Hirdetés

2019. november 22., péntek

Gyorskeresés

(#551) morgyi válasza Habib[HUN] (#500) üzenetére

morgyi
(veterán)

Szerintem meg az Apple be tudja vasalni a vásárlókon az árazásban a jobb paraméterű kijelzőt és azt hogy az összes a gyártósor végén kalibrálva van az Appletől elvárt paraméterekre. A Samsung meg nem akarja, holott a kezében van a technológia hozzá.

A Linux rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait

(#552) concrete86

concrete86
(tag)

Bocs a láma kérdésért, de ha eladom a mostanit, icloudból mindent vissza tudok húzni az újra?

(#553) macikos válasza concrete86 (#552) üzenetére

macikos
(addikt)

Igen, viszont ha van Vibered, akkor azzal vigyázz. Kényes a biztonsági mentése. Azt külön meg kell csinálni. Mással nem lesz gond.

(#554) -secret- válasza concrete86 (#552) üzenetére

-secret-
(Arcképgyáros)

Biztonsági mentést csinálj mindenképp és akkor visszamegy minden.

(#555) moleculez

moleculez
(addikt)

A keynote kritikán aluli volt... incredible new design... meg amúgy minden IS incredible, meg amazing.
A telók olyanok amilyenek, az Apple nagyon elmozdult a szolgáltatások felé. Nem nagyon érdekli őket, mennyit adnak el, nem a telót akarják eladni nekünk, mint vasat, hanem a szolgáltatásokat, ami az i-ökoszisztémában van. Music, TV+ (új telóhoz egy év ingyen), Arcade (családi csomagban 5$). Pl az új iPad "csak" A10-t kapott... iPad Mini A12-t, kb 60$ különbség. Az árban, experiencben kb semmi.
Ami azt illeti a felhasználó használja a telót, mégpedig olyan progikkal ami van a rendszerre. Ha a programok/appok/rendszer jó, a usert nem érdekli a többi, nem fog sírni.

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...@abusalempictures

(#556) concrete86 válasza macikos (#553) üzenetére

concrete86
(tag)

Köszi szépen. A vibert eddig sosem rakta vissza se droidon, se ios-en, akárhogyan is mentegettem, mindig besz*ptam..

Na jó, akkor rábeszéltetek, rányomok egy 11 Pro-ra.

(#557) Dany007 válasza Viszlát (#429) üzenetére

Dany007
(veterán)

Üdv!
Az utóbbi években többet beszéltünk élőben, mint itt. Jó az új avatar!
Nekem még mindig teljesen passzentos. Időről időre bekoszolódik, nem akar tölteni, de egy tűvel kitisztítom és megy minden tovább. :)

(#558) hb400

hb400
(tag)

Zseniális a topic :) ! Amúgy kíváncsiságból, mert mindenki mondja a 0 innovációt, meg, hogy Jobs idejében minden jobb volt, itt az iPhone 4 teszt alatti topic linkje: [link] . Érdemes elolvasni az első 100 hsz-t, kb. mintha ezt a mostanit olvasnám. Fanyalgás az árra, a szerény funkciókra, nincs benne ez, nincs benne az, ami az androidban. :) Nagyon jó! :)
Mondjuk az elején azért többen dicsérik mint ezeket, de kb. ugyan ennyire megosztó.

(#559) hmb válasza Carasc0 (#548) üzenetére

hmb
(tag)

Hatton Garden, london es eleg skilles a szakembergarda.errefele meg ez visszakoszon a fizetesi papirodon is.
Hb400 azert akkor meg az apple diktalt es ahogy emlekszem arra a telora mondtak hogy na vegre tokeletes lett az iphone.

[ Szerkesztve ]

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#560) Dare2Live válasza moleculez (#555) üzenetére

Dare2Live
(nagyúr)

szerintem HWben magában a 13mm + 26mm OIS + 52mm OIS és az SW körítés nagyon komoly előrelépés.
de sokan a +1-5h üzemidőnek fogank örülni.

Én meg nagyon remélem, hogy pixel tudni fogja uezt... de erősen félek, hogy OIS csak egy optikába jut...

A dohányzás se káros, sok nagyapa, dédapa száritott diófa levelet tekert újság papírba, és azt szívta. Mégse a tüdőrák vitte el őket sok esetben. by k.feri80

(#561) nozs23 válasza Dare2Live (#560) üzenetére

nozs23
(senior tag)

Durva mit tudnak a kamerak. A bemutato alapjan teljesen osszedolgoznak, hogy mindegyik azonos szint adjon. A legtobb telefonnal ez eleg problemas, van ahol 3 kamera 3 szinvilag.
Illetve a Deep Fusion is erdekesen hangzik, ami kesobb jon meg:

How "Deep Fusion" works:
it shoots a total of 9 images even before you press the shutter button, it has already captured 4 short images and 4 secondary images when you press the shutter button, it takes 1 long exposure photo then in just 1 second, the Neural Engine analyzes the fused combination of long and short images, picking the best among them, selecting all the pixels, and pixel by pixel, going through 24 million pixels to optimize for detail and low noise.

(#562) FuRiONight válasza nozs23 (#561) üzenetére

FuRiONight
(őstag)

Főleg ha megnèzed 3:50-től, hogy Note 10+-nàl is milyen szèp àtmenetesen dolgoznak a kameràk. ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#563) stellaz válasza joey04 (#542) üzenetére

stellaz
(aktív tag)

Igazából degradálták is kicsit ezzel a márkát. Eddig vettél egy iPhone-t és kész, kimaxoltad. Ma meg veszel egy iPhone-t, ami lehet, hogy csak egy butitott verzió. Szerintem ettől is különleges volt az iPhone

(#564) Juhaszatti válasza eladogeppc (#334) üzenetére

Juhaszatti
(őstag)

Mellé tehetjük azt is, hogy nálunk pedig az asszony 6S-e már tavaly a hulladék kategóriába került, a frissítéseknek köszönhetően. Már a 10-es iOS-el kezdődtek a problémák, aztán vártuk hogy a későbbi frissítések majd javítják, de csak újabb és újabb hibák jöttek, amíg be nem telt a pohár, és le nem lett cserélve.
Volt egyébként újrahúzás iTuneson keresztül, megpróbáltunk mindent, de semmi sem segített már rajta.
Mivel párom a hibák megjelenése előtt szerette az iOS-t, így egy 8 Plus lett helyette. Ez most még szuper, pont mint a 6S a frissítések előtt.
Én júniusig egy S7 Edget használtam, 3,5 fél évesen is a legfrissebb, júniusi biztonsági frissítéssel adtam tovább öcsémnek. Egyetlen, a fényszenzort érintő bugon kívül soha semmi probléma nem volt vele.

Ezért nem szeretem ezeket az általánosításokat. Se az androidra, se az iOS-re nézve. Ahány felhasználó, annyiféle tapasztalat van velük, nem lehet általánosan rájuk húzni hogy az egyik szar, a másik jó. Én is pontosan tudom hogy annak ellenére hogy nagyon jó tapasztalataim vannak az androiddal a mai napig, nem mindegyik muzsikál ilyen szépen. Ahogy azt is, hogy a negatív tapasztalatunk ellenére, az iOS sem általánosan hulladék. Sajnos nagyon véletlenszerű, hogy ki hogy jár velük.

(#565) Dare2Live válasza FuRiONight (#562) üzenetére

Dare2Live
(nagyúr)

Mondjuk Samsung kezdhetné úgy hogy nálunk is snapisan árulja Note 10et, mert exynos verzió mikrolagol összevissza...

Aztán vhogy csinálja meg az AFet mert a régi Iphone is elveri notet, S10et.
És detto HDR. SAmsung ott is csúnyán elhasal.

És itt még nagyon nem az új Iphones Night Moderól beszéünk, hanem a régiről...

szerk: lol még a te általad videoban is ott van. :) [link]

[ Szerkesztve ]

A dohányzás se káros, sok nagyapa, dédapa száritott diófa levelet tekert újság papírba, és azt szívta. Mégse a tüdőrák vitte el őket sok esetben. by k.feri80

(#566) nevemfel válasza moleculez (#555) üzenetére

nevemfel
(kezdő)

Az élvezetes keynote Jobsszal együtt a sírba szált, méghozzá azonnal.

(#567) zoleeno1 válasza Dare2Live (#565) üzenetére

zoleeno1
(addikt)

A Samsung nem az exynos miatt lagol, hanem a "tácsvíz" miatt, amit 10 éve képtelenek rendesen megcsinálni...

OnePlus 7T Pro 8/256 Haze Blue; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#568) Plag válasza FuRiONight (#562) üzenetére

Plag
(veterán)

Ja, szépen elcseszték a Note 10 kameráját. Én ezért nem vettem meg. Olvastam a topikját, meg megnéztem a videókat róla és förtelem lett. Sok Note 10 tulaj panaszkodik rá.
iPhone meg legalább kamera terén egyenletes teljesítményt nyújt.

[ Szerkesztve ]

(#569) Viszlát válasza Dany007 (#557) üzenetére

Viszlát
(addikt)

Talán nem is baj, hogy így van. Köszi! :)

Én az autós tartóra gyanakszom, bár aztán lehet, hogy az intenzív használat miatt lett ilyen. Most azon filózok, hogy váltsak egy Pro-ra vagy inkább rakassam ezt rendbe. A mára elavultnak számító kameráján kívül sok bajom nincs vele...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#570) Sn00k válasza concrete86 (#556) üzenetére

Sn00k
(veterán)

Jo dontes✌🏼 :DDD Miert nem a maxot rendeled elo?

3njoy the Lif3

(#571) concrete86 válasza Sn00k (#570) üzenetére

concrete86
(tag)

Tepsi az màr nekem! Ezen is biztos hasítani fog az Insta 8)

csak találjak vevőt a X-re

(#572) janeszgol

janeszgol
(veterán)

Hm, nagyon elhalt az iPhone fika. Mi van gyerekek? Tudom holnap iskola. Jó éjt!
A felnőtteknek pedig jöhetnek beszélgetni.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban. / Intel is dead. nVidia targeted - AMD

(#573) wesder válasza janeszgol (#572) üzenetére

wesder
(veterán)

Mit szeretnél még megbeszélni? Màr kitàrgyaltunk mindent.

Fortnite Skin/V-Bucks eladó. Érdeklődni privátban.

(#574) S e t h válasza janeszgol (#572) üzenetére

S e t h
(veterán)

Ez a provokáció már úgy hiányzott, amúgy is egymást váltják már itt a moderátorok.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#575) QwErTy42 válasza janeszgol (#572) üzenetére

QwErTy42
(addikt)

Holnap melo... A komoly, felelossegteljes felnotteknek altalaban munkajuk van. Meg eletuk.

Tovabbi jo csevegest!

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#576) Maxxy10 válasza janeszgol (#572) üzenetére

Maxxy10
(senior tag)

Mindenki várja a tesztet :)

(#577) Plug Life válasza Maxxy10 (#576) üzenetére

Plug Life
(junior tag)

Én nem.

🔌💀

(#578) janeszgol válasza Maxxy10 (#576) üzenetére

janeszgol
(veterán)

Jaj ne. Komolyan mondom lassan hanyingerrel jovok forumozni. Csak mert valaki nem szidja a HD+ felbontast, akkor mar ilyen 320x240-es kijelzovel jon a nagyokos a masik topicban, es csak bizonygatjak, hogy az nem jo.
Mint a kicsi telefonok esete. Akarhol szoba kerul, mar jonnek a tepsi kedvelok es hosszu HSZ csatakban bizonygatjak, hogy az miert nem jo.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban. / Intel is dead. nVidia targeted - AMD

(#579) wesder válasza janeszgol (#578) üzenetére

wesder
(veterán)

Ez mind szép és jò, de mi köze van ennek Maxxy10 hozzászólásához?

(#580) jacis válasza zoleeno1 (#567) üzenetére

jacis
(veterán)

Gondolom sok tácsvizes telót elhasználtál már azért vagy ennyire képben :W

Samsung Galaxy S10+

(#581) wesder válasza jacis (#580) üzenetére

wesder
(veterán)

Miòta nincs tàcsvíz? 2-3 éve?

(#582) Wapmester válasza jacis (#580) üzenetére

Wapmester
(senior tag)

nem értem az ilyeneket , akik ennyire a múltban ragadtak , szegény ;]

(#583) Gempas 70

Gempas 70
(aktív tag)

Alma.. komolyan mondom menjenek picsába.. eddig elvoltam droidon, mikorra rászánom magam egy alma telóra akkorra lemennek alfába. Fingjuk sincs nekik se hogy mit kéne lépni az áron kívül.. ülnek egy valag lóvén és vegetálnak... és ez már pár éve tart..

(#584) hitchins válasza Gempas 70 (#583) üzenetére

hitchins
(őstag)

Legalabb sporolnak neked egy kis penzt. :)

En i6 ota droidon vagyok. Mostanaban en is elgondolkodtam hogy visszaterek egy proba erejeig de nem vagyok biztos hogy az uj keszulekekbol valasztok. Lehet eleg lesz egy xs is ha az ara ugy alakul.
Remeltem hogy 11be legalabb
egy samsung fele ujjlenyomat olvasot bepakolnak. Ez a face id nem tudom mennyire lesz jo nekem.

(#585) PreikeStoleN válasza janeszgol (#572) üzenetére

PreikeStoleN
(addikt)

Majd a teszt után lesz ám szokásos cicaharc a topikjában. Olyan biztos, mint a halál...meg az adó.

RAMONES '74 ___ *Johnny*Joey*Dee Dee*Tommy*

(#586) NemMo

NemMo
(aktív tag)

Én már egy ideje gondolkodom rajta, hogy kipróbáljam az iphonet, mert kíváncsi vagyok miért vannak úgy oda érte annyian, csak az a baj, hogy még a 200 ezer is túl van a lélektani határon nekem. Kénytelen leszek elszánni magam valamikor, mert tényleg nagyon kiváncsi vagyok.

(#587) -secret- válasza NemMo (#586) üzenetére

-secret-
(Arcképgyáros)

Arra, hogy kipróbáld nem muszáj új szériásat és bontatlant venned. Szvsz még egy i7 is bőven jó. (70-90k)

(#588) PreikeStoleN válasza -secret- (#587) üzenetére

PreikeStoleN
(addikt)

+1

RAMONES '74 ___ *Johnny*Joey*Dee Dee*Tommy*

(#589) Ádám16 válasza Gempas 70 (#583) üzenetére

Ádám16
(őstag)

De, pontosan tudják, mit csinálnak.
iPhone-t úgyis veszik, ha nincs hatalmas újítás, még ha kevesebbet is.

Az Apple 1-2 éve izomból ráfeküdt a szolgálatásokra, ebbe látja a nagyobb profitot a jövőben. Ennyi az egész.

Videókon nagyon csúnya az a kameraelrendezés. Még fotókon csak-csak, de a Xs-hez képest szerintem ez bazári lett. A Pro zöld színe viszont számomra etalon. Remélem, meghagyják a továbbiakban is.

(#590) -secret- válasza Ádám16 (#589) üzenetére

-secret-
(Arcképgyáros)

Érdekes a zöld de nekem csak a fekete ismét.

[ Szerkesztve ]

(#591) zoleeno1 válasza jacis (#580) üzenetére

zoleeno1
(addikt)

Note 2, 3, 4, 5. S 2, 4, 6.
Utana elég volt:D Es bizonygathattok nekem barmit, a mai napig sokan panaszkodnak a samsung topikokban mikrolagokra. Hívják azt a rendszert bárminek:) Saját nincs évek óta, de attól nyomkodom a kornyezetemben lévőket eleget. De tényleg nem akarok ezzel off aradatot inditani az alma topikban, van ennek elég baja, hogy ne erről kelljen itt beszélni:D peace

[ Szerkesztve ]

OnePlus 7T Pro 8/256 Haze Blue; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#592) ΞΔGLΞ válasza Ádám16 (#589) üzenetére

ΞΔGLΞ
(nagyúr)

Én, mint régi Apple fan, most azt mondom, hogy ez már tényleg elég gáz, holott tudtam a kiszivárgott képek alapján én is, hogy kívül semmi változás nem lesz a ronda kamera megoldást kivéve. Tim "topis" Cook úgy nyit, hogy incredible new design!? És erre tapsolnak. Megáll az eszem. Mi az új? Ez egy az egyben XS (max), felbontás, ppi. Jah az XDR, mi? Inkább az XDD

Ezt vedd meg, ha mered, érdeklődni csak is pü-ben: http://fos.hu/o0n

(#593) concrete86 válasza ΞΔGLΞ (#592) üzenetére

concrete86
(tag)

Vagy tapsolsz, vagy jövőre már nem engednek be. :D

(#594) ΞΔGLΞ válasza concrete86 (#593) üzenetére

ΞΔGLΞ
(nagyúr)

Ha, pl kijönnének egy note 10 +, vagy hasonló formával, meg néhány tényleg frankó innovációval, mert a kockás dizájnok a gyengéim, felőlem 2000 dolláros címkét is rátetetnének. szappantartóból már nekem is elegem van, de ahogy írták is, én sem (főleg) a külalak miatt fogom venni a pro max-ot, hanem a brutál jó rendszerük miatt. Ettől függetlenül a max-nek jóval szebb a kijelzője és nyugtatóbb is a szemnek (legalábbis nekem), mint az agyon szaturált samsung-nak.

(#595) Rinocerosz válasza NemMo (#586) üzenetére

Rinocerosz
(aktív tag)

Én nem olyan régen kaptam kölcsönbe egy iPhone 5s-t azon próbálgattam milyen az ios. Nyilván nem mai készülék így vannak korlátai, de én meg lepődtem ezen is. A galaxy s4 acrive-om, s5 nem megy így mint ez a kis 5s. Hosszabb a töltési idő, de nem akad különösebben.
Nyilván csak így tartaléknak van mellettem mert azért az s9+ t nem helyettesíti. Viszont egy jobb modellt mondjuk X vagy XS-t már el tudnám képzelni a mindennapokban.

Nekem az iCloude működése nagyon meggyőző. Az értesítések is szerintem jobban állíthatóak, és úgy általában az apple appok nagyon jól működnek pc-vel is. Nekem kicsit jobban használható az ilyen általános felhasználói szokásokhoz.

Úgyhogy ha ki szeretnéd próbálni egy i6s vagy 7 lazán jó.

(#596) nyisziati válasza ΞΔGLΞ (#592) üzenetére

nyisziati
(addikt)

Jó, hát azért itt nemcsak a dizájn számít.
Régi adósság a Dolby Atmos, végre bekerült.
Mostani két telómon (samu és Xiaomi) van, zongorázni lehet a különbséget az előbbiekhez képest. Kocsiban és fülhallgatón is.

Samsung Galaxy A9 (2018); Pebble Steel

(#597) domerator

domerator
(addikt)

Az i8 utan masodszor erzem azt hogy izzadsagszaguakaz uj ajfonok.
Mondjuk kivarom az uzemidot, a fotok minoseget, de semmi mas lenyeges nincs ezekben mint ujitas.
A kameraelrendezesnek lehet hogy technologiai okai vannak?

Beam me up Scotty! ... iPhone 4S 8GB iOS 6.1.3 (!!!), Samsung Note 8, Gear Frontier, AirPods, MacBook Air 2017

(#598) 42 válasza ΞΔGLΞ (#594) üzenetére

42
(senior tag)

Gondolom amikor Samsungod volt a beállítások- képernyőmódig sem jutottál el.

Viszlát, és kösz a halakat!

(#599) tomtyi válasza viera (#21) üzenetére

tomtyi
(veterán)

Aligha. A notch novum volt, a kretén kamera elrendezés pedig éppen az Apple részéről egy bénán kiélt követési kényszer.

乾屎橛 Hobbyjúzer vagyok. People liked NASCAR because the constant crashes made it exciting, and this gave me an idea. Bill Gates on Microsoft Windows

(#600) ΞΔGLΞ válasza 42 (#598) üzenetére

ΞΔGLΞ
(nagyúr)

Nem kell gondolkodnod, nem volt, most is az van a max mellett, amióta megjelent. Most megint az jön, hogy a user az csak hülye lehet, ha kritizál valamit?

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.