Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) marcarc válasza Vasy09 (#1300) üzenetére


marcarc
senior tag

Hogy lehet ilyet csinálni? Az egy dolog, hogy irrális a 64->256gb os marketing fogás erre kapni se lehet?

(#1302) viera válasza Roland861010 (#1299) üzenetére


viera
őstag

Pedig ő az egyik legjobb mert nem elfogult. :K

Szerk.: Bocsánat elnéztem,én Magyarósi Csabára gondoltam. :D

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#1303) Roland861010 válasza viera (#1302) üzenetére


Roland861010
addikt

Nem elfogult ? Na ne már ! :D

(#1304) markknight válasza Roland861010 (#1299) üzenetére


markknight
veterán

Az ApplePie csak egy kis mitugrász, őt megértem, hogy utálod. Nade Handrást? Ő többet tett az Apple közösségért idehaza mint bárki.

(#1302) viera Csaba nem rossz, de nincs saját véleménye ha Apple cuccokról van szó. Azt mondja amit a közönség hallani szeretne és ennyi. Ezek szerint ez jól működik ha te így bekajálod, hogy nem elfogult :D

[ Szerkesztve ]

(#1305) Zanik válasza ViSAS (#1296) üzenetére


Zanik
addikt

Azért gondolkodnom kellett rajta. Remélem nem bánom meg.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#1306) viera válasza markknight (#1304) üzenetére


viera
őstag

Te így látod én nem....

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#1307) Amiens válasza Vasy09 (#1300) üzenetére


Amiens
tag

Szedán rendeltem tőlük, 11 Pro/256, ma délután veszem át.
Úgyhogy ezt furcsán hallom. :F

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#1308) Vasy09 válasza viera (#1302) üzenetére


Vasy09
őstag

Nem, jól gondoltad, én írtam el! Sorry! Rá gondoltam! :K

Amiens: De gondolom te a nagy városban rendelted!? :U Én meg Szekszárdon!

[ Szerkesztve ]

Gamertag: Vasy09

(#1309) concrete86


concrete86
aktív tag

Szerintetek MM-be megérkeztek az előrendelt telók? Senki nem veszi fel, én meg adnám el a telefonomat, de így nem tudom.. E-mail nem jött.

(#1310) Amiens válasza Vasy09 (#1308) üzenetére


Amiens
tag

Nem-nem, Sopron, és az üzletben veszem át. :)

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#1311) Vasy09 válasza Amiens (#1310) üzenetére


Vasy09
őstag

Hogy Szekszárdra miért csak 64-es jött! :O

Gamertag: Vasy09

(#1312) Macka válasza Vasy09 (#1311) üzenetére


Macka
veterán

Pécs nincs messze onnan, kérdezd meg, hogy ott van-e.

(#1313) markknight


markknight
veterán

Megjött a kedves telefonom, nem volt túl olcsó, ám szerintem imádni fogom. Ez a matt zöld hátlap, óriási.

(#1314) beaglepuppy válasza markknight (#1313) üzenetére


beaglepuppy
tag

Gratulálok hozzá! Én is a zöldet választottam és nem bántam meg. Gyönyörű ez a hátlap, az átlátszó tok is érkezik hozzá, ma eldőlt.

(#1315) HarleyCustom válasza markknight (#1313) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:Y
Király! :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1316) Szellem. válasza markknight (#1313) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nagyon gyönyörű a zöld. Gratulálok hozzá. :)

(#1317) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Látom a droidosok még mindig le vannak akadva a 4GB RAM-on. De mi a lótüdőnek több RAM, ha az OS máshogy dolgozik ? Nekem S9+-om van jelenleg 6GB RAM-al, mégsem elég. (persze, tudom mert Samsung). PocoPhone F1-ben 8GB-volt, a droidnak az sem elég.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1318) szpajk


szpajk
tag

Sziasztok,
Telefonvásárlás előtt állok. Jelenleg több int 3,5 éve nyúzok egy Samsung S7 Edge-t, teljes megelégedéssel, de most eljött az idő a váltásra.
5 éve Androidos vagyok, (vagyis ez teljes nem igaz, mert van egy iPad Pro-m) de most szeretnék visszatérni iOS-re teljesen.
Most, hogy megjelent a 11-es széria még jobban elkapott az érzés a váltásra.
Nagyon tetszenek az új készülékek, bár kicsit húzós az áruk.
A megjelenés szerencsére a korábbi modelleknél árcsökkenését eredményezett, a 8 Plus is elérte azt a szintet, ami számomra elfogadható.
Azoktól kérdezem, aki még aktívan használják ezt a típust, hogy most, a megjelenés után 2 évvel, érdemes még beinvesztálni erre a készülékre, vagy vegyek inkább XR-t, vagy 11-et?
Tudom, sokan ellene vannak a hitelnek, legyen az 0%-os is, de a MM-os ajánlat bevallom nagyon csábító. Lehet, hogy 11 Pro lesz még ebből. :D
Érveket és ellenérveket kérek-várok, bár tudom, nem teljesen illeszkedik a topik témájához.

spike

(#1319) Vasy09 válasza Macka (#1312) üzenetére


Vasy09
őstag

Igen, csak ezért nem akarnék kocsikázni sehová! :U
Viszont úgy néz ki, hogy talán sikerült megoldani a T-s sráccal itt helyben, és ha minden jól megy, hétfőre meglesz! :C

Gamertag: Vasy09

(#1320) Macka válasza Vasy09 (#1319) üzenetére


Macka
veterán

Pedig Szekszárd jó hely. Jók a borok, volt csajom is szekszárdi. :DD

(#1321) Wapmester válasza eladogeppc (#1317) üzenetére


Wapmester
senior tag

írjál még sok vicceset, hogy minek kell több ram, multitaskingot még nem találták fel nálad,meg azt sem hogy a weboldalak, alkalmazások stb erőforrásigénye az utóbbi években óriásit nőtt ,de ne foglalkozz vele :D

(#1322) Roland861010


Roland861010
addikt

Azt hittem már a mobilarénán is fent lesznek a tesztek ...de ez elég gáz, hogy rossz kis yt-ések már napokkal ezelőtt meg kapták tesztelésre....

[ Szerkesztve ]

(#1323) Wapmester válasza Roland861010 (#1322) üzenetére


Wapmester
senior tag

viszont abban semmi hasznos sincs :) villogtatás az egész

(#1324) BabMester válasza Roland861010 (#1322) üzenetére


BabMester
senior tag

Idő kell tech2 Lacinak, hogy felolvassa a dobozról a specifikációkat és megnézze, hogy fut az Asphalt meg a PUBG :DDD

(#1325) Wapmester válasza BabMester (#1324) üzenetére


Wapmester
senior tag

;] nem kedveled őt?

(#1326) jacis válasza BabMester (#1324) üzenetére


jacis
nagyúr

;] :DDD

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1327) Ádám16 válasza nozs23 (#1291) üzenetére


Ádám16
addikt

Nem feltétlen. A 6s, 7 és az SE nagyon tetszett. SE-t használtam 2 évig, most Androidon vagyok (M20 Pro), de vágyok vissza az iOS miatt, viszont egyszerűen nincs mire. Talán a Xs, ha kicsit lentebb esik az ára. :)
Vagy várok tavaszig egy SE2-re, hátha. Ha akkor nem, akkor már sosem szerintem.

(#1328) Csigavair


Csigavair
tag

Egy sima 11-el beléptem a klubba... eddig frankó! Mondjuk nem is vártam mást

(#1329) joey04


joey04
titán

Hihetetlen, hogy jönnek a tesztek, és olyan mintha egy fényképezőgépet tesztelnének. A többi márkára is igaz ez már pár éve. Baromi unalmas. Fontos a kamera, de a tesztek 90%-ban erről szólnak minden csúcskészüléknél évek óta...

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1330) m0h0senator válasza joey04 (#1329) üzenetére


m0h0senator
őstag

Más területen nagy előrelépés nem történt. Most az alkalmazások még gyorsabban töltenek be kb ennyi. iOS13 ról külön írnak szóval marad a kamera....

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1331) Rage47 válasza joey04 (#1329) üzenetére


Rage47
veterán

és sajnos ezzel pusholják is a gyártókat, hogy csak azt fejlesszék

pl. az értelmesebb fejlesztések mint pl. a Siri, AI, eszközök közötti komolyabb átjárhatóság, nyelvek, már nem fontosak annyira.

(#1332) BabMester válasza joey04 (#1329) üzenetére


BabMester
senior tag

Ez egy unalmas telefon, nincs miről másról beszélni róla, de azért a hazai tesztelők hozzák a formájukat: Handrás szerint kb nincs különbség az 1millios Sony DSLR és az iPhone 11Pro kamerája közt minőségben, Magyarosi Csaba szerint a konkurencia ujjlenyomat olvasója 10próbálkozásból 3x működik, az arcfelismerő meg 10-ből 5x... :N

(#1333) m0h0senator válasza BabMester (#1332) üzenetére


m0h0senator
őstag

Handras meg Magyarosi..... inkább elolvasom akkor már a szifon.com-ot...

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1334) w333


w333
félisten

Most akkor 4 vagy 6GB/Ram van bennük :F

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1335) Z.É.T. válasza w333 (#1334) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Nem mindegy?
Ha 4GB, akkor minek több, ha 6GB, akkor Incredible Development.

;]

(#1336) w333 válasza Z.É.T. (#1335) üzenetére


w333
félisten

Magyar tesztelők 6GB mondanak, kulfoldiek pedig 4GB ... biztosan jött valami ios 13 frissítés és 6GB lett :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1337) Drp81 válasza Ádám16 (#1327) üzenetére


Drp81
aktív tag

XS-t már kapsz 290k körül, újonnan, szerintem az nagyon jó ár érte. Én 1 éve 400k-ért vettem... Még mindig csúcsteló szerintem.

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#1338) Gomba


Gomba
senior tag

Saját szubjektív vélemény élőben megnézve a telefonokat:
iphone 11-eket megnézve/megfogva nekem eléggé műanyagos. Ami színt láttam (zöld / lila) kb játéktelefonoknak néznek ki. Ettől még a belbecs nem alulbecsülendő, csak külsőre/színre írom.

11 pro:
- zöld szín: nem olyan volt élőben amit vártam, meg hogy hűha. Pedig a képek alapján arra számítottam
- space grey: nagyon tetszetős lett. Jobban tetszik, mint a zöld amit szintén nem gondoltam volna. Bárcsak a keret ezüst lenne :)
- gold: nem néztem meg nagyon, nem az én világom
- silver: kicsit sárgásabb fehér tónus az iphone x/xs silverhez képest a hátlap, jól áll neki, hogy matt (ahogy a többi színnek is)

Ép hardverben ép szoftver

(#1339) Blizzardking válasza BabMester (#1332) üzenetére


Blizzardking
őstag

A csávó nem tudott fejben kivonni tizenkilencből hetet, még ahhoz is lusta volt hogy újra felvegye, és tekintsük hitelesnek és elfogulatlannak?

eladogeppc @1317 - "Látom a droidosok még mindig le vannak akadva a 4GB RAM-on" olyan szinten csak te vagy leakadva rajta, hogy nem volt kinek válaszolnod :DDD Ami teljesen érthető amúgy, titeket nem szeret ez a cég... :(

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#1340) FuRiONight válasza Gomba (#1338) üzenetére


FuRiONight
őstag

Köszi a leiràst! A 11 Pro Max nem volt túl nehèz kèzben? 226g azèrt nem èppen hepelysúly az okostelefonok között. Space Grey a best szàmomra, pedig a zöld is tetszett.

(#1341) Gomba válasza FuRiONight (#1340) üzenetére


Gomba
senior tag

csak annyi időre fogtam a maxot ameddig megnéztem a zöld színt :) Nem emlékszem milyen nehéz volt, mivel nekem nem nagy a kezem ezért a normál pro-nál nagyobbat semmiképp sem akarok.

Illetve annyi, hogy azért az iphone x-hez képest érezhetően kicsit nehezebb a telefon. (ahogy az a spec sheet-en is olvasható volt már) az asztalra lerakva az x-et és a 11-et látszik a vastagságkülönbség is, bár kézbe fogva azt nem érezni igazán. Főleg mivel a hátlap teljesen más.

[ Szerkesztve ]

Ép hardverben ép szoftver

(#1342) Ádám16 válasza BabMester (#1332) üzenetére


Ádám16
addikt

Handras szerint a Tesla Model 3 tökéletes autó. Igaz, az illesztések, a minőség egy Fabia-n jobb, ezt el is ismeri, de ő nem nézegeti, vezeti az autót. Vicc az ember.
Magyarosi szerint pedig mindig épp az a legjobb telefon, amelyiknek a gyártója a legtöbbet adja a zsebbe. Hűtlen kva.

[ Szerkesztve ]

(#1343) ΞΔGLΞ válasza w333 (#1336) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

4GB, közben már az árukereső is javította a biztos helyről érkező infóját 6-ról 4-re.

Bal oldalt pro max, jobb xs max [video speed test]
Lényegében a több más elhanyagolható apróság mellett, csak a kamerára gyúrtak most rá.
Még csak nem is gyorsabb. Elhanyagolható hangyapöcsnyi millisec sebességre, egyszer az egyik gyorsabb, utána meg a másik.Persze napi átlagos használat mellett. Videó renderben biztos "elhúzna" a pro...(gondolom)

[ Szerkesztve ]

(#1344) nikkike05


nikkike05
lelkes újonc

Várom már a valódi, hétköznapi-ember review-kat.

(#1345) Gomba válasza nikkike05 (#1344) üzenetére


Gomba
senior tag

nyomkodom. Hamarosan :)

Ép hardverben ép szoftver

(#1346) hitchins válasza eladogeppc (#1317) üzenetére


hitchins
őstag

Kivancsi lennek mit csinalsz a telefonon hogy nem eleg 8gb

(#1347) ΞΔGLΞ válasza ΞΔGLΞ (#1343) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Javítom magam, mert közben nézem a videót és videórender is van... Egyáltalán nem húzott el a PRO, egyszerre végeztek. Nyilván ez a jövőben gyorsulhat a pro javára...

[ Szerkesztve ]

(#1348) Navaren válasza ΞΔGLΞ (#1343) üzenetére


Navaren
aktív tag

Antutu is 4-et mutat az enyémben (bár nem sok mindent ismer fel a telefonból egyébként)

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#1349) Ricardo válasza eladogeppc (#1317) üzenetére


Ricardo
félisten

"PocoPhone F1-ben 8GB-volt, a droidnak az sem elég."

Mire nem elég? Kérdezem kezembrn egy 6 giga ramos PocoF1-gyel a kezemben.

(#1350) markknight


markknight
veterán

Sötétben kicsit beszarás milyen képeket csinál vaku nélkül. Na ilyet se láttam még.. WOW

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.