Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30251) Indy1 válasza Exelsior24 (#30250) üzenetére


Indy1
tag

a P20 is 5.8as. es kicsi es konnyu is

(#30252) Exelsior24 válasza Indy1 (#30251) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Igen azt a mobilt is néztem, csak árban normális garis üzletből 100k körül van a 64GB-os, 120-130k a 128GB-os modell belőle. Én eredetileg max 60-80k körül terveztem kiadni rá, ennél nagyon többet nem szándékoztam. De igazából a P20-as modell is megfontolandó, figyelem majd az áraikat nem-e akciózzák le valahol még jobban.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#30253) Occon adom válasza Kiskutya (#30248) üzenetére


Occon adom
aktív tag

A xiaomi Black Shark 2 ds vettem meg, angol nyelvet meg kínait tud, az eladó szerint, aztán nehezen, de át tudtam állítani angol nyelvre, lett érthetőbb menü, 2 frissítés után jött a 3. az Android 10, újraindult és tökéletes magyar nyelvű telefont-játék gépet kaptam joystickkal.
szép dizájn, nem faltól falig kijelző, de egyedi és a CPU 2.93ghz-n pörög, hasonló a P40hez a CPUba, nekem tetszik. A Snapdragon 855+ dolgozik rendesen a 12/256GB ram+ Memóriával, pörög rajta minden szoftver.

(#30254) Gerybut válasza Exelsior24 (#30252) üzenetére


Gerybut
tag

Szia, itt az összes 5.5-6 colos telefon, nézd meg az áraikat :))
https://www.gsmarena.com/results.php3?nYearMin=2019&fDisplayInchesMin=5.4&fDisplayInchesMax=6

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#30255) Occon adom


Occon adom
aktív tag

Mehmet Sahin-tól vettem
Eredeti Huawei HB436486ECW akkumulátor a Huawei Mate 10 Pro (BLA-L09) Single Sim-hez
teljes 11,99 EUR áron.
Szerintetek eredetit küld és megbízható fazon?
Rendelt tőle valaki aksit?
Manapság hirtelen kimerül az eredeti, bár eddig nem tette ezt a 2 éves koráig.
Most ellenőrzöm, a drágább DHL küldés-t fizettem és a Német postával küldi a török mehemed.

[ Szerkesztve ]

(#30256) theooracy válasza Occon adom (#30255) üzenetére


theooracy
aktív tag

Mehmet Sahintól úgy kb. 4200 forintért (single simhez!) akkumulátort...
Biztos eredeti! :D :D :D (Már csak azért is, mert a single simeshez és a dual simeshez tök ugyan az az akku kell...)
Itt például egy kicsivel többért nem lenne para: https://edigital.hu/akkumulator/huawei-3900mah-li-polymer-akkumulator-huawei-mate-10-keszulekhez-beepitese-szakertelmet-igenyel-p553704?utm_source=arukereso.hu&utm_medium=price-comparison&utm_term=553704

(#30257) Occon adom válasza theooracy (#30256) üzenetére


Occon adom
aktív tag

Köszi, ez csak az aksi ára volt ,a drágább DHL-s szállitással rendeltem, ami +7 Euro, azaz a megoldásoddal jobban jártam volna. :(

(#30258) Occon adom


Occon adom
aktív tag

Rendszerbeállítások frissültek nálam, nem is értem mi lehet az, ha a biztonsági frissítés még mindig decemberi.
A cég a múltkor azt írta az Ausztriai régiót júniusra tervezik frissíteni.,Hát ez nem az.

(#30259) theooracy válasza Occon adom (#30257) üzenetére


theooracy
aktív tag

Már csak abban reménykedjünk, hogy tényleg gyári akku legyen.......

(#30260) fejesg2 válasza Occon adom (#30258) üzenetére


fejesg2
aktív tag

Ez a régió Június közepétől kapja az új droidot.

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#30261) andor80 válasza Occon adom (#30255) üzenetére


andor80
senior tag

Mehmet Sahin :)) ;] :))
12 euroért bele ne rakd(asd)
Allah -ig repülsz :DDD

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#30262) Occon adom válasza fejesg2 (#30260) üzenetére


Occon adom
aktív tag

ígéret volt már rá pár db csak a valóság késik, de csak ennél a tipusnál? Érdekes A Xiomi már rég android 10-l megy ami jó.
De a P40 és a lite változata is android 10-l müködik, érdekes, az aksim meg 2 órát bir ki kijelző használattal...

[ Szerkesztve ]

(#30263) fejesg2 válasza Occon adom (#30262) üzenetére


fejesg2
aktív tag

Igen, sajnos ez van és ez valóban szomorú.....

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#30264) ClioRS válasza Occon adom (#30262) üzenetére


ClioRS
őstag

A P40 idei típus, még jó, hogy 10-es droid fut rajta. A Xiaomi meg egy márka, aminek van egy rakat telója.

Ettől függetlenül már ki kellett volna adni a mi telónkra is a 10-est.

(#30265) gzsylm


gzsylm
csendes tag

Sziasztok. Az ősszel vettem a Mate 10Pro-t használtan, jó állapotban, éppen a fotós képességei miatt. 8.0 Android volt rajta, azóta is javasol egy ugyancsak 8-as frissítést, de attól tartva, hogy esetleg elromlik egy valamikori frissítéssel a kamerafunkció (itt is olvasni efféle panaszokat) mindeddig nem frissítettem.
Mi várható az Android 10 től? (Romániai Orange feltöltős kártyám van... )
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#30266) Iomega válasza gzsylm (#30265) üzenetére


Iomega
őstag

Erre a verzióra még nyugodtan frissítheted.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#30267) Occon adom


Occon adom
aktív tag

Valaki cserélte már a telefonba az akkumulátort? Nehéz vagy aránylag egyszerű a csere?
Gondolok itt a kimelegitésre remélem nem patentosan van lefogatva aztán kis szétszerelés és a csere vagy az aksit melegíteni kell sokat? Hogy elengedje a ragasztó?
[link] kicsit hiányos de alapvetőeég jó videó

[ Szerkesztve ]

(#30268) Bazsi84 válasza Occon adom (#30267) üzenetére


Bazsi84
tag

Tehár berendeled Mehmet-től a kamu akksit ráadasul azt sem tudod, hogy kellene kicserélni. :DD Kérlek írj majd az eredményről,köszi!

(#30269) Occon adom válasza Bazsi84 (#30268) üzenetére


Occon adom
aktív tag

naja meglássuk mi jön ki a végén... The End :D

(#30270) fejesg2 válasza Occon adom (#30267) üzenetére


fejesg2
aktív tag

A vízállóságnak borítékolhatóan lőni fognak.....

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#30271) Occon adom válasza fejesg2 (#30270) üzenetére


Occon adom
aktív tag

Eddig se vót vízálló telefonom majd a technokol megfogja :D
Camping rezsón hamar átmelegszik a vas. :D

[ Szerkesztve ]

(#30272) zoleeno1 válasza Occon adom (#30271) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ha igazán jó fej vagy, az egészről csinálsz egy videót és feltöltöd nekünk... :DDD

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#30273) deka10 válasza Occon adom (#30267) üzenetére


deka10
senior tag

Nekem is elkezdett púposodni az akksim, üzemidőben nem vettem észre nagyobb változást, de a hátlapot nem kell már melegíteni, középen 1mm-es rés van.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#30274) kp78 válasza deka10 (#30273) üzenetére


kp78
addikt

Engem az érdekelne, hogy akiknek púposodni kezdett az akksi, ők milyen töltővel (gyárival, vagy egyébbel, gyorstöltést kihasználva), milyen gyakran (naponta sokszor keveset, vagy este feltesz reggel levesz módszerrel) töltötték a telefont?
A telefon mennyi idős korában jelentkezett ez a púposodás?
:R

(#30275) Gerybut válasza kp78 (#30274) üzenetére


Gerybut
tag

Igen, ez engem is érdekelne, mert esélyes, hogy egy idő után nem ússzuk meg, ahogy a beégésre is azt hittem aztán tessék 😀
Én nem tervezem lecserélni, de ha nem bírnak ki 4 évet akkor ott eszi meg a fene :O

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#30276) Occon adom válasza kp78 (#30274) üzenetére


Occon adom
aktív tag

[link] én evvel a tehénfejővel töltöm, azaz egyik porton van a telefon, másikba MicroUSB kábelt teszek és az összes más telót, fülhallgatót,... bármit azon töltök akár egyszerre, de nem púposodik az aksi.. 2 év után a gyorsabb merülésen kívül bajom nincs vele, de jön a
Mehmed aksija, remélem Kínai lesz az manapság a vagy eredeti vagy sem, de jó faszitól rendeltem, nincs rá panasz, vagy visszafizeti, ha xart küld. :) És kussolok. :C :C

(#30277) Bazsi84 válasza Occon adom (#30276) üzenetére


Bazsi84
tag

Kinai lesz...hat a Huawei mint kinai marka szted hol mashol gyartana akksit??? 😂

(#30278) robee19 válasza kp78 (#30274) üzenetére


robee19
tag

1,5 év és kizárólag gyári töltővel töltöttem.

(#30279) deka10 válasza kp78 (#30274) üzenetére


deka10
senior tag

2018 januárban vásárolt, legtöbbször gyári töltővel töltve, minden nap, egész éjszaka. A kapacitás terén nincs problémám, 1 hónapja volt egy kis párásodás a kijelző mögött, fizikai munka közben a zsebemben volt nem is foglalkoztam vele igazán. Most a szétszerelős videót nézve leszedtem a tokot, hogy mennyire macerás leszedni a hátlapot, hát akkor láttam, hogy középen van 1 mm-es rés, kicsit olyan kinézete van mint az LG g flex-nek. [kép]

Hónap végén viszem a szerviz központba.

[ Szerkesztve ]

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#30280) robee19 válasza deka10 (#30279) üzenetére


robee19
tag

Pont ilyen volt az enyém is.

(#30281) -Fly- válasza Bazsi84 (#30277) üzenetére


-Fly-
tag

Ami nem kínában készül, az hamisítvány...

(#30282) golyós válasza Occon adom (#30271) üzenetére


golyós
őstag

Allee-ban Utángyártott aksi beszerelve 17ezer, gyári 20ezer. Vízállóságnak annyi, megkérdeztem. Az egész 50 perc alatt megvan.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#30283) snake1977 válasza golyós (#30282) üzenetére


snake1977
őstag

Én a Huawei klinikához vinném, kb. 45 perc alatt 13.9k-ért cserélik az akkut [link], a google értékeléseik alapján nekem szimpatikus a cég. A rólunk menüpont alatt elmondják hogy ellenőrzött hazai forrásból származó alkatrészeket használnak, bár nem írják hogy gyári vagy utángyártott, én gyárira tippelnék mivel a székesfehérvári huawei szervíz is tizenpárezret mondott a gyári akku cseréjére, de egy telefon hívást mindenképp megér megkérdezni.

[ Szerkesztve ]

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#30284) golyós válasza snake1977 (#30283) üzenetére


golyós
őstag

Köszi!
Hívom őket mert nekem már gyatra az aksim. Az Allee itt van a szomszédban, pont ott voltam amikor megláttam a boltot, de nem kerestem még a lehetőséget.
ennyiért korrekt .
Rögtön meg is kérdezem, hogy android 8at nem tudnak visszavarázsolni rá ?)

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#30285) Fsan66


Fsan66
friss újonc

Sziasztok,
Nekem júliusban lesz 2 éves a telefon, az utóbbi időben eléggé gyengült az aksi. Egy Thököly úti boltban cseréltettem pénteken (12e HUF). Szombaton derült ki, hogy a GPS egyáltalán nem megy. Amikor kedden visszavittem, mondta a szervizes kolléga, hogy eddig két mate 10 aksit cseréltek, mindkettőnél pár nap múlva elindult. Nekem az a-gps többszöri törlése után javult meg. :)

(#30286) Gerybut


Gerybut
tag

Biztos amatőr kérdés, de miből látom, hogy kártyafüggetlen a telefon. Ugy vetttem a telekomnál, de biztosra akarok menni,mielott ott hagyom őket.
Rendszer-telefon nevjegye valahol valami kód stb biztos mutatja?!

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#30287) krics válasza Gerybut (#30286) üzenetére


krics
tag

Más szolgáltató SIM kártyáját beletéve kideríthető.

(#30288) snake1977 válasza golyós (#30284) üzenetére


snake1977
őstag

Nincs mit, majd írd meg mit mondtak gyári vagy utángyártott az akku? :)
Én megvárom a 10-es droidot, ha nem lesz tőle jobb a kamera, akkor elképzelhető hogy a 8-as droidot én is vissza varázsoltatom rá.

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#30289) Gerybut válasza krics (#30287) üzenetére


Gerybut
tag

😆 nem véletlenül nwm ezt kérdeztem.
Jött valami frissítés, sztem ez már a 10 előkészítése :R :R

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#30290) cl.aci válasza Gerybut (#30289) üzenetére


cl.aci
aktív tag

Mindegyik szolgáltatós mate 10 pro kártyafüggetlen.

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#30291) coyotex


coyotex
tag

Hello mindenkinek. Melyik android auto apk ami a legmegfelelőbb a telóra? Ami most van nekem rajta valamiért nem mindig jó a waze-nak. Ja a legújabb 9.1 van rajta.

(#30292) Occon adom


Occon adom
aktív tag

Megjött Mehmed aksija, bár nagyon hasonlít a telefonéra, de mégse ugyanolyan, pedig 2018-s gyártású, az eredetin is de sikerült belekönyörögni. [link] a videón azt nem értettem az alját minek bontsa meg 4.19mp-l , szedi szét a Wifi, GPS kábelt, mikor van az aksinak elég helye fémtokban. Aksi mellett van hely benyúlni és lassan a ragasztó elengedi, majd a helyére mehet is az új.A többi meg gyerekjáték 6 csavart visszatenni, majd a hátsó fedelét melegiteni, hogy aránylag a vízállóság megmaradjon., A legrosszabb rész megkezdeni a hátlapot melegitve de a kinai telefon szerelékkel, amit egy időben küldtek minden mellé szép vékony csavarhuzóval alá lehetett nyúlni, majd melegités és már adta is meg magát lassacskán :D

(#30293) Domb!


Domb!
tag

Megjött az Android 10. :))

(#30294) Kiskutya válasza Domb! (#30293) üzenetére


Kiskutya
veterán

Na és vélemény?

hmm...

(#30295) Domb! válasza Kiskutya (#30294) üzenetére


Domb!
tag

Kamera jobbnak tűnik, de majd kiderül :)
Kicsit mintha gyorsabb lenne.
Menüt eléggé átszabták. Nagyobbak a betű, ezt még szokni kell.
Egy fel mozdulattal jönnek elő az alkalmazások.

(#30296) Kiskutya válasza Domb! (#30295) üzenetére


Kiskutya
veterán

Várom én is hátha hamar megjön..

hmm...

(#30297) Domb!


Domb!
tag

Módosítások listája:
[kép]

(#30298) Gerybut válasza Domb! (#30293) üzenetére


Gerybut
tag

Képet, mert nem hisszük el :))
A frissítésről.
Neked is jött pár napja valami kisebb frissítés?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#30299) Occon adom válasza Domb! (#30293) üzenetére


Occon adom
aktív tag

Tudod milyen régiós a telcsid, vagy szolgáltatótól vetted?
Nekem Osztrák régiós független készülék gyárilag.

[ Szerkesztve ]

(#30300) Kiskutya válasza Occon adom (#30299) üzenetére


Kiskutya
veterán

Haverom független telenornal vásároltra is most jött meg. Nekem telekomos független de még semmi.

hmm...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.