Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37651) ToniSoprano válasza dlaj (#37639) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Ja csak egy Iphone 7 plus 3-szor ennyibe került volna, meg nincs belőle dual simes. :N :( :O Mondjuk inkább az IOS/MIUI ikonok tetszenek, a gyári összevisszaság nem tetszett. Tényleg túlzsúfoltam a kezdőképernyőt, mondjuk azt szeretem ha mindent azonnal, leggyorsabban elérek , de lehet ez már túlzás, nekem a záróképernyő is tiltva van.

Volt Samsung, Alcatel telefonom a gyári launcher egyikben sem jött be és mindig meg kellett tanulni, meg kiismerni az ikonkészletet. Itt ha új telóm lesz egyből megy rá a NOVA laucher. Tényleg ízlések és pofonok teljesen variálható a NOVA nagyon sok ikonkészlet, egyedi variációk tényleg lehet kreatív az ember ha van ideje rá.

[ Szerkesztve ]

(#37652) kelly416 válasza ToniSoprano (#37624) üzenetére


kelly416
veterán

Van tipped, hogy lehetne megvenni a közeljövőben dombornyomott kártya nélkül? Sajnos csak valamikor januárban lesz olyan kártyám, addig szerintem esélytelen vagyok play-en venni bármit is, pedig ezt már vagy egy hete meg akartam venni, ha nem kettő.

(#37653) ToniSoprano válasza kelly416 (#37652) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Nem kell dombornyomott, sima mastercard is jó, vahy ha opt-s vagy internetes kártya. Mondjuk érdemes két kártyát tartani egyik internetes vásárlásra csak pár ezer Ft van rajta, másik folyószámla, opt-nél erre van az internetes kártya. Ez a legbiztosabb, vagy csak egyszer add meg a kártyaszámot, ne jegyezze fel.

[ Szerkesztve ]

(#37654) Bass válasza kelly416 (#37652) üzenetére


Bass
addikt

Én telenoros vagyok és a vàsàrlàsaimat ràterhelik a szàmlàmra,lehet a Te szolgàltatód is tud ilyet. A màsik hogy csinàlsz paypal szàmlàt majd hozzàadod a sima nem feltétlen bankàrtyàdat és màris tudsz vàsàrolni playen vagy akàr ebay,bangood és tàrsainàl. Én is így hasznàlom pedig sima visa kàrtyàm van.

[ Szerkesztve ]

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#37655) zetecR válasza ebegab92 (#37548) üzenetére


zetecR
addikt

SURE. Nagyon sokat tud és a fejlesztők figyelnek a visszajelzésekre.

(#37656) pjanika


pjanika
csendes tag

Sziasztok. H818p G4 hez vettem egy bluetooth autós kihangosító, minden program hangja szuper hangos,de a telefonálás max hangon is alig hallható, esetleg tud valaki megoldást erre.

(#37657) Busterftw válasza pjanika (#37656) üzenetére


Busterftw
veterán

Ringtone bar nincs letekerve?

(#37658) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Mindenkinek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#37659) Vikooo válasza Bass (#37654) üzenetére


Vikooo
addikt

En is a telefonszamlam ellenebennvasarolok, a leg egyszerubb ;)

(#37660) ToniSoprano


ToniSoprano
addikt

Kellemes Ünnepet Kívánok Mindenkinek!

(#37661) Aryon87


Aryon87
félisten

Mindenkinek kívánok Boldog es bootloop mentes Karácsonyt! :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#37662) pjanika válasza Busterftw (#37657) üzenetére


pjanika
csendes tag

Minden a max on van és csak a telefonálás halk

(#37663) Pistakiss


Pistakiss
őstag

Boldog Karácsonyt!

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#37664) Mike81


Mike81
senior tag

Kellemes Karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#37665) kelly416 válasza ToniSoprano (#37653) üzenetére


kelly416
veterán

Sajna maestro, azzal nem működik és nem OTP-s vagyok. :(

Bass:
Még hagyján, hogy másik szolgáltató, de céges kártya, nem fizetnek ezek ki semmit még úgy sem, hogy hó végén vagy akármikor vissza adom a pénzüket. De legalább kifizetik minden privát telefonálásom belföldön, így nem szólok semmit.
A Paypal kemény dió lenne, még egy betűt sem olvastam utána, nem merek, mert akkor nem lenne ami gátat szabjon az ebay és társaitól való vásárlásnak. :DDD

Így akkor kivárok és annyi. Januárban hátha még olcsó lesz.

(#37666) jimmedly


jimmedly
senior tag

Boldog Karácsonyt Kollégák!

(#37667) Gzolo válasza dkovizoli (#37646) üzenetére


Gzolo
senior tag

KWGT Widgets , ebben lehet hasonlókat alkotni, és vannak ingyenes csomagok is, nem fontos vásárolni ahhoz, hogy igényes legyen a végeredmény ;)

(#37668) toto0569


toto0569
addikt

+«•´`•.(*•.¸(`•.¸ ¸.•´)¸.•*).•´`•»
«•´¨*•.¸¸Boldog Karácsonyt! .¸¸.•*¨`•»
.«•´`•.(¸.•´(¸.•* *•.¸)`•.¸).•´`•»

(#37669) snorbi82 válasza vigyori78 (#37626) üzenetére


snorbi82
senior tag

Hu! Ami a 4. képen van, az nagyon jó! Esetleg valami letöltő link? Köszönöm

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#37670) #49682432 válasza kelly416 (#37665) üzenetére


#49682432
törölt tag

Ne legyél már ennyire körülményes! Kérj meg valakit, akinek van dombornyomott kártyája, hogy vegye meg neked. Mondok tippeket: testvér, unokatestvér, sógor, sógornő, szülő, gyermek, barát, munkatárs, volt osztálytárs, szomszéd, stb.
Nekem sincs hitelkártyám, én is apám haverját kérte meg, hogy fizesse ki nekem.
Play áruházban a saját fiókomból megrendeltem, beírtam a hitelkártya adatokat és egy gombnyomással megrendeltem, majd odaadtam neki kp + a banki kezelési költség (párszáz HUF).

(#37671) dlaj


dlaj
őstag

Megérkezett az LG G4 F500 telefon. Szép és jó, mindenki öhül. :)

A telefon 5.1 droiddal jött F50010s szoft van rajta és root-olt.

Kérésem az lenne, hogy lehetséges-e felrakni rá a 6.0 droidot, egyáltalán érdemes-e vele foglalkozni? 6.0 mivel nyújt többet egy mezei felhasználónak,mint az 5.1? (Azért megnézem ezt a videót is)
A már nem használt G3-asomon 6.0 van, de nem igazán veszek észre különbséget.

[ Szerkesztve ]

(#37672) Meggyi001 válasza dlaj (#37671) üzenetére

Egy két újítás lett azért benne: [link]

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#37673) morneo.it


morneo.it
senior tag

Van valakinek jol bevalt QuickCharge 2.0 EU toltoje, amit eBay/Alin-n vasarolt, es be tudna nekem linkelni? Anyos Vodafone Smart Platinum 7 telefonjahoz ilyen tolto jart, ki is probaltam, es nagysagrendileg gyorsabban tolti a G4-em (ki is írta, hogy "Gyorstöltés") Nyilvan tele ilyen toltokkel az e-piac ter, de nekem gyakorlati tapasztalattal rendelkezok velemenye, es linkjei kellenenek.
Koszonom szepen!

[ Szerkesztve ]

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#37674) dkovizoli válasza Gzolo (#37667) üzenetére


dkovizoli
addikt

Köszi.
Kellemes ünnepet mindenkinek!

(#37675) hacki87 válasza morneo.it (#37673) üzenetére


hacki87
senior tag

Én eustockról rendeltem qc3-as töltőt visszafelé kompatibilis. Kb 4000ft volt szállítással 2-3 alatt itt volt.

(#37676) ToniSoprano


ToniSoprano
addikt

Csak aki annyit panaszkodik, hogy nem tökéletes ez a telefon, mert igen vannak kisebb hibái, kérem hogy olvasson bele az Iphone 7 / 7plus fórumba, hogy azért ott sem tökéletes minden:
[link] [link] [link] [link] [link] [link] [link]
Enyhébb problémák:
[link] [link] [link] [link]

Akkor még itt vannak a sorozatos kijelző hibák a tervezési/gyártási hibára vonatkozóan: [link]
És akkor nem beszéltünk arról, hogy az Iphonok 0 fok alatt megbízhatatlanul működik:
[link]
Nekem nagyon tetszik/ teszett főleg az IOS rendszer, csak dual sim hiányát nem tudtam sehogy megoldani, mert a cég ingyenes telefonálást ad, de nem ad mobilnetet mellé. Amióta az LG G4-em van, (főleg amióta Nova laauchert használok és úgy alakítom a felületet ahogy én szeretem) hogy már nem is akarok Iphonet, mert ez a G4 tökéletesen megbízható stabil, nem kell újraindítani és ez nagyon fontos nekem. Egyébként az Iphonok sem tartják úgy az árukat, pl. 16 GB-os 2 éves Iphone 6-ot 70-75 ezer körül meg lehet venni, 64 GB-osat 80 ezerért, ami 2 év alatt 150-160 ezer Ft bukást jelent ami azért nem kevés.

[ Szerkesztve ]

(#37677) Stauffenberg válasza ToniSoprano (#37676) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Szerintem aki eddig nem fogta fel a lényeget, ezután sem fogja mert nem is akarja.

Teljesen felesleges ezzel félig-meddig offolni a topikot napi szinten. Ez csak újratermeli a vitákat.

A.) Az nem érv, hogy máshol is vannak típushibák. Másra mutogatni nem teszi semmissé az itteni hibákat.

B.) Valóban nem problémásabb a G4, mint bármi más, csak a hiba jellege bosszantóbb az átlagnál. Sajnos ez van, nincs olyan flagship, amivel ne lennének szervizbe rohangálós körök. Ha a G4 is mondjuk besárguló kijelzővel vagy hamar megdöglő akkuval küzdene, nem lenne ekkora füstje az egésznek.

Lépjünk túl végre ezen.

Aki le akarja írni a negatív véleményét, írja le bátran. De felesleges egy csalódott vásárlót győzködni. Csak LÉPJÜNK TÚL! Nem vagyunk az LG fizetett munkatársai, nem nekünk kell megvédenünk a hírnevét.

---

BTW boldog karácsonyt mindenkinek!

(#37678) joekajoeka válasza ToniSoprano (#37676) üzenetére


joekajoeka
tag

Hat ne haragudj, de engem nem erdekel, hogy mas gyarto milyen problemaval kuzd. En nem mas gyartonak adtam oda penzem hanem az LG-nek.
Itt nincs mit szepiteni a helyzeten.

Bootloop + kijelzo problema.
Gyakorlatilag egy hulladek.

Nekem 2 honapja csereltek a bootloop miatt az alaplapot. Ezt meg le tudom nyelni, de azt, hogy a kijelzot ra 2 hetre egy ocsmany JDI kijelzore csereltek aminek a minosege rosszabb mint egy 40.000 forintos keszulok-e azt mar nem tudom lenyelni.
Mi a baja?:
Csikos (digitizer), a feher az mocskos feher, szintelen, nincs eleg fenyero, betekintesi szog rosszabb mint az eredetin.
Mielott 2015 novembereben megvettem volna a telefon, rengeteg tesztet vegigneztem, es a kijelzo merete + minosege miatt is vettem meg a telefont.
Az eredeti LGD kijelzo 1 ev utan beeg, es kicserelik egy sokkal sokkal rosszabb minosegure (JDI). En nem ezt a minoseget valasztatom/vettem meg. Atb@sztak magyaran megmondva.
Aki azota tollem velemenyt kert, hogy milyen telefont vegyen mindenkit elhajtottam mas marka iranyaba (samsung, iphone, huawei).
Lebeszeltem embereket LG monitor-rol, TV-rol, telefon-rol.
Es meg epp azert is megtartot en a telefont, hogy minden nap mikor kezembe veszem emlekeztessen arra, hogy hogy atb@szott az LG.
Felesegemnek most vettem egy Huawei Y6II Compact keszuleket, mit ad a fenvalo az nem csikos, a feher az feher, 4x kevesebbe kerul!
Oda jutottam hogy szegyenlem elovenni a telefont mert ha leteszem egy 40.000 forintos telefon melle kirohognek hogy milyen "csucs" a G4 kijelzoje (komolyan).
Egy kis bootloop emlekezteto:
fogadni merek akarmibe, hogy az LG semmit sem javitott a gyartason, es lassan a cserelt 2016-os alaplapok is elkezdenek meghalni, de mar senkinek sem lessz garanciaja. Csak turelem.

Kellemes ünnepet mindenkinek!

(#37679) Gyugyu1987 válasza joekajoeka (#37678) üzenetére


Gyugyu1987
tag

Akkor én kivételes vagyok, mert alaplapcserekor kijelzőt, keretet és hangszórót is cseréltek, (kérés nélkül) de ugyanúgy lgd-t kaptam!, ami azóta tökéletes!!!! Hiába meleg nagyon ritkán a telefon nem ég be! A szervíz gyors és korrekt volt!!!!

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni!!!!!!"

(#37680) #49682432


#49682432
törölt tag

Van valakinek autós, szivargyújtós QC 2.0, vagy 3.0-ás gyors-töltője? Kíváncsi lennék a véleményekre, tényleg gyorsak-e, illetve speciális kábelt kell venni hozzájuk, vagy mezei USB - micro USB kábel is jó-e?

Másik kérdésem: 2.1 A-es töltők a QC 2.0-ás töltők?

(#37681) dlaj válasza Meggyi001 (#37672) üzenetére


dlaj
őstag

Köszi szépen!

(#37676) ToniSoprano +1 a Nova-nak!

(#37682) Quqesz válasza joekajoeka (#37678) üzenetére


Quqesz
nagyúr

:U
Xar az lg bla bla bla...tényleg add el...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#37683) joekajoeka válasza Quqesz (#37682) üzenetére


joekajoeka
tag

Megveszed?

(#37684) gipsztigris válasza joekajoeka (#37683) üzenetére


gipsztigris
addikt

Én megveszem, de csak erősen nyomott áron, hiszen most írtad le, hogy milyen sz@r! ;) Vagy a hirdetés szövegében nem lesz ennyire lehúzva? ;]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#37685) Quqesz válasza joekajoeka (#37683) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Van 2 hibátlan G4-ünk(507/2015.11, 603/2016.05). Minek vegyek fát az erdőbe........(sőt egy hibátlan G2 is, az 2014-es).

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#37686) joekajoeka válasza gipsztigris (#37684) üzenetére


joekajoeka
tag

Hat ez az, nagy bukas lenne ez nekem, es csakis az LG okolhato emiatt.
Inkabb megtartom, hogy emlekeztessen minden nap... az LG-re!
Remelem valami baja lessz hamarosan elromlik es nem lessz mivel megjavitani es kapok csere utalvanyt, tenyleg mar csak ez erdekel.

[ Szerkesztve ]

(#37687) Simi37 válasza joekajoeka (#37686) üzenetére


Simi37
őstag

Ha olyan erősnek érzed az érved, pereld be őket...

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#37688) G33Z@


G33Z@
tag

Ami azt illeti, lehet nyerne némi kártérítést :D

(#37689) ToniSoprano válasza joekajoeka (#37686) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Ez tényleg zavaró. És nem mondtad a szervizben, hogy a kijelző rosszabb minőségű rácsos és rosszabb és ez baromira zavar téged? Mit válaszoltak? Egyébként a cserélt főalkatrészre is 1 év garancia és ha jól tudom 2 év szavatosság is van újból.

[ Szerkesztve ]

(#37690) Quqesz válasza joekajoeka (#37686) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Bocs, de most magadat szopatod. Add el, még jó áron el lehet(főleg, hogy a mizéria javítva). Én nem csinálnék ebből gondot.......meg sokan nem csináltak.

G33Z
Miért? A hibát javította a szervíz, gyári alkatrésszel az előírtaknak megfelelően. Az, hogy szerinte nem olyan érzésre szted melyik bíró fog rábólintani? Meg neki kell bebizonyítania, hogy igaza van, szakértői vélemények stb.....egy ilyen értékű telónál szted ez megéri? Legalább ne adjátok alá a lovat ilyenben....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#37691) Technoman


Technoman
őstag

Srácok, mit cseszhettem el?
Hiába dugom rá a lapitopra, nem látom USB-n a telót (nem is kéri a szokásos engedélyeket) Még sosem csinált ilyet, mit/hol kéne bekapcsolnom, hogy láttassam a géppel, mert nagy adagot kéne mozgatnom és wifin több évet ír ki:(
thx

[ Szerkesztve ]

(#37692) G33Z@ válasza Quqesz (#37690) üzenetére


G33Z@
tag

Csak vicceltem 😕 Nekem pont megfelelő a JDI kijelző.

[ Szerkesztve ]

(#37693) Quqesz válasza Technoman (#37691) üzenetére


Quqesz
nagyúr

1. Ha rádugod kiírja a teló az engedélyezést?
2.ha csak az usb kapcsolatot írja ki nyomj rá és nézd meg az mtp mód van-e bekapcsolva
3.nem kezd el az eszközkezeló a laptopon usb illesztőt keresni?
4. Nevezd át a telefont és újra párosítja(előző pont szerint).
5.töröld az eszközkezelőből a telefont majd párosítsd újra

Ha rádugod és semmit nem ír ki a teló bármelyik usb portba is dugod, akkor másik usb kábel?(ha nem a gyárit használod az is lehet hiba!)

G33Z
;)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#37694) Technoman válasza Quqesz (#37693) üzenetére


Technoman
őstag

Köszi Quqesz a karácsonyi gyors választ :R
1. A lapitopin semmi Í(win 8.1), hallom a szokásos win hülyehangját, de nem látom vizuálisan a csatlakozást.
2. A teló semmit sem csinál, nincs a szokásos legördülő sorban
3. nem
4. Te most az LG Bridge-t mondod, mert ott látja a telót, de csak wifin, USB-nél azt írja ki, hogy csatlakoztassam
5. Nem látom ott, ill. régi okok miatt nem akarok ennyire belenyúlni, mert ilyenkor nálam mindig win újratelepítés lett és ezt most nem szeretném bevállalni.
több kábellel próbáltam , amikkel eddig ment a dolog és több USB portról.

:F

(#37695) #57271552


#57271552
törölt tag

ötletbörzézhetnénk! nektek milyen a kezdőképernyőtök, milyen appokat használatok?

az enyém ilyen:

záróképernyőt nem használok
kezdőlap: nova launcher prime
alsó és felső kapcsolósorok: power toggles (root jog szükséges a gps kapcsolóhoz)
óra, dátum sor, egyedi szöveg sor: minimalistic text:widgets (kicsit túlbonyolított progi, de jó)
naptár widget: month:a naptár widget
ikoncsomag: glaskart
alsó egyedi gombok: xstana (root jog és xposed keretrendszer szükséges)

(#37696) toto0569 válasza Quqesz (#37685) üzenetére


toto0569
addikt

Itt az enyém is,+ a G2 ami hibátlan!

(#37697) snorbi82


snorbi82
senior tag

Szeretem az ilyen embereket - joekajoeka - mikor mesélik mindenkit lebeszél valamiről! Sajnálom azokat az embereket akik rá hallgatnak.

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#37698) zachary válasza snorbi82 (#37697) üzenetére


zachary
tag

A kijelzőben viszont igaza van, sikerült az ünnepek alatt kézbe venni egy LGD panellel szerelt változatot és tényleg szemmel látható a különbség a kettő közt, lehet én is ideges lennék, ha nem ilyennel kaptam volna gyárilag.

[ Szerkesztve ]

(#37699) Quqesz válasza zachary (#37698) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekünk van mind2. Régebben raktam is be róla képet, de nem látok akkora különbséget a 2 kijelző közt, hogy bárkit is lebeszéljek a telóról. Mások meg azért rinyálnak, hogy nekik lgd kijelzőjük van és xarabb mint a jdi, mert be fog égni.......most akkor hol az igazság?itt

toto
;)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#37700) Armi5


Armi5
tag

Itt egy normális home screen. A havazás élő háttérkép (Snow Live Wallpaper)
Itt egy normális home screen. A havazás élő háttérkép (Snow Live Wallpaper)

[ Szerkesztve ]

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.