Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29301) keselyü57


keselyü57
tag

Nekem augusztusi az utolsó biztonsági frissítés. Duál SIM független. Másnál is így van?

(#29302) Kohautech válasza Tsebacsi (#29300) üzenetére


Kohautech
junior tag

Köszi :K

(#29303) basaja válasza keselyü57 (#29301) üzenetére


basaja
senior tag

Nálam biztosan.

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#29304) Juliuska válasza tbc2 (#29250) üzenetére


Juliuska
senior tag

Nem akarlak elkeseriteni, de még az EMUI 10-ben is pont olyan szerény képességű az AOD, mint a 9-esnél. A kirin 890-asok (mint amilyen pl. a P30 is) állítólag jövő tavasszal kapják meg az "okosítottat" ahol szívből remélem, hogy ez az okosítás nem csupán a színes kijelzést jelenti majd. :U

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#29305) deka10


deka10
senior tag

Nálatok ez működik?
Elméletileg ez a dlna lenne a Huawei videóban, de nálam csak keres, de nem látja sem a samsung sem a philips tv-t.

[ Szerkesztve ]

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#29306) tbc2 válasza Juliuska (#29304) üzenetére


tbc2
tag

Köszönöm, nem keserítettél el. :) Ami elkeserít, az a videófelvétel alatti fókuszálás (hiánya)...

(#29307) japy válasza tbc2 (#29306) üzenetére


japy
őstag

Nálam jól működik a fókuszálás kipróbáltam!

(#29308) tbc2


tbc2
tag

És mindez egy 9.1-en?

(#29309) japy válasza tbc2 (#29308) üzenetére


japy
őstag

Igen!

(#29310) g4mer


g4mer
senior tag

Vicces ez a gorilla glass 5-os üveg is, 1 hónapja használom a telefont védőfólia nélkül, már egy két mikrokarc megjelent a kijelzőn, holott mindig olyan zsebben hordom, ahol más nincs mellette, nem ejtettem rá semmit stb.

Egy esést mennyire bírna ki? Lehet nem kéne játszani a tűzzel 😅

Sic Parvis Magna

(#29311) zoleeno1 válasza g4mer (#29310) üzenetére


zoleeno1
addikt

Abban a zsebben van pár por/homokszem, ami bőven elég,hogy megkarcolja. Ez mindig is igy volt. Ez a gg üveg legnagyobb ellensége.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#29312) yodamester10 válasza g4mer (#29310) üzenetére


yodamester10
őstag

A gyári fóliát is levetted róla?Nekem dec 5-el múlt 2 éves és még mindig rajta van+ a tok amit az üzletbe raktam rá.

(#29313) fejesg2


fejesg2
aktív tag

Én két napja lettem boldog tulajdonosa egy 10 pro-nak, egy SIM-es verzió, patika állapot, most lesz 2 éves, dobozzal, tokkal-vonóval 40K-ért. Nagyon meg vagyok elégedve vele.

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#29314) Ádyka válasza fejesg2 (#29313) üzenetére


Ádyka
őstag

Azért a reális ára még nem itt van... szerencsére. :))

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#29315) fejesg2 válasza Ádyka (#29314) üzenetére


fejesg2
aktív tag

Ahogy elnéztem a hirdetéseket, szerintem is baromira nagy szerencsém van vele. :K

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#29316) g4mer válasza yodamester10 (#29312) üzenetére


g4mer
senior tag

Azt már első nap levettem. Utána egyből raktam rá tempered glass-t, de már utáltam, hogy ront a kijelző minőségén, meg lehetetlen volt takarítani, mert tiszta maszat lett mindig.

fejesg2: kilehet ilyeneket fogni, én pont most vettem egy nokia 7 plus-t, 45-50ekért hirdetik őket, 30ért megszereztem :) Vannak akik nem akarnak hetek tökölni az eladással, kicsit áron alul eladják és hipp-hopp el is megy.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#29317) fejesg2 válasza g4mer (#29316) üzenetére


fejesg2
aktív tag

Hát igen, jókor jó helyen. Régóta csorgott a nyálam a 10 pro után. Nagyon tetszik a dizájn. A képességek pedig több, mint elegendőek számomra.

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#29318) g4mer válasza fejesg2 (#29317) üzenetére


g4mer
senior tag

legjobb vétel használtan szvsz.

Vicces, hogy sima mate 9-eket árulnak 40-50ért, holott mate 10 pro-kat 60akért adják (bár nézem van 52ért is :D).

Sic Parvis Magna

(#29319) Occon adom


Occon adom
aktív tag

Üdv!
Kérdezném, van-e mód törölt sms visszahozatalára?

(#29320) keselyü57


keselyü57
tag

Sziasztok.
Biztonsági frissítéssel kapcsolatban!
Felvettem a kapcsolatot a Huawei ügyfélszolgálattal. A telefon adatainak megadása után közölték van újabb frissítés a 2019 augusztusinál. Jött a szokásos rész, indítsam újra a telefont, vegyem ki a SIM kártyát próbáljak meg így frissíteni. Próbáljam másik szolgáltató kártyájával. Természetesen semmi. Ma újabb üzenet. Küldjem be szervizbe majd ők frissítik. Nem részletezem mit írtam, úgy is gondoljátok. Azért azt megkérdeztem, hogy most akkor mindenkinek akinek nem érkezik meg az automatikus biztonsági frissítés azoknak egyesével fogják frissítgetni a telefonjukat? Vicc az egész.
Csak azért is boldog karácsonyt mindenkinek.

(#29321) Gabesz25 válasza keselyü57 (#29320) üzenetére


Gabesz25
tag

nekem tegnap érkezett új verzió: 9.1.0.330. a telefon Németországban vásárolt, dual simes. német és telekomHU simek vannak benne.

(#29322) fejesg2


fejesg2
aktív tag

Nekem a 9.1.0.330 verzió december 14-én feltelepült rendben. BLA-L09 verzióm van.

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#29323) Bubaaa válasza keselyü57 (#29320) üzenetére


Bubaaa
aktív tag

Nekem tegnap jött a 330-as végű, két kártyásra. 4GB volt. Októberi a csomag. Úgyhogy nem kell egyesével bemenni :) Különben a régi telefonomon évente jött egy frissítés,de pont letojtam,működött oszt jó van..

(#29324) Exelsior24


Exelsior24
aktív tag

Sziasztok!

Nekem is megérkezett tegnap a 330-as végű frissítés. Ráadásul a leírása alapján végre a mi Mate 10 Pro-jainkon is aktiválható a VoLTE és a VoWiFi funkciók, jól hangzik. :))
[kép]

[ Szerkesztve ]

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#29325) krics


krics
tag

Sziasztok, nekem nyár óta múlt héten frissült először 330-as buildre, akkor októberi security patch-csel, és most az előbb meg 340-es buildre november 1-i biztonsági csomaggal.

(#29326) basaja válasza krics (#29325) üzenetére


basaja
senior tag

Nekem is megjött a .340...

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#29327) wwhy válasza Exelsior24 (#29324) üzenetére


wwhy
veterán

Az a a2 funkció gyártás óta benne van a teloban, a legelső perctől használom őket :)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#29328) karldergroße válasza basaja (#29326) üzenetére


karldergroße
senior tag

Ennél csak tinicsajok örülnek jobban, ha megjön nekik, egy jól sikerült randevú után...

(#29329) sarkan válasza Exelsior24 (#29324) üzenetére


sarkan
aktív tag

Szia! Nekem is megjött mindkét frissítés. Vodafone-s vagyok de a VoLTE nem aktív, érdekes módon a másik kártyám Digi-s és ott a frissítések előtt is jelezte a VoLTE-t.
A vodafone nem aktiválja automatikusan?

(#29330) ClioRS válasza sarkan (#29329) üzenetére


ClioRS
őstag

Szerintem érdemes rákérdezni, VoWIFI-t nekem a Telekomnál külön kellett kérnem, hogy aktiválják.

(#29331) bkiky01 válasza karldergroße (#29328) üzenetére


bkiky01
senior tag

Szerintem az is, aki velük volt.. :)

[ Szerkesztve ]

(#29332) basaja válasza karldergroße (#29328) üzenetére


basaja
senior tag

Igazából semmi különös, csak remélem nem lesz rosszabb...🙃

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#29333) bokarcsi71


bokarcsi71
aktív tag

Az értesítő ledet nem lehet állítani, hogy gyorsabban villogjon? Esetleg más színnel?

(#29334) Ádyka válasza bokarcsi71 (#29333) üzenetére


Ádyka
őstag

Light Manager app. Mindent lehet.

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#29335) bokarcsi71 válasza Ádyka (#29334) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Köszi szépen.

(#29336) deka10


deka10
senior tag

Nem tudom hogy a 340-ben vagy a 330-ban, de javították a az sms értesítésből a válasz küldést.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#29337) mirci18 válasza g4mer (#29310) üzenetére


mirci18
addikt

Add ide tesztre.
Nekem a fiam gyakorta rágja meg vágja földhöz.
Volt hogy rá is taposott.
A titok az hogy fóliás és hogy sík üveg.
Tok is van rajta egy olcsóbb ami nem teljesen ér a kijelző fölé mégis bírja.
Fólia nélkül telefont használni nettó baromság. Lehet menni télen is nyári gumival de minek magad szivatni.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#29338) g4mer válasza mirci18 (#29337) üzenetére


g4mer
senior tag

Már több, mint 1.5 éve használom, lassan már értéke se lesz sajnos, szóval mindenféle gagyi fólia/üveg nélkül akarom már használni, egy üveg/fólia se nyújtja a kijelző minőségét :)

Sic Parvis Magna

(#29339) nmoric


nmoric
csendes tag

Xbox360 controllert lehet csatlakoztatni adapter nélkül? Valaki próbálta már?

(#29340) quint válasza mirci18 (#29337) üzenetére


quint
aktív tag

Sokan a nevelésre esküsznek; állítólag később sok idő megspórolható azzal, hogy nem kell állandóan beszélőre járni.

(#29341) tbc2 válasza japy (#29307) üzenetére


tbc2
tag

Na, úgy néz ki, hogy rájöttem, hogy mi a baj. A fókuszálásnak úgy gondolom, hogy az OIS-hez lehet köze. Szerintem a kameramodul hardverhibás. Reprodukálhatóan elő tudom állítani a hibát. A következőt kell tenni hozzá: jobbra-balra kell mozgatni a telefont :)

https://youtu.be/MAY4tz6CeYc

Megy vissza gariba januárban.

(#29342) mirci18 válasza quint (#29340) üzenetére


mirci18
addikt

Köszönöm a kedves megdorgálást és azt is hogy ezáltal burkoltan elmondod szar apa vagyok.
Sebaj próbálom nevelni a fiamat ahogy jónak látom.
A telefont meg nem próbálom meg védeni mert ő van értünk nem fordítva. Azt meg hogy vannak ilyen történeteim betudom annak hogy egy 3 évest relatíve nehéz irányítani.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#29343) japy válasza tbc2 (#29341) üzenetére


japy
őstag

De ez csak nálad van így!

(#29344) g4mer válasza mirci18 (#29342) üzenetére


g4mer
senior tag

"Fólia nélkül telefont használni nettó baromság."
....

" A telefont meg nem próbálom meg védeni mert ő van értünk nem fordítva "

;]
-
Amúgy Kellemes ünnepeket mindenkinek :)

Sic Parvis Magna

(#29345) DirectorX


DirectorX
tag

Kellemes karácsonyt kívánok minden fórumtársnak!

[ Szerkesztve ]

(#29346) mirci18 válasza g4mer (#29344) üzenetére


mirci18
addikt

Kellemes ünnepeket.
Kiragadtál a gondolataimból két mondatot amik látszólag egymásnak szöges ellentétei de nem.
Arra akartam pusztán rávilágítani hogy a mai 300k-s telefonok világában azt látom hogy sokan a telefont már úgy használják mintha egy újszülött csecsemő lenne amit nyilván óvni félteni kell.
Ehelyett én azt mondom legyen tokod fóliád de ne legyél már betojva attól ha leejted.
Mert ha össze is törik javítsd meg.
Ha tudsz rá vigyázni egészségedre de akinek gyereke van tudja hogy nagyobb az esély arra hogy a műszaki cikkek megsérüljenek.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#29347) g4mer válasza mirci18 (#29346) üzenetére


g4mer
senior tag

Egyetértek veled, viszont rengetegen azért féltik ennyire ezeket a 300k-s telókat, mert igazából nem engedhetik meg maguknak nyugodt szívvel, és ha betörik a kijelző, a 100+k-s cseréje felér egy szíven szúrással.

Sic Parvis Magna

(#29348) mirci18 válasza g4mer (#29347) üzenetére


mirci18
addikt

Erre van egy egyszerű válaszom amiért itt folyton lehurrognak.
Ha volt pénzed egy ilyen drága kütyüre és nincs pénzed javítattni akkor minek vettél drága telefont.
Nem véletlenül használok okosan egy régebbi suzuki autót.
Vehetnék bármit de hiába veszel egy idősebb vagy egy újabb prémium márkás autót ha baja van és a gatyád rámegy.

Ezt a telefont sem újonan kell megvenni.
Én modellváltáskor vettem 106 k-ért.
Annyit megért.
Többet egy telefonra nem vagyok hajlandó kiadni.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#29349) g4mer válasza mirci18 (#29348) üzenetére


g4mer
senior tag

Én is használtam vettem, igaz 1 hetes nem volt a telefon, 110ért.

Prémium autót meg az első tulajdonosnak gyártják, utána a 2. tulaj még használja egy két évig, karbantartja úgy ahogy, majd túlad rajta kisebb veszteséggel. Az már utána senkit nem érdekel, hogy a telepi Jóska megvette 1millió km-ről 200k-ra vissztakerve az 530d-t, és tankolni alig bírja, nem hogy karbantartani :)

Sic Parvis Magna

(#29350) zsolesz967


zsolesz967
aktív tag

Sziasztok!

Lehet lesz egy használt mate 10 pro porsche design-om,gondolom sokban nem tér ela mate 10 pro verziótól,van olyan amire figyelni kell vásárláskor ennél a típúsnál?

Válaszokat köszi

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.