Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29701) OP3N DOTT T válasza wayne1 (#29700) üzenetére


OP3N DOTT T
tag

Elvileg. Ugyan az az alk. ugye nekem nincs fent de nekem nincs most így ilyen gondom semmilyen alkalmazással, pl. Honor band 5 + egészség app tökéletesen mükszik. De pl előtte ugyanez a karpánt p9 lite 2017-en 8-as droiddal ugyanezt csinálta.

(#29702) OP3N DOTT T válasza OP3N DOTT T (#29701) üzenetére


OP3N DOTT T
tag

[kép] [kép][kép]

[ Szerkesztve ]

(#29703) LR


LR
csendes tag

Sziasztok! A hétvégén sajnos berepedt a kijelzőm és a telefon nem mutat semmilyen képet, csak a sötétségét. A telefonon van még pár havi részlet és egyébként eddig meg vagyok/voltam elégedve a telefonnal, viszont tanacstalan vagyok. Szerintetek megéri megjavíttatni vagy inkább új telefon (ebben az esetben ki mit ajánlana a telekom kínálatából)? Szervizekről van esetleg valakinek pozitív illetve negatív tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

(#29704) szabcsab válasza Occon adom (#29699) üzenetére


szabcsab
csendes tag

Igen, a fiam Honor 20-a az éjjel frissült rá!

(#29705) apezka válasza LR (#29703) üzenetére


apezka
tag

Nekem 4 hónapja Huawei szervizben 70k-ért cserélték a sarkán repedt kijelzőt.

A stressz akkor jön, amikor nincs kit pofán b...!

(#29706) álarc válasza Occon adom (#29699) üzenetére


álarc
aktív tag

Előbb lesz királyság mint 10 az biztos! :D

(#29707) LR válasza apezka (#29705) üzenetére


LR
csendes tag

Körülbelül mennyi ideig volt a szervízben?

(#29708) Domb! válasza álarc (#29695) üzenetére


Domb!
tag

Az enyémet sem :DD Csak pár fórumtársét.....

(#29709) apezka válasza LR (#29707) üzenetére


apezka
tag

3 nap. De a Huawei sorok-bán van valami csütörtöki akció (hónap első vagy utolsó csütörtökjén), hogy valami kedvezményt is adnak. Én is csak utólag tudtam meg. :U
De egyébként hátlapot is cseréltek, plusz kaptam fóliát is a kijelzőre. A hátlap miatt lehet, hogy az aksit is, bár ez csak feltételezés...

A stressz akkor jön, amikor nincs kit pofán b...!

(#29710) g4mer


g4mer
senior tag

akinek megjött a 10es EMUI írhatna pár szót róla, hogy milyen ;)

Sic Parvis Magna

(#29711) Iomega válasza g4mer (#29710) üzenetére


Iomega
őstag

Később fog érkezni.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#29712) g4mer válasza Iomega (#29711) üzenetére


g4mer
senior tag

akkor neked hogy-hogy már megjött?

Sic Parvis Magna

(#29713) Iomega válasza g4mer (#29712) üzenetére


Iomega
őstag

A kép nem valós, vicc :D, alatta a linkelt cikkben megtalálható, hogy mikorra várható a frissítés. (ne haragudj, ha ezzel kellemetlenséget okoztam) :U

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#29714) wwhy


wwhy
veterán

Tudtok olyan app-ot amivel az akku ciklusszámát, esetleg sorozatszámát meg lehet nézni?

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#29715) g4mer válasza Iomega (#29713) üzenetére


g4mer
senior tag

:W :DDD

Én meg már napok óta nézem a rendszerfrissítést, meg csatlakoztatom hisuite-ra :D

Sic Parvis Magna

(#29716) karldergroße válasza g4mer (#29715) üzenetére


karldergroße
senior tag

Nők várják ennyire, hogy megjöjjön nekik - egy-egy "jól sikerült" buli után. :))

[ Szerkesztve ]

(#29717) Iomega válasza g4mer (#29715) üzenetére


Iomega
őstag

Legalább volt egy kis izgalom. :DD

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#29718) SkiDev válasza g4mer (#29715) üzenetére


SkiDev
senior tag

Ezzel nem voltál egyedül, mondom hátha az elsők között leszek ismét. :D

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#29719) golyós válasza apezka (#29709) üzenetére


golyós
őstag

Minden hónap utolsó csüt-péntek-szom, ingyen kijelzővédő + valami akciós ár. A Támogatás alkakmazás írja is.
Feleségem 10 lite-ját leadtuk 11kor, hogy barnul a kijelző foktokban, 17 órakkor hívtak, hogy kész van, Alkotás úti Huawei store 12.kerület

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#29720) wwhy


wwhy
veterán

Ma cseréltettem Bukarestben aksit és kijelzőt, és cserélték az alaplapot is. És: 8-as droidom van :D 3 helyen kikapcsoltam az autoupdate-et, remélem elég neki.
Le a kalappal a bukaresti HW szerviz előtt, minden papír nélkül, szó nélkül, 1 óra alatt (!) végeztek a munkával.
Az otthoni HW-ről pedig inkább nem írok semmit.....

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#29721) g4mer válasza wwhy (#29720) üzenetére


g4mer
senior tag

Szerintem egy zsír új készüléket kaptál

Sic Parvis Magna

(#29722) ClioRS válasza wwhy (#29720) üzenetére


ClioRS
őstag

Mit mondtál, mi a gond a telóval?

(#29723) wwhy válasza g4mer (#29721) üzenetére


wwhy
veterán

Meglehet.. A hátán nincs fólia, ezért gondolom nem zsírúj.

Akku már nem tartott úgy, mint ahogy elvárható, ennyit mondtam, illetve ritkán, de dobta a wifit.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#29724) g4mer válasza wwhy (#29723) üzenetére


g4mer
senior tag

amúgy én nem is értem, amikor itt maon. elvisz valaki egy terméket szervízbe, hogy mit húzzák a szájukat némely ott dolgozók. Mintha az ő zsebükből vennék ki a pénzt :U

Sic Parvis Magna

(#29725) wwhy válasza g4mer (#29724) üzenetére


wwhy
veterán

Nem is ez a legnagyobb gond, hanem az, hogy a Huawei Magyarország szóba sem áll senkivel, ha nem Magyarországon volt vásárolva a cucc.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#29726) giroud199


giroud199
aktív tag

Garancia kívül is szóban állnak az emberrel? Valami kiterjesztett garancia nincs? :U

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#29727) mirci18 válasza karldergroße (#29716) üzenetére


mirci18
addikt

Ebből is látszik hogy az itt levő fórumozók jó része nem szívott még eleget eddig a frissítések miatt.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#29728) wayne1 válasza OP3N DOTT T (#29702) üzenetére


wayne1
senior tag

Köszi szépen. Szerintem teszek egy próbát. Egyre gyengébb úgyis az akku :O

(#29729) shagy


shagy
tag

Garin kívül, pénzért vajh mennyibe kerül az akksi csere?

- shagy

(#29730) fejesg2 válasza shagy (#29729) üzenetére


fejesg2
aktív tag

Nálunk Győrben 17900Ft 2 órán belüli átvétellel, Huawei szakszervízben.

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#29731) zoleeno1 válasza fejesg2 (#29730) üzenetére


zoleeno1
addikt

Azért az pofátlanul sok...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#29732) fejesg2 válasza zoleeno1 (#29731) üzenetére


fejesg2
aktív tag

Egyetértek, szerintem is.

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#29733) Oldman2 válasza fejesg2 (#29732) üzenetére


Oldman2
veterán

Sziasztok,

Ez a teló hogy áll az OLED kijelző kapcsán ismert "beégés" jelenség terén?

(#29734) GEIL válasza Oldman2 (#29733) üzenetére


GEIL
addikt

2 éve használom teljesen hibátlanul...se készülék lefagyás...se kijelző beégés nincs.
Akksi szinte ugyanaz mint az első napon...lazán hoz nálam kb 5 óra kijelzőidőket.
Szuper töltés hamar felnyomja. Manuális fényerővel használom....lakásban vagy irodában kb 50%....este sötétben kb 20%....napsütésben vagy kint a szabadban 75-100%....kb.

Mortal Kombat, néha....de Facebook, Messenger, Viber folyamatosan.....ezeken kívül Térkép, Waze, Traffy hunter, 1 db E-mail cím szinkronizálás, időjárás is óránkénti frissitésre állítva.......Wifi/Hely/Adat éjjel nappal bekapcsolva.....napi pár fotó és alkalmanként videó.

Havonta egyszer azért manuálisan ujrainditom.....ekkor auto fényerőnél a pipa megjelenik....de ez a legkevesebb hogy kiveszem... :)

Már cserélhettem volna a készüléket...de jelenleg annyira stabilan teszi a dolgát hogy nehéz volna hirtelen utódot találni ami mindenben veri......megvárom a 10-es frissitést ( android + emui )....aztán majd kiderül hogy marad e toábbra is.

Haver lecserélte egy P30 lite-ra :DDD :DDD :DDD :O most visszasírja....nem értik meg sokan hogy az újabb középkategória nem sokszor veri le a 2-3 évvel ezelőtti flagship-eket.....sőt...újabb lite-okban se ip védelem...se sebesség...se akku...se kamera....akkor mi értelme cserélni ilyen kategóriára ?

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#29735) Oldman2 válasza GEIL (#29734) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi az infókat!
:R

Még egy kérdés, a legfrissebb ROM-mal van-e valami probléma, vagy volt-e valami "funkció vesztés" miatta?

(#29736) Oldman2 válasza Iomega (#26252) üzenetére


Oldman2
veterán

Ez a "Rögzítő" a legújabb ROM alatt is működik?

(#29737) fejesg2 válasza GEIL (#29734) üzenetére


fejesg2
aktív tag

Kb hasonló nálam is. Annyira jól sikerült megfogalmaznod, hogy nem is tudok mit hozzá tenni.

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#29738) zoleeno1 válasza GEIL (#29734) üzenetére


zoleeno1
addikt

+1, én ugyan lecsereltem, de csak az újdonság utáni vágy miatt. A mai napig hibátlanul teszi a dolgát, azóta párom használja. Egy alap xiaomit váltott neki, mondanom sem kell, imádja, ahhoz képest óriási ugrás volt. Egyedül a mérete volt neki szokatlan, 2 napig...:)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#29739) helkis válasza GEIL (#29734) üzenetére


helkis
addikt

+1, én is itt tartok, bár egy kisebb problémám van a töltő kezd egyre többször kicsúszni, de ezt leszámítva egyszerűen nincs amire érdemes lenne cserélni..
kár hogy trump beszívatta őket, így a mate40pro is kiesik.. talán a s20ultra tud felnőni hozzá, csak annak az ára van elszállva, nem kicsit..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#29740) karldergroße válasza helkis (#29739) üzenetére


karldergroße
senior tag

A Google hiánya miatt a huawei felejtős sajnos. Nincs kedvem az alkalmazásboltjukkal szenvedni. Bár szeretném, nem tudom kivonni magam a Google-alkalmazásoktól való függés alól.

[ Szerkesztve ]

(#29741) wayne1 válasza helkis (#29739) üzenetére


wayne1
senior tag

Nekem is most volt ilyen problémám. Én egy tűvel a telefon töltő csatlakozóját kitisztítottam. Azóta olyan mintha új lenne. Tele volt kosszal.

(#29742) fenergie84 válasza helkis (#29739) üzenetére


fenergie84
addikt

Ugyan ez volt nálam is. Fogpiszkálóval kitakarítottam, most tökéletesen működik :K

(#29743) g4mer válasza helkis (#29739) üzenetére


g4mer
senior tag

tegnap nézegettem a media marktban, nem érzm azt, hogy nekem ez kéne, pláne nem 500k-ért. Most őszitén, fotózáson kívül mi mást tud, amit egy átlag mai teló nem? 0.5 másodperccel később tölt be a facebook? :U Nagyobb annak az ultrának a hype-ja, mint amennyit ténylegesen tud, s20hoz viszonyítva.

2 hete vettem egy családtagnak, aki évente összetör 3 telefont egy honor 8a-t, használtan, de új állapotban 20k-ért. És megmondom őszintén, kamerát kivéve, szerintem a többségnek simán elég lenne. viszonylag gyors, akksi 3000 mah, kibírja simán 2 napig, ő csak telefonál rajta, szal nála 3-4 napig elmegy. Nem látom a 25x árkülönbséget (új árát tekitnve 15xös)

Tudom, hogy értelmetlen összehasonlítás, de nincs már akkora különbség a mai telefonok között, főleg felsőbb kategóriában. (szvsz)

Sic Parvis Magna

(#29744) Iomega válasza Oldman2 (#29736) üzenetére


Iomega
őstag

A 9.0-án tökéletesen megy, próbáltam, a 9.1 -et még nem telepítettem (jelenleg 8.0 van a telefonomon), nincs tapasztalatom, a többiek tudnának véleményt írni.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#29745) zoleeno1 válasza g4mer (#29743) üzenetére


zoleeno1
addikt

Pontosan, anno amikor megvettem a 7tpro-t irtam is. Rendszersebessegben mar kb ki van maxolva minden, hatarozott előrelépést már nem kell várni semmitől. Főleg nem ennyiért.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#29746) helkis válasza g4mer (#29743) üzenetére


helkis
addikt

nálam az ip68 alap, ha már vannak véletlenek, akkor legyen ellene védelem is.. cégnél is ezt használom, sokszor nagyon jól jön..
egyébként igen nézegettem a honor20pro-t is, de megszoktam az amoled kijelzőt, illetve nincs ip védettség.. amúgy bőven elég lenne, ha most kéne választanom.. illetve az asus rog2-t is, akku méretben kajak, de eggyel régebbi chip, nincs ip védettsége ennek sem..
illetve ha már újdonság 5g jó lehet.. meg itt ez a 120hz-es kijelző, ebben van valami, mert látványos, nem csak egy paraméter, vagy program tudja kimérni.. az ultrában minden benne van, ami ma elérhető egy nagyobb akkuval, pusztán ezért érdekelne, de jelzálogot nem veszek fel.. :D

wayne1, fenergie84 - ki fogom próbálni! köszi srácok! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#29747) karldergroße


karldergroße
senior tag

Normal Mate 10-re itt van...

(#29748) eurolac válasza karldergroße (#29747) üzenetére


eurolac
senior tag

Áááá :((( nem hiányzik... :(

Írsz majd róla tapasztalatot ha feltetted..??

[ Szerkesztve ]

Eurolac

(#29749) karldergroße válasza eurolac (#29748) üzenetére


karldergroße
senior tag

Kb. 20 perc alatt felment, letöltéssel együtt. FR-et nem csináltam.,
Először is: minimális az újdonságok száma. Semmit nem veszít az, akinek még nincs.
Kicsit áttekinthetőbbek talán a beállítások, van dark mode, az értesítési sáv és a gombok dekoratívabbak. Viszont van idegesítő "újdonság" is. Eltüntették az alkalmazások gombját, csak pöccintéssel lehet belépni az alkalmazásmenübe.
Fogyasztásról vagy melegedésről még nem tudok beszámolni.

(#29750) Gabesz25 válasza karldergroße (#29749) üzenetére


Gabesz25
tag

ami itt sokakat érdekelhet, az a kamera minőségének esetleges változása :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.