Hirdetés

2019. november 22., péntek

Gyorskeresés

(#101) Masooo válasza BadStyle (#100) üzenetére

Masooo
(tag)

kiskutya

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#102) gretzky77 válasza BadStyle (#98) üzenetére

gretzky77
(addikt)

Ne haragudj te tényleg nem értem miért pörögsz ennyire az áron! Év végéig sztem nagyjából nulla lesz az árcsökkenés az alma nem arról híres! Amúgy meg ha hajlandó vagy kiadni 400e ft-ot ( leírni is horror) egy sza..s Telefonért és most mindegy,hogy alma vagy Samu vagy bármi más akkor már 440-ért is megveheted!

LG V50 Dual screen & Marshall Major II Bluetooth

(#103) polo493 válasza BadStyle (#94) üzenetére

polo493
(aktív tag)

Nem gondolod komolyan, hogy ünnepi szezonban esni fog az ára mivel akkor adják el a javát nem véletlen hogy most mutatják be mert az embereknek az agyát ünnepekre mossák ,ájfon a fa alá,max 10-20e ft helyenként kamu akcióba megemelt tarifacsomagal erre lehet számítani mint a tavalyi szezonban ,emlekszem kifogytak a készletek szolgáltatónál karácsonyra.

(#104) ΞΔGLΞ válasza BadStyle (#98) üzenetére

ΞΔGLΞ
(nagyúr)

440 ezer most, de 400 ezerért már vennéd, tényleg ennyi pénznél, "tetves" 40 ezer még számít?

Ezt vedd meg, ha mered, érdeklődni csak is pü-ben: http://fos.hu/o0n

(#105) w333 válasza Legendd (#85) üzenetére

w333
(félisten)

Milyen árfolyamon váltanak ezek ? 400 ft 1 $ ? :DDD

Vicc hogy itthon ezt is meg lehet csinálni ... még ha 250k lenne megérteném !

[ Szerkesztve ]

iPhone X & iPhone 5S

(#106) sirály69 válasza Viktor0610 (#13) üzenetére

sirály69
(őstag)

Nekem nagyon nem tetszik! Ronda lett...

[ Szerkesztve ]

Szerver Hosting Debrecenben

(#107) BadStyle válasza gretzky77 (#102) üzenetére

BadStyle
(csendes tag)

Oké, de azért az is számít, ha nemsokkal menne le, már az is jó lenne !
Értem amit írsz, de most apple -re szeretnék váltani az van !

(#108) Nimda válasza Legendd (#85) üzenetére

Nimda
(addikt)

+ A csúcsváltozatért 577 990 forintot kell fizetni.

:Y

Ebből veszek ~4db Xiaomi csúcstelót.

[ Szerkesztve ]

Egy jósnőhöz illik bejelentkezni, vagy tudni fogja, hogy mikor megyek? Ha befizetek valamilyen edzésre, akkor veszem a fáradtságot?

(#109) Noukoum válasza Nimda (#108) üzenetére

Noukoum
(őstag)

Ez tavaly is pont ennyi volt:(

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#110) vacs

vacs
(őstag)

Most akkor a type C usb-vel mi is van?

(^)(>.<)(^)

(#111) Šolaire

Šolaire
(addikt)

Azért van innováció. :DDD

“Praise The Sun” \[T]/

(#112) BadStyle

BadStyle
(csendes tag)

Oké srácok, én meg kérdeztem amit akartam, remélem be fog jönni amire várok, előbb megvárom a Decembert ( vagy esetleg a Januárt ), és majd eldöntöm, hogy lesz -e iPhone 11 Pro Max -om ! ( Nem csak rajtam múlik, hanem sokminden máson is ) !

Előbb megvárom a teszteket, meg számolok, hogy hogy érné meg !
Kellemes fórumozást, néha majd azért idenézek ;-)
Csákó !

(#113) Viktor0610 válasza vacs (#110) üzenetére

Viktor0610
(titán)

A töltő felőli oldala Type C.
A telefonba továbbra is Lightning csatlakozó került.

Aláírás (nem kötelező megadni) - "googlehater analóg wanabe gdpr remete" <- Nem én!!! :-DDD

(#114) Šolaire válasza BadStyle (#112) üzenetére

Šolaire
(addikt)

Decemberre lemegy 300-ra az ára. Ez tuti. Januárba 250 lesz. Én januárba venném a helyedben.

“Praise The Sun” \[T]/

(#115) wesder

wesder
(veterán)

3. generàciò, és még mindig notch.
Màr rég túlhaladtak rajta a többiek, de ők még mindig ezt eröltetik.
Ràadàsul minek egy iPhone-ba 6GB RAM?

[ Szerkesztve ]

Fortnite Skin/V-Bucks eladó. Érdeklődni privátban.

(#116) No.93

No.93
(csendes tag)

"incredible new design"

:C

(#118) Aryon87 válasza zoleeno1 (#2) üzenetére

Aryon87
(nagyúr)

+1
Csak mosolyogva jegyzem a forradalmi újításokat: 120fokos széleslátó kamera (LG - 2015), vízállóság (Samsung, Sony - mióta is?), éjszakai mód a kamerában (Huawei - 2016). Asszem más extra nincs. ja de, a SLOFIE... meghaltam ettől a szótól(?) :C
Kamerasziget.. Mate20Pro, csak félresikerült pozicióban :DD

[ Szerkesztve ]

Huawei P30Pro - Xiaomi Mi8 & Honor 20Pro - Huawei P9 & Huawei P8 Lite ///-/// Flickr mobilfotós albumom: https://www.flickr.com/photos/144073675@N05/albums/with/72157710882382922

(#119) GeryFlash

GeryFlash
(addikt)

Nem teljesen értem, tavaly mindenki ragelt az XR fekbontásán idén már full oké? ;]

Több mindent, kevesebb semmit!

(#120) TeeJay

TeeJay
(nagyúr)

gyönyörű az a böszme méretű notch :D remélem egymást tapossák majd érte az emberek megint

Mixgyűjteményem + megamixek + saját mixeim egy helyen ---> https://www.mixcloud.com/trance4ever/

(#121) wesder

wesder
(veterán)

Az a szerencséjük, hogy aki iOS-t akar az nem tud màshova menni. Így ebből is simàn eladnak eleget.

(#122) K0vasz

K0vasz
(aktív tag)

az alap iPhone nem rossz (persze nekem nem kéne, az LCD-kijelző, a relatíve kis felbontás, a hatalmas noccs meg az ótvar kameraelrendezés miatt), viszont a "pro" verziók felára egyszerűen nevetséges. mégis, mire fel? az OLED-kijelzőre meg a plusz 1 kamerára? a különbségből konkrétan egy egész fényképezőgépet lehet venni, és akkor máris megvan a "+1 kamera".

ha meg azt nézzük, hogy mekkora "előrelépés" történt a korábbi verziókhoz képest, akkor meg még annyi értelme sincs az egésznek.

számomra egyetlen értékelhető/érdekes dolog van az egészben:
és ami igazán új, az a négy kamerát egyszerre használó, utána pedig szabadon variálható/szerkeszthető videós mód

ezt azért remélem, gyorsan lelopják a kínai/koreai gyártók :D (lehet, hogy van már ilyen androidon, de akkor eddig elkerülte a figyelmemet)

(#123) SOAD19 válasza GeryFlash (#119) üzenetére

SOAD19
(őstag)

Pont most akartam írni... Nekem jelenleg egy 2016 tavasszal megjelenő telefonom van egy P9 személyében, ami fullhd-s. Azért, majd 3,5 év elteltével, elég durva, hogy nem sül le a pofájuk ilyen felbontással és ips panellel kiadni telefont. Ár alapján, a sima 11-es is felsőkategóriás telefon...

[ Szerkesztve ]

(#124) adamssss

Alapvetően mindhárom korrekt mobil a két pro eszetlen árazással.
A dizájn, hát... Ízlések és pofonok. És akkor finom voltam.

Szerinte 8 és afölöttről nem éri meg a váltást de talán még a 7-ről sem.

(#125) Maxxy10 válasza Aryon87 (#118) üzenetére

Maxxy10
(senior tag)

Most nevetsz rajta de simán lehet, hogy ezzel elindult a selfie új generációja...

(#126) doooo

doooo
(őstag)

Na az a HD felbontás... a most bemutatott Galaxy A20s-ben is ciki akkora méretben, de 300-ezerért... nem is, hogy ciki, inkább szimplán rossz ránézni. Persze még mindig hamarább ér ennyit, mint az XR... ami még most is aranyárban megy mindenhol.
Igazán nem szeretném, ha több vásárlót veszítenének a kínai márkákkal szemben... de ők mintha határozottan ezt szeretnék.
Ja egy plusz pont: ez az új zöld szín egész szépnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#127) F-ECT$ válasza nozs23 (#4) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Azért az XS-t már pár hónappal ezelőtt behozták a csúcs Android készülékek sebességben. A 11-hez kell majd ~fél év megint.

Dive ever, work never.

(#128) morgyi

morgyi
(veterán)

Elég kevés az újítás. Kíváncsi leszek mikor têrnek vissza a régi nem lehúzós felálláshoz (tipp sose...) hogy csak egy kisebb és nagyobb modell. Nem pedig egy 3. Herélt modell a régi kisebb de nem butított árán.

A Linux rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait

(#129) ollie

ollie
(MODERÁTOR)

Elég olcsónak érzem a Pro változatok mellett a Note10+-omat.

(#130) doooo válasza ollie (#129) üzenetére

doooo
(őstag)

Olcsóbb, funkcionálisabb, SoC kivételével kb. mindenben jobb is (és legyünk objektívek, szebb is)... És már legalább a Note 3 óta ugyanez a helyzet. Legalább vannak biztos pontok az állandóan változó világban.

[ Szerkesztve ]

(#131) zdanee

zdanee
(őstag)

Áááh, tudtam én, hogy ismerős valahonnan az a kamera-elrendezés!

Zipit Z2 idomár - Samsung Galaxy S8 - Cube i7 Stylus - Pebble Time - Remix Mini 2G - GPD Win

(#132) SOAD19 válasza ollie (#129) üzenetére

SOAD19
(őstag)

Esetleg elutalhatod nekem a különbözetet, így valami jó dolgot is cselekedtél. Tudod, jobb adni, mint kapni! ;]

(#133) ollie válasza zdanee (#131) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Ez miből van?

(#134) jololo89

jololo89
(tag)

A zöld egész szép, tetszik. Bár ez az egyetlen pozitívum számomra... Várok még egy navy blue-ra, hátha lesz egyszer :U

[ Szerkesztve ]

(#135) zdanee válasza ollie (#133) üzenetére

zdanee
(őstag)

'80-as évek beli rajzfilm robotokkal, amit gyerekként valami belga csatornán láttam.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Armored_Trooper_Votoms

Zipit Z2 idomár - Samsung Galaxy S8 - Cube i7 Stylus - Pebble Time - Remix Mini 2G - GPD Win

(#136) vodrosjozsi

vodrosjozsi
(senior tag)

Aki itt haterkedik az mit érez?
Nem telik az Iphone-ra és akkor ezt kell csinálni?
Amúgy a 11 piszok jó, árban is ott van, lazán cserélnék ha lehetne.

Samsung Galaxy S9+/Samsung Gear S3/Samsung Galaxy S7

(#137) Atomgeszi

Atomgeszi
(veterán)

Nekem az első bekezdés utáni kép tetszett a legjobban:

;]

(#138) roxan

roxan
(senior tag)

ez a kamerasziget valami ótvar ronda lett...

(#139) wesder válasza vodrosjozsi (#136) üzenetére

wesder
(veterán)

Làtom vödröd màr van, úgyhogy hord el magad;]

Viccet félretéve tényleg nem ciki hogy 3. alkalommal sincs desing vàltàs? Notch? Komolyan? Mikor màr csak a selfie kameràt kell a kijelző alà tenni, mert a többi megoldòdott? Lehet hogy lassab a kijelző alatti ujjlenyomatolvasó, baszki de működik. Ha csak 0.5s-cel gyorsabb lenne az Apple-é és bekeraktàk volna, akkor most egy szavam sem lenne. De nem... Jò lesz majd 3. alkalommal is ez az elavult notch.
Nekem mindegy, de az àr az vicc, fejlődni is max magàhoz képest tudott csak. Persze megmenti őket hogy iOS màshol nincs, úgyhogy nyeltek egy nagyot és csengetitek ki az àràt, mert ugye azt eszed amit kapsz. Ebben pedig semmi haterkedés nincs. Ezek tények.
A jàtékos szolgàltatàsa sem lenne rossz, ha nem most jönne a Stadia meg az Xcloud + fejlődik a PSNow is.

[ Szerkesztve ]

(#140) rep3at

rep3at
(őstag)

Réges-régen volt 3G meg 3GS telóm, akkoriban nagyon szerettem őket, aztán áttértem az Androidos vonalra, azóta a Max Pro az első olyan amit most nyomban meg is vennék azok alapján amit láttam belőle, csak hát vegye meg az ember egyetemistaként, ezek azért durván erős árak, persze nem meglepő. Főleg ebben a zöldben.. :B

Forward thinking. كرر

(#141) joey04

joey04
(félisten)

Ütősek lettek az idei modellek, az alapváltozat nagyobb siker lehet így, árcsökkentés után, és hogy végre névben is helyre lett téve, tehát nem egy herélt modellként van bemutatva és elnevezve, hanem, ez az iPhone, a Pro meg a plusz még hozzá.

(#142) vodrosjozsi válasza wesder (#139) üzenetére

vodrosjozsi
(senior tag)

Én se vagyok iphone fan, sok mindent nem értek és tényleg tök unalmas a dizájn, de sok mindenki azért fikázza mert nem tudják megvenni. Ebben semmi ráció nincs. Ha pedig kifizet 400-500 ezret ezért és utána fikázza akkor meg ássa el magát :DDD

Samsung Galaxy S9+/Samsung Gear S3/Samsung Galaxy S7

(#143) Iphoneos25

Iphoneos25
(friss újonc)

Szerintem október elején beszerzek egy zöld Pro Maxot. Addigra talán a másik cikk alatt leírt telefonomat is eltudom adni szóval így vállalható lesz az ára.

Mondjuk ez a zöld amilyen fura úgy jön be. :D Kicsit szokatlan de ezért is fogott meg egyből ahogy a telefon is. Bár ott nagy meglepetés nem ért.

(#144) 7Heads Drago válasza Noukoum (#66) üzenetére

7Heads Drago
(addikt)

Muszáj volt. Így lehet majd a kötelező updatetnél olyant tolni rá a rendszerre, hogy lassuljon a rendszer 2-3 Gb-on.
És rákényszeríti a usereket a váltásra.

Kevés vagy, mint mackósajtban a brumogás.

(#145) TeeJay válasza zdanee (#131) üzenetére

TeeJay
(nagyúr)

rezsó :D

Mixgyűjteményem + megamixek + saját mixeim egy helyen ---> https://www.mixcloud.com/trance4ever/

(#146) macikos

macikos
(addikt)

Ezek a névválasztások. Én anno már ott elbuktam, hogy hogyan lett a 3G után iPhone 4 majd pedig iPhone 5... na meg miért maradt ki a 9-es...?

Szerettem az iPhone-t. 2008 tavaszán már volt iPhone-om, egészen pár héttel ezelőttig... de hogy 500 ezret adjak 200 grammnyi szilícium-fém keverékért, csak azért mert jó benne a kamera? Na elmennek a picsába.

30ezres kínai telefonokban jobb kijelző van, mint az iPhone XR-ben... megéri az iPhone.

Az egyetlen, ami még az iPhone mellett szól, az az AppStore kínálata, de a hozzám hasonló kivénhedt, kiégett júzereket (akiket se a kamera, se a játékok nem érdekelnek, csak mondjuk normális emberi dolgok, mint a telefonálás, böngészés, e-mail) egy olcsó kínai androidos mobil 100%-ban kiszolgál.

[ Szerkesztve ]

(#147) Blizzardking válasza macikos (#146) üzenetére

Blizzardking
(őstag)

Jaj, ne írjál ide racionális dolgokat, tönkreteszed a topikot!
;]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#148) 7Heads Drago válasza joey04 (#141) üzenetére

7Heads Drago
(addikt)

Kár hogy ezt csak te látod. Az egész topikban alig van pozitív hsz a teloról.
De nyomjad csak. :)

Most akkor a tavalyi modelleket kivonják megint a forgalomból? Túl közel lennének árazásban....

[ Szerkesztve ]

Kevés vagy, mint mackósajtban a brumogás.

(#149) TeeJay válasza macikos (#146) üzenetére

TeeJay
(nagyúr)

bizony egy Xiaomi Mi9T 85ezerből megvan banggood-ról és arra már se áfa se vám nem jön
4darabot veszek 1 szifon árából
és a Xiaomiban nagyobb akku van meg nincs notch meg még a hátán is szebb a kamera elrendezés :R

(#150) wesder válasza TeeJay (#149) üzenetére

wesder
(veterán)

Na de a Xiaomi-n nincs Apple logó, és életérzést sem csomagolnak a dobozba, csak vezetékmentes töltőt.:(

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.