Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29851) Motion_Blur válasza kromatika (#29850) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ehhez kapcsolódik: hol és mennyiért lehet szakszerűen elvégeztetni az akku cserét?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#29852) bokarcsi71


bokarcsi71
aktív tag

Sziasztok!
Nektek működik a Gmail rendesen? Mostanában mindig később jelzi az üzeneteket, vagy ha belépek.

(#29853) eurolac válasza bokarcsi71 (#29852) üzenetére


eurolac
senior tag

Szia! használom, megjön minden email, időben jelez.
Mindenhol minden engedve van neki nálad? Lakatolás, alkalmazás indítás, alkalmazás optimalizáció? 3 helyen. Az általad leírtak alapján "bealszik", valami a 3ból nincs beállítva nálad.

Eurolac

(#29854) bokarcsi71 válasza eurolac (#29853) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Lakat van , indítás kézi. Az alkalmazás optimalizációt hol találom? Arra nem emlékszem hogy melyik.

(#29855) eurolac válasza bokarcsi71 (#29854) üzenetére


eurolac
senior tag

Beállitások-alkalmazások-fent alkalmazások-jobb fent 3 pötty-spec.hozzáférés-akku optimalizáció- itt vedd ki az akku optimalizációbol "nem engedélyezettre". E miatt alszik be! :K A nem engedélyezett szöveg melletti nyilat nyisd meg és keresd ki.

[ Szerkesztve ]

Eurolac

(#29856) bokarcsi71 válasza eurolac (#29855) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Erre nem emlékeztem, köszi szépen, holnap tesztelem :R

(#29857) Oldman2


Oldman2
veterán

Már sokadjára jön elő az a "jelenség", hogy pl. csörög a teló és a felvétel során a képernyőn az ujjam alatt megjelenik egy vonal, mintha a képernyőre rajzolnék...

Mi lehet ez?

Screenshot-ot nem tudok róla csinálni, mert pár mp. aztán el is tűnik...

(#29858) PietroxX válasza Oldman2 (#29857) üzenetére


PietroxX
csendes tag

Szia, kepernyon tudsz alakzatokkal kijelolni területet és azt elmenteni képként.

[ Szerkesztve ]

(#29859) Oldman2 válasza PietroxX (#29858) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi!
:C

Ennek apropóján, most megtaláltam a "Görgetett Screenshot" készítési módját is.
:R

(#29860) apezka válasza Oldman2 (#29857) üzenetére


apezka
tag

Szia!

Ez a windows-os környezetben lévő képmetsző android-os megfelelője. Ha a vonalal körbe rajzolsz egy képernyő részletett és fel emeled az ujjad akkor felugrik a képszerkesztő a kijelölt területre.
Legegyszerűbben a képernyőkép készítése utmutatóban megjelenített kéz tartással és folyamatos képernyő érintéssel tudod elő idézni.
Jó szórakozást! ;)

A stressz akkor jön, amikor nincs kit pofán b...!

(#29861) Oldman2 válasza apezka (#29860) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi!
:R

Kíváncsi leszek az idők során még milyen számomra új vagy "hiányolt" funkciók kerülnek elő...
;)

(#29862) jansky1 válasza PietroxX (#29858) üzenetére


jansky1
senior tag

Bakker, ez nekem is új.
Meg a gördülő screenshot is. Tök jó.

(#29863) andrys83


andrys83
aktív tag

Sziasztok.Pár napja feltünt hogy az insta google stb..sötét modban megy.Mára eltünt.lehet erről tudni valami miért???telefon ugyan ugy sötét modban van.

(#29864) Oldman2 válasza andrys83 (#29863) üzenetére


Oldman2
veterán

Ha már jött elő eddig ismeretlen funkció és ha már sötét mód, felmerült bennem a kérdés:

A Sötét módot nem lehet valahogy "időzíteni"?

Amit eddig megtaláltam, az az Akkumulátor(!) beállításai alatt a "Kezelőfelület színek sötétítése" pont.

(#29865) Decske válasza Oldman2 (#29864) üzenetére


Decske
aktív tag

Android 11-ben jön az időzítés funkció.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#29866) andrys83 válasza Decske (#29865) üzenetére


andrys83
aktív tag

Ezt tudom de nem ez volt a kérdés.Köszi azért

(#29867) karldergroße


karldergroße
senior tag

Nem tudja valaki, hol lehet a telefon azon idegesítő törekvését eliminálni, hogy állandóan biztonsági mentéseket akarjon csinálni a huawei fiókomba, amely persze nem elég nagy. Ez napi gyakorisággal fordul elő, aztán pampog a telefon, hogy vegyek tárhelyet.

(#29868) deka10 válasza karldergroße (#29867) üzenetére


deka10
senior tag

Kapcsold ki a cloud mentést

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#29869) karldergroße válasza deka10 (#29868) üzenetére


karldergroße
senior tag

Köszönöm!

(#29870) mirci18 válasza Oldman2 (#29832) üzenetére


mirci18
addikt

Nekem eddig nem sikerült beüzemelnem a telefonos vásárlást Visa kártyával.
Otp-s vagyok. Helyette kaptam feltölthető fiókot.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#29871) wwhy válasza mirci18 (#29870) üzenetére


wwhy
veterán

Nem a Visa a hibás :)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#29872) yodamester10 válasza mirci18 (#29870) üzenetére


yodamester10
őstag

Itt egy kis segítség ;)
[link]

(#29873) mirci18


mirci18
addikt

yodamester 10,wwhy köszönöm a választ.
Akkor a Visa kártya a ludas.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#29874) mirci18 válasza deka10 (#29868) üzenetére


mirci18
addikt

Ezt hol találom?
Nem találom sehogy.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#29875) wwhy válasza mirci18 (#29873) üzenetére


wwhy
veterán

Nálam a Visa kb. a kezdetektől hibátlan. Igaz, K&H és ING bank, nem OTP.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#29876) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Na srácok, most NEM szabad eladni telefont, 45-50k-ért szabadul a sok idióta ettől a faja kis telefontól :Y

Én is úgy döntöttem hogy nem cserélem le, ha 4 óra SOT alá megy az akku megpróbálom gariban kicseréltetni, ha nem megy akkor pedig önköltségen és újabb 1+ évre le van a gond. Hab lenne a tortán ha jönne rá a 10-es droid. És nem rontana tovább a kamerán meg az akkun :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#29877) mirci18 válasza Motion_Blur (#29876) üzenetére


mirci18
addikt

Két három évet bírnia kellene egy telefonnak.
Ha most lenne két éves és 50 környékén eladhatnám én boldog lennék mert 100-ért vettem.
De mivel a következő telefonnak Huaweit nem tudok venni nem sürgős. Ősszel lesz 2 éves a teló.

Egyébként amúgy sem akarom eladni. Relatíve keveset fotózok mostanában. Akkumulátor jó extra igényeim nincsenek. ezért kár lenne cserélni.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#29878) zoleeno1 válasza Motion_Blur (#29876) üzenetére


zoleeno1
addikt

Én ezért nem adtam el, annyiért inkább a fiókban porosodjon, de pont jól jött, mert asszonynak bexart a xiaomi-ja, azóta megelégedéssel használja :) Meg szidja magát, hogy miért nem cserélte le már régen, azt mondta túl nagy batár, de rájött, sokkal jobb mint amilyen az egérmozija volt :D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#29879) deka10 válasza mirci18 (#29874) üzenetére


deka10
senior tag

Beállítások legfelső.

[ Szerkesztve ]

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#29880) mirci18 válasza deka10 (#29879) üzenetére


mirci18
addikt

Köszönöm a választ.
Istenkirály vagy.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#29881) deka10 válasza mirci18 (#29880) üzenetére


deka10
senior tag

Ahol tudok, segítek.:)

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#29882) g4mer válasza Motion_Blur (#29876) üzenetére


g4mer
senior tag

Valahogy nem tudom én se felfogni, hogy miért akarja mindenki ilyen áron eladni. Mate 9 árában megy jóformán. És ebből még gondolkom alkudoznak is :D

Vicces, hogy az s7 edge-em, amit anno 60ért adtam el, hogy ezt megvegyem (1,5 éve), most 35-40ekért megy. Bár nem tudom ki veszi meg annyiért, de az emberek még képesek 5-6 éves iphoneokat is venni, szóval lehet nem kéne meglepődnöm :))

Sic Parvis Magna

(#29883) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Imei alapján lehet tudni egy telóról hogy hol lett vásárolva?

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#29884) ClioRS válasza 7Heads Drago (#29883) üzenetére


ClioRS
őstag

Aki szervizeltetett gariban telefont: mindenképp kell valami papír, vagy IMEI alapján is megcsinálják?

(#29885) mouzrr válasza ClioRS (#29884) üzenetére


mouzrr
őstag

Én vittem papírt, HiCare ban is megneztek, és szerencsére szervizeltek igy, mert vásárlás dátuma korabbi volt es aszerint már lejárt a garancia (neten rendeltem és később érkezett meg).

(#29886) wwhy válasza ClioRS (#29884) üzenetére


wwhy
veterán

Amilyen fillérb@szó a magyar Huawei, szerintem még azt is megkérdezik, hogy milyen gatya volt rajtad, amikor vetted a telót :((( Számla nélkül a közelükbe se menj -- hacsak nem lettek engedékenyebbek/ügyfélbarátabbak ámerika miatt .... De nem hiszem.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#29887) ClioRS válasza wwhy (#29886) üzenetére


ClioRS
őstag

Köszi, akkor először telefonálok nekik :D

(#29888) Bazsi84 válasza Motion_Blur (#29876) üzenetére


Bazsi84
tag

Biztos egy új teló akksija jobban birná,de minek? 🙂 Jelenleg 17 ora hasznalat utan,4 ora 15 perc SOT es 43%-on allok.Lazan kibirja a napot,6-7 ora SOT-tal.Nekem nagyon bevalt,neha eljatszadozom a csere gondolataval,de aztan maradok.Soha jobbat.Amugy 2 eves es 3 honapos.soha semmi baja nem volt.Legjobb telefonom,ever.Ugyh csak vigyazzatok ra es tartsatok meg 😀 Peace

(#29889) fejesg2 válasza Bazsi84 (#29888) üzenetére


fejesg2
aktív tag

Én sem látok alternatívát a cseréjére, nagyon bejön a mai napig. Elmúlt két éves és ugyan olyan gyors, mint újonnan.

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#29890) Motion_Blur válasza Bazsi84 (#29888) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Tökéletesen egyetértek.

Egy a bajom: [link]

És ebben benn van 2 éjszaka + kevés használat (4 óra SOT). És a végén az a beszakadás is micsoda :F

Wipe cache volt + semmi nem zabál a háttérben.

Másfél éves a telefon, patika és az esetek többségében 10% alá és 90% fölé nem engedtem az akkuját. Mi a bré lehet?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#29891) Bazsi84 válasza Motion_Blur (#29890) üzenetére


Bazsi84
tag

Hat ez vmi akksihiba lehet.Nekem a mate 7 csinal ilyet,na de az mar 5 eves,ugyh termeszetes.ennel meg sosem volt ilyen.

(#29892) g4mer


g4mer
senior tag

Régen volt ez téma, hogy elveszti a fókuszt videózás közben.
Anno nem vettem észre, de mostanában több videőt készítettem, és zoomolásnál elveszítette nagyon sokszor a fókuszt. Ez akkor hardver hiba lenne vagy szoftver?

Sic Parvis Magna

(#29893) ClioRS válasza g4mer (#29892) üzenetére


ClioRS
őstag

Nálam zoom nélkül is csinálja.... :U

(#29894) karldergroße válasza Motion_Blur (#29890) üzenetére


karldergroße
senior tag

Sajnos az akksi romlik, az enyém sem bír annyit, mint újkorában. 4-5 óra, függően attól, hogy mennyire nagy idő alatt telik ez el. 20% alatt pedig rohamosan fogy. Viszont én is megtartom ezt a telefont, amíg lehet, nagyon jó készülék. Egy-két napig így is bírja. Nincs is most a piacon olyan, amit megvennék helyette, valamin mindegyik "elbukik"...

(#29895) Motion_Blur válasza karldergroße (#29894) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Én is így vagyok ezzel.

Sorrendben:

- értesítő LED hiánya
- sztereó hangszóró hiánya
- méret, és arányok
- noccs

Mate 10 PRO mindörökké, ámen :) :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#29896) karldergroße válasza Motion_Blur (#29895) üzenetére


karldergroße
senior tag

Nálam "csak" Mate 10, de a "mindörökké (amíg működik)"-vel egyetértek. :K

Kimondottan zavarna a notch.
A képernyőméret- és arány volt az egyik akkoriban, ami a Mate 10 mellett szólt nálam, ez még a jó "öreg" 16:9...
Sztereó ez is.
stb.
Szerintem értesítő led minden normális telefonon van, az nem igazán szempont.
Nekem még a Mate 10 mellett szólt a jack, a felbontás és főleg a sd-kártyás bővíthetőség, anélkül nem tudnék meglenni. (De ha pro-m lenne, csak kibírnám valahogy :K )

(#29897) Motion_Blur válasza Motion_Blur (#29890) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ismét ugyanaz a hiba: [link]

Pedig volt factory reset és alig tettem fel appot.

Ezzel a két sreenshot-al küldöm is gariba.
Telekomos a készülék, szerintetek oda vigyem vissza, vagy egyből a Huaweinek?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#29898) mouzrr válasza Motion_Blur (#29897) üzenetére


mouzrr
őstag

Ha egyből a Huawei uzletbe viszed, gyorsabb a folyamat. Shopmarkban lévő Huawei üzletet ajánlom, velem nagyon korrektek voltak, delelott leadtam es delutan jott az sms hogy akksi cserélve, mehetek atvenni.

[ Szerkesztve ]

(#29899) Motion_Blur válasza mouzrr (#29898) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Székesfehérvári vagyok, így csak szerívpontban tudom leadni a telefon, de köszönöm a tippet!

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#29900) wayne1 válasza Motion_Blur (#29899) üzenetére


wayne1
senior tag

Hali én is Fehérvári vagyok. A Firstphone a hivatalos szerviz Fehérváron, de ők most ideiglenesen bezártak. Próbáld meg felvenni a Huawei ügyfélszolgálattal a kapcsolatot, most háztól házig szerviz van náluk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.