá úgy lehetősgem :)) .

https://ingatlan.com/33821564

(#9727) hermanyi válasza Dani_kp (#9726) üzenetére


hermanyi
őstag

5.0.0.1113(1849)

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9728) Dani_kp válasza hermanyi (#9727) üzenetére


Dani_kp
őstag

Majd ha otthon leszek, meglesem én is. Köszönöm :R .

https://ingatlan.com/33821564

(#9729) mAtThEw0319 válasza hermanyi (#9725) üzenetére


mAtThEw0319
aktív tag

Hát ha már elkezd lassulni akkor csak észre fogom venni. :DDD

(#9730) hermanyi válasza Dani_kp (#9728) üzenetére


hermanyi
őstag

Ez van fen nekem a telón és stabilabb mint amit előtte használtam, (amit írtál) .
Nekem sem gyári az aksim ,mert haldoklott már egy napot is alig bírt így ebay segítségét kértem és autós töltő+ aksi 2200 huf volt Hongkong-bol :D és jelenleg ha nem lógok a neten akkor 2 napot majdnem kibír ,ha rendesen használom akkor 1 teljes napot simán . (3 email fiok, BBM 2 Grups-al, Facebook +opera)

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9731) hati válasza hermanyi (#9725) üzenetére


hati
addikt

Nálam is ez van fent, valóban kicsit jobb lett tőle, de azért a kezdeto 25MB szabad ramból, 1 hét után, 15MB lett. Hiába lépek ki az appokból (opera mini, viber), mégsem szabadítja fel a ramot.

[ Szerkesztve ]

(#9732) hermanyi válasza hati (#9731) üzenetére


hermanyi
őstag

2 honapja van fen kb.
Ekkor adták ki: 28.05.2013
Forg Azonositó: 179
Platform: 5.2.0.107
Alk. verziószáma: 5.0.0.1113(1849)

vibert nem használom mert a BB saját wifi telefonálásával tökéletesen elégedett vagyok .
Ami nekem zabálta a telot az Accuweather

hagel:
Nem tudom EZT tudod e telepíteni meg ,hogy jó e de kb 2 éves és Mac ra van .

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9733) Polarstar válasza hermanyi (#9732) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Kösz, megnézem...

Kerestem már a múlt héten ilyent.
Ez is lejött, de kibontás előtt jelszavas volt... Úgyhogy sokra mentem ezzel is.

Hátha ez a verzió jobb és használhatóbb lesz.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9734) lezerpiramis válasza hermanyi (#9722) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Szerintem a 9000-est pont emiatt nem erdemes OS 5-tel hasznalni. En meghagytam a 4.6-ot annak osszes hatranyaval (BES-nel nincs kulon Desktop mappa, nem rezeg es cseng egyszerre, nincs gyarilag fajlkezelo, nem lehet a gorgovel a kepek kozott valtani stb.) egyutt, de legalabb tobb memoria maradt. Az angol kivetelevel letoroltem a nyelveket, BlackBerry App Worldot nem telepitettem, hanem webrol toltottem le azt az egy-ket alkalmazast, a nem lenyeges appokat nem frissitettem, nem kello jatekokat toroltem.

(#9735) Polarstar válasza Polarstar (#9733) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ta-dam!

Siker! :C

[L:/dl/upc/2013-08/19/123324_xz9jgc5zyycnkwls_picture_6.png](IMG:/dl/upc/2013-08/19/123324_xz9jgc5zyycnkwls_picture_6.thumb.png)(/IMG)[/L]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9736) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Na! müxik! :K

A következő szívás, hogy én spec nem használok a Mac-en semmi Apple programot - így nincs mit szinkronizálni. Se mail, se ez se az... :D
Fura, hogy kizárólag kártyára lehet zenét tenni. Na mind1! Veszek majd egy olyant.

Az is érdekes, hogy sem képet, sem videót nem lát a program. Ezt most nem értem, hogy ennek mi értelme. :F
Hogy én mennyit szenvedtem, míg áttoltam a 280 képet kékfoggal. /Na jó, nem szenvedtem. Csinálta szépen a dolgát amíg én mást csináltam./

Érdekes az élet egy régi géppel. Minden nap egy kihívás! :D

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9737) Coq válasza mAtThEw0319 (#9721) üzenetére


Coq
aktív tag

Az alkalmazasok szempontjabol a RAM a lenyeg. A 9000-nel ez 128 Mb. Minoseg szempontjabol remek keszulek, ez tagadhatatlan, ha tenyleg csak azokat az alkalmazasokat hasznalod, akkor jarhato a dolog, szerintem meg OS 5-tel is erdemes megprobalni. Erdemes, mert szerintem az OS 5 sokkal jobb, Lezerpiramis osszefoglalta a fontosabbakat, de vannak meg mas, aprobb dolgok is (pl. aprosagnak tunik, de igen praktikus, hogy az enter billentyu lenyomasaval el tudod kuldeni az uzeneteket, nem kell mindig behivni a menut, mint az OS 4.6-nal, stb.)

(Eleg nagy) hatranya viszont a trackball (a trackpad elleneben) : sokkal konnyebben koszolodik, es a kezelese is - szamomra legalabbis - kevesbe kenyelmes. A billentyuzete nagyon jo, de nekem tokeletesen megfelelt a (kisebb meretu) 9700-e is.

A fenykepezoje sem tul kiraly (2 Mpixel autofokusz nelkul), de alapnak tokeletesen megfelel. A(z ingyenes) PDF olvaso mar meredekebb, mert ha van is ra, zoomolni nem lehet vele (en legalabbis nem talaltam zoomolni tudot), marpedig egy akkora kepernyon egy PDF fajl olvashatatlan. Viszont a .doc, stb. szovegfajlokat tudja kezelni gond nelkul.

(#9738) Cheesy válasza Polarstar (#9736) üzenetére


Cheesy
őstag

A következő szívás, hogy én spec nem használok a Mac-en semmi Apple programot - így nincs mit szinkronizálni. Se mail, se ez se az... :D

www.vakbelmutet.hu

(#9739) hati válasza hermanyi (#9732) üzenetére


hati
addikt

Nekem is ez van fent.

A viber a nem bb-s hívásokhoz kell.

(#9740) hermanyi válasza hati (#9739) üzenetére


hermanyi
őstag

Arra ott a T mobil :D
(#9734) lezerpiramis: a felsorolásod miat használok OS 5 öt és nem 4.6 ot és az általam linkelt OS 2 hónap alatt 1 X fagyott. míg az előző hetente 1X tuti de volt ,hogy többször is .

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9741) Polarstar válasza Cheesy (#9738) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ezt most nem értem. Nekem nem kell naptár, mert magamnak fejlesztek és a naptár papíron van.

Jegyzetre ott a text -› folderbe megy....

Névjegyek meg a telefonban már. És egyelőre nem innen mélezek. Csak nézem.

Mégis mi itt a gond? :U

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9742) BB9360


BB9360
aktív tag

Találkozott már valaki ezzel a problémával?
Logicmail-ben gmail és freemail. A freemail pár napja nem megy, a gmail igen. Töröltem a freemailt, újra felraktam, semmi. Se nem fogad, se nem küld (ok, vmiért küldeni sosem küldött, legalábbis a freemailes accountról, csak a gmailesről, hiába választottam ki a freemailt).
Milyen beállítások kellenek? (mondjuk elvileg nem változtattam rajtuk, tehát magától állt meg...)
Köszönöm!

(#9743) Cheesy válasza Polarstar (#9741) üzenetére


Cheesy
őstag

Csak első olvasatra olyan furi volt, hogy "MAC-em van, de semmi Apple által fejlesztett dolgot nem használok rajta", kicsit megakadtam rajta, semmi komoly :B

www.vakbelmutet.hu

(#9744) lezerpiramis válasza BB9360 (#9742) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Freemail haza tajan nem lehet valami gaz? Tapasztalat regrol...

(#9745) lezerpiramis válasza hermanyi (#9740) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Teljesen jogos - anno a BlackBerry is belatta (akkor meg RIM), a 8900-as mar tobb RAM-mal jott, ha jol remlik.

Nekem anno a BES, a nehany Gmail-fiok, a Facebook es a GTalk volt lenyeges, minden mas sokadlagos volt, szoval elvoltam a 4.6-tal is. A BES-es levelek omlesztese sem zavart nagyon (egyutt voltak a privat levelekkel, de piros szinnel meg voltak kulonboztetve).

Mindezektol fuggetlenul nalam a 9000-es marad _A_ BlackBerry, nemreg be is szereztem egy leharcolt peldanyt, mert a korabbit eladtam :)

(#9746) eventus


eventus
veterán

Korábbi eszmecsere lezárása a roamingról: [link]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#9747) Polarstar válasza eventus (#9746) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Köszönjük. Mostmár "Ritumitu" is elégedet lehet talán. (Talán... :U )

Mellesleg. Ki használ ma még fríímélt?? Lassú, szar és szpemmes volt már vagy 10éve! :N Én spec nem fogadok és nem küldök oda levelet soha.

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9748) eventus válasza Polarstar (#9747) üzenetére


eventus
veterán

Neeeeem, neeem lesz az! Jól megmondja!
Regiknek jó, ha nem fontos, spam szűrője nulla.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#9749) mAtThEw0319


mAtThEw0319
aktív tag

Bocsi srácok, hogy ennyiszer zargatlak titeket a láma kérdéseimmel, de nem tudok még megnyugodni. :DDD

Biztos, hogy sima BIS-el (vodafone!!!!) tudom majd használni az Operát, FB klienst, App World -t meg a többi alkalmazást?! Mert itt, a Mennyibe kerül? fülre kattintva, közvetlen a táblázat alatt van egy leírás és ilyet nem ír.
Azért is lenne jó ha sima BIS-el menne minden és nem kellene rendelnem mobilnetet mert akkor 200 MB ( ZsebNet 100 + BIS ) helyett 500 MB lenne a "mobilnetem" (ami csak BIS-ből állna) ugyan annyi pénzért.

Tudom már kérdeztem, de biztosra szeretnék menni. :)

(#9750) mAtThEw0319 válasza mAtThEw0319 (#9749) üzenetére


mAtThEw0319
aktív tag

A YouTube alkalmazás is csak BIS-el? (mobilnet nélkül)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.