Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25901) athomi


athomi
veterán

Ezek a folyadékok nem fagynak meg kint a nagy hidegben? :D

(#25902) rosejbli válasza athomi (#25901) üzenetére


rosejbli
senior tag

Inkább olajok ezek sztem.

(#25903) phoenix64


phoenix64
őstag

Sziasztok.

Más találkozott már ezzel a festék lepattogzással?

(#25904) ANDROID??? válasza phoenix64 (#25903) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ez érdekes, azon a részen vajon mi helyezkedik el, hogy pont vonalban azonos méretben távozott a kék szín róla. :U

(#25905) phoenix64 válasza ANDROID??? (#25904) üzenetére


phoenix64
őstag

Jo kerdes, tokban tartom(aranylag minosegi gumi). Tobbszor is atneztem a tok belsejet, semmi sincs ott.

(#25906) lbence válasza phoenix64 (#25905) üzenetére


lbence
aktív tag

Hát pedig vmi lecsiszolta ott a festéket. :) Nem kell neki sok egyébként.

(#25907) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Sziasztok.

Dual SIM-es telefon vásárlása előtt állok.

Nem tudok dönteni a Huawei P9 és a Honor 8 között.

A Dual SIM-es P9-ben Leica kamera van és 3 év garancia van rá, míg a Honor 8 rendelkezik NFC-vel és infraporttal.

A Honor 8 megkapja az Oreót, a P9 pedig nem biztos.

Ti melyiket vennétek vagy nem vennétek meg a helyemben?

Várom javaslataitokat.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#25908) Sanki válasza Wallenberg (#25907) üzenetére


Sanki
Topikgazda

A Leica kamera nem sokat dob a képeken, sőt... Sokszor jobb képek születnek a H8-cal.
Szerintem egyedül a 3 év garancia szól a P9 mellett.

(#25909) Lackooo84 válasza Wallenberg (#25907) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Volt már téma párszor, ha használnád a keresőt.... P9 ugyanaz a kamera, a szoftver más, de most már a honor 8 is tud rawot + 1GB ram + infra + NFC + ár = honor 8, szerintem.

The Truth is out there...

(#25910) istnag válasza Wallenberg (#25907) üzenetére


istnag
addikt

A Honor 8 sem biztos, hogy kap Oreot, de mindegy. A Honor 8 dual active, a P9 et nem tudom, de lehet csak dual stand by.

(#25911) rosejbli válasza istnag (#25910) üzenetére


rosejbli
senior tag

A p9 csak dual standby.

Érdemes még az alapján is dönteni, hogy a honor hátul is üveg, viszont a p9 fém.

(#25912) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#25913) rosejbli válasza Quqesz (#25912) üzenetére


rosejbli
senior tag

BUÉK!
(Sajnos még tripod nélkül :()

(#25914) Sanki


Sanki
Topikgazda

BUÉK Mindenkinek!

(#25915) Cunaja


Cunaja
addikt

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#25916) TaRka94 válasza Wallenberg (#25907) üzenetére


TaRka94
senior tag

Nem hiszem el hogy a p9ben nincs nfc...

BÚÉK!!!

(#25917) Ra3


Ra3
őstag

Hívásfogadáskor kétféle képernyővel is találkozok, az első a rendes húzható, a másiknál csak nyomni kell. Annyi bajom van ezzel hogy a másodiknál nem megy az ujjlenyomatolvasóval való felvétel, meg hogy nem tudom ki lehet-e kapcsolni. Akkor látom a másodikat ha fel van oldva a telefon mikor hívnak, de szerintem előjött már egyéb esetben is néha. Ti találkoztok ezzel?

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#25918) Quqesz válasza TaRka94 (#25916) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az 1 simesben van......

Ra3
Ez több telefonnál is így van(pl samu,lg), de sztem nem android alaptulajdonság. Ha képernyőzár van, akkor elhúzós, ha feloldott a kijelző, akkor csak nyomógomb....nem tudsz variálni(vagyis én nem tudok alternatívát). Az ujjlenyomatolvasós dolog sztem azért nem megy a második esetben, mert ha feloldod a kijelzőt, akkor már csak a huzogatós funkció él a gombnál.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#25919) m1lan válasza phoenix64 (#25903) üzenetére


m1lan
őstag

Az enyém októberben múlt egy éves, kemény MSVII tokban hordom folyamatosan, de kopásnak nyoma sincs. Még a Jack és USB Type-C csatlakozó környékénél sem, pedig a sötétben nem mindig sikerül azonnal lyukra találni. :DDD

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#25920) Csendeske


Csendeske
aktív tag

Sziasztok!

B.U.É.K. Mindenkinek!

Lenne egy kis problémám,amiben segítséget szeretnék kérni! Gondoltam, hogy root jogot szerzek a telcsin, ami sikerült is, csak olyan felemásan! Az összefoglaló alapján nyitottam a bl-t, majd feltettem a TWRP-t. Idáig ment is minden mint a karikacsapás. Aztán amikor twrp-ből flasheltem a supersut, akkor értek kissebb meglepetések. A Root Checker szerint rootolva van a telefon, de egyetlen root jogot kívánó alkalmazás (Root App Deleter, RootExplorer) sem müködik! Az is furcsa ( nem a legfrisebb Supersu-t raktam fel), hogy nem kér bináris frissítést. A legújabb bulid van fenn, az FRD-L09C432B399
Más is járt így?

(#25921) TaRka94 válasza Quqesz (#25918) üzenetére


TaRka94
senior tag

Az érdekes hogy 2 simesből kihagyták.

(#25922) mm89 válasza Csendeske (#25920) üzenetére


mm89
őstag

Nekem B131 van rootolva. Van supersu, tudok adni root jogok bárminek ami kéri, tudok is írni a systembe, de ha a supersut megnyitom akkor zaklat a bináris frissítésével, amit viszont nem tud elvégezni. Amikor kéri az újraindítást, akkor nem indul újra. Ha kézzel indítom újra akkor meg nem történik semmi.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#25923) Willie


Willie
őstag

Sziasztok!

A tárcsázónál hiába próbálok a számok írásával keresni a nevek között - nem működik, nincs találat. Próbáltam a wipe cache-t, az se segített, van esetleg valami ötletetek rá? Egyik napról a másikra megadta magát... Egyre jobban idegesít, újratelepítés lesz belőle? :/

Előre is köszönöm a segítséget, boldog új évet kívánok Nektek!

(#25924) Csendeske válasza mm89 (#25922) üzenetére


Csendeske
aktív tag

Akkor még nem 100-as ez a megoldás szerintem!
Amikor tettem fel a Supersu-t TWRP-ből, lehetett látni ahogy a parancs sorok lefutnak a programban. Az összefoglaló szerint az összes partíciót csatolni kell előtte. Nos az utolsó sorban lecsatolta a System partíciót, rögtön gondoltam, hogy ez nem lesz jó! Ugyanis innen nem lehet rendszer alkalmazást törölni (Root App Delete), nem lehet pl. a Build prop fájlt módosítani, magyarán adtam a szarnak egy pofont. :W

(#25925) Quqesz válasza Willie (#25923) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nincsenek a simen számok mentve és az beállítva megjelenítésnél, és azért nem talál semmit?

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#25926) Willie válasza Quqesz (#25925) üzenetére


Willie
őstag

Nincsenek, minden a Google fiókomban van és csak ez van beállítva a megjelenítési lehetőségeknél.

(#25927) Quqesz válasza Willie (#25926) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Volt fr, mikor felkerült a telefonra a 7.0?

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#25928) Willie válasza Quqesz (#25927) üzenetére


Willie
őstag

Igen, október óta laktam be a rendszert, de pár napja nem működik a tárcsázós keresés. Viszont a galériám is bugol, ez az elejétől kezdve, ha megnyitom a kamerából a fotókat, akkor azt hozza be, ami utoljára volt megnyitva és nem a legújabb dátummal készült fotót. Ngayon úgy tűnik, hogy fr lesz a dologból. :( Lehet újra is húznám akkor már a ROM-ot, hogyan érdemes megtenni?

(#25929) g_g_g válasza Willie (#25928) üzenetére


g_g_g
őstag

Próbáld meg ezt :
Névjegyek - Egyebek - Névjegyek rendezése - Indexadatok újraépítése

(#25930) Willie válasza g_g_g (#25929) üzenetére


Willie
őstag

Sikerült, újra működik, köszönöm szépen! :) :C :R

[ Szerkesztve ]

(#25931) mm89 válasza Csendeske (#25924) üzenetére


mm89
őstag

Ez már rég volt, azóta nem nyúltam hozzá, mert folyamatosan azt olvastam itt hogy nem éri meg frissíteni.
Ugye a twrp miatt nem tudok OTA frissíteni.
De mondom, ezt leszámítva tökéletes a root.
Egyébként ha lenne valami adb megoldás a reklámok ellen, mármint hogy a host fájlokat frissítsem, akkor nem is kéne root.
Múltkor kipróbáltam hogy kikapcsolom az adblockot, de egy napig bírtam,pedig csak néhány appot használok amiben reklámok vannak alul.
Újabban úgyis a facebookon meg a youtube-on a videókban vannak a reklámok, az ellen meg nincs mit tenni...

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#25932) Cunaja válasza rosejbli (#25911) üzenetére


Cunaja
addikt

[P9 leírása]
Azaz dual active és nem dual standby.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#25933) johnsmithnex


johnsmithnex
tag

Sziasztok!
Mitől lehet az, hogy sokszor 2-3 mp kell az ujjlenyomatos feloldáshoz? Normál esetben 1 mp-en belül felismeri és feloldja a telefont.

(#25934) Sanki válasza johnsmithnex (#25933) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Szennyezett szenzor vagy az ujjad koszos.

(#25935) johnsmithnex válasza Sanki (#25934) üzenetére


johnsmithnex
tag

Olyankor nem is rezeg?

(#25936) Sanki válasza johnsmithnex (#25935) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Akkor rezeg, ha érzékeli az ujjat, de nem talált egyezést.

(#25937) johnsmithnex válasza Sanki (#25936) üzenetére


johnsmithnex
tag

Köszi.
Úgy néz ki a takarítás segített :)

(#25938) Tempileul


Tempileul
tag

Honor 8 as telefonom van Android 7.0 B394-es javító csomaggal.
A következő problémám van, vannak olyan névjegyeim amiknek állítottam be képet, viszont bejövő hívásnál, nem jelenik meg a beállított kép. Van erre valamilyen megoldás ?

The easy day was yesterday!

(#25939) Quqesz válasza Tempileul (#25938) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mikre vannak mentve a névjegyek?(sim,gmail,telefon). Ha simen is rajta van ugyan az a névjegy/telefonszám, akkor a simet veszi alapul beérkező hívásnál, ergó nincs kép(simhez nem lehet rendelni), hiába rendelted hozzá a gmailes névjegyhez....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#25940) Tempileul válasza Quqesz (#25939) üzenetére


Tempileul
tag

Simen is rajt volt, onan töröltem őket, így megjelennek a képek. Köszi a segítséget :)

The easy day was yesterday!

(#25941) TaRka94 válasza Quqesz (#25939) üzenetére


TaRka94
senior tag

Ez jó infó nekem is köszi, ezzel küzdök már régóta :D :R

(#25942) athomi


athomi
veterán

Tapasztalt már valaki olyat, hogy az értesítési sávot legörgetve rábökött a WI-FI-re, majd gyorsan visszazárta azt és nem csatlakozott addig a készülék a WI-FI-hez míg ismét le nem görgette a sávot?

[ Szerkesztve ]

(#25943) TaRka94 válasza athomi (#25942) üzenetére


TaRka94
senior tag

Igen volt már ilyen nekem is.

(#25944) Quqesz válasza athomi (#25942) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Volt már ilyen, de nekem inkább az lg g4-en.

Tempileul,TaRka94

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#25945) Caranita


Caranita
aktív tag

Az mitől lehet, hogy rányomok a négyzetre (futó appok), ráteszem a lakatot az egyikre, képernyő lezár, majd vissza, és már "ki is nyitotta" :W

Ennek így mi értelme?

(#25946) Lackooo84 válasza Caranita (#25945) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nálam nem nyitja ki a lakatokat akárhányszor tisztítok, vagy zárom/oldom a képernyőt.

The Truth is out there...

(#25947) Caranita válasza Lackooo84 (#25946) üzenetére


Caranita
aktív tag

Én is gondoltam rá, hogy nem-e esetleg a telefonkezelő app a ludas, amikor optimalizál, de akkor ezek szerint nem.

(#25948) lbence válasza Caranita (#25945) üzenetére


lbence
aktív tag

Sajnos nem lehet rávenni az Emui-t arra, hogy egy idő után ne zárja be az appokat.
Viszont egyből nem kéne kinyílnia a lakatnak.

(#25949) Quqesz válasza Caranita (#25945) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem lehet, hogy az app be van rakva a kivételezett listába?(akkustatnál és az alkalmazásoknál is)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#25950) rosejbli válasza Caranita (#25947) üzenetére


rosejbli
senior tag

A telefonkezelőben nincs esetleg beállítva, hogy kapcsolja ki őket?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.