Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) atirag


atirag
őstag

A sim kezelése ugyan az? VAgy jobban kezeli a két kártyát. Nekem nagyon hiányzik mindkét kártyás net.

(#1502) truhali válasza Sgr_A (#1498) üzenetére


truhali
csendes tag

Szia! A MM-ban a sima 11-esből ki voltak rakva a különféle színek?

(#1503) Zanik válasza Sgr_A (#1498) üzenetére


Zanik
addikt

Töltők voltak a telefonok? Mert akkor előfordulhat hogy kicsit melegednek.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#1504) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

(#1505) Zanik válasza B-L-A-C-K (#1504) üzenetére


Zanik
addikt

:DDD
Szerintem addig jó amíg tudunk röhögni az ilyeneken.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#1506) Sgr_A válasza truhali (#1502) üzenetére


Sgr_A
addikt

Az mm-be piros fekete volt
Az istyle-ban van kitéve az összes szin

Zanik:
Töltön voltak de az öszes droid is meg a samsung storban is storban is az összes töltőn volt mégsem voltak melegek

(#1507) Vasy09


Vasy09
őstag

Na, csak sikerült megoldani a szekszárdi telekomnál is! :DD :C

Gamertag: Vasy09

(#1508) Roland861010


Roland861010
addikt

Mate 30pro + iPhone 11 és Note 10+

Vicces, hogy itthon még a 11 sincs tesztelve... ezek meg már a matet is használják ...

(#1509) Amiens válasza Vasy09 (#1507) üzenetére


Amiens
tag

Ügyes! :)
Itt érdekes volt a dolog: GLS szerint pénteken kiszállították, de semmi. Így ma bementem még 5 előtt, és jah tényleg, reggel meg is kaptuk, nem jött SMS? Arcom: :U :N
Úgyhogy ma én is átvettem. Holnap kimegyek a kertbe, aztán kipróbálom a kamerát.

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#1510) Sn00k válasza B-L-A-C-K (#1504) üzenetére


Sn00k
veterán

Ez nagyon nagy :DDD Veled mizu feultel mar a 11es vonatra? :)

3njoy the Lif3

(#1511) B-L-A-C-K válasza Sn00k (#1510) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Idén most kihagyom, XS-re kb 170et kellene jelenleg rádobnom, annyit nem ér azért, majd március körül benevezek egy használtra, 300 alatt biztos lesz már annyiért...

(#1512) Sn00k válasza B-L-A-C-K (#1511) üzenetére


Sn00k
veterán

Nah ja Xs rol nem is eri meg szerintem a valtast.
Meg en is hezitalok bar konnyebb helyzetben vagyok s10e tol nem lesz nehez elkoszonni :DDD

3njoy the Lif3

(#1513) B-L-A-C-K válasza Sn00k (#1512) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Élőben már megnéztem, tetszik ez az új hátlap.

(#1514) Vasy09 válasza B-L-A-C-K (#1513) üzenetére


Vasy09
őstag

Kövezzetek meg, de nekem még a kamera kialakítása is bejön! :K

Gamertag: Vasy09

(#1515) B-L-A-C-K válasza Vasy09 (#1514) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

(#1516) Sn00k válasza Vasy09 (#1514) üzenetére


Sn00k
veterán

Minden keresed igy teljesuljon ;]

3njoy the Lif3

(#1517) Vasy09 válasza B-L-A-C-K (#1515) üzenetére


Vasy09
őstag

:C :DDD

Bárcsak a lottó ötöst is megnyerném! :DDD :DD

Gamertag: Vasy09

(#1518) koxkids


koxkids
őstag

Ma megnéztem iStyleba az új iPhone 11 szériát, és azt kell mondjam a 11 tetszik :) A 11 pro ára kicsit túl lő azon az összegen amit telefonra kiadnék, méretben viszont az a tökéletes. A 11 mérete miatt aggódtam hogy nagy lesz a 7 után, de szerintem szokható lesz idővel, és annyi új featuret tartalmaz a telefon (penge kamera, új Face ID, brutális akksi idő..) hogy lehet beruházok rá.

Aki használja már tudna esetleg pár szót írni róla? :B

(#1519) m@xsys válasza koxkids (#1518) üzenetére


m@xsys
senior tag

Én az X-et váltottam, de még csak egy napja használom a 11 Pro Max-ot, viszont ami furcsa az nem a mérete, hanem a súlya. :Y Szokni kell majd. Kapott egy Pitaka tokot is ami hamarabb megjött mint a telefon. A fent linkelt legvékonyabb Pitakan én is gondolkoztam, de végül inkább a megszokottat választottam. Bevált X-en is. Vigyázok rá, nem dobálom. Kamerája eddig tényleg a legjobb, de hát ez az egyik legnagyobb újítása is. Kamera sziget meg szodával elmegy, még így is azt mondom jobb lett mint amit pletykák alapján vártam, de nem mondom azt, hogy szép. 7-ről 11-re váltás szerintem nem minden esetben szükséges, de amint irtad mindig van olyan ami miatt az embernek kinyillik a pénztárcája. (megj. mindegyik flagship telefon túlárazott szerintem, egyik sem ér annyit mint amit elkérnek érte)

(#1520) HarleyCustom válasza m@xsys (#1519) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nyáron? Rövidnadrág? Lenge öltözet?
Én azért dobtam a MAX-ot korábban, mert kényelmetlen volt cipelni. Vissza váltottam sima XS-re. De még a XR is nagy volt...nekem...

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1521) Roland861010


Roland861010
addikt

Hát amennyire vártam ezt a csodát tegnap ki próbáltam hát nem vágott földhöz.
XR után nem biztos hogy váltani fogok. A normál kamera semmivel sem jobb pár alkalmazás épp hogy gyorsabban indul. Egyedül az aksi idő ami vonz.

(#1522) Remus389 válasza Roland861010 (#1521) üzenetére


Remus389
veterán

Mondjuk ez az akksi dolog olyan, hogy ha az én 6S-em amúgy sem túl acélos akksija(jelenleg 85%-os egyébként) fele ennyi ideig bírná, az sem zavarna, mert vettem a melóhelyre 2 ezer Ft-ért egy szép utángyártott kábelt, oszt jól van. Ha meg elmegyek társasággal, akkor meg nem a telefon az első

Ha pedig szökőévente egyszer lemerül, akkor meg kit érdekel

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#1523) Roland861010 válasza Remus389 (#1522) üzenetére


Roland861010
addikt

Nekem azért jól jön az erős akkumulátor.
Az XR is jól bírja de ha ezt lehet fokozni akkor miért ne.

(#1524) Remus389 válasza Roland861010 (#1523) üzenetére


Remus389
veterán

Viszont nehezebb és vastagabb lesz a készülék a nagyobb akku-tól.

Persze valakinek ez, valakinek az.

Én nem nyomkodom annyit (igazából időm nincs rá melóhelyen, néha megsimizem, de nem sokat), itthon meg a számítógépet preferálom. Útközben meg főleg zenét hallgatok róla, az annyira nem eszi az akksit. Ha meg kocsmába vagy kirándulni megyek, akkor meg bunkóság a telefont nyomkodni.

3 kábelem van hozzá, a gyári az asztali gépemben van, van egy az ágy mellett is, meg a melóhelyi laposban. Viszonylag gyorsan fel is töltődik.

Nekem jó a 6S, tetszik hogy milyen könnyű és mai szemmel kicsi.

Tudom hogy az XR és iPhone 11 nagyon jól bírja, de kérdem, minek? Mennyi a bekapcsolt kijelzős üzemideje? 12 óra folyamatos nyomkodás? Ezt sosem értettem, aki egyetemista/gimnazista annak nem a pad alatt kéne nyomkodni az iphone, hanem figyelni a tanárra a szünetben pedig barátkozni a társakkal. Aki melózik, annak pedig melóznia kell, nem? Ha pedig olyan melód van, ahol lehet (pl recepciós egy vidéki panzióban télen), akkor meg veszel 2000 Ft-ért egy kábelt. Szóval nem értem minek 12 óra üzemidő.

Sőt, ha szökőévente egyszer le is merül, és minden 4. ilyen alkalom olyan, hogy nagyon kell, hát Magyarországon annyira nem elterjedt, de meg tudod oldani, pl elmész egy kávézóba (khm.. sörözőbe), megkérded a pultost, hogy nem-e tölthetnéd egy kicsit és veszel egy ser-t.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#1525) FuRiONight válasza Remus389 (#1524) üzenetére


FuRiONight
őstag

Talàn, mert van olyan, aki nem tudja napközben tölteni és sokat telefonàl? Van, aki tényleg munkaeszközkènt hasznàlja javarèszt (mint èn is). Nekem nincs időm töltögetni, plàna nem óràkat vàrni, az kiesès! Ezèrt kell a hosszabb üzemdiő! Nem kell itt napokat, hogy elmenjen, de egy intezívebb napot nem baj, ha kihúz.

[ Szerkesztve ]

(#1526) truhali válasza Sgr_A (#1506) üzenetére


truhali
csendes tag

Kösz, olyan errefelé nincs, MM meg van, de mind1, majd megoldom :-)

(#1527) tatomi92


tatomi92
aktív tag

Tegnap nekem is megjött a fekete iPhone 11-em, már csak toknak és üvegfóliának kellene, hogy meglegyen :D.

Már alig várom, hogy használjam.
Tegnap első bekapcsoláskor appok telepítésénél, kamera próbálgatással 3%-ot merült kb. 25-26 perc alatt.

iPhone 14 Pro & Google Pixel 7

(#1528) Roland861010 válasza Remus389 (#1524) üzenetére


Roland861010
addikt

Na jó akkor öntsünk tiszta vizet abba a hordóba...

Jelenleg egy üzletet vezetek (nem én vagyok a tulajdonos de az egész üzemeltetés az enyém alkalmazottak,program szervezés minden) plusz ez mellett üzletkötőként is működők.

Napi 3-4 órányi telefonbeszélgetésem van tucat e-mail (3 fiókot szinkronizál a telefon) és ha olyan helyen járok akkor megy a wazze is általában napi 1-1.5 órát.

Nem ugyan abban a kategóriában használjuk a telefont.
Az hogy 10 grammal nehezebb nem érdekel ha cserébe 2 órával tovább bírja a kijelző az én használati szokásaim mellett.

Ja és ezek mellett pár fotó vagy videó vagy egy kis prohardver is be figyel.

(#1529) Roland861010


Roland861010
addikt

Azért elég egy érdekes ez a mobilaréna anno a note10 megjelent már éjfél után kint volt a teszt.

Most meg még egy normálisan összerakott cikk sincs az új készülékekről.

Tényleg jobb a külföldi oldalakról értesülni.

(#1530) FuRiONight válasza Roland861010 (#1529) üzenetére


FuRiONight
őstag

Gondolom senki nem rendelte elő. O :DD

Ez màr csak ilyen. A magyar cikkek max. kiegèszítèsnek jók csak.

(#1531) MikeWazowski válasza Roland861010 (#1529) üzenetére


MikeWazowski
addikt

"Tényleg jobb a külföldi oldalakról értesülni." - mindig is jobb volt.

Aki nem tud idegennyelvet annak is jobb, fordító segítségével a lényeget bőven ki lehet venni...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#1532) atike válasza MikeWazowski (#1531) üzenetére


atike
nagyúr

"fordító segítségével a lényeget bőven ki lehet venni..."

...ezt nem gondolod komolyan.... :U

(#1533) MikeWazowski válasza atike (#1532) üzenetére


MikeWazowski
addikt

De. :K
De csak gondolom, mivel tudok szerencsére több nyelvet is. :B

De miért, Te a MA teszt alapján veszel telefont? :F

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#1534) atike válasza MikeWazowski (#1533) üzenetére


atike
nagyúr

"De miért, Te a MA teszt alapján veszel telefont? "

Ez a kérdés hogyan következett abból, hogy szerintem a fordítós szöveg minden csak nem érthető...? :F

Megnyugtatlak, abszolút nem csak a Mobilarénás teszt alapján veszek... :)

(#1535) Amiens válasza Roland861010 (#1529) üzenetére


Amiens
tag

Nem mondom, hogy nincs értelme az itt megjelenő teszteknek/cikkeknek/híreknek, mert azzal totál szembemennék az egész MA elvével.
De ma már nincs akkora eszmei értéke egy-egy tesztnek vagy hírnek, mint mondjuk 5 éve - előbb és pontosabban tájékozódsz más, akár külföldi oldalakról.

Azt, hogy egy 'review' utána ki lehet vesézni a hozzászólásokban az adott témát, ma már sokkal többre tartom. :)

Talán a Fórumozás az, ami még hiteles adatokkal és naprakész tudással tartja ezt az egészet egyben...

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#1536) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az Apple-nél, jövőre legalább fele ennyire javuljon a dizájn és felőlem rárakhatnak 2000 USD induló árat is.
Az unalomig és sok éven át végletekig "kivesézett" szappantartójukat meg hajítsák a trash-be.

[Mi mix alpha]

[ Szerkesztve ]

(#1537) BabMester válasza ΞΔGLΞ (#1536) üzenetére


BabMester
senior tag

Nekem tetszik az új hátlap, a kamera szigettel is megbarátkoztam. Ami gusztustalan így 2020-ra az az előlapi szenzorsziget :( Meg az iOS-en fejleszthetnének valamit így 10 év után, mert a gesztus vezérlés meg a dark mód nem valami nagy fejlődés :(((

(#1538) MikeWazowski válasza atike (#1534) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Bocsánat, úgy értettem, de akkor tévesen. :B

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#1539) FіkuszKukіsz válasza Roland861010 (#1529) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Talán azért mert a Samsung már megjelenés előtt adott tesztkészüléket.

Romanes eunt domus

(#1540) -secret- válasza BabMester (#1537) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mit fejlesszenek?

(#1541) Tiger. válasza -secret- (#1540) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Pl superlassitott felvétel?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1542) Rinocerosz


Rinocerosz
senior tag

Nem semmi mit bír az iPhone.
[Egy kis Battery Tests]

Még a végén én is váltok samsungról. :B

(#1543) Nekton


Nekton
aktív tag

Csodálkozom, hogy itt ez még nem volt:

Vörös riasztást adott ki iPhone-osoknak a Pentagon

(#1544) leslien


leslien
nagyúr

Telenortól vett már át vki 11pro ?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1545) BabMester válasza -secret- (#1540) üzenetére


BabMester
senior tag

Nekem nagyon hiányzik, hogy bármilyen media lejátszást ki lehessen tenni PIP-be, az NFC-t tudjam használni a Tag-jeimmel is, Adblock a Safariba meg egy normális fájlkezelő+memóriakártya kombó, nem nagy dolgok és teljesen elégedett lennék.

(#1546) m0h0senator válasza BabMester (#1545) üzenetére


m0h0senator
őstag

Fájl kezelő+memóriakártya= vár az android meg a bt-on csengőhang küldés az is ott van. :U

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1547) Tiger. válasza BabMester (#1545) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nfc jó lenne, baszhatom az okos mosógépemet így.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1548) Nekton válasza Tiger. (#1547) üzenetére


Nekton
aktív tag

Mit tud csinálni az okos mosógép NFC-n? :F

(#1549) -secret- válasza Nekton (#1548) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

On-off. :D

(#1550) nozs23 válasza Tiger. (#1541) üzenetére


nozs23
addikt

Egeto szukseg van ra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.