Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10251) BubuRoland


BubuRoland
tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni! Q10-esem van, és miért van az, hogy ha hívok valakit aki elvileg várakoztat, akkor azt nem jelzi a telefonom? Simán kicsöng mintha nem venné fel az illető, de nincs semmi jelzés! de ha engem hívnak akkor én tudok várakoztatni és kijelzi, igaz elég halkan de legalább jelez!

(#10252) kekkola válasza eduba (#10249) üzenetére


kekkola
senior tag

Szia!
Látom az aláírásodban a Q5-t. Milyen a gép: nem túl "olcsó" a borítás? sebesség? milyenek a gombok? Összbenyomás? Akkuidő? Tokod van hozzá? Köszi előre is!
Üdv

O+8T

(#10253) eduba válasza kekkola (#10252) üzenetére


eduba
aktív tag

Szia!

A teló topikjában írtam róla pár sort, azt nézd meg légyszi.

Röviden: - borítás olcsó
- sebbeséggel, rendszerrel, működéssel nincs semmi gond
- billentyű jól használható, kényelmes
- akku kemény használattal is kibír egy napot
- tok ehhez a gagyi műanyaghoz? :D

Ez a topikja

[ Szerkesztve ]

(#10254) Cheesy


Cheesy
őstag

9900 tulajok, Nektek mennyire áll kézre a gyári aktív tok? Nincs semmi gond vele azon kívül, hogy sokszor kínlódás kihúzni belőle a telefont, olyan szoros, illetve a hangerő+ gombot megnyomva lehet csak...
Tok kell, de van valami jobb aktív tok? :S

www.vakbelmutet.hu

(#10255) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Lesz ebből a bbm for android dologból valami?
Elvileg mára volt a megjelenés de a play store-ban csak fake appokat látok.

(#10256) SsPL711 válasza lugosi (#10255) üzenetére


SsPL711
őstag

22.-én lesz ha jól emlékszem.
De, fel is regisztrálhatsz és kapsz róla E-mailt.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#10257) eventus


eventus
veterán

új 10.2 leak [link]
elsőnek gyorsabb működést és jobb akksit írnak

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#10258) lugosi válasza SsPL711 (#10256) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Először 18-át írták, aztán tegnap még azt, hogy 20-a android, 21-e ios. Most 22?22-én gyanítom 24-e lesz.
Asszem ráhagytam.

(#10259) eduba válasza lugosi (#10258) üzenetére


eduba
aktív tag

BBM for Android csak 4.x felett lesz, szeptember 21-én 7 AM EDT (ez nem tudom milyen idő zóna) :K

(#10260) general


general
addikt

a Viber nektek sem működik? nem tudok telefonálni vele, csak az üzenetküldés megy... van erre vamail megoldás?

os 7.1 9900

[ Szerkesztve ]

(#10261) eduba válasza general (#10260) üzenetére


eduba
aktív tag

Egyelőre nincs.

Hivatalos 10.2 után igérik a nativ verziót.

Ja, bocs most nézem 9900
Ott menni kell neki kifogástalanul, talán újratelepítés megoldja.

[ Szerkesztve ]

(#10262) general válasza eduba (#10261) üzenetére


general
addikt

ok, megpróbálom, már leszedtem, mert így nem volt semmire jó. mondjuk érdekes, hogy azóta az akksi jobban bírja, zabált rendesen az a progi.

(#10263) lugosi válasza eduba (#10259) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi.
Szerencsére már minden telefon a környezetemben 4.0 feletti.

(#10264) dave74 válasza eduba (#10259) üzenetére


dave74
tag

Észak-Amerika keleti parti idő. Pl. New York, Quebec.
Az nálunk 13:00 lesz.

(#10265) littledon válasza general (#10260) üzenetére


littledon
tag

Mukodnie kell es nallam az uzemido veszteseg sem szamottevo...

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

(#10266) Polarstar válasza general (#10260) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Itt van ni! Megy az a Viber hangosan is a 9900-en!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#10267) eventus


eventus
veterán

Hagel: Q es Z10ben nem lesz USB OTG, csak a Z30tol kezdve...

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#10268) hermanyi válasza eventus (#10231) üzenetére


hermanyi
őstag

Q5 de azon nincs tapipad . Csülök zabálás közben meg a képernyőt nem igazán jó összetapogatni . :D Meg nagyon műanyag a filingje. :( Q10 meg rohadt drága .

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10269) icezozo válasza eventus (#10267) üzenetére


icezozo
addikt

ezt most megkapta :D

http://qwankido.hu/

(#10270) eventus válasza icezozo (#10269) üzenetére


eventus
veterán

Nem akarta eléggé... :))

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#10271) Polarstar válasza eventus (#10267) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Hát ez fasza! :((

Na jó!

Akkor megvárom a Z35 "mini"-t! :P

Valahogy csak kibirom majd az USB OTG hiányát.... a feladat és projekt kezelő nekem kelleni fog pl.!

Mostmár csak a Z10 kell hozzá! :K
Párom lassan beadja a válópert, ha még egy Blekit behozok a lakásba! :D Már meg lettem fenyegetve! :K

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#10272) Kingfisher79


Kingfisher79
tag

SAN FRANCISCO (MarketWatch) -- BlackBerry Ltd. (BBRY) warned Friday afternoon that its revenues for the second fiscal quarter will come in far below Wall Street's expectations, due to slumping sales of its newest smartphones. The company said it expects to report revenue of about $1.6 billion for the quarter, compared to $3.04 billion that was expected by analysts, according to consensus estimates from FactSet. It also expects a GAAP net operating loss in the range of $950 million to $995 million for the quarter, with about 3.7 million smartphones shipped in the period. BlackBerry also said it intends to focus on the enterprise and "prosumer" market, so will reduce its planned future device portfolio from 6 handsets to 4, which will include 2 high-end devices and 2 entry-level products. The company also confirmed that it plans to lay off 4,500 employees; that news leaked out earlier in the week. BlackBerry shares were halted Friday afternoon, down 2.4% to $10.27 before the news.

Not so good...

The RIMpire fights back!

(#10273) Gomba válasza Kingfisher79 (#10272) üzenetére


Gomba
senior tag

Azzal a 4 készülékkel akkor meg is lennénk... Nem jó hírek. Jöjjön már valaki értelmes aki megveszi őket! :)

Ép hardverben ép szoftver

(#10274) Polarstar válasza Gomba (#10273) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Azért az innovációra rá kell feküdniük majd....
A látszat nagy hátráltató tényező, de van még amit lehet reszelniük...

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#10275) sasa134 válasza Gomba (#10273) üzenetére


sasa134
addikt

igen, akkor egyelőre ez a 4 telo lesz -van. ami érdekes, hogy nagyon az enterpriset nyomják ( nyilván mert az megy) illetve, hogy még mindig bb 7 - ból ment el a legtöbb. ha jól számolom q2-ben 1,8m bb10 ment el. kevés... :(

a 4500 fős elbocsajtas is azt sugallja, h a hardweres részt építik le, marad az sw,meg ugye az enterprise szolgaltatasok. ki lehet vevő hw oldalról? most az LG-rol csicseregnek. Remélem nem igaz. :(

Avanti Roma

(#10276) Kingfisher79


Kingfisher79
tag

Elolvastam a teljes közleményt. Azt is írják, h a Z30 megjelenésével a Z10-et szeretnék majd a jövõ héttõl a szélesebb közönség számára elérhetõvé tenni ( árcsökkentés???)

Illetve ami meghökkentö volt számomra, h szinte alig megy a BB10-es teló, 3,7 m db leszállítottból marginális a BB10 részaránya. Ugyanakkor a céges oldalon nõ a tesztelõ/telepítõ cégek száma.

Ha jól értelmeztem, akkor az üzemi veszteség majd teljes egésze készletleírás (egyszeri tétel)

Hát ennyi... :(

Szebb estét érdemeltem volna ma :(

The RIMpire fights back!

(#10277) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Nem tudom volt-e már, de most már a vodánál is kaphatóak az új készülékek.

https://ingatlan.com/33821564

(#10278) readyz válasza Dani_kp (#10277) üzenetére


readyz
tag

Lecsekkoltam, iszonyu draga ha nem kotok uj elofizut...

(#10279) Orgi válasza Kingfisher79 (#10276) üzenetére


Orgi
őstag

Én jó ideje kinéztem már a z10-et, de ilyen hírek mellett ki az aki belevág a BB vásárlásba... jöhetne már az a befektető, tök mindegy kicsoda, csak nyugtassa meg a népet, hogy nem lesz sw frissítés nélküli a drágán megvett új telója, nem áll le a fejlesztés...

(#10280) Dani_kp válasza readyz (#10278) üzenetére


Dani_kp
őstag

Amúgy...én meg ráadásul függetlenül szeretném vásárolni. Szóval még várok, hátha karácsony környékén valahol kapható lesz 0% thm-el és akkor részletre ki tudnám hozni. Ugyanis a 9000-ásom egyre sűrűbben fagy le és alig akar bekapcsolni. Az elmúlt 1,5 hétbe 2x kellett újraraknom.

https://ingatlan.com/33821564

(#10281) Polarstar válasza Dani_kp (#10277) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Jesszusom de drágák!!!!!!!!

Független Z10 - 95 ezer a partneronál.. És nem a balkán verzió!
Curve-öt meg huszasért lehet kapni!!! Nem 60ért!

Még jó hogy a vodát kirúgtam a picsába még anno!

Dani, a 9000 egy kiszolgált készülék.. Csereérett. Hajrá!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#10282) hermanyi válasza Polarstar (#10281) üzenetére


hermanyi
őstag

Ne bántsd a 9000 rest sok sok éve nyúzom . :D
Dani milyen Os van rajta?
Nekem javított a relatíve új amit feltettem.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10283) Dani_kp válasza Polarstar (#10281) üzenetére


Dani_kp
őstag

Tudom, hogy drága, de eddig még kapni sem lehetett az os10 készülékeket.

Tudom, hogy kiszolgált én már 3 éve nyüstölöm és az igazat megvallva én használtan is vettem még anno, szóval most 4 éves a készülék. Eddig vártam az alkalmas cserére, ha nem jött volna a q10, akkor egy 9900 lett volna, esetleg egy 9780. :))

#10282 hermanyi: az van fent, amit javasoltál, 5.0.0.1113(1849). Valamilyen szinten nekem is javított, de igen érdekes furcsaságot csinált most a készülékem. Egyik nap amikor felkeltem magától be volt kapcsolva (nincs beállítva az automatikus ki-be kapcsolás), beírtam a pin-t és szépen elfehéredett a kijelző. Utána pedig mindig csak a vodás logo-ig jött be, majd lekapcsolt a telefon, mintha nem lett volna elég a nafta neki. De töltőre dugva pedig nem kezdte el tölteni. Na de most egyenlőre jól működik, de reménykedem benne, hogy karácsony környékén lesz majd valahol valami fasza akció, hogy beújítsak egy q10-et. :))

https://ingatlan.com/33821564

(#10284) general


general
addikt

tényleg nem lehetséges a pc-ről szerkeszteni a kontakt listát a telón? vagy csak nem tudtam eddig rájönni, hogyan lehet?
amikor a nokiámról átmentettem google-ön keresztül a partnerlistát, rengeteg név leduplázódott valamiért, meg egyébként is szeretném kicsit rendbetenni, nagy már az összevisszaság, de egyesével, a telefonon pötyögve sziszifuszi munka lenne.
egyébként pedig már 10 éve, a nokia pc suittal is lehetett ilyet, ezzel nem? nemá'.... :O

(#10285) readyz válasza Dani_kp (#10280) üzenetére


readyz
tag

Igen,talan decemberben lesz valami kedvezo aruhitel valahol...

Angliaban mar most sokkal olcsobb ez a telefon, karacsonykor meg ugy dobaljak majd az emberek utan,hogy minel tobbet eladjanak.

Itt is hamarosan esik az ara mert paran majd valtanak a nagyobb Z30-ra.

[ Szerkesztve ]

(#10286) Coq


Coq
aktív tag

Na most ebbol mar megint mi igaz ?....

Ha tenyleg igy lesz, akkor megnezhetjuk magunkat...

(#10287) hardi50


hardi50
csendes tag

Sziasztok.

BB9900-ra állított már be valaki indamailt?

BlackberryQ10

(#10288) lezerpiramis válasza hardi50 (#10287) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Regebben allitottam be, igen. Automatikusan tudta a bejovo kiszolglaot, ha jol remlik.

(#10289) lugosi válasza Coq (#10286) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem kb a fele igaz. Van leépítés, de az értékesítés beszüntetéséről máshol még nem olvastam. Szvsz az "találmány".

(#10290) Coq válasza lugosi (#10289) üzenetére


Coq
aktív tag

Sajnos nem az. Utanajartam a neten ennek a bizonyos nyilatkozatnak, es tenyleg letezik.

Itt van mar a focimben a lenyeg angolul - de mas nyelveken levo cikkekben is szorol szora ugyanezt olvashatod tobb helyen.

(#10291) BubuRoland


BubuRoland
tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni! Q10-esem van, és miért van az, hogy ha hívok valakit aki elvileg várakoztat, akkor azt nem jelzi a telefonom? Simán kicsöng mintha nem venné fel az illető, de nincs semmi jelzés! de ha engem hívnak akkor én tudok várakoztatni és kijelzi, igaz elég halkan de legalább jelez!

(#10292) lugosi válasza Coq (#10290) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez szomorú. Bár azt írja hogy a z10-nél masszív áresés várható.

(#10293) MIFtIli


MIFtIli
aktív tag

Miért van az hogy az uj BB-re nem kell bis, kiadtak ingyenes bbm appot androidra, ios-re és a régi blackberry telefon felhasználok meg fizessenek elő bis-re amire igazából semmi szükség nincs? Botrányos.

(#10294) bigsee válasza MIFtIli (#10293) üzenetére


bigsee
addikt

A titkosításhoz pl. kell a BIS még a BBOS10-nél is, alapból csak a push mail van meg hozzá "ingyen". Nekem 1.000 Ft-ot megér.

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#10295) lezerpiramis válasza bigsee (#10294) üzenetére


lezerpiramis
őstag

A BIS semmire nem jo a BB10-nel a legtobb szolgaltatonal... hiaba rendeled meg, nem lesz push mailed, csak akkor, ha az email szolgaltato is tamogatja. Titkositas sincs a 10-es BB-nel, csak BES-nel.

(#10296) Polarstar válasza lezerpiramis (#10295) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Még egy nagy pofon...

Lesz még valami kellemetlen meglepi?

Pont a titkosítás érdekel engem.... Na, paff!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#10297) hardi50 válasza lezerpiramis (#10288) üzenetére


hardi50
csendes tag

Nekem az istenne nem sikerült....:-(

BlackberryQ10

(#10298) lezerpiramis válasza Polarstar (#10296) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Ha félretesszük a BES-t (tehát a BES10-et), akkor egy BB10-es telefon kb. olyan, mint egy iPhone: nincs titkosítás, nincs tömörítés, nincs instantemail-es regisztrálgatás, nincs BB-s smtp, nincs semmi ilyesmi. Nyilván a Hub miatt pl. több/jobb annál. BES10-nél természetesen már van titkosítás, illetve talán némi tömörítés bizonyos funkciók használatakor, bár utóbbiban kétkednék...

BIS Magyarországon egyedül a T-nél kell, és ott is csak akkor, ha a BBM-et akarja valaki használni. A BBM az egyedüli alkalmazás a BES10-et nem számítva BB10-nél, amely használja a BB szervereit. A másik két szolgáltatónál minden az internetes APN-en működik (a BBM és a BES10 is), nyilván ott meg van oldva a forgalom routolása annak fényében, hogy épp mit használ a user.

(#10299) Polarstar válasza lezerpiramis (#10298) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nem mondom! A végén a vásárlóim hoppon maradnak, mert nem adom el a gépet! :Y

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#10300) general válasza general (#10284) üzenetére


general
addikt

ezek szerint tényleg nem lehet szerkeszteni pc-ről kontakt listát? hát azért elég elég szegényes... :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.