Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) ΞΔGLΞ válasza FuRiONight (#1199) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Itt legalább a 30 ezer lenne a minimális és a legdrágábbnál az 50 ezer, hogy elgondolkodjak rajta, hogy feltöltős csomagban megvegyem. De 10 ezer? ne már, itt lényeg ennyire hülyének nézik az embereket? :D

(#1202) Drp81 válasza ΞΔGLΞ (#1201) üzenetére


Drp81
aktív tag

A telekomnál meg extra kedvezményként 11ezerrel drágább pl. a 11 Pro (411k), mint hivatalosan reseller boltban, ráadásul a XS-t meg még drágább is, 420ezerért adják... Ráadásul azt írják, hogy előfizetés választásával kedvezményesen megkapod, vagyis gondolom rendesen, 400k-ért. Na ez a hülyének nézés teteje.
Szóval szerintem nem olyan rossz az a 10k kedvezmény... :)

[ Szerkesztve ]

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#1203) Atomgeszi válasza Macka (#1184) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Dehogynem. Volt asszony i8plusra szedtünk le egy ébresztőalkalmazást. Folyamat tolta a reklámokat, orrbaszájba.

(#1204) ForRedGlory válasza ΞΔGLΞ (#1197) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Értem... letesznek eléd 10.000 Ft-ot, de le sem hajolsz érte, mert nem éri meg az ingyen 10.000 Ft, nehogy megfájduljon a hátad. Lol...

[ Szerkesztve ]

(#1205) Vasy09 válasza ForRedGlory (#1204) üzenetére


Vasy09
őstag

De ha lehajolsz és megfájdul a hátad, a végén lehet többe fog kerülni az egész, mintha mégsem hajoltál volna le! :DDD :DDD

Viccet félretéve, én arra gondoltam, hogy aki nem kártyásan veszi meg, hanem meglévő előfizuhoz, csak részletre! Én is így tervezem egyébként!

Ami meg a T-t illeti, na igen, hagyjuk! 460 ugye a 11 pro 256Gb, ezek meg leírják, hogy online rendelés esetén 12 ezer forint kedvezményt adnak, és így a 473ezer helyett 460! Én itt röhögtem fel, hagyjuk már, az apple-nél is ennyi! :W

Gamertag: Vasy09

(#1206) leslien válasza Vasy09 (#1205) üzenetére


leslien
nagyúr

akkor már a MM -ban sokkal jobb az ajánlat..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1207) Macka válasza ΞΔGLΞ (#1200) üzenetére


Macka
veterán

Szerinted kishazánkban hányan fogják kp-ra, egy összegben megvenni? Szerintem a vevők max 10%-a.
De ez nemcsak az Iphone-ra igaz, hanem az összes több százezres készülékre is.

(#1208) Vasy09 válasza leslien (#1206) üzenetére


Vasy09
őstag

Ez igaz, csak én nem akartam 36 hónapig fizetni! :N

Amúgy meg én is hitel ellenes vagyok igen csak, de azért ami kamatmentes, az nem rossz! :)

Gamertag: Vasy09

(#1209) Macka válasza Vasy09 (#1208) üzenetére


Macka
veterán

A szolgáltatóknál olyan havidíjak vannak, hogy még kamatnak is durva. :DDD

(#1210) BabMester válasza Macka (#1207) üzenetére


BabMester
senior tag

Szerintem 10%-nál bőven többen cseréltetik a Telekom, minden evben uj szifon ingyen programjában.. :) Ha valakinek kell a nagy csomag, bőven a legjobb konstrukció a készülék bérlés mellett.

(#1211) ForRedGlory válasza Vasy09 (#1205) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A Telekom valóban el van tévedve, nem is értem hogy gondolják... illetve értem. Biztosak benne, hogy a várható hiány miatt egyesek úgy is megveszik akár többért is, aztán max elkönyvelik, hogy a havidíj kedvezmény kevesebb lett, de még így is olcsóbb, mint ha boltból hoznák ki. Ettől függetlenül ez érdekes. A Telenor legalább ad 10.000 Ft kedvezményt, még ha egyeseknek nem is éri meg. :D

Én végül a MediaMarktban rendeltem elő, mert ott nem kell előre csengetni, mint a resellereknél. Az én pénzemen ne üljenek, aztán majd jön a telefon 1 hónap múlva... persze ilyen kereslet mellett érthető, hogy előre kérik a lóvét, de ne az enyémet. :P

[ Szerkesztve ]

(#1212) ΞΔGLΞ válasza ForRedGlory (#1204) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

10k az 580k- hoz képest? Hát nem hajolok le érte. :) Inkább Apple-től.

(#1213) Zanik válasza Macka (#1207) üzenetére


Zanik
addikt

Én eddig mindkét iPhone-omat egy összegben vettem meg. Igazából ha összespórolod rá a pénzt, az olyan mintha magadnak fizetnéd hónapokig a törlesztőt, csak még a vásárlás előtt.
De abban igazad van, hogy a magyar emberek többsége nem ilyen gondolkodású. Nem képesek előrelátó módon a várható nagyobb kiadásokra spórolni, inkább hitelből oldanak meg mindent...

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#1214) delta1017 válasza Zanik (#1213) üzenetére


delta1017
aktív tag

És van olyan mint én, hogy hiába tudnám meg venni egy összegben, inkább megveszem kamatmentes részletre, ha van rá lehetőség. :D
Így azt a pénzt költhetem másra is.

(#1215) Sgr_A válasza ΞΔGLΞ (#1197) üzenetére


Sgr_A
addikt

plusz a telenornál ha telóval veszedmeg az előfizetét akkor az havi + 1000 huf
jobban mondva teló nélkül -1000 huf

ja látom kártyásról van szó :R

[ Szerkesztve ]

(#1216) Vasy09 válasza delta1017 (#1214) üzenetére


Vasy09
őstag

Igen, ilyen vagyok én is! Szóval +1! :K

Macka: Ebben is igazad van, azonban én nem panaszkodom, mert nekünk elég jó lett most flottában! :D

[ Szerkesztve ]

Gamertag: Vasy09

(#1217) Macka válasza delta1017 (#1214) üzenetére


Macka
veterán

Persze, az is megoldás.
Mindenki más. Én nem veszek semmit hitelből, és 100 ezer feletti összeget sem vagyok hajlandó adni egy telefonért. Függetlenül attól, hogy IOS vagy Android.
Biztosan nagyon jó a 11 is, de iszonyat túl van hypeolva és árazva is (ugyanez igaz mindegyik felsőkategóriás telefonra).

(#1218) Zanik válasza delta1017 (#1214) üzenetére


Zanik
addikt

Nincs is ezzel gond. Szerintem Macka inkább olyanokra utalt, akik úgy is hitelre veszik a felsőkategóriás készülékeket, hogy közben az anyagi lehetőségeik nem igazán indokolnák az ilyen luxuskiadásokat.
Mondjuk nemdohányzóként számomra az alacsony életszínvonalon élők dohányzásra fordított költségei is sokszor érthetetlenek.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#1219) Macka válasza Zanik (#1218) üzenetére


Macka
veterán

Igen, rájuk gondoltam. Szerintem ők azok, akik "menőzni" vesznek több százezerért telefont, hogy elmondhassák, hogy Iphone 11-gyel, S10+-szal, vagy P30Pro-val készült selfiket töltenek fel Instára. :DDD
Ez egy jó kérdés. Ha megnézed a hajléktalanokat, cigi és pia mindig van náluk, pedig annak az árából simán kijön napi 1 menü.

(#1220) joey04 válasza markknight (#1195) üzenetére


joey04
titán

Sosem beszéltek a ramról.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1221) markknight válasza Macka (#1219) üzenetére


markknight
veterán

De mit lehet egy iPhoneon menõzni? Mármint mitõl menõ ez a cucc? Akárki megtudja venni, nem egy autóról beszélünk. Van akinek sok pénz másnak kevésbé.

Bírom a nagy világmegfejtést itt a fórumon, aztán 99%-ba megy a waze, facebook, messenger és kb ennyi :D Az vesz aki csak akar. Mondom ezt úgy, hogy már a 7 plus óta egyben veszem a készülékeket .

[ Szerkesztve ]

(#1222) markknight válasza joey04 (#1220) üzenetére


markknight
veterán

Ilyen durva ugrást benyögtek volna

[ Szerkesztve ]

(#1223) FIREBLADE78 válasza ΞΔGLΞ (#1192) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nekem 100 rugó kedvezményem alapból van telenornál. Ha mezei,legkisebb előfizus vagy évek óta,akkor jó h nincs. Én sem adnék egy fillért se.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#1224) joey04 válasza markknight (#1222) üzenetére


joey04
titán

4-ről 6-ra nem lett volna nagy ugrás szvsz. ipap pronál sem mondták be a 6-ot. Soha nem mondják. Most is belekerült a 4000 mah telep, de a méretet most sem mondták. Ott is csak üzemidőről szoktak beszélni, ahogy tették azt most is.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1225) Macka válasza markknight (#1221) üzenetére


Macka
veterán

Mert drága. Sokan státuszszimbólumnak képzelik pont emiatt, mint az autót.

(#1226) tntmax


tntmax
aktív tag

Ezek még mindig erőlködnek hogy egy használható készüléket gyártsanak..? :D

(#1227) delta1017 válasza FIREBLADE78 (#1223) üzenetére


delta1017
aktív tag

17éve a Telenornál vagyok mint előfizetéses, semmivel sem kapok nagyobb kedvezmény, mint Józsika, aki hétfőtől lesz náluk új előfizető.

(#1228) -secret- válasza delta1017 (#1227) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Telekomnál ugyanez. Dupla Magenta és elhanyagolható a kedvezmény amit adnak.

(#1229) Vasy09 válasza -secret- (#1228) üzenetére


Vasy09
őstag

Ha már itt tartunk, a vodafone sem jobb! Ott is van 2004-óta előfizum, de szintén zenész! :(((

Gamertag: Vasy09

(#1230) delta1017 válasza delta1017 (#1227) üzenetére


delta1017
aktív tag

Úgy gondolom, hogy egy szolgáltatónak azt is kéne díjaznia, hogy bizonyos ügyfelei mióta vannak nála. Nem pedig egy kaptafára venni mindenkit. Ez így nem tisztességes.

(#1231) marcarc válasza Macka (#1225) üzenetére


marcarc
senior tag

nemhogy acél rolexet vennének akkor, vagyis próbálnának meg venni :D

[ Szerkesztve ]

(#1232) gyuromoj válasza delta1017 (#1230) üzenetére


gyuromoj
veterán

Nyugaton így működik elég sok helyen...

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#1233) ΞΔGLΞ válasza FIREBLADE78 (#1223) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én azóta, amióta Pannon gsm néven megszülettek. De ebbe most nem megyek bele, hogy hány előfizetése van ott a cégnek.
Mert pontletojom ezt az egészet, Apple, MM, Edigi, Istyle etc...ezek közül fogom majd a megrendelni a két készüléket (64 és 512). Zöld az egyik, mert a páromnak az tetszik, de én maradok továbbra is astro szürkénél...

[ Szerkesztve ]

(#1234) Macka válasza ΞΔGLΞ (#1233) üzenetére


Macka
veterán

Van nálatok pénz lóvéra... :DD :DDD

(#1235) FIREBLADE78 válasza delta1017 (#1227) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Az gáz. Mi is pannon óta ott vagyunk. Évek számát nem tudom,de 15 + biztosan. Pár éve céges csomagok vannak. Pl az x-et vmi bagatel összegért vettem ( talán 200k, nem rémlik mi volt 2 éve). Mi állandóan kapunk több 10 ezer kedvezményt pluszban illetve az adott csomag miatt is eleve olcsóbb a telefon,mint a prémium reseller. Úgyhogy fingom sincs te, ti miért nem kaptok.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#1236) doooo válasza gyuromoj (#1232) üzenetére


doooo
veterán

Még a környező országok némelyikében is, pl. Szerbia...

(#1237) delta1017 válasza FIREBLADE78 (#1235) üzenetére


delta1017
aktív tag

Én meg nem céges csomagban vagyok.

(#1238) ΞΔGLΞ válasza Macka (#1234) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Lóvéra? Arra mindig van, egy ezresért, ötszázat fizetek...maximum. :-D

[ Szerkesztve ]

(#1239) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Olvastátok, hogy a mate 30pro ,1100 (nem dollár) euroval fog nyitni? Akkor miért is drága az ájfon?
Meg ezeknek a hüvely telefonoknak fél éven belül általában már a felére esik az ára...főleg google nélkül...

[ Szerkesztve ]

(#1240) w333 válasza ΞΔGLΞ (#1239) üzenetére


w333
félisten

+1 már nem is drága ha így nézzük :)

Különben a Xiaomi fogja átvenni az uralmat !

Szerintem nem is kell hozzá sok idő :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1241) Thom! válasza w333 (#1240) üzenetére


Thom!
veterán

Nekem egyik kínai sem kell.
Hardver jó, de a szoftver.... :DDD

(#1242) w333 válasza Thom! (#1241) üzenetére


w333
félisten

Semmi baj a szoftverrel ... átlátható és szuper jó a rendszer :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1243) Noukoum válasza ΞΔGLΞ (#1239) üzenetére


Noukoum
veterán

Ja csak az 1000 dolláros huaweiből nem lesz 400ezer forint.
És az Apple már 580ezernél jár a normál szegmensben, csodálod hogy a konkurencia emel?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#1244) ΞΔGLΞ válasza Noukoum (#1243) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem 1000, hanem 1100 és euro.

(#1245) Noukoum válasza ΞΔGLΞ (#1244) üzenetére


Noukoum
veterán

Így van, nem tudom miért írod le ennyiszer.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#1246) ΞΔGLΞ válasza Noukoum (#1245) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nézd már meg mit írtál...
1000 dollárról írsz, én meg írtam, hogy nem 1000, hanem 1100 és nem USD, hanem euró és ez a kezdő ár a 4G-re, az 5G-re 1250 körül írnak, a porshe dizájnra meg majd 2100 eurót.
Akkor most mégis mi a lóf...üttyről beszélünk még? Meg miért is érdekelne engem, hogy emelnek, egyrészt nem veszem meg, másrészt meg sem jelenik az országban, harmadrész, ha meg is jelenne, olyan frankón gyengül a forint, hogy rebesgetik, hogy 360 fölé is mehet 1 ojró (direkt), szóval ha így nézzük, a 400K, akár lehet 450-460 is kezdőre, a Porsche meg 700 ezer felett is.
Áhh... xD

[ Szerkesztve ]

(#1247) Noukoum válasza ΞΔGLΞ (#1246) üzenetére


Noukoum
veterán

Senki nem írta hogy ez a Huawei 1000$
A probléma nálad van.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#1248) nozs23 válasza Noukoum (#1247) üzenetére


nozs23
addikt

Te irtad, okos. :N

(#1249) ΞΔGLΞ válasza Noukoum (#1247) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

1243 első bekezdés, de akkor most akadj le rólam, meg erről a témáról is, mert kezdem úgy érezni, hogy direkt nyomod az értetlent, vagy nem...

(#1250) nozs23 válasza ΞΔGLΞ (#1249) üzenetére


nozs23
addikt

El kell engedni. Flame kelto apple hater.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.