Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#996) Drp81 válasza Zanik (#460) üzenetére


Drp81
aktív tag

"- Olcsóbb verzióban (8, XR, 11) is HD-nál nagyobb felbontású OLED kijelző, lehetőleg 90Hz-es." - Ez még jó pár más flagshipben sincs. De legyen, elvben egyetértek. Az OLED-del viszont nem. Nincs semmi baj egy jó IPS-sel sem.
"- Kisebb notch" - Használhatóságba nem szól bele. Kell a hely a hardware-nek. Egy széltől szélig érő káva jobb lenne?
"- Még keskenyebb káva" - Ld. előző pont.
"- Nagyobb akkumulátor" - Ezt már inkább el tudnám képzelni, de nekem így is általában elvan 1,5-2 napot.
"- Képernyőbe épített ujjlenyomatolvasó (mert miért ne?)" - :)
"- és persze USB Type-C" - Ettől miért lenne jobb?
"- Alapból gyorstöltő" - A Pro-knál megvan. Én amúgy iPad töltőt használok, ha nagyon sietek, de általában van időm tölteni.
"Apróságok. Csak jöhetnének/jöhettek volna korábban." - Jöhettek volna korábban. Jó érv! :D Miért is fontos, hogy a tyúk volt-e előbb, vagy a tojás? Az a lényeg, hogy ha már benne van a funkció/hardver, működjön is rendesen, ne 10-ből 8-szor, de 9-szer se. Inkább ne legyen akkor benne.

#462 adomok:
"Én megfordítanám a kérdést: milyen hasznos (más mobilban nem elérhető) funkcióra használja jelenleg az Iphone, a világ legerősebb hardverét?"

Ugyanarra, mint más flagshipek a csúcslapkáit. Vagy azok inkább a kisebb notch-ra? vagy a keskenyebb kávára? vagy a nagyobb aksira? vagy a képernyőben lévő ujjlenyomatolvasóra? vagy a Type-C-re? vagy a gyorstöltésre? vagy a motorikusan kiemelkedő kamerára használják? Nem hiszem.

[ Szerkesztve ]

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.