Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37401) Feri 59 válasza Zitta (#37392) üzenetére


Feri 59
csendes tag

Nem félek,ha meg beüt a baj irány Lg Váci út és megjavítják!

(#37402) FerNandor válasza hard74 (#37400) üzenetére


FerNandor
őstag

Nem jo. Nem lehet torolni. Titanium backuppal sem. Hogy kell akkor rendesen felrakni ezt az egeszet?

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#37403) hard74 válasza FerNandor (#37402) üzenetére


hard74
senior tag

Playen keresd meg, és onnan tudod törölni,vagy ha lehet frissíteni.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#37404) FerNandor válasza FerNandor (#37399) üzenetére


FerNandor
őstag

tudom szerintem.. most csinálok mindent előlről :)

szerk.: nem lehet sehogy törölni, azt írja, hogy rendszerfile.. de az volt a baj, hogy csak első .zipet flasheltem, a modemeset nem..

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#37405) Troy. válasza Troy. (#37328) üzenetére


Troy.
addikt

Erre valaki?
Biztos már kérdeztek hasonlót, de nem találom a keresővel.

.

(#37406) Quqesz válasza Troy. (#37405) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Kérdezd toto kollegát, ő megcsinálta.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#37407) FerNandor válasza FerNandor (#37404) üzenetére


FerNandor
őstag

valami nem jó. flasheltem most egyszerre a 2.2.zipet és a modem és bootloader zipet, de újraindítás után még mindig nem jó a flashfire. nem lehet se törölni, se semmi. megnyitom és azonnal bezár. úgyogy hagyom a francba. majd max megpróbálom felrakni twrp-vel egyszer. most felrakom a v10e-t. [link] elvileg ez van a linken itt a fórumon. szóval ez egy módosított v10e, de ki van gyalulva stb. úgyhogy maradok ennél egyelőre, mert most meguntam a dolgot és kell a telefon, csak a MM meg már kicsit sz@rakodott.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#37408) FerNandor válasza FerNandor (#37407) üzenetére


FerNandor
őstag

most meg felrakom azt, amit eddig és v10e helyett v10d lesz a telefonomon... agyam eldobom

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#37409) hard74 válasza FerNandor (#37407) üzenetére


hard74
senior tag

Amit felraksz 10e az egy modolt rom, lehet ezt nem szerti a Genisys.Nem.értem miért nem tudod törölni a flashfire-t, nálam simán megy.
https://drive.google.com/file/d/0B27-G9NjDHo_cjlfdG5GbkV5anM/view?usp=drivesdk

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#37410) FerNandor válasza hard74 (#37409) üzenetére


FerNandor
őstag

csak az a baj, hogy sehol nem találok egy stock v10-et és egy sima rooted 10e img fájlt.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#37411) andreas49 válasza FerNandor (#37410) üzenetére


andreas49
senior tag

Küldök nem sokára privibe egy linket mindkettőre

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#37412) FerNandor válasza andreas49 (#37411) üzenetére


FerNandor
őstag

várom, köszi, mert lassan a hajam kihullik. most sajnos a kezdőlap leállt..

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#37413) andreas49 válasza FerNandor (#37412) üzenetére


andreas49
senior tag

Elküldtem + leírást is

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#37414) ToniSoprano


ToniSoprano
addikt

Akit érdekel: A NOVA Launcher prime most 125 Ft-ért megvehető a google playen 1830 Ft helyett. Az egyik legjobb launcher most szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#37415) zalman90


zalman90
őstag

hali

néha a középső (kör) gomb beragadva marad egyszeri érintésre is, és pl megnyilk a google kereső

nektek volt ilyen?

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#37416) Quqesz válasza zalman90 (#37415) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem. Újraindítás után? Fr volt mostanság?

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#37417) zalman90 válasza Quqesz (#37416) üzenetére


zalman90
őstag

gyári szoft van rajt, egyszer se nyomtam rá h. frissítsen mikor feldobta h van frissebb. ujra indítás után is csinálja

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#37418) #57271552 válasza FerNandor (#37407) üzenetére


#57271552
törölt tag

a rootolt v10e romban lévő flashfire hibás, nem lehet törölni titanium backuppal sem. root jogosultsággal rendelkező fájlkezelővel (pl. total commander) kell manuálisan kitörölni a flashfire fájlokat, majd a play áruházból újra telepíteni. nekem működik, sőt már rendszer backupot (normal) is készítettem és azzal vissza is állítottam.

[ Szerkesztve ]

(#37419) Quqesz válasza zalman90 (#37417) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mármint a gogli aszisztant-ot? Azt én sem frissítettem még.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#37420) FerNandor válasza #57271552 (#37418) üzenetére


FerNandor
őstag

én playről szedtem le flashfire-t. és azzal flasheltem a 2.2-t és a modem+bootloadert, aztán utána halt meg a flashfire. de most már hagyom. marad a módosított, rootolt v10e. majd talán ha a közeljvőben lesz időm kipróbálom :)

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#37421) FerNandor


FerNandor
őstag

Valahogy meg tudnám változtatni a háttérszínét az előlapi gomboknak? ezt raktam végül fel, a méretüket már visszacsináltam nagyra mert arra rakott fel a srác .zipet, de vátakozó háttérszíne van, amit szeretnék transparentre visszaraki. Más is kérdezte a fórumon már, de nem válaszolt neki. valamilyen programmal esetleg?

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#37422) neo_xperia válasza ToniSoprano (#37414) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Az biztos.Évek óta minden telefonomon első hogy felteszem. Anno én is valami hasonló pénzért vettem.

(#37423) #57271552 válasza FerNandor (#37421) üzenetére


#57271552
törölt tag

xposed xstana modul:

(#37424) morneo.it


morneo.it
senior tag

Sziasztok!
Olvastam egy ilyet: "...a G4 a Marshmallow frissítés óta maga is támogatja a memóriakártya beolvasztását a belső tárhelybe." ERRE gondoltak, vagy van más trükk is?

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#37425) Quqesz válasza Quqesz (#37386) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Na most tényleg nyúztam magamhoz képest: 24:03h töltéstől, 4:09h kijelző és 2%-on volt. Nincs beégés(auto fényerő).......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#37426) offer199


offer199
csendes tag

Sziasztok
Érdemes gyorstöltővel, tölteni a telefont?
Milyet lenne érdemes venni hozzá?

(#37427) Quqesz válasza offer199 (#37426) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az eddig olvasottak alapján nem. Mivel csak a 2-es szabványt tudja, kb pár percet nyernél a gyárihoz képest. De majd a többiek megmondják még...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#37428) htc07 válasza Quqesz (#37427) üzenetére


htc07
addikt

igazából sokkal gyorsabban tölt a qc (főleg ha nem nulláról százra akarod tölteni, hanem pl. 30-80-ra, azt nagyon hamar beletolja.

egyébként amire te gondolsz, az a 2.0 és 3.0 közti különbség, ott valóban nincs nagy gyakorlati előnye a 3.0-nak.

ilyet használok, de van már 3.0-s is egy dollárral drágábban, bár G4-hez semmi előnye a 2.0-hoz, csak ha van a háztartásban qc3.0 kompatibilis eszköz.

[ Szerkesztve ]

(#37429) bghistvan


bghistvan
senior tag

Tényleg csak kábel baja volt a hosszú töltés időnek.....most 1h25m alatt felhúzza 0-100-ra.

(#37430) kpityu2


kpityu2
őstag

Valamit nem értek ezzel a bootloop-pal kapcsolatban. Ha ez egyértelműen egy gyártási hiba, akkor miért csak az 1+1 éven belül javítják ingyen?
Szerencsére nekem nincs ilyen, csak az ismerősöm esett bele, de erős volt a szándékom hogy karácsonyra egy LG-t veszek. Így viszont úgy látom jobban járok egy olcsóbb noname cuccal. Ha az beadja a kulcsot, nem sajnálom kukázni és nem lepődök meg.
Nálam leírta magát az LG mint márka ezzel és minden ismerősömnek a kerülését fogom javasolni, vagy legalábbis felhívom a figyelmét a kockázatokra.

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#37431) ToniSoprano válasza kpityu2 (#37430) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Itt vannak a 260 ezres Iphone 6 típus hibái, csak ezekről lehet hallgatnak inkább: [link] [link]
[link] [link] És akkora a robbanós note 7.ről nem is beszéltünk.

"Ha ez egyértelműen egy gyártási hiba, akkor miért csak az 1+1 éven belül javítják ingyen?"
Mert 2 év a kötelező szavatosság az EU-ban. Egyébként ennyi idő alatt előjön a hiba. Ha cserélik az alaplapot arra az alkatrészre plusz 1 év jótállás jár.

Pl. nézegettem az Ipad mini 2-t használtan ott is egy csomó a vamilyen hibás készülék 2-3 évesen jellemzően hullámos a képernyő nem érzékel rendesen és nincs sérülés rajta, pedig az is újonnan 130-140 ezer volt. Itt is felllehet tenni a kérdést miért nem javítják?

[ Szerkesztve ]

(#37432) Vikooo válasza kpityu2 (#37430) üzenetére


Vikooo
addikt

Akkor lenne igazad ha nem javitanak 2!!! even belul. Mi ezzel a baj? Hany evet adjon ra?

Vegyel kinait 1 ev garival, szerinted ott jobb lesz a helyzet?
Nekem a Samsungot es LG -t idaig szo nelkul javitottak, csereltek ha barmi gondom volt vele.

@ToniSoprano: igen es ha kb egy karc van az iPhone -on az Apple azonnal megvonja a garanciat es nem javitja.

[ Szerkesztve ]

(#37433) ToniSoprano válasza Vikooo (#37432) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Mondjuk a Xiaomik, nagyon jó választások lehetnek Kínai-ban, a Huawei/Honor sem rossz, bár a p9 lite-nak kicsit gyenge lett a kamerája és ott 2 év a gari. A Kínaiak jönnek fel rendesen.

Sajnos a Snapi 808 nem volt egy jó széria erről az LG nem tehet, eléggé melegszik, míg a Snapi 810-et túlzott melegedésnél leszabályozták, a Snapi 808-at nem, lehet ez is elősegíthette a bootlop problémát, bár nyilván egy forrasztásnak extrém hőterhelést is ki kell bírni.

Azért bírom az Apple hozzállását, hogy egy 300 ezres telefon esetén perközösséget kell alakítani, csak akkor ismerik el a hibákat: "Akkor rengetegen jelentkeztek hasonló problémával, nemrégiben pedig csoportos per is indult a cég ellen a károsultak érdekeinek képviselete érdekében. A gondot leginkább az jelenti, hogy az érintőpanelt vezérlő chip az alaplapra van forrasztva, ami nehézzé teszi a probléma megoldását."
Mondjuk legalább a per hatására utólag megtéríti ha valakinek elutasították garanciában a javítást:
"Ha bárki korábban megjavíttatta készüléke ilyen hibáját, azt a pénzt az Apple megtéríti számára. "

(#37434) Quqesz válasza kpityu2 (#37430) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ilyen alapon a nokia 3310-en kívül ne ajánlj semmit, mert elromolhat.....minden gyártónak vannak hibái, de csak egy akkora hibánál valják be, mint a samu note7 esete.....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#37435) bghistvan válasza Quqesz (#37377) üzenetére


bghistvan
senior tag

Hoztam én is egy kis képernyő videót összehasonlításképpen :)

[Üzemidő]

(#37436) Quqesz válasza bghistvan (#37435) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Szép teljesítmény! :K és most már a töltésed is rendben! Ennél nagyobb baja ne legyen(nekem is volt már rossz usb kábel)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#37437) jakec


jakec
tag

Ezt akkor feltehetem nyugodtan?
Próbálta valaki? Inkább tegyek régebbi verziót?

Nincs oly kiválóság, melynél nagyobb ne volna.

(#37438) Vikooo válasza jakec (#37437) üzenetére


Vikooo
addikt

Tegnap toltam fel, H815 -re. Idaig semmi anomalia, a szokasos. Szerintem csak a biztonsagi szintet javitottak.

(#37439) jakec válasza Vikooo (#37438) üzenetére


jakec
tag

Én a drasztikus V20d-s akkuidőről akarok javítani. a g-t dicsérték, vajon a j is olyansmi?

Nincs oly kiválóság, melynél nagyobb ne volna.

(#37440) bghistvan válasza Quqesz (#37436) üzenetére


bghistvan
senior tag

Már feldolgoztam a lencsevédőt,érkezik a maersk konténerekben:) (ha el nem süllyed idefelé)
Egyébként érdekes hogy asszony G5-jének ugyanúgy 1.8A a hálózati töltőfeje,viszont a kábel majdhogynem fele olyan vékony mint a G4-nek,talán az usb/c miatt?

(#37441) FerNandor válasza #57271552 (#37423) üzenetére


FerNandor
őstag

Köszi, de nem segít. Valami módosítva lett és így most "tinted" a navbar. Ha pl a.hivaslistaban vagyok, akkor alul olyan zöld. Máshol másmilyen színű a háttere a gomboknak, főmenüben pl nincs háttere, mint ahogy szeretném is.

Nem.lehet ezt valahogy resetelni? Valamit a system vagy valamelyik mappában visszaírni?

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#37442) Mikemend


Mikemend
senior tag

Némi off, de hátha érdekel valakit, mert leárazás van:
- Nova Launcher Prime most 125 Ft-ért
- Jota+ Pro Key 1290-ért
Állítólag az ESET Mobile Security & Antivirus is le van értékelve 6,95 dollárra, de mivel az in-app fizetős, nem tudom megnézni.

(#37443) Quqesz válasza bghistvan (#37440) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Tudod a type c az bárhogy bedughatod, ezért lehet párhuzamosan 2 eren tolja a naftát, oszlik a terhelés, ezért elég vékonyabb kábel. De ez tipp......

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#37444) bghistvan válasza Quqesz (#37443) üzenetére


bghistvan
senior tag

Persze.......tudom :) csak a működési elvét nem ismerem ,lehet igazad van,majd utána olvasok.

(#37445) V.Dave


V.Dave
senior tag

sziasztok a telefonom bootloop halálba lépett. A kérdésem az lenne hogy használtan vettem és nincs rá garancia és a boot loader is nyitva van így érdemes szervízbe vinni? A győribe vinném egyébként. sajnos a telefont nem veszik fel hogy megkérdezzem őket ti mit gondoltok?

Xiaomi mi 8 6/128

(#37446) htc07


htc07
addikt

ti is tapasztaljátok, hogy a hidegre kilépve lefagy, újraindul a teló?

bootloop várandós szerintetek? :(

(#37447) Mikemend


Mikemend
senior tag

Ha már úgyis örök téma a bootloop: ebben a topikban van egy videó itt azoknak, akik elég elszántak vagy már nincs garijuk (+ szavatosság) és maguk akarják megoldani a problémát. Konkrétan mutatja a szükséges szétszerelést és a melegítendő részt.

(#37448) hard74 válasza V.Dave (#37445) üzenetére


hard74
senior tag

Nem sok esélye van a javításnak, de ne legyen igazam. Megpróbálhatod, legfeljebb elhalytanak.Viszont elvileg alaplap csere nélkül is életre kelthető a teló(#37053-ban levő videó alapján), igaz, ha mindent végigcsinálsz 4maggal fog hasajtani a proci.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#37449) kelly416 válasza V.Dave (#37445) üzenetére


kelly416
veterán

Természetesen érdemes, legfeljebb kifizeted a munkadíjat meg az alaplapot, de elhajtani nem fognak. Szerintem.

(#37450) bghistvan


bghistvan
senior tag

:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.