Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29901) Motion_Blur válasza wayne1 (#29900) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Köszi a tippet, nem tudtam hogy bezártak :(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#29902) zmtTom


zmtTom
tag

Vélemény? Bluetooth hangsugárzón szól a zene, youtube 1080p teljes kijelzővel megy a klipp, automata fényerő mert tegnap délután is és most délelőtt is kint az udvaron.

(#29903) Oldman2 válasza zmtTom (#29902) üzenetére


Oldman2
veterán

Miért kell a kliphez mennie a kijelzőnek, ha az udvaron hallgatod a hangot?

Létezik egy Youtube Vanced elnevezésű app...

(#29904) zmtTom válasza Oldman2 (#29903) üzenetére


zmtTom
tag

Mert a gyerekek ugráltak táncoltak rá és néha néha oda néztek rá. Különben csak le szedtem volna és MP3 formában ment volna. De igy legalább egy jó kis teszt volt

(#29905) SkiDev válasza Oldman2 (#29903) üzenetére


SkiDev
senior tag

Mert, ha kikapcsolod a kijelzőt, akkor jobbik esetben is a csodálatos memóriakezelés 3 szám után kivágja. :U

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#29906) Motion_Blur válasza zmtTom (#29902) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nagyon szép zöld a hálózati jel csíkod! Meg persze a SOT is pazar.

Nekem ez 90%-ben sárga és narancs.

Aki ért hozzá megmondhatná mit jelentek a színek.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#29907) fdisk válasza Motion_Blur (#29906) üzenetére


fdisk
őstag

A zöld jó térerő, a sárga elmegy, a narancs fos. :D

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#29908) theooracy


theooracy
aktív tag

Üdv. Mostanában zaklat egy felugró ablakban, hogy "Engedélyezi, hogy a Huawei ICS elérje a készüléken levő fényképeket, médiát és egyéb fájlokat?" illetve "Engedélyezi, hogy a Huawei ICS hozzáférjen a névjegyeihez?" Mi a bánat ez és engedélyezhetem-e gond nélkül? :F

(#29910) stnorcy


stnorcy
aktív tag

Üdv.
Mivel tudom megnézni hogy milyen állapotban van az aksija a telónak?
Ezzel nem csinál semmit.
*#*#4636#*#* Display information about Android Phone, Battery and Usage statistics
köszi

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro - Apple Watch SE (LTE)

(#29911) Oldman2 válasza theooracy (#29908) üzenetére


Oldman2
veterán

Nálam is megjelent mostanában egy érdekes rendszer kérdés, ami eddig nem volt...

Macrodroid-ot használok egy csomó automatizálásra.
Van egy Macro, ami lekapcsolja a Bluetooth-ot, ha kikapcsolom az éppen aktív BT eszközt.
Ez jó ideje szó nélkül megy, egy felugró ablakban csak jelzést kapok erről...

Pár napja viszont felugrik egy kérdés, hogy:

A(z) Macrodroid ki akarja kapcsolni a Bluetooth-t.

[ELUTASÍTÁS] [ENGEDÉLYEZÉS]

Mi a fene miatt jelenik ez meg?
:F

[ Szerkesztve ]

(#29912) SkiDev válasza Oldman2 (#29911) üzenetére


SkiDev
senior tag

Jó kis alkalmazás, kipróbáltam én is. Viszont nekem is kiírja. Most próbálgatom, hátha tudok rá makrózni, hogy fogadja is el.

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#29913) theooracy válasza keselyü57 (#29909) üzenetére


theooracy
aktív tag

Köszi. Ahogy nézem, nekem ez nem kell.....

(#29914) theooracy válasza Oldman2 (#29911) üzenetére


theooracy
aktív tag

Hát igen. Ennyi erővel már a Bluetooth-ot is kikapcsolhatnád, ha ezt nyomogatni kell, hogy az alkalmazás kikapcsolja.... De a miértet én sem tudom..

(#29915) Iomega


Iomega
őstag

Szép napot!

Valaki tapasztalt már olyat, hogy a telefon kikapcsolt állapotban, közben érkezik hívás, majd bekapcsolást követően, sajnos nem érkezik hívásértesítő SMS. Szolgáltató a Telekom, a hívásértesítő aktív állapotban, és mégsem kapok üzenetet. :U

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#29916) wayne1 válasza Iomega (#29915) üzenetére


wayne1
senior tag

Nálam pont fordítva van mostanában egyre többször. Be van kapcsolva a telefon és csak egy SMS-t kapok, hogy valaki keresett. Amikor felhívom azt mondja, hogy olyan volt mintha ki lettem volna kapcsolva.

(#29917) Iomega válasza wayne1 (#29916) üzenetére


Iomega
őstag

Az rosszabb helyzet. Lehet, hogy a szolgáltatót kell majd felhívni.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#29918) bkiky01 válasza wayne1 (#29916) üzenetére


bkiky01
senior tag

Ahol nem jó a volte lefedettség ott járt így ismerősöm. Kikapcsolta és megszűnt ez a hiba.

(#29919) wayne1 válasza bkiky01 (#29918) üzenetére


wayne1
senior tag

Nincs bekapcsolva, mert sok helyen rossz volt úgy a vétel. Azért nem is értem ezt, mert pl. itthon vagyok, hív a feleségem aki dolgozik. Leteszi. Kb 10-20 perc múlva kapom az sms-t, hogy a fiam hívott. A telefon végig ugyanott van mert kihangosítva használom legtöbbször ha itthon vagyok. Szóval érdekes dolog. Régebben nem volt ilyen mostanában kezdte el. Úgyis szervizbe akarom küldeni az aksija miatt, majd megemlítem ezt is.

(#29920) golyós válasza wayne1 (#29916) üzenetére


golyós
őstag

Nekem gyakorlatilag megszűnt a hívásvárakoztatás. Idáig belecsengett a hívásba, üzenet jött, most semmi. Beszélgetés közben hívnak és kisípol mintha ki lennék kapcsolva, se értesítő, se semmi. Voda szerint minden jó, de mégse.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#29921) P1eTr0


P1eTr0
aktív tag

Nálam az első SIM esetében minden (hívásvárakoztatás, foglalt jelzés) működik (Telekom). A második SIM (Vodafone) esetében ha beszélek a telefonon (a második SIM-en), nálam is úgy érzékeli, mintha ki lennék kapcsolva. Legalább SMS-t kapok róla, mert eredetileg nekem sem jött (szolgáltató a hangpostán állított valamit). A hívásvárakoztatás pedig egyáltalán nem működik.

Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

(#29922) Motion_Blur válasza stnorcy (#29910) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ez engem is nagyon érdekelne :)

Bár a döntés már megvan, küldöm gariba.

(Közben vettem egy patika, 1 hónapos P30 PRO-t)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#29923) basaja válasza golyós (#29920) üzenetére


basaja
senior tag

Nálunk a családban 4 hüvelynél ugyanez a sztori.A Szolgáltató a Voda

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#29924) Iomega válasza golyós (#29920) üzenetére


Iomega
őstag

Lehet, hogy egy gyári visszaállítás megoldaná a problémát.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#29925) Kisbea


Kisbea
csendes tag

jó reggelt, szép húsvétot kívánok!
Tegnap reggel vízbe esett a Mate9-em, azóta napozik, de félek, menthetetlen, elmerült rendesen. :((
Használt mate10 pro-ra gondoltam, 60 ezer körül már találtam üzletben, 3 havi garival.
Anno 1,5 éve a Mate9 is már elmúlt 2 éves és imádtam , ezért gondoltam a 10pro-ra.
Árban a 60 ezer szerintetek korrekt?
Új telefon is lenne huawei hasonló árban, csak azt gondolom, egy idősebb csúcskategóriás van olyan jó mint egy új alsóbb kategóriás.
Várom tanácsaitokat, köszönöm!

(#29926) Iomega válasza Iomega (#29915) üzenetére


Iomega
őstag

Megoldódott. Kikapcsoltam a Volte hívás funkciót, és egyből jön a hívásértesítő SMS.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#29927) fejesg2 válasza Kisbea (#29925) üzenetére


fejesg2
aktív tag

Szerintem megérné, főleg ha dual SIM-es. Nekem is pancsolt már a 10 pro-m és ez valóban vízálló. Gond nélkül használható tovább.

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#29928) g4mer válasza Kisbea (#29925) üzenetére


g4mer
senior tag

olcsóbban is találsz aprón.. most látom vki már 45-ért árulja :DD

Sic Parvis Magna

(#29929) Kisbea válasza g4mer (#29928) üzenetére


Kisbea
csendes tag

köszi én csak 60-70 között találtam. Talán jobb üzletben venni , mégiscsak ad 3 hó garanciát vagy ez hamis illuzió?

(#29930) g4mer válasza Kisbea (#29929) üzenetére


g4mer
senior tag

nem jó a link.

Én sufni gsm-ből semmit se vennék, igazából hála az égnek nem nagyon vannak gondok hardverileg ezzel a telóval, én gari nélkül is megmerném venni.

Sic Parvis Magna

(#29931) Kisbea válasza g4mer (#29930) üzenetére


Kisbea
csendes tag

akkor az hamis illúzió csak ha üzletből veszem

még napoztatom tovább a 9-est , hátha hátha, aztán kedden kénytelen leszek valamit venni
vagyis nem valamit, tuti mate 10 lesz.

(#29932) g4mer válasza Kisbea (#29931) üzenetére


g4mer
senior tag

Rakd egy tál rizsbe, ilyenkor azt tanácsolják :DDD

Nem azt mondom, hogy hamis illúzió, árulhatnak ott is jó telefont, csak egy gsm-esnek vannak kiadásai, bolt fenntartása, stb stb, nem adhatja annyiért amennyiért egy magánembertől megvennéd (ott még alku is lehetséges, mert valahogy mindenki szabadulni akar tőle most).

Sic Parvis Magna

(#29933) basaja válasza Iomega (#29926) üzenetére


basaja
senior tag

Nálam be sincs kapcsolva a Volte...

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#29934) Iomega válasza basaja (#29933) üzenetére


Iomega
őstag

Probléma megoldódott, már megérkezik a hívásértesítő bekapcsolt Volte mellett is.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#29935) blt.62


blt.62
őstag

Szio. Létezik olyan tok amiben van beépített érintő ceruza? Erre a csodára kellene.

MegtorloXp

(#29936) helkis válasza helkis (#29746) üzenetére


helkis
addikt

Kaptam egy céges telót, de az valami förtelem, a m10p-m pedig csak egy sim-et tud kezelni, ezért vettem egy m20p-t.. :D annyival nem jobb mint amennyivel drágább, de legalább ebbe 2sim is ok.. (+lett 1.5év garim megint..)

úgy gondoltam eladom a m10p, levettem a már karcos fóliát, a már meggyepált flip tokot, kipucoltam az usb csatit, amire valóban egy kihegyezett fogpiszkáló a legjobb!
eddig ha belenéztem az aljzatba akkor csak egy homogén feketeséget láttam, most kiderült, hogy nem ilyennek kell lennie, hanem körbe arany színűnek! :B
beljebb is ment egyből a csati 3-4mm-el!! talán ilyen jó még soha nem volt! :K

ahogy így végül is rendbe tettem, letörölgettem, egy tökéletesen új karcmentes teló bújt elő a kezeim közül, mint egy tökéletes monolit!
végeredmény: dehogy adom el! inkább odaajándékoztam asszonykámnak, kapott még egy rendszer visszaállítást is, tényleg olyan mintha most bontottam volna ki a dobozából!
ezt nagyon összerakták a huawei-nél!

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#29937) Kiskutya válasza helkis (#29936) üzenetére


Kiskutya
veterán

Én se fogom soha eladni inkább ajándék valami rokonnak vagy megtartom. Annyit már úgy sem adnának érte amiért odaadnám. Nagyon szeretem még egy évet tuti kihúzok vele.

hmm...

(#29938) golyós válasza Iomega (#29934) üzenetére


golyós
őstag

Vodán nincs ilyen opcióm, hogy Volte. telekomon van. De nem működik bármit csinálok. Egyből mondja a telefonszámomat a hívónak, magyarán megy a hangpostára.
Hívásvárakoztatás bekapcsolva, szolgáltató szerint is.
Hívásátirányítás nektek mire van állítva?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#29939) Iomega válasza golyós (#29938) üzenetére


Iomega
őstag

Nekem így van beállítva.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#29940) blt.62


blt.62
őstag

Ez az okosvezérlő amivel a tv-t lehet beállítani ez csak ebben a típusú készülékben van vagy a Samsungokban is?

MegtorloXp

(#29941) Motion_Blur válasza Motion_Blur (#29897) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Érdekes módon, a párom SIM kártyájával tökéletesen zöld végig a mobilhálózati jel és a SOT majdnem duplája mint nálam volt! 3,5 -> 6 óra!

Eszerint a telefon hibátlan, erre következtetek abból is hogy az új P30 PRO-ban is sárga a jel, vagy egyáltalán nincs is semmi. Ettől még téterő van, elérhető vagyok, de a telefon mégis dolgozik valamit mert merül, jobbab mint kellene.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#29942) bkiky01 válasza Motion_Blur (#29941) üzenetére


bkiky01
senior tag

Én kicseréltetném a szolgáltatóval..

(#29943) Motion_Blur válasza bkiky01 (#29942) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Az lesz. Pedig csak 3-4 éves kártya. Nem értem mi lehet a gond..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#29944) Exelsior24 válasza Motion_Blur (#29943) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Édesapámnak is volt hasonló esete, elsőre azt hitte a telefonnak van valami gondja, vett is egy kis olcsó másik cseremobilt addig, de aztán azzal is ugyan úgy jelentkezett. Sajna be kell menni szolgáltatói irodába, de szerencsére ingyen cserélik a SIM kártyát.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#29945) spileraaa


spileraaa
senior tag

nektek mindig jelzi ha email jön vagy sms?

mert nálam elég gyakori hogy nem
sms meg néha jelzi
de az emailt soha

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#29946) wwhy válasza spileraaa (#29945) üzenetére


wwhy
veterán

Igen, jelzi.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#29947) apezka válasza spileraaa (#29945) üzenetére


apezka
tag

Az sms-el nem volt még gond, de az email elég hektikus. Két email fiók van beállítva a gmail alkalmazásba. Az egyik (gmail fiók) esetén most pár napja újra jön az értesítés. Itt sikerült helyre hozni: Gmail -> "hamburger" menü -> Beállítások -> gamail fiók -> Értesítések -> "Mind" kiválasztása, mitha valamelyik frissítés ezt elállította volna.
A másik, "privát", email esetén nincs ilyen beállítási lehetőség... :(

A stressz akkor jön, amikor nincs kit pofán b...!

(#29948) xZer0kidx válasza blt.62 (#29940) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Az okosvezérlő az csak Huawei, a Samsungokban galaxy S6 óta amúgy sincs infra...

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#29949) hanti válasza xZer0kidx (#29948) üzenetére


hanti
senior tag

Mert azóta a legtöbb TV- ben van wifi és azon keresztül vezérel, valamint az okos eszközöket is így vezérli! Így nem kell ráirányitani az eszközre a telefont és bármilyen funkció gyorsabban elérhető!

[ Szerkesztve ]

(#29950) kromatika


kromatika
veterán

Sziasztok.Sajnos itthon sehol nem találok már vehető Huawei Mate 10 Pro gyári S-View flip tok-ot. Szilikon tokból mit ajánlotok a telóhoz.Sima tehát nem flippes kellene,és a lényeg hogy ne legyen csúszós.Köszi előre is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.