Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38151) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Na hamár 14 hónapos lett a mai napon a telóm sikerült teljesen kikapcsolásig meríteni. Na töltőre fel a kocsiban és bekapcs után még1x újraindítás(nem szeretem ha így kapcsol ki, volt már olyan telóm, ami ilyenkor megzavarodik) és minden megy rendesen,hibamentesen. :)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#38152) jimmedly válasza Quqesz (#38151) üzenetére


jimmedly
senior tag

Szuper! 👍 Ami jó, az jó! Ráadásul igencsak 2015-ös! 😊

(#38153) lukacsik válasza Lizardman (#38115) üzenetére


lukacsik
tag

Én nem ajánlom hogy ilyet vegyél ha copy! Az eredeti fémes. Ez meg műanyag. Én vettem kb 1hónap után letörik az alsó rész a kereten. Küldtek újat, szinten így járt. Hagytam... Szóval ilyet ne vegyél!

(#38154) Quqesz válasza jimmedly (#38152) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Na erre bsza+ beleakadtam a töltőkábelba és lerántottam...:((( Az egyik sarkán landolt tok nékül. Szerencsémre a hátlap találkozásánál landolt így nem lett komolyabb baja, csak a keret sérült,és nem a kijelzős felén...:W

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#38155) Potyka03 válasza .OM. (#38150) üzenetére


Potyka03
senior tag

Ha én vettem egy fél éves telefon-t.... ami vodás,s a gari papírt adták oda,akkor azt is elfogadják?Mert számlát nem tudok felmutatni.... így hogy "használtan" vettem...ami még másfél évig garis.

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#38156) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Hogy bírják a telóitok a nagy hideget? :D
(-15-ben egy laza túra után, folyamatos zenehallgatás mellett a zsebemben)

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#38157) ArGab válasza Potyka03 (#38155) üzenetére


ArGab
őstag

Igen, már persze ha ki van töltve rendesen és pecsételte. Utóbbi hiánya miatt nekem nem fogadták volna el, vissza kellett mennem másodszor számlával.

(#38158) jimmedly


jimmedly
senior tag

Már megint merül a telóm mint az állat a legutóbbi frissítés óta. Az a baj hogy csak a youtubera emlékszem,pedig még v két appot frissűlt vele.

(#38159) Tatyla válasza jimmedly (#38158) üzenetére


Tatyla
őstag

Ma valahogy nekem is durván merül mióta reggel bekapcsoltam és mintha az alap hőmérséklete is magasabb lenne

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#38160) jimmedly válasza Tatyla (#38159) üzenetére


jimmedly
senior tag

Nekem már tegnap is feltünt. Gondoltam én is hálózati mizériára is, mert a feleségem lenovója is lemerült mint a kő a nap végére. De viszont azon is frissült a youtube. Az enyémen már vissza lett állítva gyárira, majd kiderül. Pedig már megfogadtam h nem fogom engedni a frissítéseket!

(#38161) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Akkor legyen itt a másik véglet is, teszteltem mit bír visszafogott használattal: 58ó készenlét, 5ó28p képernyő be. Ekkor 3%on állt, nem vártam meg a kikapcsolást, ment töltőre.

V20h, T-mob., SN601, azaz elvileg "veszélyeztetett modell".

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#38162) #57271552 válasza Tatyla (#38159) üzenetére


#57271552
törölt tag

Ma nekem is merült iszonyat gyorsan.
Facebook pörgette fullosan a processzort, nem engedte deepsleep-be.

(#38163) jakec


jakec
tag

Tegnapi nap simán 3 óra volt a kijelzőidő, ma alig 2 :)) ez tényleg vicc.
Töltés közben melegedik, arról arulkodva, hogy valamit állandóan számol a proci...
Mi lehet a probléma...? Rakás frissítést kiírt, de ha jól láttam max 5 frissített. Most kikapcsolva töltöm.

Nincs oly kiválóság, melynél nagyobb ne volna.

(#38164) jakec


jakec
tag

Ez most akkor a legújabb?

Nincs oly kiválóság, melynél nagyobb ne volna.

(#38165) jimmedly válasza jakec (#38163) üzenetére


jimmedly
senior tag

Nekem is feltünt tegnap este h jobban melegszik a megszokottnál. Nem tom mi lehet... a Telenor mókolna vmit? 21 perc beszélgetés 58 mAh-t harapott az akkuból. Ha hazajön a feleségem ránézek az ő telójára, kíváncsi vagyok. Tegnap az is titanic effeltust játszott indokolatlanul.

(#38166) Tatyla válasza #57271552 (#38162) üzenetére


Tatyla
őstag

Ráadásul a béta mert ugye még mindig ebben a státuszban van a Facebook app ma frissült már egy jó pár napja nem, lehet át kéne állni teljesen a böngészős Facebookra

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#38167) #57271552 válasza Tatyla (#38166) üzenetére


#57271552
törölt tag

Le vannak tiltva az automatikus frissítések, nálam a dec. 14-es 106.00.26.68-as verzió volt van és csak ma tekerte a processzort. De ugyanígy dolgozott a tesója is a Facebook Pages is, együtt izzították a processzort. Ezért azt gyanítom, hogy nem az appokkal van gond, hanem a facebook központi hiba lehet, ami miatt folyamatosan mennek az appok.

(#38168) jakec válasza #57271552 (#38167) üzenetére


jakec
tag

Kezdjük el letörölni az appot!
Kellene legalább két ember, én lennék az első! Valaki társul még a próbálkozáshoz?

ÉN LETÖRÖLTEM! :) bár 2 napig, addig tesztelem

[ Szerkesztve ]

Nincs oly kiválóság, melynél nagyobb ne volna.

(#38169) Aryon87 válasza jimmedly (#38165) üzenetére


Aryon87
félisten

Nalam is merul a telefon (Redmi Pro) mint atom, holott mult heten meg nem volt ilyen bajom. Szinten Telenor.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#38170) jakec


jakec
tag

facebook kedvelőknek!

Nincs oly kiválóság, melynél nagyobb ne volna.

(#38171) jimmedly válasza Aryon87 (#38169) üzenetére


jimmedly
senior tag

Akkor a hálózat csinálná? Közben ránéztem az asszonykám lenovójára, az is titanic, de rendesen, mint a G4. A G4 20 perc beszélgetéssel és egy óra kijelzővel 48%-on áll!!! Röhej! Ja nekem nincs facebook appom, csak messengerem. De azt már leállítottam.

(#38172) jakec válasza jimmedly (#38171) üzenetére


jakec
tag

Nem a hálózat a probléma!
Romániában is ugyanez a probléma, ORANGE hálózaton!
Valami FACEBOOK PAGES, rendszerhiba lépett fel, azt olvastam! Én jelenleg letöröltem a fb appot, a messengert hagytam. A töltés közben így már nem melegedik...
Biztosra tudom mondani, hogy a FB.

Nincs oly kiválóság, melynél nagyobb ne volna.

(#38173) #57271552 válasza jakec (#38168) üzenetére


#57271552
törölt tag

Facebook és Pages Manager fagyasztás előtt 97%-on pörgött 1440-en a telefon,
Facebook és Pages Manager fagyasztás után 94%-on deepsleep-ben van a telefon.
Szerintem holnapra visszaáll minden a régi kerékvágásba. Most éjjel van Amerikában, miután felkeltek, remélem rájönnek a hiba okára.

Messenger nálam is hibátlan.

[ Szerkesztve ]

(#38174) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Nekem így merült, Facebook fent volt, de nem pörgött a proci. Első nagy zuhanás a GPS, a többi idő alatt csak net volt. Mondjuk ahhoz képest gyorsan merül, nem tudom miért.
Legtöbbször alszik. Kijelző összesen 2 óra.

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#38175) hard74


hard74
senior tag

Nálam minden ok az aksival.Sőt! Facebook nincs,Dual boot van, épl AICP 11 fut, 2 nagy nagy letiltva(teszt üzem), lassulás semmi, igaz nincs játék.
https://goo.gl/photos/LRJXK4jpXZeDynsp9

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#38176) Quqesz válasza hard74 (#38175) üzenetére


Quqesz
nagyúr

+1
Aksival nekem sincs gond. Faszbuk,játék nálam sincs fent, így 3nap/3h sot megvan. Voda v20g...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#38177) Potyka03


Potyka03
senior tag

Sziasztok.A processzor sebességből csak rootolt telefonnal lehet visszavenni? Mert nem használom ki a 808-as snapit benne. Meg azért kérdezem mert hallottam hírét hogy valahogy visszalehet kicsit fogni a procit.

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#38178) Meggyi001 válasza Potyka03 (#38177) üzenetére

Ja, csak root-tal, vagy másik kernel amit tudsz szabályozni, stb...de ha úgy érzed, hogy nem használod ki, akkor úgysem fog pörögni ész nélkül. Amúgy sem 2-3 ghz-en pörögnek a magok. Egy tanács: ezzel az ötlettel nem kell foglalkoznod :) ;]

https://gamergep.hu/

(#38179) Potyka03 válasza Meggyi001 (#38178) üzenetére


Potyka03
senior tag

Ja jó köszi,csak azért kérdeztem mert egy videóban láttam ahol nem rootos teló volt hogy lehet szabályozni..vagyis hát szóba mondta(Tech2 azt hiszem) De akkor hülyeséget beszéltek.köszönöm a segítséget :D

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#38180) Meggyi001 válasza Potyka03 (#38179) üzenetére

Szívesen, de azért várd meg, hogy a többiek is mit mondanak erre holnap...vagyis ma majd :)

https://gamergep.hu/

(#38181) mokus1


mokus1
addikt

Probáltam visszaolvasni, de sok mindent nem találtam. Vízállótokot használt valaki? Például a Love Me-t?

(#38182) kazan23 válasza #57271552 (#37947) üzenetére


kazan23
aktív tag

:R
Quqesz
A hidden menü-s motion sensor calibration - végül úgy tűnik, hogy - rendbe hozta.
grafikus72
A push üzenetek is megjöttek CIB app adat/cache törléstől. Bár a 25 perces ügyfélszolgálati nóta próbára tette az idegeimet, mivel a törlés miatt új kódot kellett kérni tőlük. Lehetett volna internetbankon is igényelni, de hogy oda belépjek kellett volna egy, az app-al generált token. :W
:R

(#38183) Istvan82


Istvan82
újonc

Sziasztok!

Van arra lehetőség, hogy Andriod 6.0-ra visszategyem az 5.1 galéria (képszerkesztő) szoftverét?
Sokkal jobban szerettem, nekem az volt a legjobb, de 6.0 -ra frissítés óta nem találok olyan képszerkesztő programot, ami hozná az elvárt szintet. :(
A teló nincs piszkálva, eredeti szoftver van rajta és még garis.

Előre is köszi a válaszokat.

(#38184) ebegab92


ebegab92
senior tag

Nem tudom, hogy ez csak valami Android instabilitás vagy a bootloop előszele, de az elmúlt hónapban 2x restartolt random a teló. Nem lehetetlen, hogy a V20g-ről V20j-re frissítés okozza, majd elválik.

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#38185) #57271552 válasza jakec (#38168) üzenetére


#57271552
törölt tag

Vissza lehet tenni a Facebook appot, helyreállt a rendszerük.

(#38186) Medocsabi


Medocsabi
addikt

HA dual simes a telefonom,és a vodás kártya mellé teszek egy mobilnet simet,azt be lehet állítani,hogy a net akkor a 2es simről menjen automatikusan?csak 3 percre kipróbáltam most haver mobilnet simjét,de azalatt úgy láttam csak akkor tudom használni,ha konkrétan a beállításokban rámegyek a 2.simre.egyébként csak az egyiket tudja egyszerre használni?
nem tudtam alaposan megnézni,azért kérdezem van-e ilyen beállítás?

[ Szerkesztve ]

(#38187) htc07 válasza ebegab92 (#38184) üzenetére


htc07
addikt

nekem is így kezdődött, úgyhogy szerintem jobb ha kezded a biztonsági mentést, a bootloop már a sarkon áll.. :(

(#38188) ebegab92


ebegab92
senior tag

Szegedi vagyok, így a Budapest, Váci úti szervizbe leadást nehezen tudnám kivitelezni :( Helyben (Szegeden) is mintha lenne valami LG szerviz, de róluk nem sokat tudok

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#38189) Viktor0610 válasza ebegab92 (#38188) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Google keresés, második találat: [link]. :P

Samsung Galaxy A54

(#38190) ebegab92 válasza Viktor0610 (#38189) üzenetére


ebegab92
senior tag

Ugyanaz a cég, ami lokálban a Samsungokkal is foglalkozik. Nem ajánlott odavinni :(

[ Szerkesztve ]

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#38191) Viktor0610 válasza ebegab92 (#38190) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor a linken másikat keresel. ;]
Vagy leegyezteted a pesti céggel, hogy odaküldenéd. :)

Samsung Galaxy A54

(#38192) toto0569 válasza ebegab92 (#38188) üzenetére


toto0569
addikt

Kószó Csaba ,Szuper Elszo57
Beszéltem már vele és lehet oda vinni gariztatni.De várd meg amíg elromlik...

(#38193) ebegab92 válasza toto0569 (#38192) üzenetére


ebegab92
senior tag

Nyilván megvárom :DDD Csak minél rövidebb ideig szeretnék telefon nélkül maradni.

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#38194) toto0569 válasza ebegab92 (#38193) üzenetére


toto0569
addikt

Említettem neki a Bootloop hibát de azt mondta,hogy ilyen nem létezik.
Hát én kinyomtattam és majd viszem magammal hozzá ha 1x megyek...

("Vállalatunk, az LG Electronics elkötelezett amellett, hogy a legmagasabb minőségű termékeket és ügyfélszolgálati, valamit szervizelési szolgáltatásokat nyújtsa vásárlóinak. Így kérjük, hogy azok a vásárlóink, akik az LG G4 okostelefonnál bootolási problémát tapasztalnak, forduljanak vagy ahhoz a mobiltelefon-szolgáltatóhoz, ahol a készüléket vásárolták, vagy pedig a legközelebbi LG szervizközponthoz ([link]). A hibát a jótállás keretében költségmentesen javítjuk. Kérjük, hogy azok a vásárlók, akik a G4 készüléküket nem valamely mobiltelefon-szolgáltatónál vásárolták, szintén a legközelebbi LG szervizközpontot keressék fel. Független LG G4 készülékek esetén Magyarországon a 12 hónap jótálláson túl, a 12 hónap szavatossági időn belül orvosoljuk a G4-es telefonok bootloop jelenségét. Az okozott kényelmetlenségért az érintett vásárlóink szíves elnézését szeretnénk kérni.")

:C

(#38195) Quqesz válasza ebegab92 (#38193) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Futárszolgálattal felküldöd. Működik ez a verzió is.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#38196) kabalababa


kabalababa
tag

Én a Szuper Elszohoz vittem még dec. 27-én bootloop miatt, mivel én is szegedi vagyok.
Felküldték a telemaxhoz, majd jan. 5-én mentem érte.
Nyilván a két ünnep között nem dolgoztak, azért tartott ilyen sokáig.

(#38197) toto0569 válasza kabalababa (#38196) üzenetére


toto0569
addikt

F@sza szerviz akkor ha Pestre küldik javítani...

(#38198) totattis


totattis
tag

Sziasztok!

Mit szóltok ehhez:

[link]

Működik root nélkül?

(#38199) zoli978 válasza totattis (#38198) üzenetére


zoli978
tag

"A rooted LG G4 with a custom recovery installed" valószinüleg akkor nem

(#38200) Viktor0610 válasza toto0569 (#38197) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem mindegy, hol javítják? :P
Valószínűleg a kisebb hibákat helyben kezelik, a fődarab-cserével járó vagy komolyabb hibákat nem.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.