Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22296) Tamy válasza lugosi (#22295) üzenetére


Tamy
senior tag

Kíváncsiságból én is megnéztem, a gyári böngészőben most nekem sem sikerült, pedig a múltkor többszöri noszogatásra valahogy bejött. Sőt a beállítások között kikapcsoltam valamit, hogy ne cseszegessen, fogadjon el mindent. Most ezt sem látom. Lehet még a régi OS alatt volt? Mondjuk nekem kétféle Opera Mini is fent van (natív+új Droidos), inkább azokat használom.

Kérdezek is megint kettőt:
Az ébresztésnél át lehet valahogy állítani az alapértelmezett hangot? Ha új időpontot adok hozzá alapból minidig a Sunrise-t kínálja fel, írja is, hogy alapértelmezett. Persze itt legalább átállítható (nem úgy mint a névjegyeknél az egyedi csengőhangok).

Az OS6-nál már megszoktam, hogy a helyesírás ellenőrzője kb. semmit nem ismer, tanítgattam (bár úgy már nem sokat ér) míg be nem telt a szótára. Reméltem, hogy azóta kicsit több energiát/pénzt áldoztak rá, de úgy látszik nekik ennyire nem számít az itteni piac. Szóval a kérdésem, hogy létezik-e valami letölthető szótárféle, ami beépül a rendszerbe, vagy ez megint ennyit tud?

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.