Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) joey04 válasza TeeJay (#149) üzenetére


joey04
titán

Én is gondolkodtam a 9t-ben, de a topikjában rengeteg a panasz, a szokásos miui bugokon, problémákon kívül. :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#152) Wesder válasza joey04 (#151) üzenetére


Wesder
félisten

Ez esetben örülök hogy Mix3-at vettem, de ez is le lesz cserélve egy Redmi Note-ra. Megvàrom a 9-et, a 8-ból csak a Pro tetszik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#153) Rolie Polie


Rolie Polie
junior tag

Az a kamera kialakítás, bár csak feledni tudnám..noccccsss👌oh

[ Szerkesztve ]

Naná, hogy normális vagyok. A hangok is megmondták.

(#154) Wapmester


Wapmester
senior tag

nagyon ronda a kamera része,a notch továbbra is undi, dizájnváltás most sincs, az innováció meg az ázsiai részről jön továbbra is, ami után jó kullognia az apple-nek, bár ez nem segít rajtuk, majd megunják ezt, mikor már egyre csökken az eladás :D

(#155) Sombrerokid


Sombrerokid
tag

Egy bolond Beats fülest mellécsaphattak volna az előrendelőknek. Ha már ennyit kèrnek èrte... ;]

"Aki megoldást akar,az módszert keres,aki nem,az kifogást..."

(#156) mjani1172


mjani1172
addikt

Nekem tetszik, a kamera is. Fél év múlva már unalmas lesz, mert addigra a kínaiak átveszik, de most jól néz ki.
És tuti, hogy minőségben is ott lesz.

(#157) -secret- válasza Sombrerokid (#155) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Már 3-4 éve is hozzácsaphattak volna. :D

(#158) Remus389


Remus389
veterán

Nekem jelenleg 6S-em van és szeretem, nagyon kellemes a fogása, tetszik hogy van rajta home gomb, ami benyomható és még jön rá az iOS 13 is, tehát minimum egy évig még jó lesz (azután is egyébként), olcsó is volt 45 ezer. És még gyors is. Meg szerény is, hisz egy ilyenért már nem fognak irigyelni. Szolid telefon.

De ezek az újak nem annyira tetszenek, főleg a noccs, a fogásuk se olyan jó (nem olyan kézbesimulók és könnyűek mint a 6S) és igen drágák.

Csalódás, hogy két évig még minimum lesz noccs, most már hátulról is sikerült rondává tenni az iPhone-t. Valahogy elvesztették a fonalat. Mire kijön egy noccs nélküli iPhone és annak is lemegy az ára, az még nagyon soká lesz.

Szóval 6S után(1-2 év szerintem) szerintem nézek majd valami teljes kijelzős menő droid-ot, amin se noccs se lyuk nincs. :) Bár az is lehet tojok az egészre és nyúzom a 6S-t amíg bírja, olyan jó a mérete, és kellemes a fém hátlap tapintása. Eltalálták.

Az iOS pedig megszokható a droid után simán, egyszerűbb de intuitívebb.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#159) Zanik


Zanik
addikt

Szerintem minden iPhone tulajnak egyre nehezebb racionalizálni, hogy miért vegyen újra iPhone-t.

Jómagam már tavaly is elhalasztottam a cserét, hogy majd idén talán lesz valami, amire érdemes.
Mondjuk az XR-hez képest a 11 némileg vonzóbb alternatíva, de körülnézve az Androidos piacon az ember szeme könnybe lábad, hogy milyen hardverspecifikációkkal kapni telefonokat a 11-es árában (vagy akár olcsóbban).
Mert megnézed az alap OnePlus 7 (~180ezer HUF) kijelzőjét, és aztán vakarod a fejed, hogy miért nincs ilyen az iPhone 11-ben?

Csak hát közben ott az iOS, a frankó ökoszisztéma, a millió jobbnál-jobb applikáció (amikből az évek alatt rengeteget meg is vettél), és baromira nehéz otthagyni a megszokott platformot.

Ezek viszont nem elég erős érvek hogy egy jobb fizetésnyi pénzt egy ilyen kissé ‘elmaradott’ technológiával ellátott almalogós készülékre költsél.

A 11 Pro melletti érvem is max annyi lehet, hogy talán az egyetlen csúcstelefon 6” alatt. Nekem kicsi kezem van, amiben bármi 6” felett már tepsinek érződik.

A kinézet meg szubjektív, és bár valóban nem a legszebb iPhone-ok ezek (az még mindig az 5S marad számomra), de nem is olyan vészesen rondák mint ahogy a dummy telefonokkal riogatták itt a népet.
A 11 Pro új zöld színe és a matt üveg is elég frankón néz ki. És esetleg tokba rakva a kamerasziget se olyan vészesen fura kinézetű már.

Sajnos a 7-esem akksija már nem az igazi, így előbb-utóbb tennem kell valamit ezügyben. De hogy most sima akksicsere, váltás Androidra, vagy mégis ráfanyalodjak a 11-re, nem tudom.
Alszok majd még rá egy párat... :(((

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#160) -secret- válasza Zanik (#159) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Sima aksicsere hivatalos szervizben 10k. Annyit bőven megér.

(#161) #88470784


#88470784
törölt tag

Szerintem nem szabad bántani az iphone rajongókat.

[ Szerkesztve ]

(#162) Zanik válasza -secret- (#160) üzenetére


Zanik
addikt

Nyilván az a legolcsóbb rövidtávú megoldás.
Nem szoktam amúgy évente telefont cserélni, 5S volt az első iPhone-om, azt cseréltem 7-re 3 éve.
Csak hát azt reméltem, hogy ezt a mostanit tavaly, illetve most már idén még talán el tudom adni valami normális áron, hogy visszaforgassam az árát egy új készülékbe.
Kérdés 2020-ban mennyit fog érni egy használt iPhone 7?

De amúgy tényleg xarjonsünt most már az Apple, hogy nem tud előjönni semmi olyannal, ami miatt nem érzi magát úgy az ember, hogy nüansznyi fejlődésért kéne többszázezreket kicsengetnie.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#163) -secret- válasza Zanik (#162) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Amennyit most ér egy 6S.

(#164) mightymo3 válasza Zanik (#159) üzenetére


mightymo3
tag

Teljesen egyet értek veled! Egyszerűen nincs relativ ok amiért a Iphone kéne!
Ezt a paraszt vakítást nagyon befogja nézni az Apple! Már amúgy sem adják ki az eladási db számokat mert nagyon nem ment az előző széria sem. “1h több az üzemidő :W Lassan minden csúcsteló 1-1,5 napot simán kibir! Erre ezek bejelentik hogy 7ről 8ra sikerült feltornázni.
A dizájn pedig hagyjuk, lehetne iphone 6-7-8 vastagságú és teljes kijelzős akkor még úgy ahogy de az akkut kéne rendbe rakni mèg!

(#165) viera válasza TeeJay (#145) üzenetére


viera
őstag

Nem rossz... :DD
A Mate30 Pro meg elöltöltős mosógép lesz. :DDD

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#166) DS39 válasza mightymo3 (#164) üzenetére


DS39
nagyúr

inkább jobb optimalizálás kellene a jobb üzemidőhöz.

S10e - 5,8" - 3100 mAh
11 Pro - 5,8" - 3190 mAh

szóval pusztán az akku mérete nem rosszabb.

(#167) Kamikaze75


Kamikaze75
tag

Az első szög az iphone koporsójába....
Persze odébb van ez még
De a reménytelenség útjára léptek,ez egy iszonyat,mellé kicsi akkumlátor
Eljött az idő amikor már szégyen elővenni egy iphone telefont ilyen formával....

(#168) viera válasza DS39 (#166) üzenetére


viera
őstag

Ez így van,az iPhone jobban van optimalizálva bármelyik droidos telefonnál. :K

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#169) nozs23


nozs23
addikt

Aki HD-zi az 11 kijelzojet az olvassa mar el a specifikaciot, majd nezze meg mi az a HD felbontas es hasonlitsa ossze a ket szamot. Aztan vegyen kezbe egy XR-t, hogy milyen is az az LCD panel, ha el tud vonatkoztatni a specifikacioban levo szamoktol. Fenyeroben, szinvisszaadasban korberohog azert jopar flagship kozeli keszuleket. Abba meg mar bele sem megyek, hogy a valos felbontasa jobb mint par Full HD amoled keszuleke, mert az mar vegkepp betesz sokaknak, hogy neha az ami a papiron le van irva egyaltalan nem a valosagot tukrozi (pentile matrix).

[ Szerkesztve ]

(#170) -secret- válasza Kamikaze75 (#167) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Eddig sem volt nagyobb az akkumulátor.

Én mondjuk nem azért használom mert más szerint lehet, hogy szégyen elővenni hanem mert számomra ez a használható telefon. Nem mondom, hogy rossz lehet 1-1 androidos flagship de nekem nem kellenek.

[ Szerkesztve ]

(#171) Sgr_A válasza viera (#165) üzenetére


Sgr_A
addikt

Majd jövőre megkapja az iphone, mint most a tavalyi mate 20 szögletes elrendezését :DDD

(#172) Ádám16


Ádám16
addikt

Az a zöld a Pro-nál nagyon bejön.

Az a baj, hogy szerintem idén sincs jó deal. A 11-et elvágták nálam a kijelző felbontásával, a Pro pedig a Xs-től nem tud többet a szememben. A wide kamera jó dolog, de számomra nem ér felárat.

A12-vel jöhetett volna egy i8 refurb OLED-del, arra ugranék. :) SE-ről nem is beszélve.

(#173) Masooo válasza mjani1172 (#156) üzenetére


Masooo
aktív tag

Segítek, mert látom nem tudod elengedni ezt a hülyeséget, hisz második alkalommal sütöd el.

2018.okt.16 megvan még? Na akkor startolt el a mate20pro. Várj, vizualizáljunk.

A "kameraszigetet" már megalkották akkor, csak volt bennük annyi, hogy figyelve a szimmetriára, középre tették. Jó is volt meg szép is.
Az apple megoldása már most unalmas, hisz kb 1 éves, nem a kínaiak fogják lenyúlni, mert ezt épp az alma tette meg, csak sikerült elsilányítani ezt is. Persze ez ízlés kérdése.
Mivel azonban nem középen van, hanem balra, és az embereknek az egyik szépség alapelv a szimmetria, így.... mondjuk azt, hogy megvan az ok, amiért kivált némi nemtetszést.
A hatalmas innováció annyi, hogy a kamera lencsék másként kaptak helyet benne, persze minimális eltéréssel, hisz köröket tenni egy négyzetbe nem lehet tízezerféleképpen, persze ez is a körök méretének függvénye.
A gond nem az iphone ára, és a fikázást sem ez hozza magával, csak van az embereknek egy olyan hányada, aki nem annyira szereti ha hülyének nézik. Az apple pedig ezt erőlteti már pár éve, minimális fejlesztés, inkább hozzák a kötelezőt és emelgetnek az áron ahol csak lehet, vagy ha nem, akkor is sokat kérnek egy középszerű valamiért, amin a piac túllépett már. Az ok amiért megveszed, csupán pár dolog lehet.
Az ökoszisztéma amire az alma is játszik.
Az életérzés, amire az egész brand épült anno.
A benne lévő proci, mert elhiszed, hogy kell neked, holott az sd 855 sem kell már sokaknak meg a korábbiak sem, mert alap felhasználásra az évekkel korábbiak is tökéletesek.
Közben más gyárak már 90hz kijelzőkel adnak ki telókat, jobb panelekkel, kiváló hangzás mellett, nem rossz kamerákkal (itt óvatos vagyok, mert nem a pixel dönti el mi jó és mi nem és a kamerák száma is csalóka ezen a vonalon, nomeg hol vannak ezek egy igazi fotógéptől, de erről még nem olvastunk teszteket, várjuk be), képernyőbe rejtett azonosításra alkalmas szenzorokkal, kamerasziget nélkül, vékonyabb keretekkel és lehetne még sorolni. Pl azt, hogy a 600.000 körüli árán jobb életérzést vehetsz lassan, még akkor is ha kicsit teszter is leszel a hajlítható telók világában.
Hozzászólásod alapján, neked az életérzés a fontos, hát kívánok hozzá sok elégedettséget, várjuk majd a teszteket és esetleg a véleményedet a későbbiekben.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#174) markknight válasza vodrosjozsi (#142) üzenetére


markknight
veterán

Ez nem igaz. Mindenki megtudja venni, csak vannak tudatos vásárlók, meg vannak a fanatikok akik remegnek érte, mert menõ meg új. Én is fanatik voltam, de kinõttem. Te is kifogod :D

Jó árat meg ne említsünk, ha 100 ezer adó van rajta, ám ez a teló 300-at sem ér, 200-250 a valid értéke.

[ Szerkesztve ]

(#175) arn


arn
félisten

Jok a nevek... super pro max. Jovore jon a hyper. Meg nem eros ezeket az "uj" dolgokat innovacionak nevezni?

Amugy jo telok, de a szokasos.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#176) ToniSoprano


ToniSoprano
addikt

Szerintem ocsmány előlről hátulról, lehet élőben jobb lesz.

(#177) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Katasztrofális az a hátlap még mindig
A 11 pedig kaphatott volna amoledet

Akksi?

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#178) marcarc


marcarc
senior tag

A logó végül maradt ahol volt?

(#179) -secret- válasza marcarc (#178) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem. A hátlap középére került.

engine: +4 órát mondta.

[ Szerkesztve ]

(#180) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Köszönjük Cupertino :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#181) mjani1172 válasza Masooo (#173) üzenetére


mjani1172
addikt

Hagyd abba a személyeskedést és pattanj le rólam.

(#182) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Az arat azt hittem egy picit megvagjak, az elozo szeria nem fogyott ugy ahogy remeltek.

(#183) Masooo válasza mjani1172 (#181) üzenetére


Masooo
aktív tag

1.: nem pattantam rád, hisz nem volt miért
2.: ugyanazt a hülyeséget erőlteted, csak próbálom formálni a világnézeted és főleg realizmusod. Látom kevés sikerrel.
3.: off

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#184) borand


borand
aktív tag

Most akkor csak hardvert frissítettek? Az nem az "s" széria szokása? Egyre ötletelenebbek, a hátlapi design meg eddig a legrondábbak között van, amit telefonon láthattunk. A zöld színűért mondjuk jár a pluszpont, nagyon szép. Remélem az android vonal nagyja is átveszi ezt a kamera négyzetet a felső sarokba. :N

(#185) markknight válasza enginev3.0 (#177) üzenetére


markknight
veterán

De mi katasztrofális rajta? A dummyk azok csúnyák voltak, de ez így élőben elég jól néz ki.

(#186) borand válasza joey04 (#141) üzenetére


borand
aktív tag

Attól, mert névben ez az Iphone 11 még mindenki tudja róla, hogy egy herélt változtat. Elég ránézni. Inkább csak megtévesztés ez az Apple részéről, hogy nehogy azt hidd, hogy ez kevesebb.

(#187) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

5G van-e?

https://utdetailing.hu/

(#188) janeszgol válasza ΞΔGLΞ (#49) üzenetére


janeszgol
félisten

+ Amiens

Köszi. Hát így egyértelműen Best Buy! Szia Xr (amit eddig tartottam a legjobb vételnek ár/értékben, persze ez is szubjektív), üdvözlet iPhone 11!

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#189) -secret- válasza tibcsi0407 (#187) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:N

(#190) Sgr_A válasza tibcsi0407 (#187) üzenetére


Sgr_A
addikt

Minek amcsiba nem lesz mostanság a huawei nem építhet más meg nem igen tud :D

(#191) koxkids válasza tibcsi0407 (#187) üzenetére


koxkids
őstag

És az meg minek? Olyan technikai háttér kell hozzá hogy kell kb 2-3év (ha nem több, mire elterjed). Samsung esetében még jelentős felára is van az 5G modellnek.
Mindenki úgy rá van pörögve erre..

(#192) Masooo válasza Sgr_A (#190) üzenetére


Masooo
aktív tag

jaj :)

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#193) Graphics válasza koxkids (#191) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Innováció, hangoztatják pedig az Apple-nél.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#194) D1Rect


D1Rect
félisten

Ujjlenyomat olvasó nincs, őskövület dizájn van.
Fordítva kéne.

De legalább nincs a hülye samsungos infinity bullshit.

(#195) S e t h


S e t h
nagyúr

Annyira elkoptatták már az innováció szót, hogy lassan a gyártók csak megszokásból, illetve tudatos megtévesztés gyanánt használják.
Inkább írnák ki, hogy életérzés, mert ez kell neked.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#196) -secret- válasza D1Rect (#194) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Amíg a Face ID biztonságosabb és kevesebbszer ront szerintem felesleges is visszavárni a Touch ID-t.

(#197) janeszgol válasza xEon1337 (#77) üzenetére


janeszgol
félisten

Lehet most láttuk szegényt utoljára. A raktáros nem tudom mennyire elnéző, de Jobs repítené ilyen bakikkal.
Pedig a nőci természetes jelenség volt a színpadon, nem az a bábu, mint a többi.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#198) Romvr


Romvr
őstag

Kár hogy nem Zoom kamerát raktak a 11-be. Ha az volna akkor vennék karácsonyra egyet magamnak a 7 plus után. De az Ultra Wide-al nem tudok mit kezdeni viszont a 2x Zoomot rengetegszer használom.
Lehet mégis Xs-t fogok venni ha már nem bírja a mostani telóm. Pedig ki akartam hagyni azt a szériát. Vagy megvárom az iPhone 12-t és közben röhögök majd az eladási statisztikák újabb zuhanásán. Cook meg majd megint csak döbbenten néz. “Tavaly nem vették az 1000$-os iPhonokat, nem értem idén miért nem veszik az új 1000$-os iPhonokat”

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#199) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Ez a keynote gyakorlatilag egy nagy nulla volt... Ráncfelvarrt iWatch, 3 éves SoC-val szerelt iPad, meg az új iPhone-ok, amik szinte csak dizájnban különböznek az előző szériától (kamerában biztos erős lesz ez a széria amúgy).

Minden szavam magánvélemény!

(#200) ΞΔGLΞ válasza janeszgol (#188) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Aki ismer, tudja, hogy régóta apple fan vagyok és hamarosan az USA-ba (is) megy az egész család, ahol rögtön veszek egy pro max 512 magamnak és a feleségemnek is az órával együtt. De azért most ez véleményem...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.