Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30751) Occon adom válasza Iomega (#30745) üzenetére


Occon adom
aktív tag

Nekem sincs vele egyáltalán gondom, kivéve a kijelző beégését, de megy, végzi a dolgát minden tekintetben, videó is tökéletes, a másik amit irtam, egyáltalán nem jobb , kicsit gyorsabban mennek a progik azon a memóriák miatt.

Deka10: De ezt neked régóta teszi a hibákat, nem újkeletüek, nem?

[ Szerkesztve ]

(#30752) helkis válasza Iomega (#30745) üzenetére


helkis
addikt

nálam sincs gond a korábbi telómmal, asszonyé lett szereti, annyira nincs, hogy a kisfiamnak is vettem egyet.. :D legjobb ár/tudás arányú teló mai napig!

az m20p csak a +1 kamerával tud többet, meg hogy gyorsabban visszatölt, a kamera itt is "hülyéskedik" ha hagyom, hogy az AI dolgozzon, ha nincs kellő fénymennyiség, vagy több fókuszpont van, akkor az sem gondolatolvasó.. :B design-ra még most is jobban bejön a m10p mint a m20p, szélesebb, sarkos kijelző, vékonyabb is..

a fotókésségnél lehetne valamilyen referenciapontot kitalálni, mert így hogy valaki bemondja, hogy nem jó, meg jobb volt, ez mérhetetlen..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#30753) deka10 válasza mirci18 (#30750) üzenetére


deka10
senior tag

A sim kártya rendben van? Mert korábban volt hasonló gondom egy másik készülékkel és hasonló hibákat okozott. Nem nyiltak meg random alkalmazások, befagyott a hívás, sms, a kijelzőt nem lehetett felodani. Én egy Huawei watch 2 esimes órát használok de nem sokkal merül jobban mint korábban, pedig itt van minden és annyira megszerettem, hogy 24 órában használom, csak tölteni veszem le.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#30754) mirci18 válasza deka10 (#30753) üzenetére


mirci18
addikt

Meglátjuk.
Mint írtam a feleségem ugyanolyan órát használ csak más telefonon de ott is 10-es a rendszer.
Első lépésként csináltam egy wipe cache-t.
Második lépés a mi fit aplikáció cseréje ha nagyon merül vagy optimalizálom a gps bluetooth használatát.
Mert jelenleg sokat fogyaszt egy napos üzemideje sincs minimális használat mellett.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#30755) mirci18


mirci18
addikt

Ha már itt tartunk.
Régebben ki tudtam tenni kis ikonként az akkut meg mobilnetet.
De most nem tudok rájönni hogy kell.
Ti nem tudjátok esetleg?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#30756) deka10 válasza mirci18 (#30754) üzenetére


deka10
senior tag

Nálam nincs semmi indokolatlan merülés, ennyire meg nem különbözhet a két készülék.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#30757) mirci18 válasza deka10 (#30756) üzenetére


mirci18
addikt

Este majd referálok képekkel.
Nálam volt hogy 1 képernyőidővel merült le 1 nap alatt.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#30758) Synaptic


Synaptic
senior tag

Tegnap csináltam egy hard resetet . Igaz még nem fut a bluetooth a watch gt 2 miatt de egész jól tarta magát . Este 11 körül vettem le a töltőről.

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#30759) bodeesz


bodeesz
tag

A huawei frissítési mizériájára még reflektálnék egyet. Nekem a mate10 pro a második huawei-em. Az előtt egy közép kategóriás Ascend G7-esem volt. Annál a telefonnál is szép fricskát csinált a cég, de csak maradtam a márkánál. Erre most egy über felső kategóriás telefonnál is meglépik hogy HIVATALOSAN még BIZTONSÁGI FRISSÍTÉST SEM kap többet, ellenben a kistestvére, a mate10 lite HIVATALOSAN MÉG támogatott biztonsági frissítésekkel.
Erre ma befut asszony Galaxy A5 2017-es telefonjára az augusztusi patch, ami eleve középkategória volt, és régebbi is mint a mate széria. A megfelelő konklúzió levonása egyéni izlés kérdése.

(#30760) Indy1 válasza bodeesz (#30759) üzenetére


Indy1
tag

hat kerlek inkabb hasznalok minden nap egy Mate10 prot mint egy Samsung A5 2017t. megha frissebb is is...

(#30761) Gabesz25


Gabesz25
tag

Mitől érzik Egyesek nagyobb védettségben magukat egy újabb biztonsági frissítéstől?

(#30762) g4mer válasza bodeesz (#30759) üzenetére


g4mer
senior tag

Nekem az az összeesküvés-elméletem, hogy túlságosan jó telefon volt ez a mate 10 pro, hatalmas konkurenciás a mate 20 pro-nak, és p30 pro-nak, ezért kikellett herélni valahogy :)

Sic Parvis Magna

(#30763) golyós válasza g4mer (#30762) üzenetére


golyós
őstag

Teljesen igaz, de akinek fontos: jön a júliusi biztonsági frissítés M10Pro-ra. ( külföldi oldalon olvastam)

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#30764) krics válasza golyós (#30763) üzenetére


krics
tag

:C

(#30765) bodeesz válasza Indy1 (#30760) üzenetére


bodeesz
tag

Igen, egyetértek. És mégsem érezted az iróniát abban hogy egy low budget telefont tovább támogatnak mind egy egykori high end-et? Most nem a hasznosság a kérdés. Ez inkább elvi dolog.

(#30766) bodeesz válasza Gabesz25 (#30761) üzenetére


bodeesz
tag

A válasz egyszerű. Mert csak. Gyanítom nem szódásszifon szemüvegek kedvenc unalom űzője a patch készítés. De részemről bárki bármilyen elavult rendszert használhat. Hátha egyszer egy megnyitott képtől boot loop-os lesz a teló, mint nevel nemrég a samsung-oknál volt rá példa.

(#30767) bodeesz válasza g4mer (#30762) üzenetére


bodeesz
tag

Nem.vagyok konteo fan, de látványosan leírta a huawei ezt a telefonját. Hajlok rá hogy egyet értsek veled.

(#30768) bodeesz válasza golyós (#30763) üzenetére


bodeesz
tag

Elvileg china only frissítés lesz. Globál verziókra sanszos hogy nem jön. FF sem listázza.

(#30769) keselyü57 válasza golyós (#30763) üzenetére


keselyü57
tag

Ezt erősen kétlem. Mindjárt szeptember van és sehol sincs. Igaz, az áprilisi is júniusban érkezett.

(#30770) Occon adom


Occon adom
aktív tag

[link] Ezekre a telefonokra jöhet az Android 11
Xiaomi Black Shark 2 Pro :R :R :D

(#30771) Gabesz25 válasza bodeesz (#30766) üzenetére


Gabesz25
tag

biztonsági frissítésről beszéltem, ami a Google-hez tartozik. A biztonsági frissítéstől még nem elavult a rendszer, ugyanis az alap szoftverhez semmit nem tesz hozzá. Szoftverfrissítés meg a build-ek számát jelenti, mint jelen esetben 10.0.0.159(c432e5r1p3patch02) a legutolsó. na ilyen patch nem jön többet a telefonra, és emiatt lesz elavult a rendszer, nem pedig a biztonsági frissítések hiányától. A drága FB meg Google úgyis beszed minden infót rólunk biztonsági frissítés ide vagy oda...Ezért nem értem a sok panaszt a biztonsági frissítések után.

(#30772) anonymus89


anonymus89
addikt

egy kis szösszenet mert most jött meg

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#30773) Azerta


Azerta
csendes tag

szia,nekem 10es droidon gyári aksival hasít még mindíg.Napi használatban.Egyedül a chrome gagyiskodik,de megtanultam kezelni.Volt gyári vissza....

(#30774) mirci18 válasza deka10 (#30756) üzenetére


mirci18
addikt

Igértem beszámolok róla hogy wipe cache után hogy állok.
Jelentem mostmár érezhetően jobb az akkuidő nem annyira vészesen merül.
Köszönöm az itteni tippeket.

Ha minden így maradna akkor nem lesz lecserélve a telefon.
Szoftveres problémák vannak hébe hóba de a gyári visszaállításhoz semmi kedvem sem időm így inkább együtt élek vele.

Elég volt a Windows Phone-os időkben.
Annó ha bármi gond volt szoftveresen vagy máshogy mit adtak megoldásnak gyári visszaállítás.

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#30775) Bazsi84 válasza mirci18 (#30774) üzenetére


Bazsi84
tag

Nalad vagy hálózati probléma van vagy sim kártya.Semmi nem indokolja,h alig megy a kijelződ és így merül.Nalam ugy szokott 70%-on lenni a telo,h megy 2-3 orat.Sztem cseréltess kartyát,sok embernek az volt a baj.Ha pedig a halozattal van baj,akkor en kiprobalnek mas szolgaltatot.

(#30776) mirci18 válasza Bazsi84 (#30775) üzenetére


mirci18
addikt

Régebben nem merült ennyire.
Most az okos karperecre fogom.
A sim kártyám nem tudom hogy problémás e. De időnként van oyan hogy nem tudnak hívni csak sms-t kapok.

A hálózat meg olyan amilyen.
Telekomos vagyok s maradok is. A Vodafonnál sem jobb minőségben a helyzet.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#30777) Braavos válasza Azerta (#30773) üzenetére


Braavos
tag

Nekem is problémás volt az utóbbi időben a Chrome, viszont amióta a Vivaldi böngészőt használom nincs gond. Sokkal gyorsabb.

(#30778) Bazsi84 válasza mirci18 (#30776) üzenetére


Bazsi84
tag

De a bluetooth kevesebb,mint 0,01%-ot evett,az nem jelentos fogyaszto.Most latom,h 14 oraja ment a telo,akkor az nem is vészes.Allandoan halozatot keresgel sztem csak ennyi a gond.Osszehasonlitva az enyemmel,nalam szinte allandoan zold a halozati mezo,nalad pedig folyamatosan valtozik zold-sarga-narancssarga kozott.

(#30779) -Fly- válasza mirci18 (#30776) üzenetére


-Fly-
tag

Ne fogd az okos karperecre. Nekem is van, de a hatása észrevehetetlen.

(#30780) sonye


sonye
senior tag

Jó ez a máté 10. mindenkinél más hibák vannak.

Nálam szépen pörög, de a kamera appban a videó az első indításkor mindig lefagy, ahogy már írtam. Elég elszomorító, hogy tönkre tették a kamera szoftvert.

(#30781) edward2 válasza mirci18 (#30774) üzenetére


edward2
addikt

Nekem is hasonlóan merül, de ez van.

(#30782) surgyi válasza edward2 (#30781) üzenetére


surgyi
senior tag

Sziasztok! 10-es droiddal nekem is gyorsabban merült,mint előtte. Mivel netezni nem szoktam ezen a készüléken,gondoltam átrakom 2G-re. 2x annyit bír a készülék standby módban azóta. Pazar! :D

(#30783) mirci18


mirci18
addikt

Igazából nekem a mostani fogyasztás megfelelő.
Mivel a telefon androidos hibák bugok mindíg lesznek.
Ezzel eggyütt kell élni kinek jobb a telefonja kinek rosszabb.

Egyébként a hálózat kimaradások a munkahelyem miatt vannak.
Ma pl sokkal jobb a fogyasztás.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#30784) keselyü57


keselyü57
tag

Nos itt a vége. Hivatalos Huawei tájékoztató. A Mate 10Pro-ról levették a kezüket. https://consumer.huawei.com/hu/support/bulletin/

(#30785) GEIL válasza keselyü57 (#30784) üzenetére


GEIL
addikt

:DDD :o :O ;] Lesz indok a váltásra.......a messenger hibán pedig nem tudok túllépni, mert minden más telón hibátlan........rööheeej !!! :W

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#30786) Synaptic válasza GEIL (#30785) üzenetére


Synaptic
senior tag

Az asszony régi Mate 9 én tökéletesen megy a messenger. Nem értem mi a hiba. Az enyémen soha nem volt ezért érdemben nem tudok róla nyilatkozni.

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#30787) zoleeno1 válasza GEIL (#30785) üzenetére


zoleeno1
addikt

Lemaradtam, milyen hiba? Mert az asszony egész nap nyomja, de sose panaszkodott egyetlen hibára sem, pedig hidd el, ha lenne, rögtön hozzám hozná... :DDD

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#30788) deka10 válasza GEIL (#30785) üzenetére


deka10
senior tag

Nálam sincs gond a Messenger-el, mondjuk én nem használom a chetfejeket vagy mit. Korábban valaki jelezte, hogy kikapcsolta és megszűnt a hiba, akármi is legyen az. Mondjuk a páromnál be van kapcsolva, de nem panaszkodik.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#30789) edward2 válasza keselyü57 (#30784) üzenetére


edward2
addikt

Biztonsági frissítés nélkül is jól fog ez a telefon működni. Android verziók között meg évek óta nem vagyok képes különbséget tenni.
Majd ha az akku már nagyon gyatra akkor jöhet a csere. (mondjuk elképzelésem sincs mire...)

(#30790) Synaptic válasza edward2 (#30789) üzenetére


Synaptic
senior tag

Like

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#30791) Occon adom


Occon adom
aktív tag

Nekem tökéletes a telcsi, az aksi új, csak a képernyő van beégve, de a készülék tökéletes!

(#30792) edward2 válasza Occon adom (#30791) üzenetére


edward2
addikt

Aksit hol cseréltettél? Mások is mondhatják mert láttam már pár posztot új aksiról.

(#30793) yodamester10 válasza edward2 (#30789) üzenetére


yodamester10
őstag

Én már döntöttem karira N20U.

(#30794) deka10 válasza edward2 (#30792) üzenetére


deka10
senior tag

Én a firstphone-nál Huawei napon 3800 Ft volt.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#30795) Occon adom válasza edward2 (#30792) üzenetére


Occon adom
aktív tag

[link] innen vehető meg a többit pedig [link] videó alapján meg lehet oldani, én a 1500W hajszárítóval [link] melegítettem le a ragasztót a hátlapról, aztán kicseréltem az aksit könnyen, csak oda kell rá figyelni. A takaró dolgokat szedtem le az aksiról a GPS vezetékét , alját nem piszkáltam, még kifeszítő helye is van az aksinak, szépen kivehető és cserélhető.

[ Szerkesztve ]

(#30796) quint válasza GEIL (#30785) üzenetére


quint
aktív tag

Miért, mit tudnának még rontani rajta?

(#30797) GEIL válasza quint (#30796) üzenetére


GEIL
addikt

8 után a kamerát elcseszték (9 és 10 alatt)
10 alatt üzemidő is romlott + "messenger chat fejek' lefagyasztják 4-6 mp-re az egész telót...még faterom Lg G2 minijén se ilyen gyík a messenger. :C ....stb

minden ujratelepitve stb...és akkor is fennállnak a hibák. :U :K :R

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#30798) golyós válasza yodamester10 (#30793) üzenetére


golyós
őstag

Ennyit kiadni egy telefonért? Én Note 10 Lite-ra fogok, bőven jó az.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#30799) yodamester10 válasza golyós (#30798) üzenetére


yodamester10
őstag

Jelenleg 160 a kedvezményem de várok még,hogy az újdonság hatása miatt olcsóbb legyen.Több mint 3 évre tervezek vele.

(#30800) golyós válasza yodamester10 (#30799) üzenetére


golyós
őstag

Az már talán, bár még úgy is sokallom.
Most én is próbálok a céggel egyezkedni, hogy vegyük meg felesben. Ők leírják amúgy is, nekem meg kell munkához. 85-re jönne ki fejenként annyit amúgy is adnának valami gagyi telefonért. Most hivatalos garival sok helyen 170.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.