Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) Kozmatyi


Kozmatyi
csendes tag

Ez elég meggyőző [link]

Kozmatyi

(#1352) Szellem. válasza Kozmatyi (#1351) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Most néztem meg éppen. Kiváló munkát végzett a kamerával az Apple. Meggyőző a 11 Pro kamerája.

(#1353) Quqesz válasza ΞΔGLΞ (#1343) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Őőő ez élőben is ilyen rózsaszines kijelzős? Ez eddig samsung filing volt.....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#1354) Kozmatyi válasza Szellem. (#1352) üzenetére


Kozmatyi
csendes tag

Videó az verhetetlen

Kozmatyi

(#1355) Atomgeszi válasza Kozmatyi (#1351) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Hol az egyik, hol a másik jobb..

(#1356) leslien válasza Kozmatyi (#1351) üzenetére


leslien
nagyúr

hogy a fenébe tudják a 4k60fps ilyen stabilan ?!

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1357) Quqesz válasza leslien (#1356) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Jó az eis...sztem, és tényleg no1. Ami érdekes volt számomra, hogy nappal vajsim az i11 videója, míg a note itt ott beszaggat/akadozik. Este meg pont fordítva. Nem is értem....

De a solfie videó...behugyoztam amit csinált a srác! :DD meg van a szelfi kamerák értelme!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#1358) ΞΔGLΞ válasza Quqesz (#1353) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Most mire gondolsz?

(#1359) Quqesz válasza ΞΔGLΞ (#1358) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hát a fehér asztallap mellett kicsit tózsaszines a kijelző képe. Samsung volt ilyen az S8/S9/S10

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#1360) ΞΔGLΞ válasza Quqesz (#1359) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem, trágya a videó minőség ebből a szempontból.

------------
Jah tudom már mire érted...
Átlátszik a pirosas háttérkép, van egy ilyen effekt, ami ki-be kapcsolható.

[ Szerkesztve ]

(#1361) Csigavair


Csigavair
tag

Ez az éjszakai mód komolyan álleejtős...

(#1362) nikkike05 válasza Kozmatyi (#1351) üzenetére


nikkike05
lelkes újonc

Ezt nem kellett volna megnéznem :D

(#1363) Quqesz válasza ΞΔGLΞ (#1360) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Na ez jó hír. Akkor itt rendben lesznek a kijelzők.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#1364) Napfénysüti válasza Ádám16 (#1342) üzenetére

Van aki Handrást teljesen komolyan veszi?

Més que un club!

(#1365) BabMester válasza ΞΔGLΞ (#1343) üzenetére


BabMester
senior tag

Jön is a megoldás a teljesítmény "problémára" mindjárt, iOS 13.1: always-on processor throttling az Xs és Xr modellekre, nyilván aki benne van ki tudja majd kapcsolni, de a mezei user csak azt látja majd, hogy lassul a telefon :B [link]

[ Szerkesztve ]

(#1366) ΞΔGLΞ válasza BabMester (#1365) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Verge meg a frankón megírt konteói, amúgy van mögötte igazság, csak nem úgy, ahogy az itt már katasztrófaként van leírva. Ha meg sz@r már valóban az aksi és a user mégis csúcson járatja, mikor rég cserélni illene, az legyen az ő gondja. :)

Egyelőre engem nem fenyeget ez...

[ Szerkesztve ]

(#1367) joey04 válasza w333 (#1334) üzenetére


joey04
titán

4

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1368) Blizzardking válasza Kozmatyi (#1354) üzenetére


Blizzardking
őstag

Amennyiben narancssárgás-piros a gyerek feje, mindenképpen.
1351-ben

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#1369) Ck.


Ck.
addikt

Na közben ma nekem is megjött, csak épp átvenni nem tudtam.
Na nem baj, annál szebb lesz a holnap. :))

(#1370) Ck. válasza ΞΔGLΞ (#1366) üzenetére


Ck.
addikt

Olvasom, olvasom ezt a mondatot az optimalizált töltésről, de nem értem. Ki vár meg mit? :DDD rég volt már reggel....

(#1371) Nekton válasza Ck. (#1370) üzenetére


Nekton
aktív tag

Megvárja hogy nem tölt fel míg nem használod. Nem világos? :D Meg kéne nézni angolul.

(#1372) Roland861010 válasza Ck. (#1370) üzenetére


Roland861010
addikt

Annyi a lényege ha estére teszed fel és te reggel 6kor veszed le a töltőről akkor ő pár ilyen alkalom után csak 80%ig tölti mondjunk hajnali 4ig majd 4-től tölti 100%ra .

(#1373) ΞΔGLΞ válasza Ck. (#1370) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Hülyén van fogalmazva, ez tény. Úgy kell érteni, ha "megtanulta", ...tehát csak példa...szóval, hogy általában és gyakran hajnali 4-től-8-ig ebben az időpontban szoktad tölteni a készüléket, akkor olyan intenzitással fogja tölteni, nem pedig full max-on, mert a gyorstöltés előbb kinyírja az aksit. Ha azt tanulja meg, hogy 7-kor rádobod, de 7: 40 körül már leszeded, akkor bekapcsolnak a "lóerők" és maxon tölti az aksit.

Mondjuk, nálam nem tudom mit tanul, vagy hogyan, általában töltő pad-on van mindig, ha olyan helyen vagyok. Még az autóban is.

(#1374) Roland861010


Roland861010
addikt

Dobjatok már fel pár teszt fotót akinek sima 11 van.

(#1375) ruarua válasza Roland861010 (#1374) üzenetére


ruarua
tag

Nekem sima 11 van, milyen fotó kell?

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#1376) Roland861010 válasza ruarua (#1375) üzenetére


Roland861010
addikt

Bármi jöhet beltér , kültér 1-1 kép meg esetleg egy makró!
Mit váltót ?

(#1377) Kozmatyi


Kozmatyi
csendes tag

Találtam egy ilyen drop test-et. Rendesen meg kellett kínozni, hogy eltörjön szerencsétlen. [link]

Kozmatyi

(#1378) Kozmatyi válasza nikkike05 (#1362) üzenetére


Kozmatyi
csendes tag

Miért? :)

Kozmatyi

(#1379) Sn00k


Sn00k
veterán

Ki lehet kapcsolni a telefont biometrikus azonositas nélkül ? Valaki megnezne nekem?
Thx

3njoy the Lif3

(#1380) FIREBLADE78 válasza Sn00k (#1379) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Csak kód legyen? Szerintem igen.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#1381) Ck.


Ck.
addikt

Na így már világosabb ΞΔGLΞ, köszi. :)

Amúgy most gondolkodok, hogy kicsit benéztem a dolgot, eddig nem olvastam át az alap tartozékok listáját alaposan, fogalmam sincs hogyan kötném össze a gépemmel a telefont, ha nem lenne tavalyi szifonhoz való kábelem.
Nyilván ott a wifi, mint egyéb alternatíva, de akkor is... nagyon kevés laptopban van még USB-C. Egy átalakítót igazán mellékelhettek volna egy ilyen árcédula mellett egy még csak most elterjedni készülő csatlakozó esetén.
Érdekes, hogy rajtam kívül még sehol nem hisztiztek emiatt. 🤔

[ Szerkesztve ]

(#1382) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hàt őszintèn nagyot csalódtam:
Samsung Note 10+ vs iPhone 11 Pro Max Speed test
Kb. A tavalyi teljesítmènyt hozza, hogy lesz pariban a SD865-al, ha màr most sem birja tartani a lèpèst? Az utóbbi èvekben mindig az új iPhone-ok voltal messze a leggyorsabbak, most meg. :F

(#1383) smc válasza Ck. (#1381) üzenetére


smc
addikt

Nem volt elég hogy eddig a MacBook-kal nem tudták összekötni? Most azt végre megoldották. A pc meg nem érdekes, vegyél hozzá kábelt ha akarsz. :D

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#1384) Rage47 válasza FuRiONight (#1382) üzenetére


Rage47
veterán

semmi értelme ennek a tesztnek
lehet kapnak egy update-t azok az ios appok a 13 miatt és 2x gyorsabban indulnak majd

(#1385) ForRedGlory válasza FuRiONight (#1382) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem értem, hiszen Roland861010 szerint meg az XR is jobb multitaskingbam, mint a Note 10+...

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1386) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Èn sem èrtem igazàból. Lehet az iOS 13.1 lesz az igazi, nem vèletlenül jön ilyen hamar. De nem jött meg a kedvem, hogy 500k-t kiadjak èrte.

XS Max vs 11 Pro Max

Faceid gyorsabb lett, de nem làt nagyobb szögböl, sebessègben jelenleg nincs vàltozàs.

[ Szerkesztve ]

(#1387) markknight válasza FuRiONight (#1382) üzenetére


markknight
veterán

Ez azért nagyon érdekes, de őszintén szólva pár nap alatt a 6s sebességével sem volt különösebb gondom. Samun sok a szaggatás, akadás orrba-szájba sajna, beégés is sűrű. Hiába jobb itt, de más fronton gyengébb.

(#1388) nikkike05 válasza Kozmatyi (#1378) üzenetére


nikkike05
lelkes újonc

Mert most épp nagy lebeszélésekben vagyok, mért nem kell nekem iPhone 10 év után először :D De ez a videó... :C

(#1389) FuRiONight válasza markknight (#1387) üzenetére


FuRiONight
őstag

A csalàdban rengeteg samsung telefon fordult meg, de a beègèssel én mèg nem talàlkoztam (hàl' istennek).

Igazàból vàrtam, hogy mèg gyorsabb legyen a telefon, 6GB ramot, hogy több alkalmazàst kèpes legyen a memóriàban tartani, nagyobb faceid làtószöget (hogy akàr fektetve is feloldjon) ès hogy a kisebb modell is tudjon azonos üzemdiőt mint a max. Ebből semmi nem valósult meg.

[ Szerkesztve ]

(#1390) Roland861010 válasza ForRedGlory (#1385) üzenetére


Roland861010
addikt

Ez akkor is így van!
Azt azért ne feledjük el, hogy a Samsung a Note-nal már újabb file rendszert használ + az új háttértároló is rá tesz 1 lapáttal a gyorsaságra.

Ezekre a videókra nem szoktam adni elég ha már csak 1 vagy 2s el térés van az érintés között vagy meg billen a telefon nem úgy érzékeli az érintést .

Nem vagyok elfogult de teljesen más világ a két rendszer és a használata is.

Marhára felesleges össze hasonlítani őket szerintem.
Mindegyiknek meg van a maga előnye és hátránya.

Kamerában most az a baj a 11-el, hogy természetes képeket csinál és tán a legjobban adja vissza a színeket...
Mondom mi a fas.. az a baj ha nem túlszaturált vagy nincs túl tolva a kontraszt ?
Besza..s komolyan.

Anno amikor a P30prot nézegettem ott meg pont az ellenkezője volt a baj.
Ez tényleg úgy működik ki mennyit fizet a tesztelőknek és az lesz a jó szép tökéletes !

[ Szerkesztve ]

(#1391) marcarc válasza Rage47 (#1384) üzenetére


marcarc
senior tag

Max javul, de duplázni nem fognak. Az UFS 3.0 hatalamas előny ha tetszik ha nem. Ettől függetlenül szerintem maga a note is hatalmas csalódás.

(#1392) markknight


markknight
veterán

Rendeltem az alzából egy 64 gigás iPhone pro-t a haveromnak, de õ nem fogja elvinni. Ma kaptam az értesítést, hogy elõkészítés alatt van a cucc. Ha valaki venne, de nem talál sehol, akkor annak szívesen átdobom a rendelést.

(#1393) -secret- válasza markknight (#1392) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Miért az Alzától? Az Alza nem hivatalos viszonteladó tehát bukod a +1 év szavatosságot és még olcsóbban sem adják.

[ Szerkesztve ]

(#1394) markknight válasza -secret- (#1393) üzenetére


markknight
veterán

Mert gondoltam, hogy onnan biztos nem veszi meg senki és biztos, hogy lesz. iStyle, icentre, apple.hu, addigra kifogytak.

(#1395) FuRiONight válasza -secret- (#1393) üzenetére


FuRiONight
őstag

Pont ezt akartam írni. Nem èri meg onnan megvenni, csak "pènzkidobàs" (bàr aki nem tud vàrni..)

[ Szerkesztve ]

(#1396) Norbi. válasza -secret- (#1393) üzenetére


Norbi.
őstag

De az. Apple.hu-n is fent vannak.

(#1397) -secret- válasza markknight (#1394) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Rosszul mondtam. Hivatalos reseller az Alza is. Akkor semmi! :B

(#1398) Zanik válasza marcarc (#1391) üzenetére


Zanik
addikt

Lassul a fejlődés. Az elmúlt években el voltunk kényeztetve, manapság sokkal nehezebb valóban hasznos, innovatív funkciókkal bővíteni egy okostelefont.
Hozzá kell szoknunk hogy nem fognak már minden egyes évben elkápráztatni minket a gyártók.

Amúgy meg rájöttem hogy melyik fejlesztés tetszik a legjobban az új iPhone-okban: az akkumulátorok és a hatékonyan erőforrás-menedzsment.
Még mindig elmaradnak a konkurensektől, de talán most először lépték meg hogy vastagabb lett a készülék (meg persze kidobták a 3D touch-ot).

Mondjuk jöhetnének már az új grafén-nanocsöves akkumulátorok is a mobiliparba, amiket évek óta ígérgetnek már.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#1399) ForRedGlory válasza Roland861010 (#1390) üzenetére


ForRedGlory
félisten

[Multitanskingról beszéltél]

"A note 10+ban 12Gb ram volt meg is ette de nem volt jobb a multitaskingja mint pl most az xr-nek 3-al."

Téma lezárva, az meg a videóból kiderült elég egyértelműen, hogy totál hülyeség, gondolom nem kell ragozni.

[ Szerkesztve ]

(#1400) Z.É.T.


Z.É.T.
őstag

Arról talált már valaki infót, hogy a két Pro ugyanúgy 0-99%-ig PWM-es, mint az Xs két típusa?
Ha ti sem, akkor kérlek írjátok majd be ide (vagy a leendő teszttopikba majd), ha találtok erről, megbízható forrásból!
Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.