Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29401) xZer0kidx válasza jézusom (#29400) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Szia! P30 Lite, P30 és P30 Pro-ban is benne van a rekeszérték mód.

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#29402) jézusom válasza xZer0kidx (#29401) üzenetére


jézusom
addikt

:R

(#29403) peterson79


peterson79
őstag

Sziasztok,

Pár napja, egy hete a gmail-es üzeneteimet nem jelzi a telefonom. Huawei Mate 10 pro. Most csináltam Wipe Cache-t, mert már letölteni sem akarta.

Mitől van ez és ezzel most megoldottam a problémát vagy továbbra is fenn fog állni?
Már nem egyszer, nem kétszer ki-be kapcsoltam az értesítéseket, hátha az a baja, korábban ilyennel sikerült észhez téríteni, de most valami komolyabb akadt be neki.

(#29404) mouzrr válasza peterson79 (#29403) üzenetére


mouzrr
őstag

Nem csináltál a jelenség előtt gyári beállítások visszaállítását?

(#29405) peterson79 válasza mouzrr (#29404) üzenetére


peterson79
őstag

Azt még nem. Kellene?

(#29406) mouzrr válasza peterson79 (#29405) üzenetére


mouzrr
őstag

Hat, lehet majd irnak megoldast erre, nekem a m10pron nem volt ilyen, p30on gyári beállítások után lettek rosszak az ertesitesek. De miutan recoveryben csinaltam factory resetet, utana jok lettek.

(#29407) neo-geo válasza ClioRS (#29399) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Mármint a két koppos feloldásra gondoltál? Ha igen akkor a lezárás, hogy működik? Hol kell beállítani?

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#29408) mouzrr válasza neo-geo (#29407) üzenetére


mouzrr
őstag

A nova launcher beállításai között lesz.

A feloldás nem működik vele, csak a telefon lezárása.

[ Szerkesztve ]

(#29409) Kiskutya


Kiskutya
veterán

Másnál sem mutatja az ünnepeket a naptár?

hmm...

(#29410) SkiDev válasza Kiskutya (#29409) üzenetére


SkiDev
senior tag

Nem, nekem sem írja még a karácsonyt sem. (9.1.0.340)

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#29411) fejesg2 válasza Kiskutya (#29409) üzenetére


fejesg2
aktív tag

Nekem írja. 9.1.0.340

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#29412) r0by


r0by
addikt

Itt is okés.

(#29413) eurolac válasza Kiskutya (#29409) üzenetére


eurolac
senior tag

Január 01 Új Évet írja, aztán sehol semmi. :(

Eurolac

(#29414) krics


krics
tag

345-ös build, dec 1 security patch

(#29415) snake1977


snake1977
őstag

Sziasztok!
Nekem is megjött a 345-ös vodára.
Nektek is egy újrainditás után visszateszi kézi beállításról a fényerőt az automatikus szabályzásra?

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#29416) g4mer válasza snake1977 (#29415) üzenetére


g4mer
senior tag

Nekem minden újraindítás után visszateszi..

Sic Parvis Magna

(#29417) Occon adom válasza krics (#29414) üzenetére


Occon adom
aktív tag

Ma reggel frissített be felajánlással, azaz nem kerestem

(#29418) fejesg2 válasza snake1977 (#29415) üzenetére


fejesg2
aktív tag

Nekem tegnap este kínálta fel a 345-öt. Telepítettem és minden beállítás megmaradt, automata fényerő, naptár, stb.

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#29419) g4mer


g4mer
senior tag

Érdekes, H nekem soha nem ajánlja fel automatikusan, csak ha megnézem hogy van e frissítés :U

Sic Parvis Magna

(#29420) snake1977 válasza g4mer (#29416) üzenetére


snake1977
őstag

Köszi, akkor nem csak nálam van, azt hittem bugos a rendszer hogy minden újrainditás után így indul, de lehet csak hogy kimélje a kijelzőt a beégéstől.

fejesg2: a gondom a frissitéstől független, már előtte is ezt csinálta, azt hittem egyedi a jelenség. :)

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#29421) mirci18


mirci18
addikt

Nálatok mennyire gyakori a töltő kábel kicsúszás?
Többfajta kábelnél is ezzel találkozom.
Próbálkoztam kifújatni de eddig nem jártam nagy eredményekkel.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#29422) Occon adom válasza snake1977 (#29420) üzenetére


Occon adom
aktív tag

Nekem csúnyán beégett a kijelző, lassan egyre jobban zavar.
Mit lehet vele tenni, gondolom a Huaweit nem érdekli, mert működik,
Most lesem 2 év a garija áprilisban jár le de beégésre vonatkozhat garancia?

[ Szerkesztve ]

(#29423) fejesg2 válasza Occon adom (#29422) üzenetére


fejesg2
aktív tag

Szerintem mindenképpen megér egy próbát a garancia. A telefon főalkatrésze, garanciális időn belül meghibásodott.

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#29424) snake1977 válasza Occon adom (#29422) üzenetére


snake1977
őstag

Akkor irány a huawei szervíz, gariba ki kell cserélniük, erre is vonatkozik a garancia. :K

mirci18: Ha kicsúszik a kábel akkor kicsit megtágult a type c csati a telefonban, ha más gondod nincs a csatlakozóval akkor bármelyik szervizben könnyen orvosolják, ezek a kis "karmok" kicsit elmozdultak valószínűleg amik fogják a kábel csatlakozóját.

[ Szerkesztve ]

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#29425) snake1977 válasza snake1977 (#29424) üzenetére


snake1977
őstag

Viszont a IP védettséget elvesztheted ha nem a huawei javítja.

Lejárt a szerk.idő. :B

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#29426) Occon adom válasza fejesg2 (#29423) üzenetére


Occon adom
aktív tag

Ha nem működne aláírom, de itt a pokemon ikonjai égtek be amik nem mozognak, hanem állandóak. PL Mintha a Plazma TV-n állandóan az RTL-t nézném és annak az ikonja égne bele, szal azért is vacillálok rajta, résznem az én hibám.

(#29427) fejesg2 válasza Occon adom (#29426) üzenetére


fejesg2
aktív tag

Persze ez világos is, viszont az OLED paneleknél ennek nem igazán kéne előfordulnia. Főleg, hogy nem órákig, napokig van kimerevítve az a kép vagy ikon, ami beégett. Én cseréltetném.

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#29428) snake1977 válasza Occon adom (#29426) üzenetére


snake1977
őstag

Mindegy mi ég bele, akár a gps navi sávja, akár a pokémon ikonjai, szó nélkül cserélni fogják.
A samsungnál is cserélik ezeket a kijelzőket mindenféle okoskodás nélkül. :)

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#29429) mirci18 válasza snake1977 (#29424) üzenetére


mirci18
addikt

Köszönöm a választ meglátjuk.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#29430) Peet válasza mirci18 (#29421) üzenetére


Peet
senior tag

Nekem is állandóan kicsúszott, már azt hittem szervizbe kell vinnem, mikor a kollégámnak szóltam és egy vékony kis tűvel rendkívül óvatosan és alaposan ki nem pucolta a csatlakozót. Most olyan mint amikor megvettem. Javaslom óvatosan pucold ki. A kompresszor nem hozza ki!

(#29431) mirci18 válasza Peet (#29430) üzenetére


mirci18
addikt

Köszönöm a választ megpróbálom ezt is.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#29432) falabu88


falabu88
aktív tag

Majdnem 2 év használat után meguntam a pocsék képeket amiket rossz fényviszonyok között csinál a telefon android 9 óta, illetve a videózási képességeket inkább nem is kommentálom.. Kár érte, a kedvenc telefonom volt, iszonyat jó üzemidővel. Előtte sosem tartottam meg 1 évnél tovább egy készüléket sem.
A választás egy Xiaomi Mi Mix 3 5G-re esett, eddig nagyon nem bánom a cserét. Gyönyörű fotók (Gcam még rátesz egy lapáttal), villámgyors (bár a mate 10-el se volt sebességgel gond), üzemidőben pedig meglepő módon a mate 10-et is veri (4G-n 6-7 óra SoT, wifin 10-12 óra)

(#29433) g4mer válasza falabu88 (#29432) üzenetére


g4mer
senior tag

Grat a vételhez. Én is nézegettem a xiaomikat mostanában, de valamiért nagyon rossz kép maradt meg bennem a márkával kapcsolatban.

Mondjuk a huaweiben is csalódtam amiért így lebutítják az előző generációs csúcsmodelleket.

Én megvárom mit hoz az android 10-es frissítés, amire használom arra tökéletes, talán ha lecserélem akkor egy iphone lesz a következő.

Sic Parvis Magna

(#29434) falabu88 válasza g4mer (#29433) üzenetére


falabu88
aktív tag

Kicsit féltem én is, főleg hogy a Mi Mix széria inkább különlegesség, mint flagship, de eddig kb hibátlan.

(#29435) Occon adom válasza g4mer (#29433) üzenetére


Occon adom
aktív tag

"Mondjuk a huaweiben is csalódtam amiért így lebutítják az előző generációs csúcsmodelleket. "
A most megjelent telefonok a Huaweinek majd szinte ugyanazt tudják, kevesebbet mint elődeik, inkább letiltanak mindent a CPU-ban, és olcsóbban adják mint ellenfeleik.
Valamelyikről olvastam a 730 csippel majd ugyanazt tudják mint a 980-l.engedik. Érdekes politika.

(#29436) g4mer válasza Occon adom (#29435) üzenetére


g4mer
senior tag

Szoftveresen lebutítanak mindent, már nem tudnak mit kitalálni, ezért lassítják le őket fél-1 év után, mert az emberek többségének nem indok a kicsit jobb kamera + 1 gb ram telefoncserére évente.
Remélem most lesznek nagyobb technikai ugrások (lásd motorola razr).

Sic Parvis Magna

(#29437) Occon adom válasza g4mer (#29436) üzenetére


Occon adom
aktív tag

Ez olyan dolog mint a PC ipar, fél évente dob ki manapság "ÚJ" CPU-t az intel de gyakorlatilag nagy különbség nincs köztük csak a nevük újabb, pl a 4910-s procim a HQ7700- szinte, sőt ahol nekem akad az új CPU ott a régi stabilan fut a 4Gb-s K3100M videókártyával, ami laptopba van, és ha nagyon akarnám, beletenném a K5100M-t ami 8Gb rammal bír az a mai viszonyok közt is csúcs, pedig laptopról beszélek. Jöttek ki újabb nevű dolgok tudásuk sokban nem lett jobb. Nyomom a Far Cry Primét a fentivel is és a jelenlegi I7 4610 2 magos CPU-l is simán fut a többi "újdonság parasztvakítás. Változtatnak a gyártási csíkszélességen, esetleg a CPU elrendezésében, a frekókon oszt drága pénzen jobbat nem kapsz igazán sőt

SoC típusa HiSilicon Kirin 980 Processzor típusa 2 x 2,6 GHz-es + 2 x 1,92 GHz-es Cortex-A76 + 4 x 1,8 GHz-es Cortex-A55 + DSU + i8 koprocesszor + dual NPU
huawei_nova_5t = Honor 20

motorola razr összehajtható ez nem igazán fog elbűvölnim mint a p40-s Huawei sem az új oprendszerrel, 5G-l sem.

(#29438) g4mer válasza Occon adom (#29437) üzenetére


g4mer
senior tag

Szerencsére én már rég kiszálltam a PC-s gépfejlesztős mókából jó pár éve, vettem egy konzolt ami mindent megoldott :D

De ez igazából sajnos mindennel így vagy, fogyasztói társadalom vagyunk. Ha megnézed kocsiknál is ugyan ez van, régen Pl F astrát gyárották vagy 10+ évig, ma meg már 2-3 évente kilöknek egy új szériát.

Mosógépet is 2 éve vettük, de már kezdi az ugrálást centrifugázásnál (pedig nem is a maxon centizünk).

Sic Parvis Magna

(#29439) Occon adom válasza g4mer (#29438) üzenetére


Occon adom
aktív tag

"Mosógépet is 2 éve vettük, de már kezdi az ugrálást"
Én A Samsung márkát kerülöm, TV-be telefonba és mosógépbe is csak gyárilag rosszat árulnak, programozva. speciel nyers kezeletlen vasat tesznek a mosógépbe, így a rozsda 1 év múlva eszi,,,TV-m 2.5 év után elkezdett hülyén viselkedni elcsúszott a hang a képtől, Oktogon márkaszervizessel balhéztam, hogy a terméke bizonyíthatóan rossz.Ő kijelentette a bíróság a szakszervíznek hisz, kac kac, persze.

(#29440) g4mer válasza Occon adom (#29439) üzenetére


g4mer
senior tag

alkatrészt utána meg lehetetlen hozzá szerezni, vagy horror áron, mehet a kukába :W

Sic Parvis Magna

(#29441) spanyoll


spanyoll
addikt

Basszus, de leesett a telefonjaink ára.
Nem rég gondolkoztam, hogy felrakom apróra és váltok, de amilyen szinten gombokat ér már csak, annyira inkább megtartom és később váltok csak.
50-70ért mennek amennyire láttam, nagyon erős.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#29442) g4mer válasza spanyoll (#29441) üzenetére


g4mer
senior tag

pont ezt írtam pár héttel ezelőtt. Kb mate 9 árszint.. Az biztos, hogy használtan vevőknek baromi jó vétel.

Eladni kb nem is érdemes már, én majd odaadom valamelyik családtagomnak.

Sic Parvis Magna

(#29443) spanyoll válasza g4mer (#29442) üzenetére


spanyoll
addikt

Ja, dettó. Vagy navi - ébresztő - konyhába médialejátszó lesz belőle csere után, vagy megy rá egy "alfred" és security cam lesz belőle itthonra.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#29444) g4mer válasza spanyoll (#29443) üzenetére


g4mer
senior tag

Lol, király ez az app! Kösz hogy szóba hoztad :DDD

Sic Parvis Magna

(#29445) mirci18 válasza g4mer (#29433) üzenetére


mirci18
addikt

Várhatod.
Azért mert adnak ki egy teljesen új főverziót a világot nem váltják meg vele.
Lassan kezdik megérteni az emberek hogy jelenleg sem szoftveresen sem hardveresen sem tud senki nagyot gurítani újítani.

Csak minimális módosítások vannak.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#29446) mirci18 válasza g4mer (#29440) üzenetére


mirci18
addikt

Ugyanígy vagyok én a gázsütőnkkel.
Anyumnak egy Móra gázsütője van 10+ éves.
Le akartuk cserélni a gyári gombjait.
Kb 700 ft egy darab.
Van egy pár éves Indesit gázsütő arra 7000 ft egy darab gomb azt is darabokban adják.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#29447) g4mer válasza mirci18 (#29446) üzenetére


g4mer
senior tag

ami állítólag nagyon jó, az a Miele. De ugye az nem a magyar emberek fizetéséhez van szabva :DDD

Sic Parvis Magna

(#29448) mirci18 válasza spanyoll (#29441) üzenetére


mirci18
addikt

Ezért nem kell drágán venni telefont újkorában.
Én 106 e ft-ért vettem.
Ha eladnám ősszel 2 évesen akkor is ér 40-50-et így max a felét vesztem az árának.
Viszont ősszel eddig úgy néz ki nincs mit vegyek mivel 100 környékén a Telekom csak normál nem pro telefonokat ad. Jelenleg Samsung A51 vagy a Xiaomi Mi 9se.

Mondjuk a Huawei pro vonala hiába tetszik nekem ha közben a kijelző hajlított lett ezáltal sérülékenyebb.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#29449) snake1977


snake1977
őstag

Én nemrég szereztem be egy fullos állapotú 10 pro-t, az előd egy mate 8-as volt ami sajnos úgy néz ki végleg megadta magát. Nem értem miért kell ennyire belassítani ezeket a telefonokat, még a performance módot bekapcsolva sem érzek különösebb difit a 8-as és a eközött, annak ellenére hogy 2 generációval újabb. Persze az oled kijelző nagyon ott van és a kamera még lebutítva is mérföldekkel jobb, kiváncsi lettem volna hogy fénykorában mennyivel volt jobb. :U Hétköznapi használatra ezek a régebbi csúcskategóriás mobilos még mindíg bőven elegendőek, a legtöbb ember úgyis csak facebookra, instára, meg hasonlókra használja...tisztelet a kivételeknek. :D

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#29450) mirci18 válasza snake1977 (#29449) üzenetére


mirci18
addikt

Nekem a gyorsasággal most sincs gondom.
A kamerát megszoktam.
Napi használatra jó.
Eddig mindíg tönkre mentek két év után a készülékeim.
De most nincs vele gondom plusz az akkumulátor is jól bírja.
Meglátjuk ősszel hogy állunk majd.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.