Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) FuRiONight válasza emre33 (#750) üzenetére


FuRiONight
őstag

#726 [link] :U

(#752) Dany007 válasza Viszlát (#569) üzenetére


Dany007
veterán

Egyetértek. A kamera fájó pont nálam is. No meg a tárhely, mert az enyém pici...
De ez a két dolog nem ér annyit, hogy amennyibe a csere kerülne.
Páromnak vettem tavaly előtt egy S8-at. Elképesztő. Kiváló az a telefon minden téren, már két éve is csak 150k-ba került, designban is jobban tetszik és 2 év után is villám gyors (ami ugye sokáig az android hátránya volt)...
Viszont, úgy érzem kezelhetőségben talán még mindig jobb az iPhone. Amúgy meg pénztárca függő a dolog. Azért a 6s meg a 11pro között hatalmas különbség van. Az oled kijelző brutál jó, ott a kamera, a sebesség, talán az os is rejteget új hasznos funkciókat. Szóval nem mondom, hogy nem lenne látványos különbség 6s és 11pro között, csupán annyit, hogy nekem nem ér meg ~ 300k-t. De ha lenne valami holografikus kivetítés ;] , akkor már rég megrendeltem volna bármennyibe is kerüljön. :)

(#753) NemMo


NemMo
őstag

Most láttam flippes bőrtokot az új jövevényekhez 45 ezer forintért. Ki az isten vesz ennyiért tokot? Egészen elképesztő

(#754) doooo válasza Ricardo (#693) üzenetére


doooo
veterán

Valószínűleg közrejátszik az is, még egyfajta szimmetria is lehetetlen így...
Arra mondjuk kíváncsi vagyok, hogy mennyire fejsúlyos... ha az egyáltalán.

(#755) ricsike_p20 válasza Juhaszatti (#702) üzenetére


ricsike_p20
tag

És tényleg.. MSI laptop, Huawei p20.. semmi kapcsolat, csak közös wifi, és ugyanez jobb klikkre. :C :R

Huawei P8-9-10-20_____ Galaxy S10e,.. S20 FE 5G,.. S21FE - i13mini - i14.

(#756) doooo válasza Imi1981 (#735) üzenetére


doooo
veterán

Amúgy azért elég sokszor látni a mobilok hátulját... amikor kiveszed a zsebemből, amikor lerakod valahova... le kell törölgetni, ha tokban van, ha anélkül (mellesleg a kamerák tokban is látszanak, és ugyanannyira feltűnőek), ha mutatunk rajta valakinek valamit, vagy ha néha csak úgy gyönyörködne benne az ember, már ha van min... Szóval az, hogy gyakorlatilag soha nem látja a felhasználó a hátlapot, elég nagy bullshit. Ha neked nem fontos, az oké, szíved joga, de azért már ne akarj erővel bemagyarázni ilyesmiket mindenkinek.
Mellesleg ennyi pénzért miért kellene az esztétikai hibákat csak úgy lenyelni? Vagy miért kellene úgy általában, ártól és minőségtől függetlenül? Egy reklámképen is lehet zavaró vagy csúnya, más kezében látva is lehet ilyen, miért ne lehetne szóvá tenni?

(#757) A.K. válasza Imi1981 (#735) üzenetére


A.K.
tag

“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.” - Steve Jobs

Természetesen mindenkinek szíve joga, hogy mennyire fontos neki a design de azt gondolom, hogy egy ilyen alapítóval rendelkező cégnek igenis illene erre odafigyelnie.

(#758) doooo válasza doooo (#756) üzenetére


doooo
veterán

Akarom mondani: amikor kiveszed a zsebedből...

(#759) nyisziati


nyisziati
veterán

(#760) Imi1981 válasza doooo (#756) üzenetére


Imi1981
veterán

Ebben igazad van de 700 hsz-en keresztül szinte csak ez a téma! Ez gáz! Bár úgyse lesz ilyen telóm úgyhogy mindegy csak unalmas már mindig ugyan azt látni mikor olvasnék valamit a telókról. Engem valahogy nem tud érdekelni, hogy van elrendezve a kamera a teló hátulján. Meg amúgy is kb megszokja az ember 1 hét alatt és utána fel sem tűnik. De ez az én véleményem és másnak persze lehet más. Véleményem szerint kicsit túl van lihegve ez.

(#761) -secret- válasza NemMo (#753) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Tavaly is volt.

(#762) Rolie Polie válasza NemMo (#753) üzenetére


Rolie Polie
junior tag

45 ezer? :Y

Naná, hogy normális vagyok. A hangok is megmondták.

(#763) -secret- válasza Rolie Polie (#762) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem. 48. ;)

(#764) ΞΔGLΞ válasza Rolie Polie (#762) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az iPhone árazása hozza magával azt is, hogy hozzá minden (szerintem is, gyakran nagyon is) túlárazott,. Az appstore-ban gyakran belefutni olyan szoftverekbe, aminél már én is anyázni szoktam, pedig ha valami tényleg jó, azt megveszem. De amikor egy eü program kerül 32 ezerbe, ami ráadásul CSAK éves előfizetés, nos azt szépen rakja oda magának a fejlesztő, ahova gondolom.

(#766) HarleyCustom válasza -secret- (#765) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:D
Ez jó :C

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#767) zoleeno1 válasza -secret- (#765) üzenetére


zoleeno1
addikt

Stilusosan megy a nickneved ehhez a poszthoz.:D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#768) -secret- válasza zoleeno1 (#767) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:D

(#769) Drakmusz válasza doooo (#756) üzenetére


Drakmusz
őstag

Szóvá lehet tenni, csak éppenséggel semmi értelme.Ez ugyanis abszolút az egyéni ízlés témakörébe tartozik.Neked fontos hogy gyönyörködhess a készülékedben, másnak ez csak egy lélektelen használati tárgy.
Nem vagyunk egyformák és ez így van jól.
Mondanám hogy hallgasd meg a Judas Priest Painkiller című albumát, mert egy korszakalkotó lemez.Közben pedig lehet hogy a magyar népzenét preferálod.Mégsem akarok ebből a tényből semmiféle következtetést levonni arra vonatkozólag, hogy milyen ember lehetsz.
:)

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#770) cadgers


cadgers
aktív tag

Slofie, animoji, pink szín...

Azért tükröződik a vezér nemi irányultsága a telefonokon. Aki régebben is használt iPhone-t, az tudja, hogy az akkori rendszerről sugárzott a korát meghaladó profizmus, gördülékenység, teljesen más korosztály volt a célközönség, most gyakorlatilag a 18 év alattiaknak készül horror áron!

(#771) Rolie Polie válasza -secret- (#763) üzenetére


Rolie Polie
junior tag

Annyiért viszont kell!!☺

ΞΔGLΞ
Igazad van!

Naná, hogy normális vagyok. A hangok is megmondták.

(#772) Rolie Polie válasza Drakmusz (#769) üzenetére


Rolie Polie
junior tag

Mondanám hogy hallgasd meg a Judas Priest Painkiller című albumát, mert egy korszakalkotó lemez.
:R :R
Ezer éve Judas fan vagyok! + Októberben jön ki Halford karácsonyi albuma majd. 😈🎤✌🎄

[ Szerkesztve ]

Naná, hogy normális vagyok. A hangok is megmondták.

(#773) Ijk


Ijk
nagyúr

Ezen a külső témán midig jót mosolygok. Legyen fémből vagy üvegből mert ugye a műanyag gagyi, nem mindegy hány mm a kava, a leketekitesek, az élek színe, kamerák elrendezése. Aztán az első dolguk hogy lefoliazzak a kijelzot, es belepattintjak egy műanyag tokba, nehogy sérüljön a 300k-s telefon. Egyébként sem lehetne tok nélkül joparat használni, üveg tepsi ami szinte keresi az alkalmat mikor csusszan ki a kézből.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#774) Ádám16 válasza Ijk (#773) üzenetére


Ádám16
addikt

Én úgy használom a M20 Pro-mat.
Se fólia, se tok. Így használtam a SG Note4-et is, egyedül az SE-re vettem gyári bőrtokot, mert a fém baromira csúszott, sokkal jobban, mint az üveg.

Egyébként igen, sokan rimánkodnak ezeken, miközben vesznek rá egy Spigen tokot jobb esetben.
Nekem viszont így, hogy csupaszon használom a telefonjaimat, fontos a dizájn; szeretek rápillantani egyszer-egyszer naponta, és "gyönyörködni" benne.

(#775) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Szeretném megkérdezni, hogy a Samsung Galaxy S6 / Note 4 megkapta az új android P-t vagy O-t ?
Jaaaa, nem.
iOS 12-t megkapták még ezek az eszközök is:
iPhone 5S
iPhone 6
iPhone 6 Plus
iPhone 6S
iPhone 6S Plus

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#776) marcarc válasza Ijk (#773) üzenetére


marcarc
senior tag

Pont tegnap vettem ki a tokból, de olyan csúszós, hogy nagyon. Egyfolytában ki akar csúszni a kezemből. Fóliát soha nem rakok rá, de egy toknak azért van más szerepe is.

(#777) marcarc válasza eladogeppc (#775) üzenetére


marcarc
senior tag

Ez ilyen out of the blue flame? Páros lábbal tennélek ki azonnal a topikból!

(#778) nozs23 válasza cadgers (#770) üzenetére


nozs23
addikt

Azt hinné az ember, hogy egy műszaki cikk megjelenéséről szóló cikkhez nehéz beeröltetni egy kis homofóbiát, de a magyarok mindig meg tudnak lepni. Mindezt úgy, hogy se animojikról nem volt szó, sem pedig pink iPhone nem mutattak be. Nem mintha ennek bármi köze lenne a nemi irányultsághoz.
A slofie egy olyan kis hülyeség, amit az összes többi gyártó lekoppint majd a következő készülékével, a színekről meg annyit, hogy öröm ránézni az egyszerű-egyszínű iPhone-okra amikor az összes többi gyártó szivárványosan csillogó-villogó-átmenetes készülékekkel jön.

[ Szerkesztve ]

(#779) eladogeppc válasza marcarc (#777) üzenetére


eladogeppc
veterán

Nem értem az mit jelent. Nem küldhetek ilyen képet ? Vagy mi a bajod most ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#780) sohajda90 válasza nozs23 (#778) üzenetére


sohajda90
tag

Én is pont ezt akartam írni, jó látni, hogy azért van még más értelmes ember akinek ez a szintű egyszerűség és bunkóság szemet szúr...ilyenkor jöhetne egy mod és jól kirakhatná a fórumról...

Azon kívül, hogy iszonyatosan banális általánosítás amit írt már csak azért is hülyeség mert elég komoly üzletemberről van szó, aki valószínűleg alapos piaci kutatásokkal alátámasztva jelöli ki fejlesztési irányokat, nem az alapján, hogy "nekem mi tetszik"...

Egyébként tényleg vices a sok fújogó, pont abban javult az új generáció az előzőhöz képest amiért mindig sírnak az Androidos felhasználók: nagyobb aksi, power efficient CPU, jobb képminőség...viszont ha van rajta egy Apple logo már csak szar lehet...

(#781) Zanik válasza nozs23 (#778) üzenetére


Zanik
addikt

Tudhatnád, hogy mikor már kifogynak minden normális érvből, akkor jön a személyeskedés. Mintha az új iPhone-okkal ez lenne a legnagyobb gond, hogy az azt fejlesztő Apple Inc. CEO-ja meleg.
Mintha egyetlen emberen múlna, hogy milyen lesz végül 3 termék az igencsak széles termékpalettáról.
Kiváncsi lennék, hogy a szivárványszín hátlapú Note 10+ tulajok közül bárki is tudja-e, hogy kik a Samsung Electronics jelenlegi CEO-i és milyen a nemi orientáltságuk. Agyrém...

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#782) ZavaBalazs válasza Zanik (#781) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

a régi poén szerint a samsung CEO-ja még melegebb... és vízálló is. ;]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#783) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Néztétek már az iOS13 újításait ? Azért ez már egyre jobban kezelhető lesz az OS.
Plusz az appok 50%-ra zsugorodnak. Királyság ! :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#784) NemMo válasza -secret- (#763) üzenetére


NemMo
őstag

Az Alzánál csak 45 ezer pár száz forint :)

(#785) HarleyCustom válasza cadgers (#770) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Az igen! :Y
Ezt megaszontad rendesen :F

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#786) HarleyCustom válasza doooo (#756) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nem magyaráz be semmit szerintem....
Egyszerű kérdéseket tesz fel költőien. :)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#787) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Drága az új kütyü ? Hát én nem tudom. iPhone értékálló. P30 Pro a Mate 30 után kíváncsi leszek mennyire zuhan be az ára.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#789) laci_csk válasza Imi1981 (#735) üzenetére


laci_csk
senior tag

soha nem volt tok egy telefonomon sem 2001 ota. Nem tokot akarok hanem telefont a kezemben

Xperia XZ3

(#790) ΞΔGLΞ válasza eladogeppc (#787) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Hol van ez az árlista pontosan a telenor oldalán? Mert én komolyan én nem találom/látom. :F

(#791) -secret- válasza ΞΔGLΞ (#790) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#792) ΞΔGLΞ válasza -secret- (#791) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Aha, kösz :R , közben megtaláltam, de ezek szerint egyelőre csak pro és max sehol...

(#793) Isendel válasza eladogeppc (#787) üzenetére


Isendel
csendes tag

Hát én a vodánál vettem P30 prot, 256Gb 250.000 ft ért. Azon a héten amikor megjelent.
Amugy egy 11 pro max 256gb mennyibe kerül?
Az értékállóság nekem nem igazán számít, én a régi telóimat nem adom el hanem elteszem. Már lassan alakul egy szép gyűjtemény.

[ Szerkesztve ]

(#794) Gomba


Gomba
senior tag

ilyet még sose csináltam, de 11 pro előrendelve :D
iphone x-et vált, nagyon egyszerű az ok: a kamera fejlesztések - és nem a kinézete :) - miatt. Másban nem látom előnyét.

Ép hardverben ép szoftver

(#795) marcarc válasza Isendel (#793) üzenetére


marcarc
senior tag

499900.-

(#796) -secret- válasza Isendel (#793) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

"Az értékállóság nekem nem igazán számít, én a régi telóimat nem adom el hanem elteszem. Már lassan alakul egy szép gyűjtemény."

2 évig őrzöl egy iPhone-t a fiókban az ott bőven romlik értékre ~50-100k-t. Megéri?!

[ Szerkesztve ]

(#797) ForRedGlory válasza -secret- (#796) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Gyűjti. Hol a probléma? :U

(#798) -secret- válasza ForRedGlory (#797) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Olyan dolgokat szoktak gyűjteni ami nem értéktelenedik hanem tartja vagy növekszik az értéke. Nekem nem probléma mindenki azt csinál amit akar.

[ Szerkesztve ]

(#799) ForRedGlory válasza -secret- (#798) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mindenki olyan dolgok gyűjt, amit akar. Amúgy honnan veszed, hogy 40 év múlva nem fog egy vagyont érni a gyűjtemény? :U

(#800) -secret- válasza ForRedGlory (#799) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Túltárgyaltuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.