Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29101) tbc2 válasza Tsebacsi (#29100) üzenetére


tbc2
tag

Nagyon szépen köszönöm a részletes választ!

off

Próbáld ki a GCAM-et, azt mondják nagyon sokat dob az élményen, és 7/10-ből csinál 9/10-et.

https://www.youtube.com/watch?v=d_1SVxEP2nM&t=141s

https://mobilarena.hu/tema/re_redmi_note_7_nota_bene/keres.php?stext=gcam&offset=200

Ha van még tapasztalat, jöhet :)

Illetve a videófelvétel stabilizálását és a hang bugot légyszi teszteld majd alkalomadtán, arra még nagyon kíváncsi vagyok.

Köszönöm szépen!

on

(#29102) Braavos


Braavos
tag

Srácok, véletlenül valamelyik téma alatt nem futottatok bele ebbe az ikonkészletbe?

Csináltam egy factory resetet, most állítom be újra úgy a telefont, ahogy eddig használtam, de a témák alkalmazásban nem találom, hogy melyikben voltak ezek az ikonok. :(

[ Szerkesztve ]

(#29103) eurolac válasza Braavos (#29102) üzenetére


eurolac
senior tag

Szia! Most átgörgettem a témákat de sajnos nem találtam rá, engem is érdekelne mert tetszenek. Ha véletlenül megtalálnád írd már meg légyszi melyikben van....

Eurolac

(#29104) deka10 válasza Braavos (#29102) üzenetére


deka10
senior tag

Én ezt találtam de hogyan kell felrakni azt nem tudom

[ Szerkesztve ]

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#29105) kosmoo81 válasza deka10 (#29104) üzenetére


kosmoo81
tag

Szia.
Le kell tölteni aztán bemasolni a huawei themes könyvtárba és már ki is választható.

Nálam működik

(#29106) basaja válasza kosmoo81 (#29105) üzenetére


basaja
senior tag

Szia.
Nálam is

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#29107) eurolac válasza kosmoo81 (#29105) üzenetére


eurolac
senior tag

Szia!
Bemásoltam a Huawei themes könyvtárba de hogy választod ki? A testreszabásnál a Témák alkalmazásban ikonoknál nem látom. Ha meg alkalmazni akarom azt irja h ez a téma nem kompatibilis a sw verzioval és valami csökkentett modban akarja telepíteni amire nem nyomtam rá. 9.1en vagyok... :F

Eurolac

(#29108) Braavos válasza eurolac (#29107) üzenetére


Braavos
tag

Tegnap éjszaka végül találtam egy használhatót, igaz nem pontosan azt, amit korábban használtam, de az ikonok megegyeznek.

Délután belinkelem, vagy feltöltöm drivera, illetve leírom, hogy hogyan csináltam meg, csak most nincs időm, a vonaton vagyok. :))

Deka10:
Köszi a segítséget! Ezt én is megtaláltam tegnap, a problémám az volt vele, amit eurolac is írt, hogy csak csökkentett módban indította el. Ki is próbáltam úgy, de sok furcsasága volt. (Például a beállításokban a felső részen egy kb 5 centis fehér sáv jelent meg, miközben a kezelőfelület sötétre van állítva.)

(#29109) Klaya1986


Klaya1986
aktív tag

Kicsit off téma. Vajon mennyi ideig lesz még alkatrész a szervízben a telefonhoz? Mikortól lehet az, hogy nem javítanak már , hanem másikat adnak vagy levásárolható? Esetleg errő van valakinek infója? Bár nincs semmi baj a telefonnal, jópár hónap garanciám is van még. De majd a lejárat előtti 1-2 hónapban bevinném legalább egy akku cserére. Már jópár hónapja kifutott a mate 10 pro, de valameddig gondolom alkatrész lesz hozzá,na de meddig..

(#29110) Zolka75


Zolka75
tag

Szevasztok, tudom láma kérdés de én úgy emlékszem hogy nem csak egyéni csengő hangot lehet be állítani a nevekhez de de hozzá külön az üzenet hangot is akár nevenként :F vagy csak én nem találom ezt a lehetőséget a beállitásokban vagy rosszul emlékszem?

Zolka, Galaxy A5

(#29111) Taktoj


Taktoj
aktív tag

Sziasztok. Most vennék ajándékba ilyen telót, nyilván használtan
Tudna esetleg valaki infót adni, hogy egy akkucsere, mennyiben fájhat, illetve melyik megbízható szervízt keressem ez miatt? Köszönöm.

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#29112) Klaya1986 válasza Taktoj (#29111) üzenetére


Klaya1986
aktív tag

Miért nem garanciális készüléket veszel? Akkor lenne hivatalos szervizben gyári alkatrészekekkel való javításra. Ilyen sufni szervízekbe én nem vinnék egy ilyen telefont.

(#29113) Braavos válasza eurolac (#29107) üzenetére


Braavos
tag

[link]

Ha minden igaz, itt elérhetővé tettem.

A belső tárhely->Huawei->Themes mappába másoltam a fenti fájlt.

Első körben nekem sem látta utána a Témák alkalmazás, de egy újraindítás segített. Utána a Téma alkalmazásban a Saját->Testreszabás->Ikonok résznél állítottam be csak. Maga a téma az egyik gyári téma maradt.

(#29114) Braavos válasza Braavos (#29113) üzenetére


Braavos
tag

Ilyenek az ikonok. Sajnos például a Messenger, vagy a Viber ikonját nem sötétítette le, de ez legyen a legkevesebb. :DD
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#29115) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok, nagyjából végigolvastam a fülhallgatós találatokat de sajnos nem találtam érdemi választ.
Létezik valami jó minőségű vezetékes füles esetleg nem horroráron?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#29116) eurolac válasza Braavos (#29113) üzenetére


eurolac
senior tag

Köszönöm :R , letöltöttem. Én is gyári témát használok, az nem kavar be a rendszerbe. Csak a többit szoktam én is cserélgetni (háttér, ikonok, stb.)

Eurolac

(#29117) fdisk


fdisk
őstag

Mintha kimaradt volna egy pár frissítés... Tudja valaki az okát?

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#29118) Exelsior24 válasza fdisk (#29117) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Ezzel én is így vagyok. Az oké, hogy elvileg készül majd nekünk is az Android 10 a telefonra, de ettől függetlenül a havi biztonsági frissítéseket miért nem adják ki már rá. :F
A firmware finder programban fent volt pedig már régóta a 317-es végű szeptemberi bizt. frissítés. Most pedig hogy ránéztem az októberi bizt. frissítés is fent van az adatbázisban 325 , 326, .... 328-as végű verziószámokkal. Pár napja 11.08-án pedig felkerült a 331-es végű aminél novemberi biztonsági frissítést ír már , szóval ezért is fura, hogy ezek közül semelyik se érkezett meg még rá.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#29119) xZer0kidx válasza Taktoj (#29111) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Szia, 13000Ft körül mozog a csere. Google keresőbe huawei szervíz és az első találatok között lesz megbízható.

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#29120) Taktoj válasza xZer0kidx (#29119) üzenetére


Taktoj
aktív tag

Köszönöm, sajnos pont a google nem jutott eszembe🤔😁.

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#29121) xZer0kidx válasza Taktoj (#29120) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Szívesen, beírtam volna konkrétabban is, de nem tudtam szabad e itt ilyet.

MÁS: Letölthető a Huawei Assistant apk ha valakit érdekel. A Google hírolvasó helyét veszi át a főmenüben és egy hasznosabb gyűjtőfelületté válik szép lassan, mint pl. Samsungnál a Bixby home.

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#29122) krics


krics
tag

Szasztok, nálunk itt Vácott az elmúlt hetekben cserélték az egyik Lidlben a terminálokat, azóta ott nem megy nálam az nfc-s fizetés, más boltokban ugyanolyan flottul megy, mint eddig. Tapasztalt valaki ilyet?

(#29123) hanti válasza krics (#29122) üzenetére


hanti
senior tag

Igen, mindenhol csere után ez van és minden telóval! Milyen appal használod?

[ Szerkesztve ]

(#29124) SkiDev


SkiDev
senior tag

Hali! Nemrég lett egy olyan problémám, hogy a Wi-Fi hol működik, hol nem. Fent van a hálózaton, tudok például messenger üzenetet kapni, hálózat sebességet mérni, de játék vagy YouTube addig nem hajlandó működni, míg nem kapcsolok mobilnetre. Újraindítás nem segít.

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#29125) krics válasza SkiDev (#29124) üzenetére


krics
tag

Hali, Budapest Bank alkalmazással.

(#29126) krics válasza SkiDev (#29124) üzenetére


krics
tag

És ha a routert indítod újra?

(#29127) japy


japy
őstag

Nekem meg nem jelez ha nem fogadott hívásom volt! Találkozott már valaki evvel?

(#29128) japy


japy
őstag

Ez mi a bűnbánat?

[ Szerkesztve ]

(#29129) Fionella válasza japy (#29128) üzenetére


Fionella
tag

Indítsd el a mobilodon is a HiSuite alkalmazást. Ott feldob egy kódot, azt kell a gépen megadni a csatlakozáshoz.

(#29130) SkiDev válasza krics (#29126) üzenetére


SkiDev
senior tag

Köszi szépen, bevált. :))

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#29131) nFlex


nFlex
tag

Üdv Urak!
Van egy ilyen kis becses készülékem,megelégedve használom lassan 2 éve.
Mostanában az aksi nem az igazi nyilván nem lesz olyan mint az elején,de drasztikusan csökkent a teljesítmény.
Gondoltam újra rakom a telefont,nem segített.
Garancia van rá most December 10ig.Szerintetek ezt kicserélnék itt Misklcon?
Mennyi idő lehet vajon?
Le kell mindent törölni?

(#29132) teszt345


teszt345
tag

Sziasztok!
Vettem a nejemnek egy ilyen készüléket, most kezdi "belakni". Eddig nagyon elégedettek vagyunk vele. Feljött az üzenet, hogy lehetne frissíteni 8.0.0.157-ről 9.0.0.161-re. Kérdés, hogy frissítsem-e, valóban annyit romlanak a kamera képességei például? Több előnnyel, mint hátránnyal jár inkább a frissítés? AOD-ről hallottam, másra most így nem emlékszem, igaz nem olvastam el az összes hozzászólást..

(#29133) coyotex válasza teszt345 (#29132) üzenetére


coyotex
tag

Ha a kamera számit akkor ne frissits.

(#29134) Klaya1986 válasza teszt345 (#29132) üzenetére


Klaya1986
aktív tag

Én nem frissítenék. Jobb volt a kamera 8.0 alatt. Más probléma nincs egyébként a 9.0val. De a kamera gáz.

(#29135) g4mer


g4mer
senior tag

Ez az új Razr nagyon brtuál lett. Lecserélném rá a mátét szívesen, végre valami újítás mobilfronton

Sic Parvis Magna

(#29136) eurolac válasza nFlex (#29131) üzenetére


eurolac
senior tag

Szia!
Én a te helyedben kihasználnám a lehetőséget és kicseréltetném az aksit benne gar.időn belül. Ingyen kell, hogy cseréljék!!
Miskolcon is van Huawei Customer Service Center oda vidd be.
"Mennyi idő lehet vajon?" - 1-2 nap, de ha sok a munkájuk lehet több.
"Le kell mindent törölni?" - Igen, csak úgy veszik be ha gyári visszaállítást csináltál rajta. Előtte egy teljes HiCare mentés a számítógépre, szerviz után onnan vissza tudsz mindent állítani ha nem lép fel valami váratlan dolog.
Jövő nyár végén ugyan így fogok én is eljárni csak Debrecenben, szeptember elején jár le a 2 év nálam.

Eurolac

(#29137) tbc2


tbc2
tag

Adott egy Mate 10 pro, és adott egy Toyota Prius 2 (nem mai gyerek, 2004-es). A kettőt Bluetoothon összekötöttem, és frankón át is ment rajta a híváshang mindkét irányba (A2DP-t még nem tudja a Prius). Aztán már nem. Vagy csak bizonytalanul (pl. felvenni lehet az autóval a telefont, de már a hang nem megy át) Aztán telefon reboot, és akkor újra működik. Van erre vonatkozó tapasztalat, miszerint nem sikerült a Bluetooth implementáció 100%-osra? Vagy van valami ötletetek, hogy mit lehetne ezzel kezdeni? Holnap fogom még tesztelni, hogy pontosan mikor/mitől romlik el, és mikor/mitől javul meg.

(#29138) Tsebacsi válasza tbc2 (#29137) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Másik telefon ha van, azzal is teszteld, én nem lennék meglepve, ha a huawei lenne a ludas, nálam többször előfordult, igaz csak android auto alatt...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#29139) tbc2 válasza Tsebacsi (#29138) üzenetére


tbc2
tag

Ezelőtt egy Samsung Galaxy J5 2016 volt, azzal frankón ment a kihangosító az idő 100%-ában. Viszont a Redmi Note 4-emmel (egy korábbi ROM-mal) egyáltalán nem is sikerült összekapcsolódni. Annó utánanéztem, és másnak sem sikerült a Xiaomival életre kelteni a Prius2-t. Holnap ezt is letesztelem. De én sem vagyok róla meggyőződve, hogy csak az egyikőjükön áll a vásár...

(#29140) eurolac


eurolac
senior tag

Érdekességnek: tegnapi napon délelőtt egy kollégám kb. 2 méter magas polcról véletlenül lerántotta a telómat. Ívben zuhant a járólapra képernyővel lefelé, nagyot csattant rajta. A pillanatnyi sokk után lehajoltam érte....az üvegfólia több helyen eltört, leesett róla de szerencsére egyetlen egy karc sincs a telómon és nem tapasztalok semmi problémát vele pedig már eltelt azóta másfél nap. Nagyon vigyázok a dolgaimra, mindig patika állapotban adom el a telóimat. Valószínűleg azért szerencsém is volt, (vagy ilyen jól össze van rakva a teló) mert az elmúlt fél évben vagy három ismerősöm ejtette el a mobilját és az üvegfóliái sértetlenek maradtak, alatta viszont törtek a kijelzők. Többek között a feleségem is így járt pár hónapja. Szóval maradt még 6 élete a Mate 10 Pro mobilomnak. :)

Eurolac

(#29141) mirci18 válasza eurolac (#29140) üzenetére


mirci18
addikt

Gratula.
Nekem folyamatosan esik kel a telefonom plusz néha a gyerek is rágcsálja. strapabíró kis mobil.
Viszont az újak amik már hajlított kijelzősek közel sem lesznek ennyire ellenálóak.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#29142) Bodor válasza eurolac (#29136) üzenetére


Bodor
veterán

Ez a garanciális akku csere engem is érdekelne, de kíváncsi lennék rá, hogy mik a feltételek. Mennyire kell az akku kapacitásának csökkennie ahhoz, hogy cserére "érett" legyen, és azt mivel mérik? Az, hogy csökken az akku teljesítménye még nem jogosít cserére szerintem, mert az a rendeltetésszerű , természetes használat velejárója, nem hiszem, hogy bármelyik telefonban cserélnék csak úgy kérésre az akkut garanciálisan.

(#29143) Klaya1986 válasza Bodor (#29142) üzenetére


Klaya1986
aktív tag

Én is cseréltetni fogom tavasszal/nyár elején az aksit, pedig kutya baja. De biztos elhasználódik az is , mégha nem is tűnik fel. Bár én mellé beégetem majd a kijelzőt addigra :D :D :D Hátha adnak egy csere utalványt és nem javítják. HA majd mégis javítás lesz a vége , akkor gyakorlatilag kapok majd egy új telefont a kijelző és aksi csere miatt.

(#29144) eurolac válasza Bodor (#29142) üzenetére


eurolac
senior tag

A kisebbik fiamnak volt egy P9 lite 2016os teloja. Követtem a topikját, onnan vettem az ötletet. Egy topiklako igy járt el. A gari lejárata elött bevittem uigy a hivatalos szervizébe itt Debrecenben. Valoban csökkent az akku idö, sokat is használta a gyerek. Hozzáirattattam térerő problémákat is. Egy hét múlva lett kb kész a telo. Kapott egy uj alaplapot, uj hátlapot és egy uj aksit. A fiokban van tartalék telefonként itthon. Ha hivatalos forrásbol veszed és már régi modell és van hozzá alkatrész, nem fukarkodnak vele. De lehet szervíz hozzáállás is nem mondom. Vagy egy jo üzletpolitika.

Eurolac

(#29145) PQ válasza eurolac (#29144) üzenetére


PQ
csendes újonc

Hasonló volt nekünk is. Feleségem P9 Lite 2017 telefonjának gyengült már az aksija. Egy hónappal a két év előtt bevittük. Én nem vettem észre, hogy bármit méregettek volna az aksin. De ez lehet azért volt, mert úgy gondolták, hogy a két éves aksi már úgyis csereérett. Meg a méregetéshez is szét kellene szedni...
Nekem a poén az volt, hogy a feleségem nem akarta napokra otthagyni. Az ügyintéző csaj bement, hogy megkérdezze van-e raktáron alkatrész, és megcsinálják-e. Visszajött, mondta oké, de megkérdezte nincs-e baja a kijelzőnek is, mert úgy állítólag könnyebb cserélni. Őszintén bevallottuk, hogy leesett és bal felső sarka besárgult egy kicsit, de már másfél éve és nem terjed tovább. Erre ő azt mondta beégés, és gariban lett cserélve az is! :)
Másfél óra múlva mentünk vissza érte.
Budán, a MOM Parknál...

[ Szerkesztve ]

(#29146) eurolac válasza PQ (#29145) üzenetére


eurolac
senior tag

Örülök, hogy nektek is hasonló jó tapasztalatotok volt a szervizzel. Elképzelhető, hogy hozzáálláson is múlik. Gondolok arra is pl, hogy régebbi típusú telóknál a legyártott pótalkatrészeket szó nélkül beépítik, minek maradjon ott rájuk...?!
A Trump balhé óta szerintem ezeket a pozitív szervizes élményeket még erősíteniük is kell.
Egy barátom Honor 8 telójában most cserélt aksit gar időn túl. Több mint 10.000- Ft lett volna. A szervizes mondta, h hónap végi un. szerviznapon vigye be, akkor megússza 2500 Ft-al. És úgy is lett... :) Ez most október végén történt.

Eurolac

(#29147) Bodor


Bodor
veterán

Köszönöm a válaszokat!

(#29148) phoenix64 válasza Klaya1986 (#29143) üzenetére


phoenix64
őstag

En mikor beadtam szervizbe mert meghalt az USB-C rajta, akkor jeleztem azt is h az akksim nagyon gyenge(kb 3 ora kijelzo ido). USB-t csereltek, viszont akksira annyit mondtak h nincs vele baj. :(((

Beegetesen en is gondolkoztam mar :P

(#29149) jansky1 válasza phoenix64 (#29148) üzenetére


jansky1
senior tag

Mi a beégetés technikája?

(#29150) wwhy válasza jansky1 (#29149) üzenetére


wwhy
veterán

1. Előveszed a telót a csajod előtt.
2. Billogozás
3. Tanulsz Arkhimédésztől

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.