Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24851) kondorosi


kondorosi
csendes újonc

3 honapja vettem a telefont tegnap netezés közben kikapcsolt leállt azota sekép se hang nemlehet sehogyan beinditani mikorr leált az aksi még félig volt!

(#24852) m1lan válasza mantequilla (#24850) üzenetére


m1lan
őstag

Folyamatosan javult verzióról verzióra, B394-en szerintem a legjobb eddig. :K

@kondorosi: valószínűleg hardveres probléma, ha egyáltalán nem reagál semmire sem.

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#24853) anonymus89 válasza kondorosi (#24851) üzenetére


anonymus89
addikt

Láttad a logót mikor kikapcsolt?
Haver Samsungja csinált ilyet, hogy kikapcsolt a kijelző nem reagált se töltésre se semmire az volt Neki a megoldás, hogy bekapcs gomb + hangerő le kb 10 secig.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#24854) kondorosi válasza anonymus89 (#24853) üzenetére


kondorosi
csendes újonc

Nem látam csak ki kapcsolt probáltam mindenféle modon ujra inditanin de semi halott!

(#24855) Sanki válasza Botigta (#24841) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Minden gond nélkül tudják tiltani.

(#24854) kondorosi: milyen módokon próbáltad indítani?

[ Szerkesztve ]

(#24856) Samus válasza mantequilla (#24850) üzenetére


Samus
addikt

Szerintem a jelenlegi legfrissebb B394 hozta a nagyobb javulást. Az viszont tény, hogy a lencséket tisztán kell tartani, ami nem egyszerű, mert az üvegborítás mögött laknak, keret, vagy bármilyen határoló nélkül. Nagyon egyszerű összetapogatni, és sok fénynél néha észre lehet venni, hogy bizony mintha fátyol lenne a kép előtt. A lézeres autófókusz jópofa, csak sajnos tükröződő felületen makrónál látszik a pont.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#24857) mantequilla válasza Samus (#24856) üzenetére


mantequilla
aktív tag

Tudna esetleg valamelyikőtök mutatni nehany peldat hogy mennyit javult?

(#24858) Quqesz válasza mantequilla (#24857) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Pár kép tegnapról:
első adag
második adag

Én mióta megvan a teló elégedett vagyok. Viszont én a videóban látok javulást.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#24859) peti85 válasza Quqesz (#24858) üzenetére


peti85
senior tag

Azért gondolom ezek nem automata módban készültek.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#24860) Quqesz válasza peti85 (#24859) üzenetére


Quqesz
nagyúr

De bizony. Annyi változtatást eszközöltem csak, hogy érintőfókusz+expo fényerő állítás, mindez auto módban.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#24861) Sanki válasza mantequilla (#24857) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Nekem a következő linken van pár kép: link.
Mostanában nem sok képet csináltam, illetve, amit csináltam még nem töltöttem fel.

(#24862) grafur válasza Croissant (#23169) üzenetére


grafur
csendes tag

Sziaszok!
Jól visszalapoztam meg kerestem, de nem találtam meg a történet végét... Végül talált valaki valami megoldást arra, hogyan-mint használható ez az új mozgókép funkció?
Készült kvázi véletlenül egy tökjópofa rövid videós mozgókép (érdekes, ez hangot is vesz, nem is tudtam!), és szeretném kinyerni/megosztani/elküldeni a videó részt is, de csak a képet küldi. Mindenből a legfrissebb van fent, valainek a szeptemberi diskurzus óta van tippje, hogyan a telefonon kívül is hasznát venni? :)

(#24863) Sanki válasza grafur (#24862) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Szerintem azóta se oldottuk meg.

(#24864) Botigta


Botigta
aktív tag

Üdv,

Na én is beálltam a kékek táborába!

Létezik még olyan átköltöztető app, amivel az appok beállításai is átmennek? (a MyBackup nem tudja, mindent újra be kell állítani - mobilbankok, tárcsázó, billentyűzet stb.), ez őrült meló...

(#24865) Sanki válasza Botigta (#24864) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Én személy szerint az ilyeneket nem szoktam másolni, inkább eltökölök vele egy kicsit és legalább később nem lehet belőle gond. :)

(#24866) Botigta válasza Sanki (#24865) üzenetére


Botigta
aktív tag

Az a baj, hogy nekem nem kicsi, egy egész napom elmegy rá... Úgy nincs hozzá hangulatom, mindegyik bejelentkezési névre, jelszót emlékezni...

(#24867) Sanki válasza Botigta (#24866) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Értem, bekapcsoláskor erre nem kérdezett rá? Elvileg van ilyen funkció.
link

(#24868) Quqesz válasza Botigta (#24864) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Van a googlinak is ilyen mentése asszem....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#24869) grafur válasza Sanki (#24863) üzenetére


grafur
csendes tag

Hát, szomorú... Próbáltam angolul rákeresni, hátha, de nem sikerült elcsípnem a megfelelő kulcsszót (értsd: mindenféle más baromságokat találtam). Elég fura minden esetre, hogy egy firmware updattel behoznak egy új funkciót, amit tudsz is használni, viszont a vele létrehozott "terméket" csak a telefonon láthatod.

(A JPG, amit így elkészít egyébként nem nagyobb a többinél, tehát tuti, hogy valahová máshová tárolja le a videót, de hiába kerestem, bújtam végig az összes alkönyvtárat, egyelőre nem találtam meg... - pedig ez is megoldás lenne, ha tudnánk, hogy hova menti :)) )

(#24870) Sanki válasza grafur (#24869) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Valamelyik nap majd megint rákeresek, meg megnézem, hogy hová menti.

(#24872) sooty81


sooty81
csendes tag

Sziasztok, én szeretnék visszatérni a régi 3.1.0.27-es Email verzióra. Megoldható ez valahogy?
Találok egy két linket erről a verzióról, de nem működnek.
Ez a ....28-as verzió nagyon nem jön be.

(#24873) Kbali válasza Botigta (#24864) üzenetére


Kbali
nagyúr

Nem tudok most érdemben segíteni, de csak egyetlen tanács: pénzügyi appot nem másolunk, mindig újként kell beállítani.

(#24874) istnag válasza grafur (#24869) üzenetére


istnag
addikt

Nem fog menni, bár én nem néztem utána :D . Mindenki így csinálja ezt, volt M8 am, amikben volt 3d effekt nagyon jó volt de úgy elküldeni a képet nem lehetett, csak a telefonon lehetett megjeleníteni. Ott az iPhone okban a live photo, amit szintén csak ott látsz, gondolom arról másolták ezt a funkciót és végül ott vannak az új iPhone emojik, azok sem működnek az összes iPhone nal. Szóval ez általában így van sajnos.

(#24875) enemi válasza istnag (#24874) üzenetére


enemi
senior tag

Azé' az má' mekkora fícsör ,hogy csak saját testvír modellel lehet "élvezni" a pl mozgó szar emodzsit....

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#24876) Botigta válasza Sanki (#24867) üzenetére


Botigta
aktív tag

Ezt én megcsináltam, mindent át is hozott. De egy appnaksem hozta el a beállításait, bejelentkezési infóit stb. És ez a baj.

(#24877) Sanki válasza sooty81 (#24872) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Hogy érted, hogy nem működnek?
Tudod telepíteni őket?

(#24876) Botigta: ezt nem tudom, én nem szoktam így másolni a dolgokat. :)

[ Szerkesztve ]

(#24878) Botigta


Botigta
aktív tag

Az miért van, hogy szinte minden új alkalmazás megnyitásakor az engedélykérő ablakba belefagy az adott app? Nem kattintható sem az Engedélyez, sem az Elutasít gomb. (Szűz, frissen telepített teló)

(#24879) Sanki válasza Botigta (#24878) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Szerintem ez kell Neked: [link]

Ezt keresd: "Alkalmazás engedélykérésénél csak az elutasítás választható. Miért?"

(#24880) johnnyjungle


johnnyjungle
tag

Üdv, topiklakók! B394 alatt a Viber értesítések csak akkor jönnek meg, ha elindítom az appet. Akkunál nem tudom engedélyezni ill. kikapcsolni az EMUI automatikus energiakezelését... Valami workaround kell hozzá, vagy csak rossz helyen kerestem?

(#24881) Botigta válasza Sanki (#24879) üzenetére


Botigta
aktív tag

Azt hiszem, félreértettél...
Nekem mindkét lehetőség választható, de kb. egy percig nem érzékeli egyiket sem, ha rákoppintok. Vagyis belefagy a jogosultság kérő kisablakba egy időre...
Ezek szerint ez egyedi probléma?

[ Szerkesztve ]

(#24882) Sanki válasza johnnyjungle (#24880) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Telefonkezelő - jobbról húzd balra - zárképernyő tisztítás - a vibert engedélyezd, tehát ne zárja le.

(#24883) Sanki válasza Botigta (#24881) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Én ilyennel szerintem még nem találkoztam, nekem egyből veszi.

(#24884) Botigta válasza Sanki (#24882) üzenetére


Botigta
aktív tag

Ez érdekelne engem is, de hol az a telefonkezelő?

(#24885) Sanki válasza Botigta (#24884) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Alkalmazások között keresd.

(#24886) OP-ToTo


OP-ToTo
tag

Sziasztok!

Januárban vásároltam a telefon. Imádom. 2 dolog zavar csak.

1, lefotózok valamit. Általában szeretem fektetve nézni a képet. Ez mindig máshogy forgatja el automatán, mint ahogy én nézni akarom. Tiszta idegesítő.

2, Állandóan azt mondják a volnal végén hogy nem hallanak, de most jó. Bal oldalról nem lehet vele telefonálni? Ha mozgatom a telefont vagy oldalt cserélek akkor szoktak panaszkodni.

Milliószór leejtettem már.

Nektek van ilyen panaszotok?

ToTo

Chieftec GPB-500S 85+; Asus M5A97 R2.0; AMD FX-6300; Samsung 840 120GB SSD; 8gb DDR3 HyperX Fury Balck 1600Mhz Ram; Gigabyte RX560 4GB

(#24887) Sanki válasza OP-ToTo (#24886) üzenetére


Sanki
Topikgazda

1. A megtekintés attól függ, hogy milyen helyzetben fotóztál. Ha álló helyzetben volt a telefon, akkor másképp fog kinézni, mintha fektetve csináltad volna.
2. Melyik romon vagy? Korábban volt pár ilyen tapasztalat, hogy nehezen hallanak a másik oldalon, de ott inkább sim probléma volt vagy esetleg hardveres. Mondjuk az nem segít, ha sokszor esett már a telefon... Ha a másik oldalon jobban hallanak, akkor lehet másképp fogod vagy tartod a telefont.

(#24888) rosejbli válasza OP-ToTo (#24886) üzenetére


rosejbli
senior tag

A kisujjad a telefon alján van, mikor megvettem napokig tartott hozzászokni, hogy ne takarjam le a mikrofont. Elvileg a hangszóró (alján sok pici lyuk egy sorban) usb felőli oldalán van a mikrofon és ha ott az ujjad bizony semmit nem fognak hallani.

(#24889) fant0mi válasza rosejbli (#24888) üzenetére


fant0mi
addikt

Bizony! Beszivattam magam vele en is. :)

(#24890) OP-ToTo válasza rosejbli (#24888) üzenetére


OP-ToTo
tag

Bal alsó sarokban van a mikrofon? Lehet befogom véletlen. Nekem gyári minden.

Honor 8
FRD-L09
EMUI 5.0.1
Android 7.0

Chieftec GPB-500S 85+; Asus M5A97 R2.0; AMD FX-6300; Samsung 840 120GB SSD; 8gb DDR3 HyperX Fury Balck 1600Mhz Ram; Gigabyte RX560 4GB

(#24891) fant0mi válasza OP-ToTo (#24890) üzenetére


fant0mi
addikt

Nem ott.
Ugy nez ki balrol jobbra, hogy:
Jack csatlakozo - USB - mikrofon - hangszoro.
Van egymas mellett a 6 kis lyuk. Azokbol a baloldali a mikrofon, a jobb oldaliak a hangszoro lyukjai.

[ Szerkesztve ]

(#24892) OP-ToTo válasza fant0mi (#24891) üzenetére


OP-ToTo
tag

Ja ok. Jó közel rakták

Chieftec GPB-500S 85+; Asus M5A97 R2.0; AMD FX-6300; Samsung 840 120GB SSD; 8gb DDR3 HyperX Fury Balck 1600Mhz Ram; Gigabyte RX560 4GB

(#24893) wednesday


wednesday
őstag

Sziasztok!

Nemrég lettem Honor 8 tulajdonos. Most keressek hozzá megfelelő tokot és fóliát.
Ha jól látom, ajánlott üvegfólia mind külföldi rendeléses?

Tokból meg a Nillkin Nature-t és a MSVII-t nézegetem. A Niklin-t az lehet Speedshopból rendelni.

(#24894) rosejbli válasza wednesday (#24893) üzenetére


rosejbli
senior tag

Tokból érdemes minél hamarabb venni egyet rá, mivel csúszik a hátulja. A nilkin nature egész jó, főleg az tetszett, hogy takarja a jack és az usb aljzatot is, viszont hamar nyúlik és könnyen bemegy alá a kosz. Jelenleg cafele szilikon tokot használok, ezzel teljesen meg vagyok elégedve. Üvegnél azt érdemes tisztáznod, hogy zavar-e, ha nem ér a képernyő széléig, mivel azok jobban ragadnak, amikmeg leérnek, azok alá rendszeresen folyatni kell egy lötyit, amit adnak hozzá.

(#24895) peti85 válasza rosejbli (#24894) üzenetére


peti85
senior tag

Cafele szilikon tok melett zsebben horva nekem a CHYI üveget még egyszer sem kellett újrakennem. Augusztusban raktam fel az üveget: [link]

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#24896) rosejbli válasza peti85 (#24895) üzenetére


rosejbli
senior tag

És ez olyan fajta, ami leér a 2,5D-s üvegre? Csak mert ennek is van azért a szélén bőven lemaradás.

(#24897) wednesday válasza rosejbli (#24894) üzenetére


wednesday
őstag

Köszi a választ.

Akkor lehet gyorsan beszerzek egy Niklint. De lehet berendelek plusz még egy Cafele-t is. Csak amíg az ideér Kínából leesik a hó.

Igen láttam, hogy az üveg fóliák nem takarnak illetve körülményes a dolog. Persze minél esztétikusabb lenne, annál jobb. Tokkal együtt ezek nem fedik egymást, kvázi kiegészítve?

(#24898) rosejbli válasza wednesday (#24897) üzenetére


rosejbli
senior tag

Ha olyat választasz, ami nem fedi teljesen, az tokkal együtt sem fogja. (vagy akkor valami nagyon durva tok kellene rá)

(#24899) peti85 válasza rosejbli (#24896) üzenetére


peti85
senior tag

Igen leér, de nem 100%-ban fedi az egész előlapot. Ha rajta van a Cafele tok, akkor allul-felül van 1-1mm rés, oldalt teljesen jó. Ennyi nálam még pont belefér, ha nem 5 cm-ről nézem fel sem tűnik.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#24900) johnsmithnex


johnsmithnex
tag

Sziasztok!

Következő problémám a Spotify-t használókhoz szól elsődlegesen.
Lejátszási listákat és a mentett dalokat hozzá szoktam adni a letöltéshez.
SD kártyára menti ezeket az adatokat.
Újraindítás után az alkalmazásból eltűnik a letöltés, de a tárhelyet ugyanúgy foglalja a letöltött zene.
Ilyenkor ha nem törlöm az alkalmazásadatokat és újra letöltetem a zenéket akkor elkezdi a belső tárhelyre tölteni, nem figyelve arra, hogy az SD-n már ott van minden.
Miért csinálhatja? Mi baja van az újraindítással?

Előre is köszönöm a segítséget!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.