Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38351) brd válasza jakec (#38338) üzenetére


brd
nagyúr

Sajnos a telefon eredeti specifikációja átverés, a gyári appal nem lehet root nélkül 60 FPS-t elérni. (A root ahhoz kell, hogy rendszerfile-ban módosíts; maga az app egyébként tudja, a módosítás után meg is jelenik benne a lehetőség.)

The only real valuable thing is intuition.

(#38352) sajby válasza SZATA (#38349) üzenetére


sajby
senior tag

Szerintem tuti.5ezer körül lehetett mikor itt irta valaki,hogy vásárolt.

(#38353) cicaslany86


cicaslany86
aktív tag

Nem tudjátok, lehet esetleg orvosolni, hogy a kamera gyorsabban fókuszaljon, exponaljon? Igazából majdnem tökéletes a telefon, cska ez az egy bajom van vele. Annyira lomha, hogy lehetetlen lefotozni elmosodas nélkül egy sétáló embert, egy kutyát jatek közben stb. :/ Néztem egy kamera tesztet, Mi5, S7edge, G5,i6s és sony xz volt benne és csak az LG-vel nem tudták lefotozni a felugró pasit.

(#38354) bajnokpityu válasza cicaslany86 (#38353) üzenetére


bajnokpityu
félisten

elmosódás az záridő miatt van.mivel nagyjából ugyanolyan fényerős az összes felsorolt gép, ezért ez beállítási gond.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#38355) ToniSoprano válasza cicaslany86 (#38353) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Ha nem az SD-re hanem a belső tárhelyre mented a képeket kicsit gyorsabban fotóz. Ja bocs manuálisan csökkentheted a záridőt és növelheted az isot, vagy más program pl. footej, vagy google camera.

(#38351) brd : itt korábban le volt írva és linkelve volt, az LG V10 kamera appjával lehet full HD 60 fps videót csinálni, root nélkül tökéletesen fut, és még annyi hogy a videót fényérzékenység, iso, maunál fókusz is tudod manuálisan állítani, ami sötétségben jól jön.

[ Szerkesztve ]

(#38356) brd válasza ToniSoprano (#38355) üzenetére


brd
nagyúr

"LG V10 kamera appjával", vs "gyári appal". Érthető így, vagy ki kell fejtenem?

The only real valuable thing is intuition.

(#38357) dkovizoli


dkovizoli
addikt

Le a kalappal az Lg Váci úti szervize előtt. Szerdán délután adtuk be telefont. Ma délben meghozta a Gls (vidékre). Alaplap csere. Idei új alaplapot kaptam.

(#38358) balazs1022 válasza kromatika (#38348) üzenetére


balazs1022
őstag

Szia!

Rootolni kell a telcsit, majd fájlkezelővel ide barangolni: root/system/etc. Ebben a mappában kell lennie egy mixer_patch.xml fájlnak. Ezt ki kell másolni vhova, majd szövegszerkesztővel megnyitni. Ebben kell lenni vmi olyasmi sornak h: "headset" és És ott a volume-t át kell írni. Általában 70 körül szokott lenni. Kb 10-el nagyobb számot írsz be, aztán jó is lesz. Bemásolod az eredeti helyére és újra indítod a telót.
Kb ennyi.

Nekem másmilyen telóm van, de kb minden androidban ez a könyvtár szerkezet. Ha mixer_patch-ként nem találod akkor default_gain-ként keresd. Tuti h az etc mappában kell lennie. Én is megnöveltem a hangerőt. Sokkal nagyobb teljesítményt ad le a jack és szebben is szól tőle a sony fülesem.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#38359) vigyori78 válasza brd (#38356) üzenetére


vigyori78
őstag

Android 5- ben gyárilag benne volt a 60fps ,használtam is mikor megvettem a telót.

(#38360) brd válasza vigyori78 (#38359) üzenetére


brd
nagyúr

Gyárilag=nem rootolt telefonon LG által kiadott ROM? Neked hogyan lehetett benne? Az én telefonomon az összes 5.x megfordult már és mindegyikben olyan volt a módosítandó file-ok tartalma, hogy nem tudott 60 FPS-t a kamera.

The only real valuable thing is intuition.

(#38361) Quqesz válasza jakec (#38347) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem 4.72.13 a verziószám

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#38362) Reinkz válasza jakec (#38345) üzenetére


Reinkz
senior tag

Az újban tényleg eltűnt, illetve csak manual videó közben válaszható a 60fps.

egyébként vicc hogy miért nincs benne alapból, kedvem lenne már rootolni a knock code és 60fps miatt, vagy vmi genesys romot felpattintani, ahhoz még root sem kell, de akkor már 7.0-s alapú legyen, szóval jó lenne ha lassan vmi infot kapnánk róla.

[ Szerkesztve ]

(#38363) cicaslany86


cicaslany86
aktív tag

Megneztem a kulso kamera appot is es at is allitotam belso memoriaba mentésre, de hiába. Olyan lassan találja meg a fókuszt. Hiába gyönyörű éles az elkészült fotó, sok értékes dolog van, ami nem egy csendélet... :(

(#38364) Quqesz válasza cicaslany86 (#38363) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Akkor rakd manuálba és csak a fókuszt állítsd kézzel, a többi menni fog autómatán(az AE-L ne legyen bekapcsolva). Így úgy fogod tudni használni, mint auto módban, max a hdr nem lesz elérhető. Legtöbb esetben a végtelen fókusz elég lesz, nem kell folyamatosan állítgatni. Használd ki a telefon tudását!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#38365) kromatika válasza balazs1022 (#38358) üzenetére


kromatika
veterán

Köszönöm a valaszt.

(#38366) balazs1022 válasza kromatika (#38365) üzenetére


balazs1022
őstag

Sikerült találni ilyen fájlt? Am nekem is elküldheted, megpróbálom neked megkeresni. Am így akkor bármelyik zenelejátszó hangosan fog szólni. Nekem Sony hpm70 és sony ex10lp-hez kellett. KZ ED9-nél vagy Oppo mh124-es fülessel a gyári beállítás is jó. De szeretem ha van egy kis tartalék még plusszban.

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#38367) vigyori78 válasza brd (#38360) üzenetére


vigyori78
őstag

Igen gyári rom, hogy melyik nem tudom de ha lesz időm visszarakom őket és kipróbálom.
Ha jól rémlik a H81510D_00.kdz volt az de nem biztos.

Közben most olvastam a cikket szóval jól rémlik a dolog :
Videózni többféleképpen lehet, 2160p-ben 30, 1080p-ben 60, 720p-ben pedig 120 képkocka / másodperc sebességgel, a 4K-t viszont maximum 5 percre korlátozza a rendszer. Az előlapi kamera 8 megapixeles, ám a fő modullal ellentétben kizárólag 1080p-ben filmezhetünk vele, méghozzá 30 fps sebességgel.

[ Szerkesztve ]

(#38368) ToniSoprano válasza brd (#38356) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Olyanról hallottál már hogy lehet programokat telepíteni a készülékre?

(#38369) buliforma válasza SZATA (#38349) üzenetére


buliforma
csendes tag

Szia. 1-2 hete vettem a Váci úton. 4500 Ft-volt.

(#38370) Reinkz válasza vigyori78 (#38367) üzenetére


Reinkz
senior tag

Hát erre kíváncsi lennék 1 rom-ról nem tudok amiben volt 60fps gyárilag.

(#38371) ToniSoprano válasza Reinkz (#38370) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Szerintem nem volt ilyen rom, valószínűleg véletlenül maradta szövegbe, valahonnan copy pastelte az arena a szöveget és bennemaradt.

(#38372) vigyori78 válasza Reinkz (#38370) üzenetére


vigyori78
őstag

Youtube-on is volt pár bemutató videó a megjelenéskor amiben mutatták a menüt, később volt olyan amiben már csak a slo-mo vagy valami ilyesmi volt a felbontások alatt az utolsó beállítás.
Utóbbit közben megtaláltam egy videóban 720 120fps volt ezt Legendd is kipróbálta.

[ Szerkesztve ]

(#38373) Reinkz válasza vigyori78 (#38372) üzenetére


Reinkz
senior tag

720@120fps még most is van slo-mo alatt valóban, de az a fránya 1080@60fps .. néha kéne de akkor nagyon(:

(#38374) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Tudtok jó appot, amivel a töltést tudom monitorozni? A merülés most nem érdekel.

Úgy tűnik az én töltőm is megadta magát.

A három órás feltöltési idő (egy hete ezt csinálja) nem igazán normális. Ha beadom a telefont szervizbe (hiába 99% eséllyel a töltő szart be) akkor az 511-es alaplapot is cseréltetném.

(#38375) Nikaré válasza Stauffenberg (#38374) üzenetére


Nikaré
őstag

Ezt használom, többek között.
AccuBattery
Nekem is volt ilyen töltési ciklusom, bementem szervizbe (Váci út) a telefon, töltő, kábellel felszerelkezve.
Elmondtam mi a gond, mutattam a gyári app töltési görbét. A srác elkérte akkut, töltőt, kábelt, majd pár perc múlva megállapította, hogy kábel rossz és az akku is problémás. Garancia időn belül voltam, így kaptam másikat mindkettőből, korrekt, gyors ügyintézés volt.
Szerintem valami hasonló lesz nálad is.

[ Szerkesztve ]

(#38376) brd válasza ToniSoprano (#38368) üzenetére


brd
nagyúr

Nem, csak 145 db user app van telepítve. Rosszul tudom, hogy a nem beépített kamera appok nem férnek hozzá valamihez?

The only real valuable thing is intuition.

(#38377) Stauffenberg válasza Nikaré (#38375) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ez tudja grafikonon ábrázolni a töltőáram változását? Most az Ampere appal néztem az éppen aktuális töltőáramot, ami a töltés végeztével (95-99%) 450 - 600 mA között mozogva normálisnak mondható. De nem tudja grafikon ábrázolni a teljes töltést.

(#38378) ToniSoprano válasza brd (#38376) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Rosszul.

(#38379) nünüke1975


nünüke1975
aktív tag

Sziasztok

Én még nem raktam föl akkumulátor infót.Íme.Jónak tűnik.Android 6.0 v20g-eur-xx

(#38380) gringoka


gringoka
aktív tag

Üdv!
Miért van az ,hogy UPC connect box-on a g4-en max 40megabit/sec a letöltési sebesség
a laptopomon meg 300megabit/sec.
Ha átállítom 5GHZ-re a connect box-ot akkor eléri a 150megabit/sec-et viszont 5 perc után ledob a hálózatról,
de csak a telón dob le, laptop és egyéb kütyükön stabil marad a net.
valakinek ötlet?

(#38381) buliforma válasza Stauffenberg (#38374) üzenetére


buliforma
csendes tag

Két hete nekem is így van. A kábelem rossz sajnos. Kipróbáltam a régi G2 kábelével hibátlan. Most azzal használom és rendeltem bayről komplett töltőt kábellel amit itt linkelt valaki még régebben.

[ Szerkesztve ]

(#38382) Bass válasza gringoka (#38380) üzenetére


Bass
addikt

Ezt itt mar egyszer en is megkerdeztem mert itthn az asszony Meizu m3s teloja 80-90mbittel hasit itthon ugyan azon a sima 300mbites Tplink routeren Dig100 elofizuval mig a G4 "csak" 40mbitre kepes. Erdekes de itt tobben azt mondtak h ez a telo ennyit tud. Viszont probáltam Honor 7-t es Huawei P9-t is ezek is 40korul mozogtak.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#38383) brd válasza ToniSoprano (#38378) üzenetére


brd
nagyúr

Akkor tehát hozzáfér a lézeres AF-hoz és a Color Spectrum Sensor-hoz is? Szuper, már csak az kellene, hogy 5.1-en is olyan problémamentes (manual mód?) legyen a használata, mint a gyárinak. ;)

The only real valuable thing is intuition.

(#38384) Stauffenberg válasza buliforma (#38381) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én inkább kicseréltetem a töltőt, nekem közel van a Váci úti szerviz.

Már csak az a kérdés, hogy akarom-e beadni a mobilom is, hogy legyen meg egy alaplap csere is (511-es, de eddig nem volt baja).

(#38385) gringoka válasza Bass (#38382) üzenetére


gringoka
aktív tag

Csak azt nemértem , hogy 5ghz-en képes 160 Mb/s-re is de ott meg állandóan eldobja a netet

(#38386) Reinkz válasza Bass (#38382) üzenetére


Reinkz
senior tag

ez pontban 40-et jelent?, nekem 50mbites netem van T-től a modem wifi része 52mbties max és 47-t látok telefonon is, és pc-n kábelen se többet.

[ Szerkesztve ]

(#38387) Bass válasza gringoka (#38385) üzenetére


Bass
addikt

Èn sem értem hogy miért nem tudja kihasz àlni. A routerem nem tud 5ghz-t sajnos így nem tudom kipróbàlni. Nem mind ha nem lenne eleg a 40 mbit de azért illene tudnia többet is.A vicc hogy a Honor 6-m is vitte gyorsabban ugyan ezzel a routerrel.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#38388) Bass válasza Reinkz (#38386) üzenetére


Bass
addikt

Nem persze hogy nem pont,sőt érdekes hogy míg lefele jön 40-50 körül max addg pl a feltöltés gyorsabb kb 60 mbit. Nem is értem. Digi100 van itthon. Azért izgat engem is mert egy olcso kinai telo simàn lenyomja az G4-t és nem csak ebben de ez már nem ide tartozik😀

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#38389) Bass


Bass
addikt

[link]

Itt egy kép,ennyit tud a routertől kb 80 centire

[ Szerkesztve ]

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#38390) nünüke1975 válasza nünüke1975 (#38379) üzenetére


nünüke1975
aktív tag

Most akkor jó ez vagy nem?

(#38391) GRaul válasza Bass (#38389) üzenetére


GRaul
őstag

allits valamit a routeren.

Nekem 2,4Ghz-en 48,3 és 49,5

Vagy vegyel egy olyat ami tud 5Ghz-et apropenzert vannak mar :R
5Ghz-en viszont 207 és 172

[ Szerkesztve ]

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#38392) dkovizoli válasza Stauffenberg (#38384) üzenetére


dkovizoli
addikt

Én lehet beadnám a helyedben. Enyém is 511-es volt és nem bootloop miatt vittem be. A fél képernyő hangyás lett. Most 701-es alaplapom van. A papír szerint még aznap kész lett. 20g eur-al kaptam vissza, eddig jó. De úgy tűnik függő maradt sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#38393) Bass válasza GRaul (#38391) üzenetére


Bass
addikt

Elvileg minden okes,plane hogy asszony teloja kihasznalja a 100 megas savszelesseget. Egy uj 5ghz-s routeren elgondolkodtam de más okból.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#38394) balazs1022 válasza Bass (#38393) üzenetére


balazs1022
őstag

Tesomnak 5ghz-es routere. Neki siman megy apple geppel es apple telefonnal. Nekem win7-es laptopom van és oppo telóm. Nekem ugyanazt csinalja mint neked. Kb 5-10 percenkent leesik a jel. Sztem nem a telefonnal van gond. :)

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#38395) Quqesz válasza Stauffenberg (#38377) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Azt próbáltad már, hogy töltőfej-kábel széthúz-összerak? Van akinek ez segített.

Más
4 hónap után csináltam egy gyári visszát, mert feltöltés után mindég vmi app/gps beakadt... Most meg nem akar merülni :D kellett már neki.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#38396) Borisz76


Borisz76
veterán

Sziasztok.

A telefon kijelzőjén megjelenő képet szeretném menteni.
Hol tudom bekapcsolni ? Vagy külső program kell hozzá ?

Választ előre is köszönöm.

Aryon87 !

Köszönöm szépen ! Mint a villám :R

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#38397) Aryon87 válasza Borisz76 (#38396) üzenetére


Aryon87
félisten

Hangero le es bekapcs gomb egyszerre nyomasa

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#38398) kenwood3 válasza Stauffenberg (#38374) üzenetére


kenwood3
őstag

Én nem tudom, milyen töltőket gyárt az lg, de van itthon 1 nexus4, 1 otimus g, és 1 gpad töltő, ezekből kettő fél év alatt megadta magát, az n4 töltője meg a múlt héten. Kíváncsi leszek a g4 töltője meddig fogja bírni ... :U

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#38399) Quqesz válasza Borisz76 (#38396) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Rögzítés+ a wifi,bt,stb gombok mellett találod az értesítő sávban.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#38400) nünüke1975


nünüke1975
aktív tag

Azt hiszem elhagyom ezt a topikot mintha valami fertő lennék.Kirakok valamit azt semmi.De nekem muszály volt 3 napon keresztül olvasni azt hogy kinek milyen az akkuideje.Végre sikerült nekem is kitennem egy képet(volt rá idő)erre semmi.Ugyanez vonstkozik a fotós topikra is.Mintha ott se lennék.Bocs hogy nem vagyok annyira kocka hogy folyton ezen lógok és hozzászólok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.