Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) atike válasza san2000 (#284) üzenetére


atike
nagyúr

...napfényben kellett volna tesztelni... :) Nem egy "sötét "szobában....

(#302) ΞΔGLΞ válasza #78791680 (#294) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Miért nem írod, hogy a k...va anyámat, milyen hülye vagy, hogy 420 ezerért vettél egy gagyi samsung-ot, ami arra jó, hogy megmutassa, milyen szarul is működik manapság az android?
Vagy írd le ezt az MI9 topikban (amivel egyetértek egyébként, mert valóban hülyék sáominál a szoftverekhez), de ez a megmondom a frankót, mert te hülye vagy, ez nagyon gáz.

------------

A leírásod, az elfogult leírásod alapján te egy OnePlus 7 Pro használsz, és kb ennyi, amit manapság tudsz egy ios-ről, szóval semmit, amiket írsz szakmailag nulla, csak fröcsögés.

[ Szerkesztve ]

(#303) #78791680 válasza adise (#298) üzenetére


#78791680
törölt tag

A megnyilvanulasom a termeszetem resze. Nem a 10 evnyi tapasztalate es tudase. Ne szolj bele. Koszonom!

(#304) nozs23 válasza #78791680 (#303) üzenetére


nozs23
addikt

:)

(#305) nyisziati válasza san2000 (#289) üzenetére


nyisziati
veterán

Igen, tényleg jobb az Xr - a Pocophone-nál. A Xiaomi spórol az LCD minőségén, valahogy nem hozza azt, amit kéne (papíron). Van egyébként a családunkban több is.
De egy Samsunggal összehasonlítva már más a helyzet. Nem véletlen, hogy az Apple is tőlük rendel kijelzőt.

[ Szerkesztve ]

(#306) Ricardo válasza ollie (#282) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem az optikán múlik, hanem a képérzékelő lapka képarányán. ha 4:3-as, akkor az a legoptimálisabb, és a 16:9-es képet úgy oldja meg, hogy az aljából és a tetejéből levesz. ha 16:9-es akkor ott teljes a felbontás, de akkor a 4:3-as beállításnál vág a két széléből.
telefonoknál ritka a16:9-es lapka, de példáuls a Galaxy S6-ban olyan volt.

(#307) #78791680 válasza ΞΔGLΞ (#302) üzenetére


#78791680
törölt tag

Jelentelek. :)
Es nem azt mondtam hogy a droid jobb. Kerlek elobb ertelmezd a kommentet, utana irj ilyet. Meg hogy en degradallak? Mi ez az agressziv hozzaszolas kerlek szepen :DD

(#308) Rinocerosz válasza #78791680 (#290) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Lehet az ismerőseidnek váltani kellene már iPhone 4s-ről aztán megváltozna 1-2 dolog.
Elvileg az android a nagy szabadság és minden egyéb akkor, hogy nem tudja használni :((( ?

Na meg ügye a frissítések is... ha már új telefonod van akkor a régi csak egy részét kapja meg az újításnak.. ami elég frusztráló. Persze nem számit csak a biztonsági frissítés tudom :)
Engem pl: ezzel már kinyír a samsung. :W

(#309) nyisziati válasza #78791680 (#307) üzenetére


nyisziati
veterán

Khm. Ez elég csúnya volt. Addig frocliztad Eagle-t, amíg kihoztad belőle az állatot, aztán meg jelented.
Nem lehetsz büszke magadra.

(#310) #78791680 válasza Rinocerosz (#308) üzenetére


#78791680
törölt tag

Szerencsere opnal van 3 ev frissites :DD

(#311) ZavaBalazs válasza san2000 (#284) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

arra a videóra gondolsz, amikor a 300 ezres telefon HD+ IPS-ét összehasonlítják a 100 ezres telefon full HD IPS-ével? hát, megdöbbentő, hogy az előbbinek szebbek a színei. :DDD

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#312) Shyciii válasza ΞΔGLΞ (#277) üzenetére


Shyciii
veterán

Tehát azt akarod mondani, hogy egyformán selejtes szállítmány volt Iphone 6s, Iphone 7 Plus, Iphone 8, Iphone X? Ezt nem tudom egy szállítmány hibájára sűríteni, főleg, hogy ez kb 3 éves ciklust ölelt át, mire céges szinten kimondták, hogy oké, elegük van az iphone-okból.
Érdekes módon a Huawei Mate 20 Pro szállítmányával nincsenek gondok. Mondjuk én rühellem az EMUI-t, úgyhogy a saját telefonomba raktam a céges sim-et is (hálistennek dual sim-es). Az biztos, hogy a céges használat nem a nagy körmű kis csajok iphone villogtatós használatán alapszik. kemény munkaeszköz, úgyhogy rengeteg email, sok roaming, office365 fiókok, céges management (intune és társai). Értem én, hogy az átlag felhasználó ezeket nem használja, csak több 100e-ért és hangoztatott hatalmas minőségért az ember minimum elvárná ezeket is. Azt már meg sem említem, hogy bebetonozott módosíthatatlan rendszer, korlátolt itunes és társai végképp megölik a használhatóságot. Az külön vicces volt, mikor mutattam a főnöknek, hogy pl az én androidos telómmal pl olyanokat megoldok, hogy mikor a házam közelébe érek, akkor automatán bekapcsolja a számítógépet, és mire beérek már a kész rendszer fogadd az általam kért programokkal amit szintén automatán indít időszaknak megfelelően, és közölte hogy ilyet ő is akar. Iphone-on jah...közöltem vele hogy elfelejtheti amíg ilyen hulladék önkényes zárt rendszerű lesz.

(#313) ΞΔGLΞ válasza #78791680 (#307) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

3 hó regisztráció után, konkrétan lehülyézel, hogy szar telefont használok és még neked áll feljebb, mikor csak annyit olvasni tőled, hogy MERT JOBB ÉS KÉSZ!

(#314) ΞΔGLΞ válasza Shyciii (#312) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Értem én, de mi volt pontosan a gond velük?

(#315) Integrale válasza #78791680 (#310) üzenetére


Integrale
veterán

Nem szeretnél arrébb állni innen?

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#316) nozs23 válasza ΞΔGLΞ (#314) üzenetére


nozs23
addikt

Lefagy, laggol, osszeomlik. Mind oly jellemzo az iOS-re.

(#317) Shyciii válasza ΞΔGLΞ (#302) üzenetére


Shyciii
veterán

"A leírásod, az elfogult leírásod alapján te egy OnePlus 7 Pro használsz, és kb ennyi, amit manapság tudsz egy ios-ről, szóval semmit, amiket írsz szakmailag nulla, csak fröcsögés."

Bár nem nekem szólt, de pl arra gondolsz, hogy semmit nem tud az ios-ről, hogy pl azt sem tudja, hogy nyár közepén akkor biztonsági hibát találtak az ios egyszerű üzenetkezelő szolgáltatásában (újfent), hogy kompletten az összes apple termék ios12.3 előtti változatokat le lehetett lőni? Külön vicces volt, hogy a Google szólt az Apple-nek, hogy javítsátok már ki... :D

(#318) Wesder válasza #78791680 (#310) üzenetére


Wesder
félisten

Rosszabb vagy, mint az ifanok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#319) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Hú hát ez az Apple bejelentés nagyon megborzongatott. Jön majd a Hüvely a háttércserélős gagyizásával, itt meg olyan szép smooth a kamerák közötti váltás, hogy az csoda.
Már csak a dual audio hiányzik nekem.

Szerk: A teljesítmény szerintem odaver még a Kirin 990-nek is. Nem vitás.

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#320) janeszgol válasza David75 (#256) üzenetére


janeszgol
félisten

Én meg azt nézem technikai analfabétának, aki még mindig a specre van ennyire ráizgulva.
Én tavaly kiálltam a Xr mellett, idén kiállok a 11 mellett.

(#321) #78791680


#78791680
törölt tag

Inkabb tizen par ev, na meg a harom honap :)
Egyaltalan nem mondtam, hogy szar telefont hasznalsz. Nem tudom ezt hol olvastad. Szeretem amikor azzal gyanusitanak valakit hogy "mert jobb es kesz", amikor az illeto is csak ezzel jon :)
Nagyon szerettem az iOS-t, ahogyan regen az Iphonet. Mar mar ez nem igy van, ami a parhuzamos hasznalatbol adodott. Tovabbra sem szarozom, csupan annyit mondok hogy a pixel stock es az oos -amit gondolom eddig nem hasznaltal- az ma mar kenterbe veri. Ezen nem kell ennyire megsertodni.

(#322) Shyciii válasza ΞΔGLΞ (#314) üzenetére


Shyciii
veterán

Ahogy nozs23 is írta. Lefagy, laggol, nuku reakció hosszú másodpercekre. 7 Plus-nál pl olyan is volt, hogy a hívást nem lehetett felvenni, mert annyira nem reagált a swipe-ra. Amúgy meg technikailag meg annyi hiba volt, hogy a csatlakozók szinte midnegyik megadta magát, úgyhogy nem lehetett tölteni. Kis eséstől meghajlottak a hátlapok, ragasztás szétvált pár készüléknél, és voltak kijelzőhibák is. iSamurai-nál már névre ismerték a kollégámat aki ezeket rendezte, annyiszor voltunk, úgyhogy jópárszor beszélt velük, és sorolták a típushibákat dögivel, csak persze ezek nincsenek reklámozva.
Egyébként még annyit, hogy pl az 5s-ekkel sose volt gond, sem a 4-esekkel mikor még azok is voltak céges használatban. A 6-ostól kezdve minden felborult és végetért a minőségi iphone.

[ Szerkesztve ]

(#323) san2000 válasza ZavaBalazs (#311) üzenetére


san2000
tag

Én arra gondoltam hogy a iPhone XR 1792×828 pixel 326 ppi, vs Pocophone 1080 x 2246 pixels 403 ppi is jobb a képe az iPhone-nak,pedig specifikáció szerint rosszabbnak kellene lennie.Nem érzékelhető egy bizonyos szint után a ppi különbség.Az apple meg soha nem használt standard felbontásokat.Az iphone 3g óta a felbontásokat duplázta.

(#324) ΞΔGLΞ válasza nozs23 (#316) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Csak is valami ilyesmi lehet, már az idejét sem tudom, hogy a frissítéseket kivéve, mikor indult újra, fagyott le, szakadt meg a bt kapcsolat beszélgetés közben, vagy nem tudtam fizetni nfc terminálnál etc... a MAX-al. :)

Jah, de...soha.

[ Szerkesztve ]

(#325) ΞΔGLΞ válasza Shyciii (#322) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ahogy nozs23 is írta. Lefagy, laggol, nuku reakció hosszú másodpercekre.

Érteni ILLENE az iróniát.

(#326) -Ben-


-Ben-
veterán

Már most imádom ezt a topikot. :C

[ Szerkesztve ]

(#327) nozs23 válasza ΞΔGLΞ (#324) üzenetére


nozs23
addikt

Nekem sincs ilyen gondom. Ismeroseim koreben sem. Pont azert hasznalunk iPhone-t, mert mentes ezektol a problemaktol.

[ Szerkesztve ]

(#328) Wesder válasza san2000 (#323) üzenetére


Wesder
félisten

Itt még mindig az a baj, hogy a Poco-val hasonlítjàk össze. Köztudott, hogy azon a telefonon mindenen spóroltak.
Egy K20/9T/Mix3-nàl màr nem hinném hogy jobb képe van.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#329) ZavaBalazs válasza san2000 (#323) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

én meg arra gondoltam, hogy a budget bajnok telefon nem éppen tip-top IPS kijelzője helyett véletlenül(?) "OLED csodát" írtál, ami egészen más megvilágításba helyezné a végeredményt. :U

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#330) ΞΔGLΞ válasza nozs23 (#327) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Tudom, most te sem értetted (ment át) a válaszom a válaszodra? :)

[ Szerkesztve ]

(#331) Ricardo válasza san2000 (#289) üzenetére


Ricardo
félisten

" Akkor egy LCD iPhonet és egy OLED csodát hasonlítottak össze."

"[Csak megkerestem a videót] Nesze neked HD."

Hol van itt az OLED csoda?

(#332) Ádám16


Ádám16
addikt

Egyébként én azt hittem, hogy Ive leszerelésével kreatívkodnak valamit dizájn téren. Hát nem.
Én speciel elismerem a notch meglétének jogosultságát, imádom a Face ID-t, de kérdem én, hol és mikor hagyta el az Apple az innovációt? Olyan jó dolgokkal tudtak előrukkolni, és most megint semmi. Az árazás pedig még mindig fáj. Esnek az eladások, az árak kb maradtak, és valahogy nem arra feküdtek rá, amit panaszoltak a userek, én úgy látom.

(#333) Shyciii válasza ΞΔGLΞ (#325) üzenetére


Shyciii
veterán

Szövegként olvasva idegen írását nehéz bármit is érteni, főleg egy mondatból.
Amúgy amiket leírtál hogy neked mik nincsenek (bluetooth szakadás telefonálás közben, nfc stb) azok a problémák az anyós 50eFt-os xiaomiján sem jönnek ki. Tehát akkor a ti felsogásotok szerint kurva jó telefon azaz alap xiaomi is. Bocs de ezek az alap használatok amire ti használjátok (a tudásának a 10%-át se használjátok ki), az messzemenőkig alap használat. Mikor "fingatva" van a telefon ott derül ki, hogy mit bír. Itt pedig elvérzik most már hosszú ideje az iphone (mondjuk ahogy elhallgattam pár partnerünket nem vagyunk egyedül).

(#334) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Látom min pörög a fórum, de azért azt szögezzük már le, hogy asszony iPhone 6S-e a mai napig tökéletesen használható és megkapja rendszeresen az újabbnál újabb frissítéseket hivatalosan.
Egy átlag mezei iPhone felhasználó simán 5-6 évig tudja használni a telefonját a benne levő funkciókra. Mindez egy Androidos telefonra nem mondható el. Samsung max 2 OS verzió frissítés, LG lassú max 2 OS verzió frissítést él meg.
Lehet dobálózni mindennel, de én kibasztam rengeteg pénzt amikor megjelent a Huawei Mate 9-es készüléke, aztán majdnem odabasztam a földhöz, mert ugyan hardveresen a P20-as cucc volt benne, de az OS verzió frissítés majdnem 1 évre rá érkezett meg rá !!!

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#335) ΞΔGLΞ válasza Ricardo (#331) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nagyon megtudják megcsinálni az apple-nél ez tény. Pl, ha előveszem az ősréginek számító --mennyi is? 10 éves...mindegy iphone 4-et, hát azt nem tudod olyan helyzetbe forgatni, hogy ne legyen tökéletes a betekintési szög.

(#336) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

Kivancsisag keppen megneztem mennyiert szamitanak be a patika allapotu XS 256GB keszulekemet egy 11 Pro-ba. €390 fizetnenek erte nagy kegyesen, tehat a 64GB modellre meg €769=et kene radobnom. LOL elmennek a p@csaba...

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#337) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Csodálatos... Ha ingyen adnák, sem kéne. Max eladásra. :D

(#338) Graphics válasza san2000 (#289) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Oszt' itt melyik az OLED? :U

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#339) Shyciii válasza Ricardo (#331) üzenetére


Shyciii
veterán

Tök jó, hogy még mindig van ember akit ilyen videókkal be lehet etetni. Ugye tudod, hogy ilyen összehasonlítás amikor távolról nézheted azt bármikor ki lehet hozni egy Orion LCD tv-t is győztesnek mondjuk bármelyik panasonic plazmával szemben is? Csak megfelelően állítsd el a kijelző beállításait, és whoá mindjárt lesz egy jó kijelzőből hiper szar.
Media Markt rendszeresen csinálja ezt például...

(#340) ΞΔGLΞ válasza Shyciii (#333) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Aha...
Nos, ez egyáltalán nem így van, de nincs kedvem regényt írni, hogy nálam mire van használva egy telefon és mennyire. Majd én eldöntöm, tehát én, hogy mikor érzem úgy, hogy valamelyik készüléket favorizálom, nem pedig más, mert ő azt írja. Legyen ez a végszó, hogy melyik a jobb.

(#341) ΞΔGLΞ válasza Stimpy001 (#336) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Hol írtak rá ennyit?
Ahogy nézem az Istyle egy 64GB XS MAX, amire még van garancia és patikaállapotú, 205 ezret ír.

(#342) Wapmester


Wapmester
senior tag

mondjunk valami pozitívat is, a matt üveg hátlap legalább jó ötlet :D

(#343) Macka


Macka
veterán

Ti képesek vagytok ennyi pénzt kiadni egy kib@szott telefonért? A világ megérett a pusztulásra.

(#344) Shyciii válasza ΞΔGLΞ (#340) üzenetére


Shyciii
veterán

Ez azért vicces, mert pont azért folytam bele, mert váltig rá akartál másokat beszélni, hogy mit favorizáljon és mit tartson jobbnak, most meg ezt mondod, LOL :D :D

(#345) Wesder válasza eladogeppc (#334) üzenetére


Wesder
félisten

Amilyen dràga, még úgy is jobban jövök ki, ha 2 évente vàltok telót androidon. (sajàt szokàsaimhoz természetesen)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#346) Khelben válasza Macka (#343) üzenetére


Khelben
nagyúr

Mindenkinél lehet találni olyan dolgot, amiért más nem adna annyi pénzt. Nálad is.

(#347) Wesder válasza Graphics (#338) üzenetére


Wesder
félisten

A Poco! Ja nem... Akkor az Xr! Ja az sem...

Macka
Ezek zsebszàmítógépek, amivel lehet telefonàlni is. Îgy màr megéri a 300-540-es àrat.:K

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#348) Macka válasza Khelben (#346) üzenetére


Macka
veterán

Meglehet, sőt biztos. De akkor sem egy szaros telefonért.
Biztos vagyok abban is, hogy a vevők legalább 60%-a azért veszi majd meg a 11-et, mert azt hiszi, hogy attól én leszek a faszagyerek/trendipics@.

[ Szerkesztve ]

(#349) ΞΔGLΞ válasza Shyciii (#344) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Hol írtam ilyet, ahol valakit is ráakartam beszélni, hogy milyen telefont használjon?

(#350) Remus389 válasza ΞΔGLΞ (#335) üzenetére


Remus389
veterán

Az iPhone 4-es kijelzője LG gyártmány, LOL

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.