Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24801) ClioRS


ClioRS
őstag

Én munkához gyakran használok VPN-t, bár külön appal (AnyConnect), és hibátlan.

Az alkalmazásbezárásokat például én nem veszem észre, bár nyilván más appokat használok.

[ Szerkesztve ]

(#24802) Caranita válasza ClioRS (#24801) üzenetére


Caranita
aktív tag

Nálam az Utorrent amin észreveszem... 2-3 óránál többet sose fut háttérben, wifi/mobilnet, neki m1... :(

(#24803) dokee78 válasza phoenix64 (#24791) üzenetére


dokee78
félisten

Szavakat nem találok rá,mikor egy laikus fikáz egy telót olyan hibák miatt,ami akár user error is lehet.

(#24804) Fecogame válasza dokee78 (#24803) üzenetére


Fecogame
veterán

+1. Nálam se jött elő semmi hasonló hiba.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#24805) antal750 válasza dokee78 (#24803) üzenetére


antal750
aktív tag

Lehet de nálam is van valami, próbálgattam többféle böngészőt. Feltelepítettem jó párat, de sok vagy el sem indult vagy kilépett az alkalmazásból. Hiába indítottam újra el folytatta ugyanúgy... Pl:a dolphin nálam sokáig jól működött most meg egyszerűen nem megy kilép és annyi. Vagy a brave via yandex ezek böngészők, ugyanazt a hibát produkálják. Pedig én is azért vettem ezt a telót hogy ilyen kiakasztó hibák ne legyenek de vannak. Előtte egy sima redmi3 telóm volt ott nem volt semmi hasonló probléma 😠 Pedig még root sem volt...Ja és a legutóbbi őrület az ujjlenyomat olvasó, vagy 2napig nem ismerte fel az újamat. Töröltem ismét megjegyeztettem vele az újaimat most meg oké, bár még mindig nem 100%-s

[ Szerkesztve ]

(#24806) anonymus89 válasza dokee78 (#24803) üzenetére


anonymus89
addikt

Pláne ha gyári fw-vel használja akkor meg pláne..
Én még mindig a 6.0-át használom mindaddig míg jól működik.

Össze nem lehet hasonlítani a két telefont a honor 7-nek apámnál 2x is beegett a kijelző zöld foltokkal tarkítva. Az ujjlenyomat olvasó nem pontos, lassú. A kamerája eléggé kiáll a házból ezért könnyen karcolódik.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#24807) Caranita válasza dokee78 (#24803) üzenetére


Caranita
aktív tag

Én meg azt nem értem, hogy ez miért okoz ekkora lelki válságot? :))

(#24808) phoenix64 válasza dokee78 (#24803) üzenetére


phoenix64
őstag

Valoszinu, hogy a silany minosegu digitizer es a rossz memoria kezeles is user error. Kerlek mondd el nekem, mivel lehet eloidezni, hogy egy alkalmazas ilyen szinten meghaljon, ugy h teljes torles es ujratelepites utan se mukodjon. Na mind1, nem azt mondom h rossz telo, mert nagyon tetszik kulsore meg eddig eleg stabil is volt. Viszont a honor 7 em utan fura ez a rengeteg bug. Most flasheltem ra egy regebbi telekomos romot, utana lefrissitettem szepen wipe + factory es egyenlore mukodik minden. (Kiveve az, hogy random teljesen bezar alkalmazasokat amit epp hasznalok es visszadob a kezdo kepernyore. Ilyen van masnal is?

(#24809) ClioRS válasza Caranita (#24802) üzenetére


ClioRS
őstag

Na ezt megnézem :)

(#24810) Corsa02 válasza phoenix64 (#24808) üzenetére


Corsa02
őstag

A te telefonod szerintem hibás. Olyan dolgok jönnek elő ami itt sokunknál nem. Az, hogy használat közben bezárjon egy appot, ilyen sosem volt az elmúlt 1 évben.

Ezt a mondatodat nem értem teljesen: " Most flasheltem ra egy regebbi telekomos romot,"
- Nem volt Telekomos rom erre a telefonra! Milyet is tettél rá?

The Truth Is Out There --->

(#24811) phoenix64 válasza Corsa02 (#24810) üzenetére


phoenix64
őstag

Valoban, nem telekomos sima 6.0. :D Az alkalmazas bezaras az miota megvan azota csinalja, lehet tenyleg hibas. Honor 7 helyett adta biztosito, mert sajna az szetment egy baleset soran... Biztos vmi javitott sz*r, mert alkalmazas bezarast baratnom vadonat uj honor 8a nem csinalja(Ot is csak a digitizer zavarja galaxy s5 utan).

(#24812) Quqesz válasza phoenix64 (#24811) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Messenger lite nekem ux hibátlan, bár leginkább képeket küldök rajta. Nekem eddig hibátlan, fr a 7.0 óta nem volt. Vmi nálad tényleg nem kerek a telóval.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#24813) Banderasz74 válasza anonymus89 (#24806) üzenetére


Banderasz74
tag

Dolphin utolsó frissítés óta kilép magától.
Sokan panaszkodnak rá!Nem a telefonod rossz! 😉

(#24814) Sanki válasza phoenix64 (#24808) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Telekomos rom? Nincs is olyan.. Ezek alapján nem tudom mit tettél fel.

Az összefoglaló alapján csinálj egy rollback-et és semmit se állíts vissza mentésből.

(#24815) sayCet válasza phoenix64 (#24811) üzenetére


sayCet
aktív tag

Miért mi van a digitizerrel?

Szerintem a topik 90%-a megelégedéssel használja a készüléket 1+ éve, és ilyen hibákat még nem láttam/olvastam. Digitizer failrol meg végképp.

[ Szerkesztve ]

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#24816) phoenix64 válasza sayCet (#24815) üzenetére


phoenix64
őstag

4db honor 8 at nyomkodtam meg, az enyem vszeg azert csinal ennyi hulyeseget mert biztosito adta a honor 7 helyett, ami szettort.( Gyanitom vmi felujitott keszulek). Viszont a masik 3 honor 8 nak se tetszett a digitizere. Valahogy sokkal kevesbe erzekeny mint a honor 7-nek, vagy egy galaxynak. Mindegyiken kiprobaltam, ha gyorsan gepeltem, neha nem erzekelt egy-ket erintest, meg se rezzent.

(#24817) nrg_52 válasza Caranita (#24807) üzenetére


nrg_52
addikt

Nem vagyunk egyformak. Engem is idegesit peldaul. Ha teged nem orulj neki. ☺️

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#24818) nrg_52 válasza Caranita (#24807) üzenetére


nrg_52
addikt

Valahogy dupla lett, sry.

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#24819) ClioRS válasza Caranita (#24802) üzenetére


ClioRS
őstag

15:33 óta fut :)

(#24820) Sanki válasza phoenix64 (#24816) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Hétvégén csinálok egy videót, hogy nekem milyen gépelést tud a kijelző.

(#24821) PpenoO válasza Sanki (#24820) üzenetére


PpenoO
őstag

Kesztyű mód ON?

(#24822) Sanki válasza PpenoO (#24821) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Nálam nincs bekapcsolva..

(#24823) Quqesz válasza Sanki (#24822) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nálam sincs bekapcsolva aztán néha úgy is reagál, hogy nem érek hozzá(de tizedmm távolság van csak az ujjam és a kijelző közt)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#24824) rosejbli válasza Quqesz (#24823) üzenetére


rosejbli
senior tag

Nekem is szokott olyat, de csak akkor, ha éppen elhúzok felette.

Gépelésnél néha a szóközt nekem is kihagyja, de szerintem ez inkább azért van, mert én nem nyúlok oda eléggé.

(#24825) Horovic


Horovic
aktív tag

Sziasztok!
Lehet valahol regisztrálni az új készüléket a garancia esetleges hosszabbítása miatt? Ha igen akkor hol?

(#24826) Sanki válasza Horovic (#24825) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Honor 8 esetében nem lehet + időszak miatt regisztrálni.

(#24827) Quqesz válasza rosejbli (#24824) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Itt a kezemben az új samu tab, és ha gyorsan gépelek, hát na érdekesdolgokag tudok írni.......😶
De eddig ez volt az összes tabon és telefonin is nálam....🙃

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#24828) Horovic válasza Sanki (#24826) üzenetére


Horovic
aktív tag

Köszönöm, akkor az üzletbe félreinformáltak.

(#24829) petfoto válasza Horovic (#24828) üzenetére


petfoto
tag

Olyan van, hogy 3 hónap kijelző törés garancia, de ahhoz tudtommal nem kell regisztrálni sehol, számlával érvényes. Talán azt mondhatták plusz garinak...

(#24830) lbence válasza Horovic (#24828) üzenetére


lbence
aktív tag

Dettó, Telekomban engem is félretájékoztattak, mert felhívtam a Huawei ügyfélszolgálatot hogy utánajárjak ennek a témának/lehetőségnek, és mondták hogy Honor 8-hoz nem jár ilyen szolgáltatás. Talán a Huwaei P9-hez járt volna, de már nem emlékszem.

(#24831) nrg_52 válasza lbence (#24830) üzenetére


nrg_52
addikt

Igen, en is ugy tudom, hogy a p9-hez van 3+3+3 garancia es azt hiszem a 3. evhez kell regisztralni. H8-nal 2 ev + 3 honap extra kijelzogarancia van, erdekes modon utobbi a h9-nel mar nincs.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#24832) Fecogame


Fecogame
veterán

Ezt próbáld meg, ha meríti az akkud a Google Play-szolgáltatások

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#24833) ocecica válasza rosejbli (#24824) üzenetére


ocecica
csendes tag

Sziasztok!
Ezer éve (és hozzászólás óta) nem jelentkeztem :D
Én nem vettem észre, hogy néha nem érzékelne a kijelző. Billentyűzetnél sem meg amúgy sem. Igazából azért is tűntem el, mert semmi nemű problémám nincs a telefonnal :D
Én egy ideig a gyári Swype-ot használtam, de aztán felraktam az eredetit, abba kicsit több beállítási lehetőség van és annyi. Mondjuk azt néha szoktam szidni, de az nem a telefon hibája, hanem az appé :DD

(#24834) Samus


Samus
addikt

Én is elég rég jelentkeztem. Jó a cucc, bár a kijelző szélén azóta is ott a sárga sáv. Lusta voltam még leadni a szervizben. Na meg elég nehezen tudnám nélkülözni. A kamerája egyre jobb lett a frissítésekkel. Hihetetlen, milyen részletgazdag képeket csinál még beltérben is.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#24835) m1lan válasza phoenix64 (#24816) üzenetére


m1lan
őstag

Valahogy sokkal kevesbe erzekeny mint a honor 7-nek, vagy egy galaxynak.

És ugyanaz a billentyűzet futott az összes készüléken, amikor próbáltad? Csak mert az sem mindegy ám... nálam a kezdetektől fogva (azaz bő 1 éve) a GBoard (korábbi nevén Google Keyboard) van fent, olyan még sosem fordult elő, hogy ne érzékelt volna. Mellé szoktam nyomni, de arról nem a digitizer tehet...

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#24836) Quqesz válasza m1lan (#24835) üzenetére


Quqesz
nagyúr

+1

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#24837) Kiskino


Kiskino
csendes tag

Sziasztok,

Akkumulátorra is vonatkozik a garancia? 1 éves a honorom és 40 ről pár perc alatt 20ra majd 10 alá esik a százalék.... :(

(#24838) Sanki válasza Kiskino (#24837) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Igen, mivel nem vehető ki az akksi.

(#24839) mumtaz


mumtaz
senior tag

Tegnap egy nem túl nyugodt pillanatomban lacsaptam a telefonomat az asztalra. Ennek az lett az eredménye, hogy az egész telefon egy nagyon enyhe ívben meghajlott. Majdnem olyan lett, mint egy Samsung Galaxy S Advance.
Semmi nem tört el, sem az üvegek, sem a kijelző, semmi. Működik is rendesen, csak az asztalra lerakva az alsó és felső fele a közepétől kiindulva kb 2mm-t felhajlik.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#24840) lbence válasza mumtaz (#24839) üzenetére


lbence
aktív tag

Akkor ugyanígy csapd az asztalhoz, csak most a másik oldalát. :-)

(#24841) Botigta


Botigta
aktív tag

Szolgáltatónál vásárolt készüléket vajon le tudják tiltani nemfizetés miatt? Rizikós ilyen telót vásárolni?

(#24842) lbence válasza Botigta (#24841) üzenetére


lbence
aktív tag

Le tudják, persze. Olyan személytől vásárolj ilyen készüléket, akiben megbízol.

(#24843) Botigta válasza lbence (#24842) üzenetére


Botigta
aktív tag

Köszi.
Hiába, hogy nem hálózatfüggő, érdekes...

(#24844) mumtaz válasza lbence (#24840) üzenetére


mumtaz
senior tag

Dehogy vágom. :)
Ki tudja, akkor meg lehet, hogy össze is törik szegény. Kész csoda, hogy így túlélte. Meg mondhatni mázli a rosszban még, hogy szimetrikusan hajlott meg. Bár még szokni kell, mert ugye rá kell állni a szemnek.
Kb. ugyanaz a szitu, mint anno hagyományos képcsöves CRT monitorról sík képcsövesre váltáskor, hogy a síkot homorúnak lehetett látni. Itt is hasonló a helyzet.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#24845) mumtaz válasza Botigta (#24843) üzenetére


mumtaz
senior tag

Az, hogy független a készülék nem egyenlő azzal, hogy a szolgáltatótól független, ha érted, mire célzok. A hitelre vásárolt autót is vezetheti más a vevőn kívül, de ha nem volt fizetve a részlet, akkor visszaveszik.
Itt a szolgáltató értékesített egy telefont részletre, amit ugyan tudsz más szolgáltatónál használni más kártyával, de míg ki nincs fizetve, addig nem a vásárló tulajdona és a szolgáltató visszaveheti/illetve tilthatja az IMEI alapján. És az IMEI nem csak náluk lesz tiltott, hanem globálisan. Tehát más simmel sem fog működni.

Pont az ilyen telefonok (ki nem fizetett / lopott / stb...) miatt nem szaban nyilvánosan IMEI számot megadni, mert a garázda elemek az ilyen telefonokban próbálják az IMEI-t megváltoztatni és ezzel működőképpessé/legálissá tenni.

[ Szerkesztve ]

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#24846) mumtaz válasza mumtaz (#24845) üzenetére


mumtaz
senior tag

Jahh. Úgy értettem az IMEI meg nem adását, hogy például fórumokon, ismeretlen, kamu oldalokon, vagy más embereknek soha nem adjuk meg az IMEI-t. Ha lekoppintják, nagyon sok kellemetlenséget tud okozni.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#24847) Botigta válasza mumtaz (#24845) üzenetére


Botigta
aktív tag

Értem, köszönöm

(#24848) gaba94


gaba94
csendes tag

Sziasztok! 2 hete vásároltam a telefont,olyan gondom van ,néha nem érzékel a kijelző, pl. Chrome gmail üzenet megnyitása szeretném megnyitni nem reagál. Csak kilépés után müködik.
Másnál is előfordul vagy user error?

(#24849) cozmo válasza rosejbli (#24824) üzenetére


cozmo
őstag

Gépeltek? :U Én már évek óta swipe-olok ;] Na jó gépelek de csak elvétve ;] Troll off

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#24850) mantequilla válasza Samus (#24834) üzenetére


mantequilla
aktív tag

Melyik szoftverrel javult igazan a kamera? Én még mindig b131-en vagyok, akku ido miatt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.