Hirdetés

2019. november 21., csütörtök

Gyorskeresés

(#201) capulet75

capulet75
(addikt)

Egy ideje már viccesek ezek a keynote-ok. 0 innováció, bárgyú fícsörök. Már semmit sem tud nyújtani az Apple amiért iphone-t vennék, főleg ennyiért nem. Nem is értem mi az ami ráveszi az embereket hogy 1-2 évente több százezret rálocsoljanak az Apple-re. :N Még csak azt sem lehet mondani hogy szép, ha rá lenne írva hogy Xing-Pung, simán elhinném.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#202) janeszgol válasza macikos (#146) üzenetére

janeszgol
(veterán)

"30ezres kínai telefonokban jobb kijelző van, mint az iPhone XR-ben... megéri az iPhone."

Ez igaz. Az Alcatel 3Vben istenien gyönyörű, jó fényerősségű kijelző van. De tényleg. Brutálisan szép! Igaz más jó dolog nincs a telefonban, az a kijelzőről szól. De az üt!

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban. / Intel is dead. nVidia targeted - AMD

(#203) ToniSoprano

ToniSoprano
(addikt)

A 2 kamerás változat elég gagyi lett szerintem [link]
A 3 kamerás pro nem lett annyira ronda van olyan szín amiben szép, legalábbis érdekes.
Van kijelzőbe integrált ujjlenyomatolvasó?

(#204) -secret- válasza ToniSoprano (#203) üzenetére

-secret-
(Arcképgyáros)

Nincs.

(#205) csacsa007 válasza 7Heads Drago (#148) üzenetére

csacsa007
(csendes tag)

Ez már meg is történt.

Ha megtisztellek, hogy írok / válaszolok Neked, akkor ezt a kis figyelmességet Te is viszonozd. Akár érdekel az üzlet, akár nem.. Amint tudok válaszolok.

(#206) ollie válasza wesder (#139) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Még nem lehet elfogadható minőségben kamerát tenni a kijelző alá, valszeg a face id sem működne. A kijelző alatti ujjlenyomat olvasó meg addig nem jó megoldás, amíg nem olvassa be az ujjlenyomatot a kijelző nagy részén (legalábbis jóval nagyobban, mint a mostani megoldások).

(#207) macikos

macikos
(addikt)

Ultimate iPhone Challenge: Töröld ki a koszt a 3 kamera közötti részről... :D

(#208) Voloka válasza BadStyle (#61) üzenetére

Voloka
(tag)

Ő egy másik lapnál kommentel, mint szakíró! :D

(#209) Voloka válasza Noukoum (#66) üzenetére

Voloka
(tag)

Nem droid, nem kell neki több.

(#210) ollie válasza macikos (#146) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

30ezres kínai telefonokban jobb kijelző van, mint az iPhone XR-ben... megéri az iPhone.

Ezt erősen kétlem.

(#211) macikos válasza ollie (#210) üzenetére

macikos
(addikt)

Umidigi A5 Pro

(#212) ToniSoprano válasza ollie (#206) üzenetére

ToniSoprano
(addikt)

"A kijelző alatti ujjlenyomat olvasó meg addig nem jó megoldás, amíg nem olvassa be az ujjlenyomatot a kijelző nagy részén (legalábbis jóval nagyobban, mint a mostani megoldások)."

Haver Hüvely P30-ban, van ilyen, azt mondja tök jól működik, könnyű megszokni. De nyilván majd javítgatnak ezen is egyre jobb lesz az újabb modellekben. A kijelző alatti első kamera tényleg nem kiforrott.

[ Szerkesztve ]

(#213) Viktor0610 válasza macikos (#207) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Mi sem egyszerűbb ennél.
Fogkefe. :K

Aláírás (nem kötelező megadni) - "googlehater analóg wanabe gdpr remete" <- Nem én!!! :-DDD

(#214) SOAD19 válasza ΞΔGLΞ (#200) üzenetére

SOAD19
(őstag)

De, ha ennyire nem vagy elégedett, ezekkel az új telefonokkal, illetve olyan színben sincs, amit szeretsz, akkor miért kell minden áron cserélned? Ha jól gondolom, nem lehet túl régi iPhone-od jelenleg sem?!

(#215) Quqesz válasza Viktor0610 (#213) üzenetére

Quqesz
(veterán)

Nyomsz rá fogkrémet és a polírozás is megvan.... :DD

Amugy ez az alumínium+üveg IXI nem fog hajlani meg törni, mint a ropi?

[ Szerkesztve ]

Szok kici occó.....többet veszel mégoccóbbb...helo koci

(#216) ollie válasza nozs23 (#169) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Feltételezem nem láttál mostanában fHD AMOLED kijelzőt...

(#217) Almonen

Almonen
(tag)

Volt nekem anno ipad, ipod touch, macbook pro, iphone... amikor még élt Jobs, és volt bennük vmi...

S9 óta tértem Samsungra, most van buds S10+ galaxy watch... fantasztikusak

Soha többé egy fillért nem kapnak tolem, egyszerűen nem érdemlik meg... nem adnak már semmi különlegeset amit ne lehetne megkapni harmad annyiért.

(#218) FIREBLADE78

FIREBLADE78
(addikt)

Ebbe már széles látószögű a fész ájdí?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon ikx, Cube aim disc 26

(#219) -secret- válasza Quqesz (#215) üzenetére

-secret-
(Arcképgyáros)

i6, 6S sem hajlott csak aki ráült meg ilyenek.

FIREBLADE78: Szerintem nem esett róla szó.

[ Szerkesztve ]

(#220) nozs23 válasza Masooo (#173) üzenetére

nozs23
(senior tag)

Mar el is felejtettem, hogy a Huawei alkodta meg a négyzetet. :)

Rosszul feltetelezed.

[ Szerkesztve ]

(#221) marcarc válasza ΞΔGLΞ (#200) üzenetére

marcarc
(senior tag)

Nem bántásként mondom, részben megértelek de amúgy Te is legitimizálod nekik, hogy ez rendben van, ez így jó. Az új - oké mindig jobb - , de amikor már nyíltan hülyének néznek azt már kicsit nehéz lenyelni.

(#222) ollie válasza koxkids (#191) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Minden 5G-s telefon drágább, mint a nem 5G-s változat, nem samsung sajátosság.

(#223) Zanik válasza ollie (#210) üzenetére

Zanik
(addikt)

Nyilván a 30ezres hasonlítás túlzó, de a OnePlus 7 kijelzőjét bármikor elfogadnám az olcsó iPhone-ban...

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#224) Ádám16 válasza SOAD19 (#214) üzenetére

Ádám16
(őstag)

Merkel!
Ne keresd tovább a választ!

Videón, élőben tényleg nem lett szebb az a kamerasziget. A M20 Pro-mon szerintem sokkal szebben lett megoldva.

(#225) Quqesz válasza nozs23 (#220) üzenetére

Quqesz
(veterán)

Most meg kör alakút raknak a Mate-ra, amit meg már sokkal régebbi telefonokon láthattunk (nokia 1020, samsung, sony, motorola). De ilyen ez a formavilág, ismétli önnmagát és senki sem csináll rombusz, hatszög, ovális, stb kameraszigetet....

-secret-
Reméljük akkor itt sem lesz probléma.

[ Szerkesztve ]

(#226) Tibiajax

Tibiajax
(veterán)

szuper!
pont hogy az optikai zoom kellett volna 2nd kamerának, nem ultralátószög... köszi appple!
dolby atmos... az kellett pont, azt nem értettem, hogy tudtam eddig létezni nélküle.. köszi apple!
viszlát apple, egy év múlva újra, ugyanitt

mindenkinek megvan az ára bankjegyekben.. igen, a tiéd is.

(#227) ΞΔGLΞ válasza SOAD19 (#214) üzenetére

ΞΔGLΞ
(nagyúr)

Én egyáltalán még foszlányokban sem írtam olyat, hogy nem vagyok elégedett az iphone telefonokkal. Labdába sem rúghat mellette egy droid (nálam még mindig), mint pl a minőségérzet, a rendszer, a stabilitás, ezeket tényleg csak ők tudják igazán seggnyalósan megcsinálni.
A note10+ két nap alatt kihozott a sodromból, de legalább tényleg szép. A xiaomi Mi9, mert jelenleg az is van, meg túl hülye, hogy egy flagship alá normális rendszer eszkabáljon össze, viszont legalább nem annyira, mint samsung-ék, ahogy a csodálatos flagshipjük laggol, meg besül a ceruza a rossz anyagminőség miatt.

Én mást kifogásoltam, egyébként meg minden évben lecserélem mert ez az egyik buziságom, a másik meg az, hogy kb a garancia is eddig tart.

[ Szerkesztve ]

Ezt vedd meg, ha mered, érdeklődni csak is pü-ben: http://fos.hu/o0n

(#228) pnauser válasza viera (#21) üzenetére

pnauser
(senior tag)

Szóval miután lemásolták a Huawei kamera elrendezését - persze jó bénán - most majd mondjuk a Huawei lemásolja...

(#229) ollie válasza macikos (#211) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

:N

(#230) ollie válasza ToniSoprano (#212) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Nem a működésével van baj, hanem hogy pontosan kell eltalálni a sötét kijelzőn a helyét.

(#231) hegegabi80 válasza BaLee (#10) üzenetére

hegegabi80
(őstag)

Valóban egész jók lettek, de sajnos a méretekkel én sem vagyok kibékülve.

A legjobb valóban az SE2 lenne. Szerintem tuti nagy sikere lenne, max na még méretben egy kicsit nőne, de tényleg csak kicsit (olyan 0.5-1cm), biztos lenne rá vevő.
Még ha nem is férne bele a legjobb hardver, én akkor is vevő lennék rá.

(#232) Maxxy10 válasza janeszgol (#197) üzenetére

Maxxy10
(senior tag)

Valószínűleg holnap már nem kell mennie dolgozni...

(#233) afterwhite09 válasza Zé. (#38) üzenetére

afterwhite09
(tag)

Miért, amúgy vesz valaki LG telefont manapság ? :U

People had more, than they needed...

(#234) Tibee86

Tibee86
(veterán)

Tetszetősek lettek, egy Pro-ra szívesen lecserélném a hetesem, de ezek a magyar árak... Majd pár év múlva fele ennyiért.

(#235) nyisziati válasza w333 (#105) üzenetére

nyisziati
(addikt)

"Milyen árfolyamon váltanak ezek ? 400 ft 1 $ ? :DDD"
Nem, 300.
+ 27 % áfa, ez nagyjából 267 ezer, és kb. 23 ezer a forgalmazó haszna.
Igazából ez egy átlag forgalmazói árképzés. A MM-ban is így lesz 50 ezres Xiaomi-ból 80-90 ezres telefon.

Samsung Galaxy A9 (2018); Pebble Steel

(#236) ToniSoprano válasza ollie (#230) üzenetére

ToniSoprano
(addikt)

Lehet, de néhány hónap és kiadják p40-t, abban már biztos jobb lesz.Ez az a kis lépenként fejlődés, folyamatosan javítgatnak rajta. p30 még csak az első szériás integrált ujjlenyomatos mobil, ahhoz képest elég jó lett. Mondjuk a Samu megoldása azt mondják jobb, gyorsabb.

[ Szerkesztve ]

(#237) Ijk válasza macikos (#146) üzenetére

Ijk
(nagyúr)

Iphone se az utolsó készülék ami telefon okosfunkciokkal, minden más okoseszkoz telefon funkciokkal.
Kinek mennyit ér egy ilyen kütyü majd eldonti, itthon az atlag netto 240k fizetés mellett nem lesznek tömegcikkek, évről évre egyre kevesebb iphonet látok.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#238) zsoltiz válasza ollie (#230) üzenetére

zsoltiz
(aktív tag)

"eltalálni a sötét kijelzőn a helyét"

Felemeld a telefont, vagy kiveszed a zsebedből és bekapcsol a kijelző (lift to wake) és már ki is van rajzolva az ujjlenyomatolvasó helye.

Azt mondjuk én sem értem, hogy az Always On displayen miért nem rajzolják ki (tudom, beégés, de pár pixelt lehetne vándoroltatni, többféle ujjlenyomat grafikát váltogatni, stb)

(#239) Rinocerosz válasza Ijk (#237) üzenetére

Rinocerosz
(aktív tag)

Jó ha van az 180 :))

(#240) SOAD19 válasza ΞΔGLΞ (#227) üzenetére

SOAD19
(őstag)

Én az új modellekre gondoltam, írtad, hogy nem túl vonzóak számodra az eddigiek alapján, és színben sincs az általad preferált. Ezért nem értettem, hogy akkor miért cserélsz mégis, de megválaszoltad.

(#241) Quqesz válasza ollie (#230) üzenetére

Quqesz
(veterán)

????? A p30 és a pro esetében ha felemeled vagy 1x megérinted a kijelzőt akkor felkapcsol egy jelzőfényt, hogy hova kell raknod az ujjadat, majd pár másodpercen belül elalszik(mindez aod mellett is). A helyzet megtalálása piszok1xű és jó helyen is van az olvasó. Egyedül a felvitt zsírréteg az ellensége......

[ Szerkesztve ]

(#242) wesder válasza Ijk (#237) üzenetére

wesder
(veterán)

Mégha nettó 240 lenne az otthoni àtlag... De nem annyi.

Fortnite Skin/V-Bucks eladó. Érdeklődni privátban.

(#243) -secret- válasza Rinocerosz (#239) üzenetére

-secret-
(Arcképgyáros)

Kb.

(#244) ΞΔGLΞ válasza SOAD19 (#240) üzenetére

ΞΔGLΞ
(nagyúr)

Jah értem, nos igen amióta létezik ájfon mindig cseréltem az újra. Mivel ez 1 évente van még ne mis sok, mikor droid-nál a legtöbb fél év után megy az apróra.

Ezt vedd meg, ha mered, érdeklődni csak is pü-ben: http://fos.hu/o0n

(#245) ToniSoprano válasza wesder (#242) üzenetére

ToniSoprano
(addikt)

Az átlagban benne van az is aki évi több száz millliát keres. :U Az átlag csak egy átlagos szám.

(#246) mjani1172 válasza Masooo (#183) üzenetére

mjani1172
(őstag)

Butaságot írsz.
Az, hogy hosszan teszed még súlyosbítja.
Pláne, hogy egy rossz példát is hozol fel, (hiszen nem is ott van a kamerasziget, nem is úgy néz ki, nem is egyezik a kamerák száma) még szánalmasabb, hiszen mutatja, hogy neked tényleg mindegy, egyformának látod ezeket.

Na meg egy iphone-os notch is van rajta, amit szépen rátett a Huawei. Ezzel mutatod be, hogy a Huawei nem az Iphone-t követte ?

A többi hülyeségedre amit rólam írsz, csak annyit írnék, teljesen téves. Mi alapján elemezgetsz engem, mert leírtam hogy nem néz rosszul?

(#247) hyperspace válasza nyisziati (#235) üzenetére

hyperspace
(őstag)

+Vám +Artisjus

[ Szerkesztve ]

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#248) Pixo válasza mjani1172 (#156) üzenetére

Pixo
(junior tag)

Nem veszik at a "kinaiak". Az applenek ez jutott, kenytelen volt ezt ratenni. A normalis gyartoknak eszukben sincs ilyen kamerat tenni, el vagy tevedve.. :)

OnePlus 10€ kedvezmény: https://www.oneplus.com/hu/invite#PRhAEaZLcpTR17zvXxyAkF

(#249) wesder válasza ToniSoprano (#245) üzenetére

wesder
(veterán)

M&M's és tàrsait direkt nem veszem bele.

Fortnite Skin/V-Bucks eladó. Érdeklődni privátban.

(#250) Pixo válasza viera (#168) üzenetére

Pixo
(junior tag)

Szomoru hogy meg mindig van aki ezt hiszi :B

OnePlus 10€ kedvezmény: https://www.oneplus.com/hu/invite#PRhAEaZLcpTR17zvXxyAkF

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.