Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9201) readyz válasza eventus (#9196) üzenetére


readyz
tag

Ez ugyanaz a progi amit a telókon elő lehet hívni a TEST szó beírásával, csak sokkal felhasználóbarátabb a felülete...
Köszi az app-ot!

[ Szerkesztve ]

(#9202) readyz válasza eventus (#9186) üzenetére


readyz
tag

Miért csak a note jelenik meg neked a PB-n?

(#9203) eventus válasza readyz (#9202) üzenetére


eventus
veterán

BB, hogy jön elő a test szóval?

Nem tudom miért csak a note.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#9204) readyz válasza eventus (#9203) üzenetére


readyz
tag

OPTIONS->STATUS és amikor itt benn vagy akkor gépeld be azt a szót hogy test

Megjelenik a device self test application.
OS 5,6,7-en igy működik

(#9205) Blac1


Blac1
aktív tag

Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni. Van egy 9500 telefonom. Tegnap óta nem indul el. A led néha elkezd pirosan égni a kijelzőn meg megjelenik a kis óra szerű ikon de nem tölti be a rendszert.
Lehet valamit vele csinálni?

Előre is köszönöm a segítséget.

(#9206) eventus válasza readyz (#9204) üzenetére


eventus
veterán

Kipróbálom majd még a 9780on, köszi.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#9207) eventus


eventus
veterán

Hát ezen jót kuncogtam [link]

Eddig tartott?

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#9208) RoryBreaker


RoryBreaker
aktív tag

Ha esetleg használ valaki 9320-at, hozzá szól a kérdés...
Mennyi ideig bírja az akksi 1 feltöltéssel normális esetben, folyamatos 3g mellett?

Köszi!

Rog Strix B-760i Gaming Wifi, 32 GB DDR5@6000, i5-13500, Asus RTX 4060 OC Dual, 1TB Samsung 980 Pro, Be Quiet Pure Power 1000W Gold 80+, Noctua NH-12UA + Noctua házventik, Asus AP201 Mesh ház

(#9209) ritumitu válasza Takhanto (#9197) üzenetére


ritumitu
csendes tag

ő prediktív szövegbevitelnél tökéletesen megjelenik magyarul :P
pb szerintem lassú nettel nem túl jól műxik. nálam nincs ilyen probléma mostanában.

(#9210) ritumitu válasza Blac1 (#9205) üzenetére


ritumitu
csendes tag

dugtad már gépre és elindítottad a blackberry desktop software-t? ha nem, először próbálkozz azzal.

(#9211) Blac1 válasza ritumitu (#9210) üzenetére


Blac1
aktív tag

Az a baj hogy nem nagyon ismerem a BlackBerryket. Honnan lehet letölteni ezt a programot? És pontossan mit kell vele csinàlni?
Nagyon köszönöm a segítséget.

(#9212) Coq válasza RoryBreaker (#9208) üzenetére


Coq
aktív tag

Egy napot gond nelkul kibir. 2G-vel 2 napot is teljesen vegig.

(#9213) Phülöp válasza Blac1 (#9211) üzenetére


Phülöp
addikt

[link]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#9214) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Mik mennek itt? Z5? A10? Őszre dömping készül?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9215) RoryBreaker


RoryBreaker
aktív tag

A blackberrymessengert hogy lehet kikapcsolni? Így ahogy látom nonstop be vagyok jelentkezve és elérhető vagyok...

Rog Strix B-760i Gaming Wifi, 32 GB DDR5@6000, i5-13500, Asus RTX 4060 OC Dual, 1TB Samsung 980 Pro, Be Quiet Pure Power 1000W Gold 80+, Noctua NH-12UA + Noctua házventik, Asus AP201 Mesh ház

(#9216) sasa134 válasza Polarstar (#9214) üzenetére


sasa134
addikt

a most kitolt 'A10' videóban látható h a hátlap alatt 'Z00' matrica van..szoval lehet nem is 'A' lesz,hanem tényleg egy 5"-os Z ( ugyanazzal a belsővel, nagyobb ruhában - elven). Aztán lehet lesz külön A-sorozat a már óhajtott flagshipnek. izgalmas ősz lesz.

Avanti Roma

(#9217) Polarstar válasza sasa134 (#9216) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Igen, feltünt. (csak az a tájföldi hang ne lett volna! :DDD )
Már tippelni sincs értelme. Ez már szerintem gyártásban van és könnyen lehet, hogy már dobozolják is. Össze volt rakva rendesen.
Érdekes egy őszi időszak jön. Ez az Ubuntu telefon is felborítja rendesen a piacot, ha meglepetés szerűen összekapják. Zafír üveg a kijelzőn! Bakker! A majd 10 éves Vertu telefonokon sem volt egy megátalkodott karc!
Én azért már annak is örülnék, ha egy rendes 9900ast kapnék, amit nem ép 2 nappal előbb adnak el, mint ahogy felhívom az illetőt. /Az már kérdés, hogy akkor minek nem szedi le a hírdetését? Mint a kutyák! Oda"szarik" és otthagyja - a hírdetését. :(( Adat-piszkítás./

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9218) Coq válasza RoryBreaker (#9215) üzenetére


Coq
aktív tag

Nem lehet kikapcsolni, allandoan fut. Legleljebb letorolni tudod...

(#9219) lezerpiramis válasza RoryBreaker (#9215) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Egy modon lehet kikapcsolni torles nelkul, de azzal nem jarsz jol: lemondod a BIS-t :D (vagy lelovod az adatszolgaltatast)

(#9220) Gomba válasza eventus (#9207) üzenetére


Gomba
senior tag

No igen most megy az örömködés, hogy hú de jó 4.3 jelly beanben lesz bluetooth smart. BB10-ben meg ugye benne van no :)
A másik amitől kész vagyok a chromecast :D

Ép hardverben ép szoftver

(#9221) RoryBreaker válasza lezerpiramis (#9219) üzenetére


RoryBreaker
aktív tag

Azt nem mondom le. Az kell. :D Anélkül nem ér semmit az egész. Amúgy mégis jó, ha fut ez a BBM. rájöttem, hogy ez jó. Jó ez a cucc... megszerettem/szeretem lassacskán, csak az akkuidővel van egy kis gondom, mondjuk 1 nap kapok kb 50 emailt, ebből 10 re kell válaszolnom, + sok hívás, szóval biztos rendben van ez így., minden éjjel töltőre dugom maximum.
Köszi! Nem gondoltam volna, hogy megszeretem. Iphone-t cseréltem le, azzal tele lett a tököm. Pláne a garancia ügyintézésükkel. :D soha többé apple :D

[ Szerkesztve ]

Rog Strix B-760i Gaming Wifi, 32 GB DDR5@6000, i5-13500, Asus RTX 4060 OC Dual, 1TB Samsung 980 Pro, Be Quiet Pure Power 1000W Gold 80+, Noctua NH-12UA + Noctua házventik, Asus AP201 Mesh ház

(#9222) lezerpiramis válasza RoryBreaker (#9221) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Jó hát, erre van kihegyezve. Egy napot szerintem minden BB kibír (na jó, talán a 9360-as nem :D), és igazából ez a lényeg.

(#9223) ritumitu válasza Blac1 (#9211) üzenetére


ritumitu
csendes tag

Írd be google-be, a BB honlapján fent lesz ingyen.

(#9224) ritumitu válasza RoryBreaker (#9221) üzenetére


ritumitu
csendes tag

Örülök, hogy megszeretted a BB életstílust :) Komoly célra nagyon jó telefon, használd egészséggel és ne add ki a PIN-edet nyilvánosan ;)

(#9225) RoryBreaker válasza ritumitu (#9224) üzenetére


RoryBreaker
aktív tag

Köszönöm szépen :)
Hát elég szkeptikus voltam, nehezen szerettem meg, kellett hozzá 1 hónap, de miután bekapcsoltattam BIS-t (ami céges előfizetéshez és a 4giga mobilnethez, kedvezménnyel 980ft, és + 1giga adatforgalmat ad) tökéletesen megváltozott a véleményem a BB-ről :) Most a cégnél 3 embernek is van, szóval így látni igazán az előnyeit.

Rog Strix B-760i Gaming Wifi, 32 GB DDR5@6000, i5-13500, Asus RTX 4060 OC Dual, 1TB Samsung 980 Pro, Be Quiet Pure Power 1000W Gold 80+, Noctua NH-12UA + Noctua házventik, Asus AP201 Mesh ház

(#9226) lezerpiramis válasza RoryBreaker (#9225) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Hát igen, BIS-sel egy új világ nyílik meg :) És még ha lenne BES-ed, akkor pláne... Távoli fájlok elérésre, belső oldalak megnyitása stb.

(#9227) RoryBreaker válasza lezerpiramis (#9226) üzenetére


RoryBreaker
aktív tag

email, böngésző, facebook, bbm egyenlőre úgy néz ki, hogy tökéletesen elég. Aztán majd elválik :)
Nagyon kellemesen csalódtam, de féltem tőle és megkockáztatom az elején még utáltam is. De elegem lett az apple körüli fényűzéses átbaszásos támából. Akkor lett elegem amikor használtam 1 napot az IOS7 jüket ami elvileg ősszel jön ki. Istenítették össze vissza, mert olyan megoldásokat alkalmaznak újként ami egy 4-5 éves bármilyen készüléknél jelen volt. Szóval bek..hatják. :D De volt más probléma is bőven.
És mondom ezt egy legolcsóbb curve 9320-al :)

Rog Strix B-760i Gaming Wifi, 32 GB DDR5@6000, i5-13500, Asus RTX 4060 OC Dual, 1TB Samsung 980 Pro, Be Quiet Pure Power 1000W Gold 80+, Noctua NH-12UA + Noctua házventik, Asus AP201 Mesh ház

(#9228) lezerpiramis válasza RoryBreaker (#9227) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Ha szükséged van a BIS adta lehetőségekre (tehát BB10 kizárva), akkor is vannak még lehetőségek, még jobb telók: 9810, 9790, 9900, 9860

(#9229) Blac1 válasza ritumitu (#9223) üzenetére


Blac1
aktív tag

Szia!
Köszönöm meg van de még nem tudtam letölteni mert mobilinterneten vagyok jelenleg. Bár nem tudom hogy tud e segíteni mert mint írtam nem is indul el a rendszer.

(#9230) eventus válasza Gomba (#9220) üzenetére


eventus
veterán

Nagyon hasznos dolog az :D Ragyurtak az optimalizalasra, végre. Blackberry/ apple így kezdte mar.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#9231) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Kifutóként (és nem kapható) jelzi a Té a 9900, 9790 típusokat. Gondolatom szerint a Curve is hamarosan erre a sorra kerül.
Lesz-e Q5 itthon?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9232) littledon válasza Polarstar (#9231) üzenetére


littledon
tag

Erre a kérdésedre én is nagyon kíváncsi lennék, nem tudom, hogy várjak-e rá vagy vegyek OS 7 es készüléket... Igazándiból nekem elég volt az OS 7 de csak fainabb a BB10 valamint támogatottság szempontjából is előrébb áll. Viszont ezektől függetlenül kicsit sokallom a 9900 használt árát legalábbis egy hónappal ezelőtt én úgy emlékszem, hogy hozzá lehetett jutni 35-50 ezer Ft-ig garanciális darabokhoz, most azonban nem igazán találok... :U

Egyébként ideje lenne frissíteni a szolgáltatoknál is, ettől eltekintve is elég elég lassan derül ki, hogy mi lesz a Q5-el ahhoz képest, hogy mikor mutatták be...

[ Szerkesztve ]

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

(#9233) readyz válasza littledon (#9232) üzenetére


readyz
tag

En is szemeztem pl a z10-el is mert angliaban mar nagyon jo arban vannak a hasznalt peldanyok, de rajottem hogy az os7.1 boven eleg nekem a bridge-el meg a tobbi feature-el, eleg stabil szamomra es a lenyeg hogy megfizetheto.Most az egyszer nem akarok szebbet, jobbat, ujabbat, csak elvezem hogy minden megy flottul a 9790-eseimen es a playbookon :)

Termeszetesen a Q10 is nagyon pofas es biztos kiraly lehet. Ugye Eventus???

[ Szerkesztve ]

(#9234) MurdR válasza littledon (#9232) üzenetére


MurdR
veterán

A 9900 a valaha gyártott egyik legszebb mobiltelefon. :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#9235) Polarstar válasza MurdR (#9234) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Egyetértek! Tényleg döbbenet a gép! Én is erre várok. Nagyon sokat írok gépen út közben is.
/Egye fene, a Z10 is jöhetne. A világ legjobb virtuális billentyűzete van benne- öröm használni!/

Mellesleg a Q5 már pár helyen kapható és talán ez is lesz itthon. Én úgy tippelek, hogy be kellene hozni. Az Aristo kódnevű izé pedig talán decemberben megjöhet. Vagy nem.
Nem ütik a kedves vásárlókat a BB vásárlásra itthon szinte sehol. Párszor volt BB Z10 reklám és kifújt...

Az ellenben érdekes, hogy lopják a boltból a Z10eseket! ;]

A 9900 ára használtan most ép felfelé ível az "eladók szerint". A kereskedők szerint meg továbbra is a legmagasabb értékvesztésű telefonok a BB-k. Még a Z10 is ide sorolható.
Szó szerint ott rohadnak a boltokban a OS 7es szedrek. Inkább át sem veszik őket.
Bár a leila géesemnél kapható a 9900 130ért is, megfontolandó a vásárlás, mert a gépek arab gombsorosak. :D :C

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9236) MurdR válasza Polarstar (#9235) üzenetére


MurdR
veterán

Leiláékat hagyjuk... :D
Ha nem lenne telefonom, akkor mondjuk még 50000et nem sajnálnék a telefonért, de többet nem adnék érte használtan.
Nem nagyon van itthon piaca a BBnek, mert az emberek nagy része azt sem tudja mi a BiS, és miért nem android fut rajta. Pedig nem kéne mindenkinek android meg wp, vannak, akik csak kis net, mail, és semmi több extra funkció nem kerül kihasználásra a telefonján. Na ebben a háromban (de legfőképp a mailben) brutálisan jó (legjobb) a BlackBerry.
Csak kicsit többet kellene promóra, reklámra költeni, hogy az emberek megtudják miért is olyan ''tökéletes'' maga a rendszer, meg a szolgáltatás is.
Pár éve még azt mondták, hogy ami jó, annak nem kell reklám. Egy Bentleyt, és egy Jaguárt sem kellet reklámozni.
Na ez idáig tartott.
Kell a reklám.
A Bentleynek, a Jaguárnak, a Solingennek, és a Ferrarinak is.
A fogyasztói társadalom megköveteli, hogy a Barátok Közt szünetjében visszakacsintson a telefonja a TV képernyőn, és elégedetten mosolyogva konstatálja, hogy mekkora biztonságban van, hogy ez milyen jó neki, hogy neki szüksége van a prémium szolgáltatásra.

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#9237) BB9360


BB9360
aktív tag

Üdv mindenkinek!
Egy kis segítséget kérnék. Lassacskán használatba veszem a készülékemet, a kontaktokat nagyjából átraktam. Miért van az, hogy van olyan, akinél a naptárban megjeleníti a születésnapot, és van, akinél nem? Ráadásul, ha annál, akinél nem, hozzáadok évfordulót, akkor azt viszont látom a naptárban? Valami ötlet?
Előre is kösz, és szép napot!

(#9238) eventus válasza readyz (#9233) üzenetére


eventus
veterán

Hajnali fel9 van, ilyenkor dogosebb egy bögre kV :s de igaz, jó kis darab a q10. Volt már a kezedben? Mindenképp megeri a befektetés bb10 rendszerbe!

Pár hete volt először 9900 a kezemben (elég rég forgalomban van :)) nagyon jó kis gép valóban, ha nem kell az AF+akksi.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#9239) ATI


ATI
senior tag

Sziasztok!

Létezik BB szervíz Bp-n? Amennyiben igen, melyiket ajánljátok?
Érdekelne, ha esetleg rálépek a telefonomra és betörik a kijelzője, hova forduljak. :) Plusz az ilyen infó bármikor jól jöhet.

Köszi!
Ati

(#9240) lezerpiramis


lezerpiramis
őstag

Például őket.

(#9241) Balagesk válasza RoryBreaker (#9208) üzenetére


Balagesk
csendes tag

Nekem olyan 2-2,5 napot ha nincs elindítva a viber.Ha igen akkor max 24h mert az egy aksitemető.

(#9242) RoryBreaker válasza Balagesk (#9241) üzenetére


RoryBreaker
aktív tag

Köszi!

Már igazából nagyjából kiderült... nekem ahogy használom úgy tűnik, hogy 2 nap. Viszonylag sok beszélgetéssel és sok email jön. nem gáz, mert igazából éjjel mindig tud töltődni. :)

Rog Strix B-760i Gaming Wifi, 32 GB DDR5@6000, i5-13500, Asus RTX 4060 OC Dual, 1TB Samsung 980 Pro, Be Quiet Pure Power 1000W Gold 80+, Noctua NH-12UA + Noctua házventik, Asus AP201 Mesh ház

(#9243) RoryBreaker


RoryBreaker
aktív tag

1 negatív dolgot észrevettem 9320-on. Volt 2 nem fogadott hívásom, és a hívásnaplóban csak egyiket jelezte. Találkozott már ilyennel valaki? Az értesítési sávon 2 volt, de ahogy megnyitottam, csak az egyiket jelezte. :((

Rog Strix B-760i Gaming Wifi, 32 GB DDR5@6000, i5-13500, Asus RTX 4060 OC Dual, 1TB Samsung 980 Pro, Be Quiet Pure Power 1000W Gold 80+, Noctua NH-12UA + Noctua házventik, Asus AP201 Mesh ház

(#9244) Dani_kp válasza RoryBreaker (#9243) üzenetére


Dani_kp
őstag

Szvsz ugyan az a személy keresett, csak éppen kétszer. Ha rámész a nem fogadott hívásra, ott nyomsz egy menü gombot, akkor lesz valami olyasmi, hogy "Előzmények megtekintése" és ott lesz a 2 nem fogadott hívásod dátumozva.

https://ingatlan.com/33821564

(#9245) ATI válasza lezerpiramis (#9240) üzenetére


ATI
senior tag

Köszi!

(#9246) littledon válasza Polarstar (#9235) üzenetére


littledon
tag

+1
Ugyan ezeket tapasztalom! :))
Azért ahhoz az árhoz is pofa kell főleg arab billentyűzet mellé... :DD

Q5 teszt! :)

[ Szerkesztve ]

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

(#9247) RoryBreaker válasza Dani_kp (#9244) üzenetére


RoryBreaker
aktív tag

Azért ennyire hülye nem vagyok... :D
2 különböző személy keresett :)

Rog Strix B-760i Gaming Wifi, 32 GB DDR5@6000, i5-13500, Asus RTX 4060 OC Dual, 1TB Samsung 980 Pro, Be Quiet Pure Power 1000W Gold 80+, Noctua NH-12UA + Noctua házventik, Asus AP201 Mesh ház

(#9248) Dani_kp válasza RoryBreaker (#9247) üzenetére


Dani_kp
őstag

Ezt nem mondtad :D . Illetve azt sem tudom, hogy mióta használsz BB-t :N .

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#9249) Polarstar válasza littledon (#9246) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ár és pofa megvan nekik - nyugodt lehetsz. :D

Az viszont érdekes, hogy a HWSW hozta le a Q5 tesztjét, nem pedig a félig official berryblog.

A teszt jó!. Ha láthatóan 99ezer alatt marad, akkor a jó vétel boritékolható. Ez tényleg jól fog futni, a cucc optimalizálva van.

Véleményetek?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9250) littledon válasza Polarstar (#9249) üzenetére


littledon
tag

Valóban érdekes, egyébként a berryblog osztotta meg facebookon és azt írták, hogy hamarosan jön az ő tesztjük is. Szinte csak reménykedni lehet a 100 ezer Ft-ban szerintem, pedig annyiért tényleg nem lenne rossz vétel... :U

[ Szerkesztve ]

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.