Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) eladogeppc válasza Noukoum (#1095) üzenetére


eladogeppc
veterán

Számomra amit mondasz irreleváns. Nem is érdekel és kész. S9Plusom van, előtte volt XR.
Egyedül az éjszakai kamera jobb az én szemszögemből az S9Pluson.
IPhoneon meg nem a beállításokat kellene nyúznod, hanem a készüléket.
Mindegy, neked hiába ír az ember.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1102) Ck.


Ck.
addikt

Gyerekek, sok vacillálás után végül kezdek hajlani a Pro Max irányába a Note10+-al szembeni csatában...Sok évnyi iPhone-ozás után egy X-est váltott a jelenlegi Note9, most viszont ezzel az őszi megjelenéssel mindkét gyártó modellje rendesen elbizonytalanított.
De úgy érzem a Szifi felé húz a szívem jobban, de picit azért még meginogok, ha belegondolok, hogy le kell mondanom az osztott nézetről, bár nem használom túl sűrűn, de amikor igen, akkor nagyon jól jön (pl. youtube és viber párhuzamos futtatása), de ezt leszámítva nem igazán használom ki a Note egyéb extráit, főként a ceruzát illetően.

Nézegettem pár hazai videót, pl. az apple pie csatornán a nagyképű gyerek nagyon kardoskodik a "64 GB mindenre elég" mellett, szerinte az iCloud minden további szükséges extra tárhelyet kivált, de nem tudom...nem vagyok erről teljesen meggyőződve. Egy 256-ossal nyugodtabban aludnék azért.
Reggel adnám le az előrendelést, 512 szerintem már tényleg feleslegesen sok lenne nekem, de a 256-os reálisabb választásnak tűnik a 64-eshez képest. Szerintetek?
A színben szintén megy rendesen az agyalás a fehér és a midnight green között, az előző X az fehér volt és imádtam, az iPhone 5-ösöm szintén fehér volt, a 6S és a 7 Plus az már fekete volt, annyira nem is szerettem őket külsőre, mint a fehéret. Buzis vagy nem, ez van. :DDD Úgyhogy ezek után nem tudom, hogy szakítsak-e a fehér mániámmal és bevállaljam-e inkább ezt az új midnight green színkombót, de mindenesetre az biztos, hogy a standard színektől ez egy különlegesebb változat.

(#1103) ILLDisPozed


ILLDisPozed
aktív tag

Engem is zavart a wifi és bluetooth ki/be kapcsolás.
Megoldottam:

iPhone 11, Apple Watch SE 44mm, iPad 6th gen., MacBook Air M1

(#1104) joey04 válasza Ck. (#1102) üzenetére


joey04
titán

Kinek mi. Nekem bőven elég a 64, mert zene spotiról megy, filmezni nem filmezek, az alkalmazások nem esznek sok helyet, 1 nagyobb játék van csupán. A kamera viszi el a legtöbb helyet, ott is 80%-ban képeket csinálok, a maradék csak a videó. Nekem így most 20gb szabad helyem van.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1105) Blizzardking válasza eladogeppc (#1053) üzenetére


Blizzardking
őstag

Azért repedezik, mert a rajongók is kezdenek szép lassan lemorzsolódni. Olyan árakon hoz ki egyre rondább és semmitmondóbb készülékeket, olyan nulla funkciókkal, hogy néha komolyan elgondolkodom hogy ez az egész ájfón téma egy baszott nagy szociológiai kísérlet.
De ez az én véleményem, nyilván nincs közös metszetünk az apple cuccaival. Viszont vérfanok, hangadók, véleményvezérek is berágtak rájuk nagyon sokan. És ha kivész a termék mögül a meki faktor, akkor ott marad a király meztelenül a méregdrága semmiben.

szerk - úgy könnyű, hogy minden amit kihagytak belőle azt leszarod. Ja, az nem is kell. És kívülről az látszik, hogy ez bármit lefedhet. Ha egyszer a kamerát hagyják ki belőle, akkor azt fogod leszarni, és várod hogy a kínaiak is kihagyják-e a kamerát.

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#1106) jacis válasza Blizzardking (#1105) üzenetére


jacis
nagyúr

+1

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1107) nozs23 válasza Blizzardking (#1105) üzenetére


nozs23
addikt

Neked semmitmondo keszulek, nulla funciokkal.

Nekem ami szamit: a vas minimum egy-ket evvel az android elott jar. Piacvezeto videzas es mostmar fotozas teren is. Normalis szoftveres tamogatas. Az adataimat nem Kina nezegeti. Az en szememnek legkellemesebb, legszínhubb kijelzo. Messze a legkidolgozottabb gesture navigacio. Operacios rendszer iOS - aki ezt szereti, annak johet barmilyen droidos csoda. Legjobb resell value.

Persze itt nem mutattak be kamu 50x zoomot, meg vilagmevaltast igero parasztvakito 90Hz kijelzot.
Szerencsere akinek az kell is tud mit valasztani a mai kinalatbol.

(#1108) aprokaroka87 válasza nozs23 (#1107) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Adataimat nem kina nézegeti.

Abba bele sem gondoltál még hogy ezek az amerikai cégek eltudják adni az adatokat?:)

(#1109) nozs23 válasza aprokaroka87 (#1108) üzenetére


nozs23
addikt

Igazabol egyikunk sem tudja pontosan mi tortenik, mindenkinek sajat allaspontja van.
Az enyem az, hogy ha valakihez odakerulnek az adataim, akkor inkabb az USA legyen az, mint Kina. Ezt tovabb nem kivanom magyarazni.

(#1110) concrete86


concrete86
aktív tag

találtam!

[ Szerkesztve ]

(#1111) viera válasza nozs23 (#1109) üzenetére


viera
őstag

+1

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#1112) Ádám16 válasza ΞΔGLΞ (#1100) üzenetére


Ádám16
addikt

Egyenesen Cook bácsi küldte!

(#1113) ΞΔGLΞ válasza Ádám16 (#1112) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az lenne a normális. Mármint ram adat.

(#1114) Roland861010 válasza Blizzardking (#1105) üzenetére


Roland861010
addikt

Szerintem sincs igazad én mint android mániás , romolos, babrálós, rootolos, sőt anno én készítettem el a Pixel XL magyar leírását , hogy kell BL-t oldani meg hasonlók. Azt mondom, hogy igen most ért oda az APPLE ahová a többiek is.

Számomra sincs már olyan funkció ami ne lenne meg gyárilag az almában vagy a kamera ... nézd vissza a hszket tettem fel egy videót hát be sírsz rajta annyira jó igaz azt a saját fórumára tettem fel ( XR).. a fénykép minőség meg az XS/XR óta simán versenyképes.
Az új gépek meg szerintem közvetlen felzárkóztak hanem még meg is előzik a mostani konkurenciát !
Mondom ezt úgy, hogy használtam Note10+.. és nem voltam fel dobva tőle pedig előrendeltem azt is.

Ck. : Szerintem elég az átlag felhasználónak a 64Gb ahogy az az arrogáns kis p... is mondta de ha már csinálsz pár hosszabb 4k60fps videót oda a tárhely...99%-a!

És amíg itthon ilyen ócska a 4G lefedettség addig nem biztos meg éri kockáztatni.Mert nekem is ott a 50Gb-os iCloud de mire egy-egy videót fel töltesz a max 20Mbit/s -es nettel meg őszülsz ! :)

(#1115) Ádám16 válasza ΞΔGLΞ (#1113) üzenetére


Ádám16
addikt

Pár nap, és kiderül.
Én arra tippelek, hogy marad a 4 idén, jövőre a nagyobb kap majd 6-ot, a kisebb 4-en marad.

(#1116) ΞΔGLΞ válasza Roland861010 (#1114) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szerintem elég az átlag felhasználónak a 64Gb ahogy az az arrogáns kis p... is mondta de ha már csinálsz pár hosszabb 4k60fps videót oda a tárhely...99%-a!

Elég, persze... a nagy büdös lófüttyöt elég, ahogy írod is, rengeteg családi 4K 60fps videó készül nálunk, ami szinte lezabálja a tárhelyet. Ezért nálam csak is az 512GB jöhet szóba. De ennél lejjebb nem adom minőségben és szinte már mind ambeo füles/3D mikrofonnal készül, ami miatt a méret tovább nő, de ha egyszer ezt valaki kipróbálja, többe nem használja a gyári beépített - hozzáteszem magasan jobb mikrofont rak az Apple a készülékeibe alapból, a többi gyártó mobiljához képest - még ez is egyszerűen csak egy ócska, gagyik kategória lesz az ambeo mellett.
Egyel több ok az iPhone mellett, mert a Sennheiser ambeo headset csak ios alatt működik.
Volt rá kezdeményezés, hogy esetleg droid-on is, de néma csend van hosszú ideje.

Tényleg, Apple-iPhone felhasználók közül használja valaki?

(#1117) Roland861010 válasza ΞΔGLΞ (#1116) üzenetére


Roland861010
addikt

Ahogy írtam, hogy átlag de te megint nem oda tartozol szerintem :)

(#1118) ΞΔGLΞ válasza Roland861010 (#1117) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én, az arrogáns kis pcsanak valaszoltam ezzel lényegében. Manapság, alap kellene legyen a 256gb, 64 árban. :)

(#1119) ΞΔGLΞ válasza Ádám16 (#1115) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Azt én még mindig nem tudom/tudnám elhinni, hogy csak a kamerára recskázott most az Apple.

(#1120) Jakesz válasza ΞΔGLΞ (#1116) üzenetére


Jakesz
őstag

Direkt kiírta, hogy átlagfelhasználó. Hidd el, hogy az átlagfelhasználónak nem a 4K-tól kezdődik a jó minőségű videófelvétel, a legtöbb azt sem tudja, hogy az mi.

(#1121) markknight válasza eladogeppc (#1060) üzenetére


markknight
veterán

Nem zárt az, csak teljesen más mint a Windows. Én jobban szeretem a Win-t, mert azt ismertem meg és azt használom melóba. Otthon Mac van de keveset piszkálom és szerintem pont az OS miatt.

(#1122) ΞΔGLΞ válasza Jakesz (#1120) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Te meg próbáld értelmezni a 1118-at. Azért nem vagyok átlag, mert lassan 2020 tájékán 4K 60fps-ben készülnek a videók és azt lököm át 4K tv-re? ok...:D

(#1123) leslien válasza ΞΔGLΞ (#1122) üzenetére


leslien
nagyúr

+1. nem is értem... :D
pont a 4k60@fps amit egyik sem tud jobban "egyelőre" a IPhone családnál..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1124) Ricardo válasza ΞΔGLΞ (#1122) üzenetére


Ricardo
félisten

Egyetértek. Ebben az árkategóriában feljebb kellene csúsztatni az egész memória méret sávot. A 64 Gigát el kellene felejteni, a legkisebb modell esetében is, és a legnagyobb változatnál lehetne egy terrás változat.

(#1125) FuRiONight válasza ΞΔGLΞ (#1122) üzenetére


FuRiONight
őstag

Így van, pontosan ezèrt nem vagy àtlag felhasznàló, ahogy itt a PH! Forumozok nagyrèsze sem. Kèrdezd meg egy egyszerű, hètköznapi embertől, hogy mondja el az autója vagy a telefonja adatait/specifikàciót (mègha csak nagyvonalakban is). Motyognak majd mindent összevissza.

Tàrhelynek kèrdès:
Base: 128gb mid: 512 max: 1tb

#1127 -secret-
Mèg jó, hogy nem 32gb-os az alapmodell 2019 vègèn egy 400k-s telefonnàl. Azt hiszem akkor..

[ Szerkesztve ]

(#1126) ΞΔGLΞ válasza Ricardo (#1124) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Mondjuk, a Samsung legalább ezzel a tárhely kérdéssel nem b...kodik. 256-ról indul a note 10, de a kettő közti videóminőség, hát össze sem lehet hasonlítani. Mármint az iphone javára...

(#1127) -secret- válasza Ricardo (#1124) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Feljebb van csúsztatva. Így is kihagyták a 32-es alapmodelleket. 16-32-64 között árban meg pont annyi különbség volt mint most a 64-256-512 között.

(#1128) ΞΔGLΞ válasza ΞΔGLΞ (#1126) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Értem, amit írsz, de...
Nekem tényleg sok ájfonos ismerősöm van, de azoknál is csak 4K játszik. 2020 derekán meg ne legyen már a 4k "hájtek" kategória, főleg egy xs, vagy pro készüléknél, mikor egy 6 (s)-nél is már alapból bekerült. Az meg nem ma volt.

[ Szerkesztve ]

(#1129) S e t h válasza Blizzardking (#1105) üzenetére


S e t h
nagyúr

Több ilyen józan hsz. hiányzik.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1130) Ricardo válasza -secret- (#1127) üzenetére


Ricardo
félisten

Úgy értettem a mostani helyzethez képest kellene feljebb vinni. Anno a 16 gigás verziót is túl sokáig erőltették. Ugyanez igaz a pixelekre is. Ott is el kellene felejteni a 64 Gigát. Nem az alsó ligában játszanak, bele kellene férnie az árba.

(#1131) FuRiONight válasza ΞΔGLΞ (#1128) üzenetére


FuRiONight
őstag

Javíts ki ha tèvedek, de droidos fronton (iphone-okat nem tudom, de sztem ott is hasonló lehetett a helyzet) hogy mèg a tavalyi modellek sem tudtak 4k-ban olyan stabilizàciót, mint 1080p-ben. Èn is inkàbb a stabilabb felvètelt hasznàltam, mint a nagyobb felbontàsút de kevèsbè stabilizàltat.

(#1132) -secret- válasza Ricardo (#1130) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jah nem is tudom ki volt a hülyébb. Az Apple, hogy erőltette vagy a felhasználó, hogy megvette amikor már előre tudta, hogy csak a szívás lesz a 16-os tárhelyű telefonnal. :D

(#1133) Ádám16 válasza -secret- (#1132) üzenetére


Ádám16
addikt

Olcsóbb volt vagy 30-cal a 200 ezres telefon, ne viccelj, valahol meg kellett fogni a pénzt.

(#1134) ΞΔGLΞ válasza FuRiONight (#1131) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem értem ezt a RE_t a válaszomra és amiből kiindult az alaptéma.

(#1135) Viszlát válasza Ricardo (#1130) üzenetére


Viszlát
addikt

Vásárlói szempontból inkább az lenne a jobb megoldás, ha többféle készülék közül lehetne választani és az árat korrigálnák inkább. Van egy rakat ember akinek a mai napig bőven elég a 16 GB és biztosan van akinek az 512 GB is tud szűkös lenni. Szóval egy 32-64-128-256-512-1024 GB-os termékpaletta mindenki igényét lefedhetné, de persze biztos, hogy 6 féle készüléket nem lehet legyártatni olyan profithányaddal mint ha csak 3-ról van szó.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#1136) Ck.


Ck.
addikt

A belső tárhely vs. iCloud téma kapcsán, nem úgy van, hogy ha feltöltöm a képeket a felhőbe, majd később törölném őket a telefonról, akkor ezt a törlést is "szinkronizálja" ergo törli ezzel párhuzamosan az iCloud-ból is?
Javítsatok ki ha tévedek, de úgy emlékszem mintha még a telefonon jött is volna vmi figyelmeztető üzenet, hogy ha törlöm, akkor véglegesen törlöm mindenhonnan, vagy rosszul emlékszem?
Bocsi a láma kérdésért, rég iCloud-oztam.. :)

(#1137) -secret- válasza Ck. (#1136) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én nem emlékszem ilyenre, hogy lett volna.

(#1138) hitchins


hitchins
őstag

Iphoneokre milyen garancia van? Ha kulfoldon vennem meg (pl svajc)akkor ervenyes Mo-on?
Ha igen akkor esetleges hiba (csere) eseten ujraindul?

(#1139) m0h0senator válasza Ck. (#1136) üzenetére


m0h0senator
őstag

Azt hiszem X napig tárolja még iCloud-on aztán törli. Nekem a fotók ki vannak kapcsolva a cloudban így elég az 5 giga :D

@hitchins: 1 év garancia van aktiválástól kezdődően hivatalos Apple store-ban (nem viszonteladónál) tudod érvényesíteni. Itthon miután viszonteladók vannak utolsó infoim szerint Ők döntenek mit kezdenek egy nem MO-n vásárolt készülékkel. Ha itthon vásárolsz készüléket akkor 1 éven belül általában kompletten cserélik viszont onnantól csak 90nap garanciát kapsz a készülékre. + a Magyar törvények megengedik azt, hogy a gyártó által bevizsgált használt gyári alkatrészekből felújított készüléket kapj.

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1140) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Én most visszapörgettem miket írtatok.
- Az iPhone-ok videózás terén mindig is az élvonalban voltak, merem állítani, hogy a legjobbak.
- Az iPhone-ok kijelzői a Samsunggal egyetemben a legjobbak, ha már csak a színhűséget nézzük.
- FaceID: Fikázták az Apple-t, hogy ez mekkora baromság, na ahhoz képest mindenki átvette. Volt a Google-nak már jóval korábban megoldása, de az közel sem volt olyan jó mint ez.
- Apple és a Notch: Valakinek tetszik, valakinek nem. Engem picit idegesített az XR-nél a notch megoldás, hiszen sok régi játékot megvettem, és az nem támogatta. Kvázi kisebb volt a kijelzőn a kép. De még mindig a legjobb megoldás az Apple háza táján van.
- iPhone élmények: Hát meg kell nézni egy mezei képelfordítást akár youtube alatt vagy Facebook videolejátszás közben, engem már ez megvesz.
- Huawei jött evvel a periszkópos 30x-os zoomos nem is tudom mivel, ami tök felesleges, mert ott már nem 16Mpx a készült kép. Parasztvakítás. Én úgy vagyok vele, hogy inkább ne legyen 30x zoom, de ami van, az legyen tökéletes.
- Teljesítményben akkor is az Apple a piacvezető, tessék megnézni egy A12X chipsetet. Kullog a többi a nyomában, erről ennyit mondanék.
- iPad: Páromnak Samsung és Huawei tabletei voltak és nem az olcsóbbak közül. Legtöbbször csak játszik vele. Számunkra nagy élmény, hogy 6 órán át úgy tud játszani, hogy nem gondol a töltésre, csak nyomkodja. Az összes többi androidos meghalt 2-3 óra múlva.
- iWatch: lehet itt is fikázódni, de a kezemen lévő Amazfit Verge sem és ami még volt Samsung Watch-om sem ér fel vele. És miért ? A rengeteg funkció és a minőségi kijelző miatt.
- Xiaomi: Jó alternatíva lehetne, de videózás terén nagy kaka még mindig, akárki akármit is állít. Főként alacsonyabb fényviszonyoknál jön elő az AI képstabilizálás rásegítése, ahol beremeg lépéskor a kép. Készülék minőségben nagyon feljöttek, de evvel az ár is emelkedik náluk is. A ROM-jai hemzsegnek az apróbb de annál idegesítőbb hibákkal. Nekem volt Mi5-öm,Mi8-am, PocoPhone F1-em, de valahogy az a rohadt sok RAM mindig elfogyott. Szabadon a 8GB-ból maradt 1,5. Úgy, hogy egyetlen egy játék volt csak fent, a többi csak Messenger/Face/Gmail/Outlook. Mindösszesen ennyi.
- Vivo Nex 3: Meg lehet nézni, lenyűgöző készülék lett/lesz. Előzetes ára 250eFt rúpiában. Mi van ? Mire ide ér hozzánk, annak is meg lesz az ára szépen.
- Eladás: Én rengeteg telefont cserélgettem már a Hardveren, de a legkevesebb veszteségem mindig is az Apple termékein voltak. Második a Samsung, harmadik a Xiaomi, majd a Huawei, és legutolsó sorban Sony, LG. Na azokon buktam a legtöbbet. Ezekre 5 kollégám a tanú !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1141) hitchins válasza m0h0senator (#1139) üzenetére


hitchins
őstag

Koszi.

A magyar garival van tapasztalatom.
Regen volt iphoneom. Meg i6.
Az 2x volt szervizben. Mindketszer cserletek es ujraindult az 1 ev gari.
Nem 90 nap
Maganszemelykent vasaroltam telekomnal. Ugy tudom 90 nap a cegekre van. Legalabbis igy volt.

(#1142) m0h0senator válasza hitchins (#1141) üzenetére


m0h0senator
őstag

A gyártó új készülék vagy alkatrész esetén 90 nap garanciát vállal. Amennyiben az eredeti garancia ennél tovább tart, akkor nem a 90 nap garancia érvényes, hanem az eredeti jótállási idő folytatódik tovább.

icentre oldaláról van. Lehet, hogy a szolgáltató jófej és újraindítja az 1 évet. Én annó kikerültem a szolgáltatót közvetlen reseller-hez vittem ezért maradt meg a 90 nap a fejemben.

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1143) Ck. válasza m0h0senator (#1139) üzenetére


Ck.
addikt

Nekem is vmi ilyesmi rémlik, lehet keverem vmi mással, de most Te is csak megerősíted, hogy ezek szerint tényleg így van...?
Mert akkor így meg is bukik a kevés tárhely megoldásra ott az iCloud mint megoldás, mivel ezek szerint a telefonon mindenképp rajta kell lennie, különben ha onnan kitörlöd, akkor az iCloud-ból is kitörlöd. Így akkor sok értelme nincs is, jól értem?

(#1144) Zanik válasza Ck. (#1143) üzenetére


Zanik
addikt

Ki lehet kapcsolni a szinkronizációt. Tehát szinkronizálod a képeket, aztán kikapcsolod, és törölhetsz a telóról.
Vagy belépsz Mac-en/PC-n az iCloud-ba, és szépen lemented a képeket belső/külső merevlemezre, SSD-re, optikai adathordozóra, bármire.
Jah, és 299Ft/hónap a 50GB!

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#1145) chaosmonger válasza Ck. (#1143) üzenetére


chaosmonger
tag

A google photos tudja ezt, hogy csak a felhőben tárolja a képet, sőt rendszeresen fel is ajánlja hogy szabadítsd fel a helyet a telefonon a már mentett képek törlésével.

(#1146) hitchins válasza m0h0senator (#1142) üzenetére


hitchins
őstag

Nem szolgaltatonal voltam.istyle.
Ezzel egyutt hivatalosan ugy kellene mukodni hogy a cserelt alkatreszre van 1 ev.
Ha azegesz telefont cserelik akkor az egeszre. Ez nem jofejseg hanem torvenyi kotelezettseg.

A kerdes szamomra az hogy kulfoldon vasarolt arura (eu vagy noneu) ez hogyan ervenyesitheto.

[ Szerkesztve ]

(#1147) m0h0senator válasza hitchins (#1146) üzenetére


m0h0senator
őstag

noneu-ra ha jól tudom sehogy. De jobban jársz ha felhívod őket.

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1148) FіkuszKukіsz válasza hitchins (#1146) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Apple Svájcot egy kalap alá veszi az EU-val. Egyébként az Apple termékekre világgarancia van, ettől függetlenül a külföldön vásárolt termék (Az Európai Gazdasági Térség tagállamai (EGT) és Svájc területén kívül vásárolt termékek esetén a garanciális szolgálatásokat a gyártó korlátozhatja!) [link]

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#1149) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Night Mode: iPhone 11 Pro Max vs Pixel 3a XL!

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#1150) marcarc válasza gyuromoj (#1149) üzenetére


marcarc
senior tag

Ez a nő egy tipikus túlrajongó, feláll a szőr a hátamon tőle /magánvélemény/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.