Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9351) RoryBreaker


RoryBreaker
aktív tag

Nem tudjátok, hol lehet kikapcsolni, hogy a facebook levél értesítés megjelenjen a főképernyőn a sávban ahol az emailok is? A facebook beállításoknál ki van kapcsolva. Érti valaki???

Rog Strix B-760i Gaming Wifi, 32 GB DDR5@6000, i5-13500, Asus RTX 4060 OC Dual, 1TB Samsung 980 Pro, Be Quiet Pure Power 1000W Gold 80+, Noctua NH-12UA + Noctua házventik, Asus AP201 Mesh ház

(#9352) readyz válasza RoryBreaker (#9351) üzenetére


readyz
tag

Ha már kikapcsoltad akkor szeintem azért van még kinn még mindíg, mert van 1 FB értesítés vagy üzenet amire nem kattintottál még rá

(#9353) royal-rolls


royal-rolls
csendes tag

sziasztok...
vásároltam egy 9900 bold-ot...
hogyan tudom a gmail-es kontaktjaimat rámásolni?
wifi keresztül tud szinkronizálni a laptoppal?
segítséget előre is köszönöm...
mp

(#9354) royal-rolls


royal-rolls
csendes tag

hogyan tudom kitörölni a benne lévő blacberry id-t?...
hogy a sajátomat beleírhassam...

(#9355) royal-rolls


royal-rolls
csendes tag

a telefonból kinézett imei-re és pin-re a voda érvénytelent ír ki...
ilyenkor mit lehet tenni?

(#9356) Polarstar válasza royal-rolls (#9355) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Erre a kérdésre válasz: Jól bevásároltál!

olvasni, olvasni, olvasni

Asszem így utólag sem kár érte. Vissza vele eladónak!
Az után kezd újra.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9357) Coq válasza royal-rolls (#9355) üzenetére


Coq
aktív tag

Valoban elég rosszul indul a történet...

(#9358) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Tudtok valamit a Ténél rendelés változásról?

Sem Z10, sem Q10 sem a rendelhető, sem a kapható készülékek között nem szerepel.

Csak 9790 és 9900 van rendelhető státuszban. /horror áron persze./

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9359) lezerpiramis válasza royal-rolls (#9355) üzenetére


lezerpiramis
őstag

A hasznalt es nem koser BB-k olyanok, mint a hasznalt ovszer...

(#9360) Polarstar válasza lezerpiramis (#9359) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Szegény, most márhára örül a hasonlatnak.

Vigye vissza! És kész!

Merem remélni, hogy nem előre utalással postán vette meg...

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9361) lezerpiramis válasza Polarstar (#9360) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Jogos, bocs.

(De már ezt is annyiszor leírtuk itt... Ki kell próbálni vásárláskor, és nem elég, ha megjön a regisztrációs üzenet, meg kell nézni, hogy megjönnek-e a BIS-es service bookok is (5Click, TCPIP for BIBS és társai), a Service Status-nál van-e kapcsolat a BIS-sel, lehet-e a szolgáltatói oldalon regisztrálni stb.)

(#9362) Blac1


Blac1
aktív tag

Sziasztok!
Nem oldotta meg a desktop szoftver a problémát. Nem látja a telefont. Gondolom azért mert mint írtam a telefon nem kapcsol be. Illetve bekapcsol csak nem áll fel a rendszer. A kis óra a kijelzőn forog és pirosan ég a led állapot jelző. Ha valaki nem olvasta volna az előzményeket: egy 9500-ról van szó.
Van valakinek valami más ötlete? Valami hardveres reset gomb nincs rajta? Ami visszaállítaná az alaphelyzetre? Ez csak egy ötlet.
Megköszönném ha lenne valakinek valami jó ötlete.

(#9363) lezerpiramis válasza Blac1 (#9362) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Próbáld meg akksi nélkül rádugni, és rányomni a javításra vagy OS visszatöltésre.

(#9364) Blac1 válasza lezerpiramis (#9363) üzenetére


Blac1
aktív tag

Sajnos nem látja a készüléket.

(#9365) Blac1 válasza lezerpiramis (#9363) üzenetére


Blac1
aktív tag

Az Újracsatlakozás a JVM környezethez résznél szakad meg a telepítés.
Az Application Loader nem tud csatlakozni a készülékhez hibaüzenettel.

[ Szerkesztve ]

(#9366) readyz válasza royal-rolls (#9355) üzenetére


readyz
tag

Töröld (wipe) a telefon tartalmát pc-n a bbsak vagy jlcmder programmal és tegyél rá egy uj OS-t, így az előző bb id eltünik róla.
Az hogy a voda honlapján érvénytelent ír ki az nem releváns, mert nekem is ugyanez volt és a telefonon mégis tudtam regisztrálni a bis-t.Azóta nem is megyek a voda bb-s regisztrációs oldalára, inkább megteszem a telefonon.
Ezek csak ötletek, nekem be szoktak jönni, egyáltalán nem biztos hogy kuka...

[ Szerkesztve ]

(#9367) readyz válasza Blac1 (#9365) üzenetére


readyz
tag

Sajnos ugy tünik hogy alaplap gondja van a telefonnak, nem akarom az ördögöt a falra festeni, de ez nem fog sikerülni :(

(#9368) lezerpiramis válasza Blac1 (#9365) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Azt próbáld még meg, hogy amikor újracsatlakozna, akkor rakd vissza az akksit.

(#9369) readyz


readyz
tag

Elnézést én azt hittem hogy az akku visszahelyezése után sem tud csatlakozni a jvm-hez.
Ebben az esetben nem szóltam...
Próbáld ujra ahogy Lézer úr írja!

[ Szerkesztve ]

(#9370) Blac1 válasza lezerpiramis (#9368) üzenetére


Blac1
aktív tag

Így sem megy.
Miután csatlakoztatom rögtön megjelenik egy csatlakozási hiba ablak és javasolja a BlackBerry Device Softver frissítést. Rá nyomok a frissítésre, majd a következő ablakban a javításra. Ekkor felajánlja a BlackBerry Device Softver 5.0 programcsomag 472 (verzió:5.0.0.451 platform 4.2.0.198)
Itt rányomok a Frissítés beszerzésére.
Ezután elkezd dolgozni. Követni sem tudom. Alkalmazások törlése, Rendszerszoftver betöltése, Várakozás a készülék inicializására. Ezután jön a Az Újracsatlakozás a JVM környezethez. És innen nem megy tovább. Ezt írja ki: Az Application Loader nem tudott csatlakozni a készülékhez. Csatlakoztassa ismét a készüléket és kattintson az Ismét gombra.

(#9371) lezerpiramis válasza Blac1 (#9370) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Akkor gyanús, hogy readyz kollégának van igaza :(

(#9372) icezozo válasza Blac1 (#9370) üzenetére


icezozo
addikt

MFI Multiloader kell neki!

http://qwankido.hu/

(#9373) lezerpiramis válasza icezozo (#9372) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Ja igen, a legutolsó lehetőség :)

(#9374) icezozo válasza lezerpiramis (#9373) üzenetére


icezozo
addikt

gondolom nem tölti be azaz nem bootol be a BB !
( ez főleg ,akkor szokott előfordulni ha valahogy rossz firmwaret tesznek rá vagy épp nem várják meg a frissítés teljes menetét és lekapják a kábelről de akkor is elszokott szállni ha más usb kábellel próbálkoznak )

http://qwankido.hu/

(#9375) lezerpiramis válasza icezozo (#9374) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Igen, de ezeket az eseteket szinte mindig le lehet kezelni Desktop Software-rel is.

(#9376) Blac1 válasza icezozo (#9372) üzenetére


Blac1
aktív tag

Már ha tudnám hogy mi az.

(#9377) Blac1 válasza icezozo (#9374) üzenetére


Blac1
aktív tag

Nem volt frissítés.
Egyszer csak magától kikapcsolt és többet nem töltötte be a rendszert.

(#9378) Blac1


Blac1
aktív tag

Mindegy!
Megpróbálom hibásként eladni. Hátha alkatrésznek kell valakinek.

(#9379) sasa134


sasa134
addikt

hmmm...BlackBerry Z30... úgy tűnik ez lesz a nagy tepsi neve. :)

Avanti Roma

(#9380) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Hölgyeim és Uraim!

Q5 - Tré mobilnál
Hamarosan. Szerintem a sziget fesztivál után már elérhető.

Apropó!
A blekberisek miért nincsenek kint egy promo busszal- hogy milyen fasza a cucc? "Nyomkodj szedret, üzizz profin!" vagy "Szeder. Ez nem almás!"

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9381) Gomba válasza Polarstar (#9380) üzenetére


Gomba
senior tag

Várható ár info? Illetve színválaszték :)

Ép hardverben ép szoftver

(#9382) Polarstar válasza Gomba (#9381) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Várhatóan 3 szín. Fekete-fehér és esetleg a piros. A rózsaszín majd később jön- bár gondolom ettől nem kapsz sírógörcsöt azonnal. :D

Ma bemegyek hozzájuk és körbekérdezek pár apróságot, mert a webes felület hiányosan jelenik meg nálam már két napja... szerverhiba. Bezzeg a számlámból nem akar hiányozni! ;]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9383) Gomba válasza Polarstar (#9382) üzenetére


Gomba
senior tag

Köszi. Akkor várom az infókat. Nem nekem kell a Q5, csak megterítettem embereket :D

Ép hardverben ép szoftver

(#9384) dyxa


dyxa
csendes tag

Sziasztok! Van egy kis problémám a BB 9900-mal. Eddig nem volt benne SD-kártya, így kivettem az aksit, tettem bele egy 4GB-sat, vissza az aksi, azóta nem indul. Magától sem és hiába nyomom a tetején lévő gombot, attól sem. Rátettem töltőre, ami közben a led sárgán villog, ami a „kikapcsolt telefon töltődik” állapotot jelzi. Szerintetek mit csináljak? Várjak pár órát, hogy feltöltődjön az aksi? (Pedig bőven volt még szufla mielőtt kivettem az aksit a kártya miatt.) Többször is próbálkoztam: a SIM kártya és az SD kártya kivételével is. Kb. 1,5 hónapja van meg a telefon, eddig jól működött, pont most adtam el az előző telefonomat. Mit csináljak?

(#9385) dyxa válasza dyxa (#9384) üzenetére


dyxa
csendes tag

további gombnyomogatással és akukivéttel sikerült megoldanom :) meg közben rájöttem, hogy a power gomb a telefonálást befejező gomb, nem pedig a készülék tetején lévő :))

(#9386) XSiGma válasza dyxa (#9385) üzenetére


XSiGma
aktív tag

1,5 hónap után jöttél rá hogy a tetején nem power gomb van? :Y :Y :Y

(#9387) Polarstar válasza dyxa (#9385) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Üdv a szőke klubban! Szintén szőke....

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9388) Takhanto válasza dyxa (#9385) üzenetére


Takhanto
őstag

100000000 lájk :)

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#9389) Coq válasza dyxa (#9385) üzenetére


Coq
aktív tag

Looooooooooooooooooooooool :))

(#9390) icoj69 válasza dyxa (#9384) üzenetére


icoj69
tag

Ezt a jelenséget már tapasztaltam több 9900-nál. Arra jöttem rá, hogy ha nincs legalább 75-80%-on az akku, akkor mindig ez a jelenség van, ha ki-be rakod az akkut.

iPhone 11, 2020 MacBook Air M1

(#9391) readyz


readyz
tag

Én 2 féle telefont figyeltem meg:

1: akku ki-be és rögtön bootol...

2: akku ki-be és nem kezd el bootolni, a bekapcsológomb hosszú nyomvatartására kezd csak el bootolni...

Csak 9900 és 9790-nél találkoztam az utóbbi jelenséggel, és ezeknél sem mindegyik csinálta.

(#9392) Polarstar válasza Polarstar (#9382) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Na akkor Q5.

A Tré nem tudott nyilatkozni, frissítik a rendszereket.
A BB-k a netes oldalon nincsenek fent. Talán este várható változás. /Szerintem jhéten már itt lehet, illetve lesz árváltozás is talán. Fél év után az áraknak illene lefelé indulni./

A s.perfonenél kapható a Q5. Megtapiztam. Teljesen vállalható és a képen csalóka az a gombsor. Ez bizony pont olyan gombos, mint a Q10 - csak van egy kis köz mindenhol. Nagyobb kezű embernek ez jobb lehet.
Tapintás, nyomáspont határozott és jól elkülöníthető.

Igen jó a cucc! Mérete, nehézsége és vastagsága nekem is pont jó. Nem gagyi kinézetű. Ja, és nem ropogott. :K

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9393) dyxa válasza XSiGma (#9386) üzenetére


dyxa
csendes tag

tudom, hogy bénán hangzik :) de vásárláskor bekapcsolták a T-mobilban és azóta ha appot frissített, akkor magától újraindult. Így még egyszer sem kellett nekem bekapcsolnom a telefont mióta megvan. Bár a power gomb egyetemes jele feltűnhetett volna hamarabb is

(#9394) Dani_kp válasza readyz (#9391) üzenetére


Dani_kp
őstag

Utóbbi jelenség nekem az ősrégi BB9000-nál is van, és én úgy vettem észre, hogy csak akkor, ha fullra le van merülve az akku, ugyanis olyankor nincs benne annyi szufla...de miután rádugom töltőre, akkor egy 10-20 perc után elkezd bebootolni.

https://ingatlan.com/33821564

(#9395) Polarstar válasza dyxa (#9393) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Azt a telefont a régi rendszer miatt minden héten egyszer érdemes újra indítani. Ezt tudnod kell róla.

:R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9396) readyz válasza Dani_kp (#9394) üzenetére


readyz
tag

Én csak ennél a két modellnél tapasztaltam, feltöltött akkuval is ezt csinálta az amelyik eleve ilyen volt, eladáskor még mondanom is kellett a vevőnek hogy ha battery pull-t csinál akkor utána hosszan kell nyomni a bekapcsolo gombot mert magától nem fog elindulni a bootolás.Érdekes jelenség... az egyik vevőm kifejezetten megörült ennek a jelenségnek, de nem tudom miért :)

(#9397) soldi3r válasza Polarstar (#9395) üzenetére


soldi3r
veterán

miert is? 2-3 havonta jon valami szoftverfrissites, akkor szoktam ujrainditani es semmi negativat nem tapasztaltam

E30 (oo=[][]=oo)

(#9398) BB9360


BB9360
aktív tag

Hűvös estét :-)
Beüzemeltem a Logicmailt (bistelen vagyok, még). Jól sejtem, hogy nem fogok automatikusan üzenetet kapni, hanem nekem kell mindig lekérni? Vagy csak nem jól állítottam be valamit?
Másik kérdésem, hogy egy t-online-os címem van továbbítva a gmailre, és így a t-online-osra küldött levérel a logicmailből a gmailes címemről ment a válasz. Ez így normális, vagy szintén beállítás kérdése? Ugye a gmailben be tudtam állítani, hogy ha onnan írok, akkor a t-online-os cím legyen a küldő cím...
Előre is köszönöm!

(#9399) readyz válasza BB9360 (#9398) üzenetére


readyz
tag

Logicmail nem tokeletes,deNO BIS eseten nincs mas.Be lehet allitani hogy mennyi idonkent frissitsen,persze hatterben futva.Jobb mint a semmi :)

(#9400) BB9360


BB9360
aktív tag

Kösz, elvileg 5 percre van állítva (refresh frequency 5 minutes), de nem veszem észre, hogy megtenné, sőt.
Persze most, miközben ezt írom, tettem ismét egy próbát, és rögtön megjött :-)

A küldő címére van vmi ötlet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.