Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30051) zoleeno1 válasza fejesg2 (#30050) üzenetére


zoleeno1
addikt

Nagyon fontosak. Az ismerettségi körömben a legtöbbeknek, főleg a nőknek ilyen belépő szintű, 3-4 éves telojuk van, amire kb megjelenés óta nem jött semmi :D ugyanúgy mobilbankolnak, stb, köszönik szépen, semmi nem tűnt még el:)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#30052) keselyü57


keselyü57
tag

Azért ha megnézitek a frissítési listát, https://www.huaweiupdate.com/the-latest-emui-10-update-list/ vírus ide-vagy oda sok telefon, tablet frissült és nem csak a felső kategóriában. Ezért nem értem, a Mate 10 családot miért hanyagolják. Ahogyan már előttem írták, nem kellet volna olyat ígérni amit nem tudnak betartani.

(#30053) Occon adom


Occon adom
aktív tag

Lassan a 11-s androiddal adják a faluvégi ócsó telefonokat is, itt meg eszükben sincs normálisan kezelni egy felső kategóriás telefont. :(

(#30054) spileraaa válasza Occon adom (#30053) üzenetére


spileraaa
senior tag

ezzel max azt érik el hogy a következő telefon nem Huawei lesz

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#30055) PietroxX válasza spileraaa (#30054) üzenetére


PietroxX
csendes tag

Hányszor olvastam már ezt... Az alma cégen kívül minden márkára rá lehet ezt mondani. Akárhova bekommentelheted ezt, még ha cég vezetője is olvasná kb az lenne a reakciója, hogy na bumm.

(#30056) PietroxX válasza PietroxX (#30055) üzenetére


PietroxX
csendes tag

Gyors és nem alapos kutatás után azt lehet mondani hogy a 2017es évben kijött telefonok közül a pixeleket és a csupasz droidot futtató telefonokon kívül csak a huawei kapja meg a 10es androidot..

(#30057) Exelsior24 válasza PietroxX (#30056) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Az android főverzió frissítése szempontjából az valóban igaz, hogy minden Androidos gyártó a csúcskészülékeire kiad egy főverzió frissítést, nagyon - nagyon ritkán kettőt, de tényleg ritkán, kb mint a fehér holló. A közép és alsó kategóriás telefonjaikra, meg az esetek szinte 90%-ban nem is jön soha semmiféle Android verzió frissítés, vagy esetleg a középkategóriánál, max 1 verzió frissítés egyes modelleknél igen megkésve.

Huawei is csak 1 főverzió frissítést szokott kiadni a csúcskészülékeire, és mivel mi Android 8-ról indultunk, ebből a szempontból tényleg az is mázlinak mondható sajnos, hogy elvileg valamikor a közeljövőben talán egyszer végre mi is megkapjuk az Android 10-es frissítést is.
Bár hozzáteszem az azóta megjelent csúcskészülékek már a 10.1-es EMUI javítást kapják sorban, amit mi már nem hinném, hogy meg fogunk kapni hozzá.

Ebből a szempontból az Apple iPhone-jai és a Google Pixel telefonjai mindig is vonzóak voltak számomra, hiszen azok több évig kapják a főverzió frissítéseket, csak éppen a tudásukhoz képest az áruk igen el van szállva a Google Pixel mobiloknak.

Hasonló dolog még az Android One-os (Android1) mobilok Xiaomi A1 - A2 - A3 , és a Nokia összes készüléke amelyeken ugye módosítatlan alap Android van, és emiatt igen hamar megkapják mindig az új verziókat, és a havi biztonsági frissítéseket is minden hónapban 1 vagy 2 alkalommal, és mindezt tapasztalatból mondom, mert édesapámnak Mi A1-ese van, kollégámnak pedig mi A2-ese, és látom hogy folyamat jön a készülékeikre a frissítés.
Ez elég szimpatikus dolog, bár a Xiaomi az előforduló bugokat elég bénán kommunikálja le a Google-val és igen lassan javítják őket.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#30058) Occon adom válasza Exelsior24 (#30057) üzenetére


Occon adom
aktív tag

nem szeretném az egészet ide másolni, de az előttes készülékekben is az a szoft van, mint a mienkben:

On April 26, 2020: Huawei Y9s (STK LX3) smartphone user has recently received EMUI 10 update in Panama. Now, the same user informed us about the April 2020 security patch update. The latest version arrived as EMUI 10.0.0.202 with 105MB of download size. If you also using the same device, download it now! On April 26, 2020: Honor Play 7X smartphone users getting the March 2020 security patch update with version number EMUI 9.1.0.135. On April 26, 2020: Huawei Enjoy 9e smartphone users getting the March 2020 security patch update with version number EMUI 9.1.0.261.

És ezek nem csúcskészülékek.

(#30059) Domb! válasza Occon adom (#30058) üzenetére


Domb!
tag

Huawei Y9s: tavaly év végi telo.
A másik kettő meg csak biztonsági frissítést kap. Azt elvileg mi is kapunk még.

[ Szerkesztve ]

(#30060) Occon adom válasza Domb! (#30059) üzenetére


Occon adom
aktív tag

Huawei Y9s [link] meglehet hogy tavaly végi teló csak egy középkategóriás vacak, nem egy full kategóriás készülék, aminek előtte meg kellett volna kapnia a frissítést.
De ezt írtam feljebb is, egy csapágyas friss készülék az új oppal jön ki, a régiek meg le vannak tojva.

(#30061) qwertz99


qwertz99
csendes tag

https://hvg.hu/tudomany/20200507_security_research_labs_androidos_gyartok_biztonsagi_frissitesek_patch

[ Szerkesztve ]

(#30063) qwertz99 válasza Oldman2 (#30062) üzenetére


qwertz99
csendes tag

Köszönöm, ez az, csak nekem nem sikerült linkként bemásolni ☺

(#30064) Oldman2


Oldman2
veterán

Látszólag buta kérdés, de van alapja...

Két Google account van a készülékemen, mert anno (még akkor amikor nem volt Családi megosztás) a további vásárlásokat átpakoltam egy külön fiók alá.

Most, a 19.8.33 verziószámú Google Play Áruház appban nem találom a fiókok közötti váltás lehetőségét.

Kivették, vagy csak ennyire béna lennék?

(#30065) norby_42 válasza Oldman2 (#30064) üzenetére


norby_42
aktív tag

Jobbra fent a kerek ikonka, a kereső mellett

Eat pasta, run fasta

(#30066) Oldman2 válasza norby_42 (#30065) üzenetére


Oldman2
veterán

:R

Köszi, ezek szerint "ennyire"...
:W

(#30067) norby_42 válasza Oldman2 (#30066) üzenetére


norby_42
aktív tag

Pár hónapja rakták át, nekem is gugliznom kellett akkor.

Eat pasta, run fasta

(#30068) Oldman2 válasza norby_42 (#30067) üzenetére


Oldman2
veterán

Látszik, hogy sűrűn nem jut eszembe "'fiókot váltani"...

Lényeg, hogy megvan, köszi!
:R

(#30069) hanti válasza norby_42 (#30067) üzenetére


hanti
senior tag

A váltás előtti 2 hónapban ki volt írva, hogy átkerül a jobb oldali fényképikon alá! :DD :DD :C

(#30070) Oldman2 válasza hanti (#30069) üzenetére


Oldman2
veterán

Hová volt kiírva?

(#30071) hanti válasza Oldman2 (#30070) üzenetére


hanti
senior tag

A bal oldalon a három vonal megnyitása után jelent meg. Több program is változott pld. a Térkép is!

(#30072) Oldman2 válasza hanti (#30071) üzenetére


Oldman2
veterán

:R

(#30073) helkis válasza Exelsior24 (#30057) üzenetére


helkis
addikt

"Bár hozzáteszem az azóta megjelent csúcskészülékek már a 10.1-es EMUI javítást kapják sorban, amit mi már nem hinném, hogy meg fogunk kapni hozzá."

- vagy pont azért szöszölnek ennyit, mert ha már ismert egy hiba, akkor miért rakják bele, ha már megvan a megfejtése?

szvsz ha 10.0 is lesz a végén kiírva, a 10.1 hibajavításaival fog jönni..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#30074) Iomega


Iomega
őstag

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#30075) SkiDev válasza Iomega (#30074) üzenetére


SkiDev
senior tag

Egész korrekt, igaz a vége vicces. Június 14 -> 15-re hosszabbítva nem segít sokat. :DDD

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#30076) Iomega válasza SkiDev (#30075) üzenetére


Iomega
őstag

Huawei-től ez elfogadható. :D

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#30077) Gerybut


Gerybut
tag

Azt hiszem meg van a következő telefonom: Black Shark 3 Pro, kint 200ezer, vajon mennyi lesz ha ideér....3... :))

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#30078) Gerybut válasza Gerybut (#30077) üzenetére


Gerybut
tag

Visszaszívom, nincs benne NFC! Nevetséges...

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#30079) fericske


fericske
addikt

Üdv,
Van itt valaki aki root-olta már ezt a telót?

(#30080) mirci18 válasza Bazsi84 (#30042) üzenetére


mirci18
addikt

Állandó kíváncsiság a legtöbb embernél.
Eddig még nem szívtak eleget.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#30081) mirci18 válasza spileraaa (#30054) üzenetére


mirci18
addikt

Ez van majd veszel mást ez a Huaweit nem fogja érdekelni.
Főleg ilyen apró piacnál mint nálunk.
Hiába vannak android nélküli Huawei modellek amik papíron rosszabbak egy androidos telefonhoz képest mégis jók az eladási számaik.

Az Lg és a Sony sem vezető márka a piaca mégis mindíg megvan.

Annó Lumiás voltam. Majd mikor már nem volt más választás átléptem Lg-re.
Majd mikor már nem volt más átléptem Huawei-re. Egy évvel ezelőttig mindenkinek ezt a márkát ajánlottam most már nem.
Ki tudja milyen márka lesz a következő.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#30082) snake1977 válasza mirci18 (#30081) üzenetére


snake1977
őstag

Ez egy nagyon jó kérdés, az LG-t én leírtam a G3 után, bár kamerában jó volt az oprendszert összecsapták, melegedett, a sony megoldásait nem szeretem van egy tartalék XZ1-em nem vagyok kibékülve vele. Járt nálam nemrég egy Mi 9T, kezelhető, gyors, reszponzív telefon, ha nyugdíjazom a mate 10 pro-t, akkor vagy P30 pro lesz az utód, vagy xiaomi. A samsung és az almás vonal az árazása miatt nem alternatíva nekem.

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#30083) Oldman2 válasza snake1977 (#30082) üzenetére


Oldman2
veterán

Sem védeni, sem fik...ni nem akarom egyiket sem, de elég sok gond volt a Redmi Note 8T készülékekkel (szoftverileg).

Ami ugyebár a Xiaomi "testvér" brand-je.

Számomra a legnagyobb hátrány az volt vele, hogy cseppet sem vízálló. Manapság ez részemről már alapvető elvárás.

(#30084) g4mer válasza snake1977 (#30082) üzenetére


g4mer
senior tag

hát amilyen irányban halad a xiaomi, lásd mi 10, ez már samu és apple árazás kb.

meg ahogy oldman mondja, szoftveresen mindig elcsesznek valamit rajtuk. De ilyen 60-100ezres telóknál még elnézni gondolom azt átlag ember, de amilyen áron nyitott a mi10 (285k) pro (355k), annyiért senki nem fog 3. világbeli márkájú telefont venni szerintem.

Sic Parvis Magna

(#30085) Occon adom válasza g4mer (#30084) üzenetére


Occon adom
aktív tag

Nekem csúcs Lenovo X2 telefonom volt 1 év után, szerintem direkt szoftveresen bedöglött a készülék, nem hibája volt, egyszerűen állt 2 hónapot a dobozában és nem indult többet, új aksival sem. Kínai termékek nem megbízhatóak, a Xiumi telefonom 1 év után a nagy aksi ellenére is fél nap alatt lemerült, bízni egyikükben sem szabad, mindegyik az új vásárlására kényszerít egy idő után.
Lehet az Android 10 be integrálták az "első indulási idő utáni"jó állapotot, amit a telefonon nem lehet észrevenni, de érezhetőbb lesz a gyengülése, még új aksival is, mert ami ezt teszi maga a szoftver.

(#30086) Gerybut válasza Occon adom (#30085) üzenetére


Gerybut
tag

Nos, ezt majd hamarosan kiderül, ha így lesz, megy vissza a 9....

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#30087) Oldman2 válasza Gerybut (#30086) üzenetére


Oldman2
veterán

"Ha" vissza tudod tenni...
:F

(#30088) -Fly- válasza Occon adom (#30085) üzenetére


-Fly-
tag

Ha ebben hiazel, akkor gondolom az első dolgod jól kicseszni a gyártóval és felpattintani egy AOSP alapú rendszert...

(#30089) g4mer válasza -Fly- (#30088) üzenetére


g4mer
senior tag

Még mindig vannak emberek 2020ban, akik ilyenekkel bohóckodnak? :DDD Utoljára samsung s2 korszakában nyomatta mindenki a főzött romokat

Sic Parvis Magna

(#30090) Oldman2 válasza g4mer (#30089) üzenetére


Oldman2
veterán

Kicsit le vagy maradva dátumilag.

Egy olyan készülékre, amire a gyártó nem ad ki frissítést, csak ezek adnak ideig-óráig biztonságot.

Nem utolsó sorban sokszor jobbak, mint a gyári ROM-ok.

Akinek ez fontos, ez alapján választ máig is készüléket. Manapság egyértelműen nem Huawei-t.

(#30091) robee19


robee19
tag

Sziasztok. Felpúposodhatott az akkumulátorom, ami lefeszítette a hátlap bal oldalát. A készülék garanciális 2018.10-ban vasárolt. A garanciajegyem megvan és a doboz, ellenben a tmobiltól csak egy átvételi papírt találok lepecsételve. Online vásároltam. Kéne lennem számának is külön? Mi a gariztatás menete? Hívják TMX futárt? Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#30092) zoleeno1 válasza robee19 (#30091) üzenetére


zoleeno1
addikt

Online rendelted? Akkor a saját fiokodban ott van a szamla a doksik között.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#30093) robee19 válasza zoleeno1 (#30092) üzenetére


robee19
tag

Köszi, keresem.

(#30094) karldergroße válasza Occon adom (#30085) üzenetére


karldergroße
senior tag

Abszurdak ezek az összeesküvés-elméletetek. Akár kínai, akár nem, a gyártónak nem érdeke, hogy a fogyasztó csalódjon a márkában, hisz nyilván nem fog ugyanattól a cégtől vásárolni, ha nem elégedett. Már ez a kamera-hisztéria is nevetséges volt, nagyrészt hipochondria. Az én mate 10-emen semmiféle minőségromlás nem volt tapasztalható. 2 hónapja kaptam meg az Android 10-et,azóta két frissítést, a biztonsági frissítésem 2020.04.01-es. A telefon majdnem két éves, az akksija 2-3 napot bír. Semmi gond nincs vele, nem értem ezt a jólinformált mindentudó okoskodást.

(#30095) wwhy válasza karldergroße (#30094) üzenetére


wwhy
veterán

A félvilág csak nem hülye, olvass külföldi cikkeket, híreket stb. is.

Egy ember a sztrádán halad és hallgatja a közlekedési híreket:
– Figyelem, az autópályán egy őrült sofőr szemben megy a forgalommal!
– EGY? Hát mindenki szembe jön velem!!!

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#30096) -Fly- válasza wwhy (#30095) üzenetére


-Fly-
tag

Nyilván a Huawei pont most fogja ilyen tisztességtelen eszközökkel rontani a saját megítélését, amikor már így is van elég baja...

(#30097) yodamester10 válasza karldergroße (#30094) üzenetére


yodamester10
őstag

itt a M10 pro telefonról van szó nem a simáról ;)

(#30098) karldergroße válasza yodamester10 (#30097) üzenetére


karldergroße
senior tag

Nyilván tudom, de (majdnem) ugyanaz a készülék.

(#30099) Oldman2 válasza karldergroße (#30098) üzenetére


Oldman2
veterán

Leszámítva, hogy a Pro mostanában semmilyen frissítést nem kapott...

(#30100) SkiDev válasza Oldman2 (#30099) üzenetére


SkiDev
senior tag

Igen, én is ezt akartam írni. :U Nem nehéz úgy prédikálni, hogy a frissítés ott nem b@...tt el semmit, és még olcsóbb készülék ellenére is márkán belül már új androidot és folyamatosan érkező security patcheket kap. Csak nekünk már december óta a fejünkre sem tojik a gyártó. Ha a HMS nem elég nagy kihívás vásárlókat megtartani, akkor csinálják. Én idén lépek Xiaomira, ott a nyavalyás 60k-s telefon is kap frissítést. Nekünk évente szülnek egyet, az is elront valamit.

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.