Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) atike válasza gyuromoj (#1149) üzenetére


atike
nagyúr

...és már megint Youtube videó... :(

(#1152) nyisziati


nyisziati
veterán

Szerintem azzal, hogy "YouTube videó" nincs gond, az attitűddel annál inkább.
Plusz a különbségeket elnézve, hát ha nekem az éjszakai képminőség számítana egy telefon vásárlásánál, cirka 200 ezer Ft-ot EZ a különbség biztos nem érne meg.

[ Szerkesztve ]

(#1153) Ck. válasza marcarc (#1150) üzenetére


Ck.
addikt

Azért sokan vinnék azt a kislánt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1154) joey04 válasza atike (#1151) üzenetére


joey04
titán

Az a legjobb, amikor azt olvasom, hogy "ez még nem érdekes, majd ha xy leteszteli!" És bedobnak valami kurva menő nevű youtubert... Nekem a teszt meg vélemény ott kezdődik, hogy van egy hosszú, részletes írás, ami esetleg ki van egészítve videóval is. Ettől persze még jók a yt-s videók, csak nem általános tesztnek, hanem ilyen üzemidő, sebesség, hasonló összehasonlításra.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1155) ΞΔGLΞ válasza joey04 (#1154) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A menő youtuber pont azt fogja szétszincálni 10-15 percben 4K minőségű videóban, amire te vársz, de ha te olvasgatni akarsz képekkel, akkor várnod kell olyan tesztre. Viszont ezek nem tesztek, csak kamera hype, mert ennyit enged az Apple, mert neki aztán titkolózni kell orrba-szájba, hogy akkor végül is milyen hardverek (ram) és milyen erős a cpu, milyen gyors a háttértár etc...
Azt nem engedi senkinek, csak az ilyen clickbait videókat.
Nyilván, ha ez engedve lenne, már rég kikerült volna. Komolyan, rendelni lehet, de a végleges specifikációkat senki nem ismerheti 20-áig. Ezeknek elmentek otthonról :DDD

(#1156) joey04 válasza ΞΔGLΞ (#1155) üzenetére


joey04
titán

Én szívesebben olvasok.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1157) ΞΔGLΞ válasza joey04 (#1156) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nyilván a gsmarena (ebben is), villám lesz egy mindent átfogó objektív tesztben.

[ Szerkesztve ]

(#1158) marcarc válasza Ck. (#1153) üzenetére


marcarc
senior tag

Nekem nem is az eyecandy részével van a bajom... :D

[ Szerkesztve ]

(#1159) Ck.


Ck.
addikt

No, a 256-os midnight green Pro Max előrendelve.

Gyári fólió bőrtokot vett már vki a korábbi szériákhoz? Jobb a hagyományos gyári bőrtoknál? Nem vagyok híve a foliazasnak, ezért inkább flippes tokokat használok mostanában a kijelző védelme érdekében, de az ár különbség a normál bőrtokhoz képest elgondolkodtat, hogy kell-e nekem az a flip...

(#1160) ΞΔGLΞ válasza Ck. (#1159) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én nem igazán szoktam spórolni, ha valami megtetszik, de az flip tok egy lehúzás.

(#1161) markknight válasza Ck. (#1159) üzenetére


markknight
veterán

Szétmállik mint a tészta, ne vegyél szerintem olyat. Kuka a product úgy ahogy van.

(#1162) Zanik válasza Ck. (#1159) üzenetére


Zanik
addikt

Vegyél egy Spigen-t.

Más: ezen azért én is felröhögtem:

[kép]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#1163) atirag


atirag
őstag

A 11-eknél változik a két kártya kezelése? Mármint jobb lesz vajon?

(#1164) Roland861010


Roland861010
addikt

Forgatás a 11 családdal!

Azt nem értem milyen különbség lehet a 3 készülék kamerái között mert nekem marhára nem egyformák a portré módok vagy ennyire béna volt a csaj !

(#1165) doooo válasza Roland861010 (#1164) üzenetére


doooo
veterán

A zoom lencse segít ebben, a sima 11-ben nincs ilyen. A két Pro-n meg egyforma, csak esetleg nem ugyanonnan lőtte őket.

(#1166) Roland861010 válasza doooo (#1165) üzenetére


Roland861010
addikt

Nem tudom megéri ez a plusz lencse azt a 100+k-t ! :S

(#1167) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

[link] Vótmá ilyen unboxing?
Szerintem nem...Pro 11 & max

(#1168) Amiens


Amiens
tag

11 Pro, 256GB, éjzöld (ami inkább egy szürkés szín 51. árnyalata) berendelve.

5 év WP-n, L820 és L950: tökéletesen kielégítette az igényeimet, a kamera verte az akkori mobilok 95%-át, az ablakos felosztást a képernyőn pedig imádtam; bármikor visszamennék rá, ha újra értelmes lenne... :))
3,5 év Android, 3-4 telefon: az elején nem voltak olyan nehézségek, mint most; a RAM sosem volt elég, a képek vállalhatatlanok voltak, frissítésre felesleges volt várni, tele van b@szva minden alkalmazás reklámokkal... Elég volt...!
-5 nap iOS: lehet elég lett volna egy i8-as is, de az LG G6-on használt Wide kamera annyira praktikus, hogy nem jöhetett szóba más. Amennyit költ az ember Droid fronton 1-2 év alatt, annyiból inkább egy érték álló és stabil rendszerrel felszerelt telefont vennék, vagyis veszek...

Úgyhogy a szabadfelhasználás ide vagy oda, de inkább a biztos és stressz mentes OS. :)

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#1169) Thom!


Thom!
veterán

Apple Deepfusionról tud valaki vmit?

(#1170) joey04 válasza Thom! (#1169) üzenetére


joey04
titán

[link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1171) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Az apple.hu-rol elorendelok is megkap(hat)jak 09.20-an? Ahogy nezem minden Pro Max verziora oktoberi szallitast ir, csak a kerdes, hogy az vajon mennyire hiheto...? Istyle-ban mar nincs ez a csoda zold. :D Marhara nem akarom elore kifizetni, mert ha nem jon meg a telefon, akkor mashol kell megvenni. A penz vissza meg mindig macera es ido.

[ Szerkesztve ]

(#1172) KertiCapa


KertiCapa
újonc

Szerintettek 20.-án még lesz bárhol magyarországon 11 pro előrendelés nélkül?

(#1173) Blizzardking


Blizzardking
őstag

Most akkor 4 giga ram lesz bennük vagy 6? Mikor derül ki?

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#1174) KertiCapa válasza ForRedGlory (#1171) üzenetére


KertiCapa
újonc

Szinte fixen nem kapják meg az előrendeléstől kezdve szerintem minimum 2 hét

(#1175) KertiCapa válasza KertiCapa (#1172) üzenetére


KertiCapa
újonc

64-es zöld sima prot szeretnék.

(#1176) markknight válasza KertiCapa (#1172) üzenetére


markknight
veterán

Kizárt. Bááár.. Ha lesz is, akkor max 256 gigás, a zöldet meg felejtsd el, eltűnt az összes :D

[ Szerkesztve ]

(#1177) FIREBLADE78 válasza Blizzardking (#1173) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nekem 4 is elég volna. X-be mennyi is van? 2-3?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#1178) Noukoum válasza Blizzardking (#1173) üzenetére


Noukoum
veterán

4gb ram

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#1179) Szellem. válasza ForRedGlory (#1171) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Várható volt, hogy hiány lesz. Én anno a megjelenéskor vettem meg az iCenterben Óbudán. Megjelenés másnapján. Volt készleten. Szerintem az apple.hu-s reális előrejelzés.

(#1180) ΞΔGLΞ válasza Blizzardking (#1173) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Holnap. Az árukereső viszont válaszolt nekem. Csak annyit írtak, megbízható forrásból kerültek ki az adatok.

(#1181) markknight válasza Szellem. (#1179) üzenetére


markknight
veterán

Velem olyat csináltak, hogy volt raktáron 7 plus annó és letörölték a rendelésem, majd reklamáltam és már nem volt :D Gondolom ment havernak.

(#1182) icecave válasza Noukoum (#1178) üzenetére


icecave
nagyúr

X-ben 3 GB van, XS-ekben van 4, nem?

(#1183) -secret- válasza icecave (#1182) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:K

(#1184) Macka válasza Amiens (#1168) üzenetére


Macka
veterán

"tele van b@szva minden alkalmazás reklámokkal."

A fizetős alkalmazásokra nem jellemző azért. Az appstore-os ingyenes alkalmazásokban nincs reklám?

(#1185) ttt1


ttt1
őstag

Nekem a legnagyob bajom (és ez nem iphone ellen szól), hogy rendes méretben (értsd 145-148 mm) nincs olyan telefon ami "csúcs" telefon lenne. Ebben a méretbet 2 telefon versenyez(ne) ,egyik S10E a másik X11. Mindkettő elég jó lenne ,de nem tudom normális aksit miért nem lehet belerakni. Egy 4 e mah ezekbe nem lehet belesuvickolni? Azt zárójelben teszem hozzá, hogy mondjuk fél milliót nem fizetnék ki egy ekkore méretű telefonért ,de mondjuk 200 körül szerintem bevállalnám. Akkor tudom, hogy 2 évig azért remélhetőleg lesz egy jó kamerás jó akkumlátoros teló. A cpu meg antutu nem érdekel (és szerintem 1-2 éves cpu is elég egy "mezei" - ami akár ful hd filhez is elég -(4k-t szintén nem 5 colos cuccon nézném) felhasználáshoz, én nem telefonon játszom, arra ott az asztali gép :)

[ Szerkesztve ]

(#1186) ΞΔGLΞ válasza icecave (#1182) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Épp ezért lenne furcsa, ha az XS után is a pro-k szintén 4GB-vel jönnének ki.

(#1187) Vasy09


Vasy09
őstag

Arról esetleg van valakinek benfentes infója, hogy a vidéki telekom üzletek, konkrétan a szekszárdi is kap holnap az asztroszürke 256-os pro-ból? :U
Van rá esély, hogy holnap átvehessem?

[ Szerkesztve ]

Gamertag: Vasy09

(#1188) markknight válasza Vasy09 (#1187) üzenetére


markknight
veterán

Kb nulla. Messze is van, vidék is és kevés lesz raktáron.

(#1189) Vasy09 válasza markknight (#1188) üzenetére


Vasy09
őstag

:O

Akkor majd olvasgatom a teszteket! :U

Gamertag: Vasy09

(#1190) nyisziati válasza Vasy09 (#1189) üzenetére


nyisziati
veterán

Black Friday-re jut mindenkinek, nyugi.

(#1191) Ádám16 válasza ΞΔGLΞ (#1186) üzenetére


Ádám16
addikt

i6s, i7, i8 2 giga RAM-ot kapott.
i7+, i8+ kapott 3-at.

Meglepődnék, ha most a sima pro kapna 6-ot, legfeljebb a Max fog szerintem.

(#1192) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Néztem a telenoros árakat, a kártyás és nyilván függő telefonért elengedtek brutális 10 ezret.
Ilyen nem normális bandá(ka)t a többivel együtt. Mégis miből gondolják, hogy 500 ezer+ árnál ez valami Istentelenül jó ajánlat lenne és nem maga az Apple-től (MM, edigi Istyle etc...)veszem meg függetlenül? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1193) Drp81 válasza Ádám16 (#1191) üzenetére


Drp81
aktív tag

De azok "Plus" modellek voltak.
A "Max" és a sima modell között csak a kijelző méret és az akksiméret a különbség, ezért nem "Plus" a nagyobbik. Itt egyforma lesz a RAM méret.

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#1194) ForRedGlory válasza ΞΔGLΞ (#1192) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Onnan, hogy ingyen fuggetlenitheto day0?

(#1195) markknight


markknight
veterán

Mondták volna a keynote-on, hogy 6 giga ha valóban 6 giga. Ilyen ziccert nem hagynának ki, főleg ők akik még +1 óra akkumulátort is be tudnak nyögni. Ebbe csak 4 giga fért, majd 2 év múlva lehet 6

(#1196) -secret- válasza markknight (#1195) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Dehogy. Sosem mondták bemutatón, hogy mennyi a memória az új modellekben.

(#1197) ΞΔGLΞ válasza ForRedGlory (#1194) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Mint írtam, tetves 10k-ról van szó. Emiatt be sem lépek az üzletükbe, hogy majd ezzel kelljen nekem szórakoznom. Ekkora összegnél, pl 512-es ami nekem kell és megveszek, 578 ezernél az 568 elég nevetséges és szánalmas engedmény...ha lehet ezt annak nevezni. Komolyan elhinni nem tudom, hogy van és létezik olyan idióta, aki emiatt náluk venné meg.

(#1198) Vasy09 válasza ΞΔGLΞ (#1197) üzenetére


Vasy09
őstag

Szerintem csak olyanok, akik nem akarnak egy összegben kiadni ennyit, hanem részletre vennék! :U

Gamertag: Vasy09

(#1199) FuRiONight válasza ForRedGlory (#1194) üzenetére


FuRiONight
őstag

De mièrt is venne szolgàltatótól, amikor hivatalos viszonteladónàl is megtudja venni, 10k-val többèrt.

(#1200) ΞΔGLΞ válasza Vasy09 (#1198) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Kártyásra nincs részletfizetősségi lehetőség, csak ilyen rabláncosra.

Nem fért bele az összes... mindegy, a lényeget látni...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.