Hirdetés

2019. november 22., péntek

Gyorskeresés

(#251) mjani1172 válasza Pixo (#248) üzenetére

mjani1172
(őstag)

Mikor megjelent az Iphone X elsőként írtam le (visszakereshető) hogy az összes kínai telefonon megjelenik a notch 1-2 hónap múlva.
A sok sz.rjankó ugyanígy nekem ugrott.
Azt hiszem az idő engem igazolt.
Most várjunk vele, és térjünk vissza 4 hónap múlva, mire lesz idejük másolni.

[ Szerkesztve ]

(#252) Quqesz válasza mjani1172 (#251) üzenetére

Quqesz
(veterán)

Tuti lesz, aki lekoppintja....de igazából a gogli a pixellel meg is tette. Sztem xiaomi sanszos.... :B ez az iparág ilyen. :O

[ Szerkesztve ]

Szok kici occó.....többet veszel mégoccóbbb...helo koci

(#253) kovsol

kovsol
(félisten)

iPhone 11 kamerájával szerintem az a baj, hogy a 13mm-nek megfelelő kamera iszonyat torzít már, sokkal több hasznát venné az ember az 52mm-nek. Szerintem többször akarunk zoomolni bele a képbe, mint szélesebbet.
Nekem továbbra is marad az iPhone X, és ha így folytatják lehet ez lesz az utolsó apple telefonom.

May the Force be with you - facebook.com/KovsolPhoto

(#254) Shyciii

Shyciii
(addikt)

Igazából meg sem leődöm, hogy semmi igazi innováció nincsen. Hozták azt, amit már mások egy ideje meglépték, illetvecsak egy részét, mert normális optikai zoom továbbra sincs, ahogy nézem max 2x. És a többször hangoztatott slofie. Remek. Ez telik az Apple-től :D :D
Miközben Android-on igaz custom romon (de ott legalább van fejlesztés) olyan feature-t használok, ami egész hatásosan kiküszöböli a mobil mozgását ha pl rázkódik a busz. Ennek fügyvényében mozgatja a képet. Jópofa, és egész jó. Ez inkább innováció, mint egy slofie "kedves" Apple.

(#255) Sn00k

Sn00k
(veterán)

Hozták a szokásos kötelezőt. Tokban nem lesznek ezek annyira csúnyák. Kicsit furcsa első blikkre, de csak szokni kell :DDD Zöldben nekem pl tetszik.
Én lefogom tesztelni idővel a pro-t, kamera része biztos brutál lesz...

3njoy the Lif3

(#256) David75 válasza mjani1172 (#246) üzenetére

David75
(őstag)

Notch nem másolás miatt van a mate 20 pro-n, hanem muszáj notch ahhoz, hogy legyen 3d arcfelismerő. Ahol nincs ekkora notch ott csak ócskás 2d arcfelismerő van.

Amúgy bannolni is lehet, de teljesen őszinte leszek, akinél 2019-2020-ban iphone XR-t vagy sima iphone 11-et fogok látni, azt technikai analfabétának fogom nézni. Ha valakinek annyi esze van, hogy 2019-ben egy majdhogynem 720p lcd kijelzőt vesz £700-ért az csak simán hülye a telefonokhoz. A 2013-as galaxy s5-be FHD amoled kijelző volt.

Emlékszem mennyire jó cég volt az apple az iphone 3g idejében, nekem elsőnapos vétel volt. Na abból a cégből nem maradt semmi.

Mate20 Pro|i5-6600k,MSI GTX1070, Asus ROG Swift PG278Q| Bose Soundsport free | Alfa Romeo MiTo

(#257) Pixo válasza ΞΔGLΞ (#227) üzenetére

Pixo
(junior tag)

Hasznalj Pixelt es OnePlust. Majd meglatod hogy labdaba sem rughat mellette az Iphone :)

OnePlus 10€ kedvezmény: https://www.oneplus.com/hu/invite#PRhAEaZLcpTR17zvXxyAkF

(#258) capulet75 válasza ΞΔGLΞ (#244) üzenetére

capulet75
(addikt)

Nem lenne egyszerűbb, ha elégetnéd a pénzt? :DDD

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#259) nozs23 válasza kovsol (#253) üzenetére

nozs23
(senior tag)

Ez total szubjetiv, felhasznalofuggo. Ha zoom kell ott az X, XS.

Szerintem az az idiota, aki kizarolag felbontas alapjan megitel egy kijelzot, sot egesz telefont.
Barmikor szo nelkul fogadnam el az XR-t, 11-et barmelyik android flagship helyett.

[ Szerkesztve ]

(#260) Emericus Max válasza zazenke (#35) üzenetére

Emericus Max
(junior tag)

Nem csak az a szopatás, hogy nincs optikai zoom.
'Kijelzője IPS-technológiájú, 6,1 hüvelykes, továbbra sem Full HD-s, 828 x 1792 pixelt jelenít meg.' '64 GB az alapmodell'.
Egek. Szóval majdnem 300 Dezsőért kapsz IPS kijelzőt (nem full HD) és 64GB tárhelyet a telefonon? Nem, köszi.

(#261) ollie válasza kovsol (#253) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

A kép nem lesz szélesebb, csak több mindent látsz rajta, mintha hátrább mennél. Hasznosabb, mint a zoom.

(#262) Pixo válasza mjani1172 (#251) üzenetére

Pixo
(junior tag)

A notch teljesen mas dolog. Az osszes gyarto arra ment hogy novekedjen a kijelzoarany. Es ennek egy lepcsofoka volt a notch, amit az igazi gyartok mar tul is szarnyaltak :)
A csunya kamera-elrendezes csak egy hatalmas hiba, ami lepcsofok az applenek, csak lefele. Nem artana gondolkodni...

[ Szerkesztve ]

OnePlus 10€ kedvezmény: https://www.oneplus.com/hu/invite#PRhAEaZLcpTR17zvXxyAkF

(#263) belan

belan
(őstag)

Számomra még mindig a ios legjobb op rendszer és piszok jól nézik a 11pro zöldbe lehet le is cserélem a xs maxot , sok ember meg csak fanyalogjon tovább ! ;]

[ Szerkesztve ]

11 pro max midnight green

(#264) tibcsi0407 válasza koxkids (#191) üzenetére

tibcsi0407
(félisten)

Ne a hazai piacból indulj ki.
Ha mégis, akkor vedd figyelembe, hogy mindig érv az Apple mellett, hogy időtálló, évek múltán is jó telefonok. Na 5G nélkül kíváncsi leszek rá évek múltán.
A harmadik pedig az, hogy a konkurencia rendelkezik ilyennel.

OnePlus 7T Pro Mclaren edition

(#265) Quqesz válasza ollie (#261) üzenetére

Quqesz
(veterán)

Sztem mind2 hasznos más más helyzetekben(saját tapasztalat). Ennyi pénzért simán belerakhatták volna a zoomosat is..... :(((

[ Szerkesztve ]

Szok kici occó.....többet veszel mégoccóbbb...helo koci

(#266) kovsol válasza ollie (#261) üzenetére

kovsol
(félisten)

Sony A7III kamerám van 17mm től egészen 400mm -ig lefedve objektívekkel.
Egy 13mm-nek megfelelő kamera nem ugyan olyan képet fog adni mintha simán hátramennél. Csinálsz egy képet a családról aztán aki 40 centivel hátrább áll fele akkora lesz majd a feje mint aki előrébb stb. Ilyennel eleve nem is lövünk portrét, de a legtöbben ilyenekre fogják használni.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you - facebook.com/KovsolPhoto

(#267) Shyciii válasza ΞΔGLΞ (#227) üzenetére

Shyciii
(addikt)

"Labdába sem rúghat mellette egy droid (nálam még mindig), mint pl a minőségérzet, a rendszer, a stabilitás, ezeket tényleg csak ők tudják igazán seggnyalósan megcsinálni."

Nah pont ezért váltott a cég iphone-ról androidra ahol dolgozom, mert a faxuk ki volt már, hogy folyamatosan szervzíben voltak az iphone-ok, értelmetlen belassulások jellemezték, pedig a managereknek mindig a top iphone-ok voltak. Az iOS közel sem hozza már azt a szintet, mint amiket te írsz. Ezek max Steve Jobs korában voltak igazak. Azóta viszont egy hulladék lett a szoftverük.

(#268) atee_13 válasza wesder (#249) üzenetére

atee_13
(senior tag)

Medián átlag azt hiszem nettó 166. És ez nem az 5 főnél többet foglalkoztató cégekre vonatkozik mint a KSH. Szerintem realisztikusabb mint a KSH. Kevés olyan dolog van ami a valóságban találkozik a KSH val.

(#269) FuRiONight válasza Shyciii (#267) üzenetére

FuRiONight
(őstag)

iPhone-nàl nem tudom hogy van, de egy iPad mini 4, ami több mint 4 èves, simàn hasznàlható, mèg egy S10+ utàn is. Kívàncsi voltam, antutu-n mennyit megy, 91.570 pontot kapott.

(#270) Ricardo válasza Quqesz (#252) üzenetére

Ricardo
(félisten)

Ez oda vissza megy. Emlékszem amikor megjelent a Galaxy Note, aztán szépen elkezdtek terjedni a péklapátok, jött a duma, hogy az Apple soha nem áll be a sorba, mert az ember keze nem lesz nagyobb,, aztán jött a péklapát iPhone. aztán elkezdtek terjedni a több optikával rendelkező mobilok, ott is hasonló volt a helyzet. az apple tuti nem vesz át ilyen baromságot. hány kamera is van mostanság az iPhone készülékeken? Már egy ideje nem ők diktálják a trendeket, csak követik, de sokakban még az a kép él, hogy az iPhone mutatja az utat.

egyébként nem lettek ezek rossz készülékek, de az erősen látszik, hogy a Jobs után olyan vezetőséget kapott a cég, akiknél nem a termék van a középpontban, hanem a profit.

(#271) Fred23

Fred23
(veterán)

(#272) belan válasza ΞΔGLΞ (#227) üzenetére

belan
(őstag)

Bizony bizony ez így van !👍😜

11 pro max midnight green

(#273) nonsen5e válasza afterwhite09 (#233) üzenetére

nonsen5e
(addikt)

Akinek szükséges a jack, a jó minőségű dac és a bootloader nyithatósága egy készülékben. Ilyen szempontok mellett alternatíva hiányában ilyen lesz a következő.

「今が最高」

(#274) juuzer

juuzer
(őstag)

Semmi extra. Max csak a kotelezo. Bar a 326 ppi es az IPS eleg vicc ennyiert. Nem baj, legalabb a sok hulye megint allva tapsolt. GGWP :) :DDD

Vamos a la playa.

(#275) wesder válasza Fred23 (#271) üzenetére

wesder
(veterán)

Teljesen jò szerintem.

Fortnite Skin/V-Bucks eladó. Érdeklődni privátban.

(#276) Fred23 válasza wesder (#275) üzenetére

Fred23
(veterán)

Túl jó is. :K

Mondjuk ezek alapján nem csoda, hogy rá merték írni a 4 métert is. Meg talán még valamit fejlesztettek is.

(#277) ΞΔGLΞ válasza Shyciii (#267) üzenetére

ΞΔGLΞ
(nagyúr)

Nem tudom, hogy a manager-ek, hogyan, miként, mire használták a telefont, de eltudom képzelni, ha mindenkinél ugyanaz volt a probléma, akkor valami széria selejtet kaptak. Viszont mindig odaírom, hogy nálam.
Vagy én vagyok k...ra peches és mindig valami gané droidot fogok ki. Jah nem, mert ugyanazokra (az évek óta jelenlévő hibákra) más is panaszkodik.
De engem sosem az érdekelt, hogy a droidos fikázzza ájfont, vagy fordítva. Ha nem stabil, akkor megy a francba, volt már ilyen az ájfon pályafutásom alatt is, de egyáltalán nem jellemző rájuk.
Pl note 10+, kb ugyanazt csinálja az autóban, mint a mate 20 pro is, beszélgetés közben a BT kapcsolat megszakad. Jah autót kellene cserélnem...:-D

[ Szerkesztve ]

Ezt vedd meg, ha mered, érdeklődni csak is pü-ben: http://fos.hu/o0n

(#278) atike

atike
(nagyúr)

By innovation only... :)

Azakomoly.

Amúgy a kamerára kíváncsi leszek mit fog tudni, tényleg jónak tűnik.

(#279) djnice

djnice
(addikt)

Lesz végre lehetőség 16:9-ben is fotózni a gyári app-al vagy maradt a gagyi 4:3?

(#280) Pixo válasza ΞΔGLΞ (#277) üzenetére

Pixo
(junior tag)

Nem szeriaselejt.
En a kornyezetemben mindenkinel a szaggatos, "csak 3 orat bir egy toltessel" iphoneokat latom.
Az iOS tenyleg nagyszeru volt, anno. Ma mar egy stock vagy OOS kenterbe veri. Tudom, sokan nem tudjak ezt elfogadni, de ez van.

[ Szerkesztve ]

(#281) -secret- válasza djnice (#279) üzenetére

-secret-
(Arcképgyáros)

Miért gagyi a 4:3? Akármikor vághatod, és nem veszik el részlet.

[ Szerkesztve ]

(#282) ollie válasza djnice (#279) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Mivel az optika meg mindig kör alakú, ezért jobb a 4:3-as arány fotózás szempontjából.

(#283) ΞΔGLΞ válasza Pixo (#280) üzenetére

ΞΔGLΞ
(nagyúr)

Ma mar egy stock vagy OOS kenterbe veri

Miért nem érzem ezt a sokadik flagship mellett/ellenére sem? Költői volt...Szóval ebben a formában, cöhhh ez egyáltalán nem igaz.

[ Szerkesztve ]

(#284) san2000

san2000
(tag)

Nagyon bírom azokat az embereket akik a technikai specifikáciokra gerjednek.A ppi csupán egy szám.Ha lenne időm megkeresném a youtubon azt a. Vakteszt videót amit már vagy 2 éve láttam. Akkor egy LCD iPhonet és egy OLED csodát hasonlítottak össze. Persze le volt takarva a tipus.Csak a szemükre hivatkozva kellett véleményt mondani.
Érdekes módon az 21 nézte be az LCD tetszet.El sem akarták hinni amikor megmutatták neki,hogy bizony ez egy LCD.Én egy X🅂 használok ,ami ugye OLED-es,de nem vagyok nagyon elájulva töle.A fekete tényleg jobb,de ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#285) nyisziati válasza ollie (#261) üzenetére

nyisziati
(addikt)

Cserébe jócskán torzít is. Enyémen is van, nem használom.

Samsung Galaxy A9 (2018); Pebble Steel

(#286) djnice válasza -secret- (#281) üzenetére

djnice
(addikt)

Ha TV-n vagy akár a telefon kijelzőjén nézed vissza, nem a legoptimálisabb a 4:3. Előhívásnál 3:2 a képarány, oda meg egyik sem tökéletes, de a 16:9 legalább valahol jó :)
Vagdosni meg sztem kb az emberek 1%-a fogja.

[ Szerkesztve ]

(#287) Pixo válasza ΞΔGLΞ (#283) üzenetére

Pixo
(junior tag)

Mert nem ertessz hozza :) Ezert is akarod meg mindig hasznalni az iphonet.
Es igen, nagyon is igaz. Mindig is parttatlan voltam ezert is mondom ezt. Manapsag vannak azok akik tulzottan ragaszkodnak a nevehez es vannak akik csak hulyek hozza :) parhuzamos hasznalat. Milyen androiddal hasznalod parhuzamosan? :)

(#288) wesder válasza Pixo (#287) üzenetére

wesder
(veterán)

Egyből jön a hülyevagyhozzà érv. Csodàlatos.:C:U

(#289) san2000 válasza san2000 (#284) üzenetére

san2000
(tag)

(#290) Pixo

Pixo
(junior tag)

Szovegertes. Nem hulyeztem le, csak azt mondtam hogy vannak olyanok akik hulyek hozza :W

(#291) ΞΔGLΞ válasza Pixo (#287) üzenetére

ΞΔGLΞ
(nagyúr)

Dehogy vagy pártatlan, ráadásul degradálsz, hogy nem értek hozzá. Vegyél már vissza! Ha majd úgy érzem, hogy ez így is van, akkor le is fogom írni, veled ellentétben én nem vagyok elfogult és én együttesen használom a készülékeket. Adatlapon ott van melyikeket.

[ Szerkesztve ]

(#292) nozs23 válasza san2000 (#289) üzenetére

nozs23
(senior tag)

Hiaba. Van, aki a budos eletbe nem tud elvonatkoztatni a specifikaciotol. Az szentesiti a vasarlasat es elegedetten fekszik le este.

(#293) csiribá

csiribá
(aktív tag)

4k 60fps és 720p kijelző 64gb
Ezt így hogy sikerült egyszerre? :DDD

(#294) Pixo válasza ΞΔGLΞ (#291) üzenetére

Pixo
(junior tag)

Nem veletlenul :C
Elmondtam hogy mit kene hasznalnod parhuzamosan ahhoz hogy eszrevedd a kulonbseget. Miuit hasznalsz ember :) Na meg Samsungot ami sosem a stabilitasarol volt hires. Majd ha az altalam emlitett ket telefonnal hasznalod akkor van ertelme a dolognak. Innentol felejtos is..
Miota letezik a ket rendszer azota hasznalom parhuzamosan. Es attol meg hogy ott van a leirasodban, es a csaladodban vannak ilyen telefonok..vicc

[ Szerkesztve ]

(#295) wesder válasza san2000 (#289) üzenetére

wesder
(veterán)

Pocohpone...
Na itt lett hiteltelen a videód.

(#296) 7etape

7etape
(addikt)

A notch lehetne kisebb.... A hátlapi kamerák elrendezése nem valami szép, miért nem lehetett ez ilyen? :F
Nekem jobban tetszene.

(#297) -secret- válasza 7etape (#296) üzenetére

-secret-
(Arcképgyáros)

Nekem meg pl. ez nem tetszik.

(#298) adise válasza Pixo (#294) üzenetére

adise
(őstag)

Pedig a megnyílvánulásaid alapján, ahogy néztem pont te tűnsz a tipikus 1 bites júzer kategóriának, akinek a kamerában is az a jobb, ahol több a megapixel.
És igen általában az ilyen buta emberek szoktak pont másokat hülyézni, amikor nem értik mi történik körülöttük és észérveket meg nemtudnak mondani.

(#299) 7etape válasza -secret- (#297) üzenetére

7etape
(addikt)

Ez se szépségdíjas, de a bunkó tepsinél egy fokkal jobb - számomra. De kinek a pap, kinek a paplan. Úgyse ez vele a legnagyobb gond.... :D

(#300) Zanik válasza kovsol (#266) üzenetére

Zanik
(addikt)

Már bocs, de aki rövid fókusztávval lő portrét, az meg is érdemli. Szerintem inkább street vagy landscape fotózásra lesz jó az ultrawide. Nem egyszer volt velem, hogy le akartam fotózni telóval egy épületet, de már nem volt hova hátrálnom. Nem érzem akkora hátránynak, hogy ez került a 11-be a tele helyett. Ha meg tényleg nem tudsz tele lencse nélküli telefonnal élni, ott a Pro.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.