Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25651) rosejbli válasza Zeki (#25650) üzenetére


rosejbli
senior tag

vodánál nekem is, de telenornál baszakodnak valamiért

(#25652) gorje válasza rosejbli (#25651) üzenetére


gorje
senior tag

Pont ma voltam a Telenornal mert nekem is aktualissa valt a nano meret.
Szoval...
2 evnel regebbi kartyat cserelnek ingyenesen. Ugyfeles csajszi kerdezte egybol milyen szinu a sim kartya? Kek (kb 1.5 eve voltam micro simre valo csere miatt, az ingyenes volt). Akkor nem tudja ingyenesen cserelni csak vagni 500Ft-ert. Ha pedig kell uj nanos sim akkor fizetni kell 3 vagy 5 ezer korul (nem is figyeltem ra).
Utolag mar banom, hogy nem probaltam be a tereroproblemat vagy nem tudnak hivni.

(Amugy udv a topiklakoknak! :D Most vasaroltam a keszuleket. Elegge bejovos! Biztos fogok kerdezni.)

Koszonom Sanki-nak az osszefoglalot!

[ Szerkesztve ]

(#25653) Sanki válasza gorje (#25652) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Üdv itt!

Nem csak enyém az érdem, közös munka. :B

(#25654) fant0mi válasza gorje (#25652) üzenetére


fant0mi
addikt

Ezert mondtuk, hogy hazudni kell. Egyebkent ok is tudjak mi a helyzet, de kenytelenek elhinni a panaszod.

(#25655) Caranita


Caranita
aktív tag

Fura bugot találtam.

Még 1 éve használtam a gyári email appot, de nem tetszett, így gmailt használok.

Ki is jelentkeztem akkor belőle, eltettem rejtett mappába mert nem kell.

Erre ma a keresőbe beírva vmit, felhozza az email appot is, a legújabb leveleimmel, azzal az accounttal, amivel már 1 éve kijelentkeztem...

Nálatok is így van?

(#25656) Sanki válasza Caranita (#25655) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Én tiltottam az alkalmazások között, így nincs ott és meg se tudom nyitni. :)

(#25657) athomi


athomi
veterán

Egészség appot hogy lehet tiltani, hogy ne induljon el többet? Kényszerítetten már leállítottam, de újra indult. Vagy töröljem inkább?

(#25652) gorje: Nagyszerű. Ma megyek, ha nem cserélik megmondom elhozom mind az 4 előfizus számom tőlük.

[ Szerkesztve ]

(#25658) Sanki válasza athomi (#25657) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Ha zavar, akkor töröld.

(#25659) athomi válasza athomi (#25657) üzenetére


athomi
veterán

Nekem szó nélkül cserélték, természetes mondtam, hogy néha eldobja a hálózatot. Mégegyszer köszi a tippet fiúk.

Amúgy ma jó köröm volt, több mint egy hónapja szenvedek a P8 Lite-tal, mert a hátlapot nem tudták szépen visszatenni a debreceni szervizben 2 próbálkozásból sem. Ma megkaptam a tmx és a huawei közös állásfoglalását, miszerint cseréltethetem a készüléket egy új P8 Lite-ra ott ahol vásároltam. Ott meg visszaadták a 1.5 éve fizetett vételárat. :D

[ Szerkesztve ]

(#25660) ANDROID??? válasza athomi (#25659) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ez a mák ;)

(#25661) athomi


athomi
veterán

Átmenetileg megvettem az alább látható üvegfóliát.

Nem ajánlom, baromi sok hiányzik belőle alul-felül, de talán oldalt is lehetne 1-1 mm-rel szélesebb.

[ Szerkesztve ]

(#25662) ANDROID??? válasza athomi (#25661) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ráadásul elég drága ahhoz képest milyen keveset takar. Ez tényleg esetleg a normális fólia megérkezéséig. :U

Esetleg, ha valaki lenne olyan kedves megosztaná melyik nem üveg fólia alkalmas arra, hogy normálisan takar és nem 2000 HUF kerül, meg lehetne előzni az ilyen gusztustalan és felesleges vackok megvásárlását a többi H8 tulaj számára.

[ Szerkesztve ]

(#25663) athomi válasza ANDROID??? (#25662) üzenetére


athomi
veterán

Tudtam előre hogy ilyen lesz, mert megengedte a boltos srác, hogy odamérjem, de az ünnepek alatt, valamint külföldi rendelés esetén a következő hetekben nem akartam teljesen védtelenül hagyni a telefont. Legalább egy ezresből megvolt, többet nem is adtam volna érte.

Amúgy nekem P8 Lite után a hangszórók hangerőben kicsit gyengének tűnnek, na meg a dupla kopp is hiányzik, bár annak a hiányát könnyebben viselem.

[ Szerkesztve ]

(#25664) nrg_52 válasza ANDROID??? (#25662) üzenetére


nrg_52
addikt

Ott az osszefoglalo. A brotect airglass 3nap alatt megjon. En itthonrol nem vennek ra semmit. Egy sima folia is 1000huf-tol indul.

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#25665) Lackooo84 válasza athomi (#25661) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ugyanakkora, mint a Nillkin üveg.

The Truth is out there...

(#25666) athomi válasza Lackooo84 (#25665) üzenetére


athomi
veterán

A Nillkin-es fólia biztos hogy magasabb 1.5 - 2 mm-rel, lejjebb is ér, és a hangszóró fölé is jobban felnyúlik, széltibe viszont talán csak egy hangyányit nagyobb.

[ Szerkesztve ]

(#25667) anonymus89 válasza athomi (#25666) üzenetére


anonymus89
addikt

Pontosan a Nillkin az nagyobb ez szinte biztos én is azt használok.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#25668) ANDROID??? válasza nrg_52 (#25664) üzenetére


ANDROID???
addikt

Az ok, én arra gondoltam hogy ha valaki azonnal akar valamit venni rá, ha a külföldire várnia kell. :)
Végül is 1000 nem olyan vészes..

(#25669) nrg_52 válasza ANDROID??? (#25668) üzenetére


nrg_52
addikt

Az a 3 nap nem veszes, addig lehet ra figyelni, de mondjuk egy sima foliat is meger. Uveget nem vennek ra az tuti. En is megszivtam ezzel a kek sz@rral aranyarban. :D

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#25670) leikomessi


leikomessi
aktív tag

Nem is érdemes rá üvegfóliát venni? :o
Mi a gond vele azon kívül, hogy nem illeszkedik?
Ha esik a telefon nem védi meg a kijelzőt?

(#25671) Kovács Zoli válasza ANDROID??? (#25662) üzenetére


Kovács Zoli
tag

Én ezt vettem és járt hozzá egy hátlapvédő fólia is. A puremobiltól rendeltem.

(#25672) nrg_52 válasza leikomessi (#25670) üzenetére


nrg_52
addikt

Dehogynem, csak nem itthonrol. ☺️

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#25673) t_a_m_a_s válasza nrg_52 (#25669) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ja, a 3 nap nem gáz. Nekem február óta, mióta megvan a telefon, nincs semmi védelem az elején, és semmi jelentős karc nincs rajta :) Nem tom milyen gorilla glas vagy mi van rajta, de jól bírja!
Mondjuk én nem vagyok barátja ezeknek a vackoknak, a sokadik telefonom amin csak egy sima nillkin tok van azt' kész. Ha nem lenne iyen takony csúszós, azt is levenném róla...

Holnap majd jól beletépünk...

(#25674) nrg_52 válasza t_a_m_a_s (#25673) üzenetére


nrg_52
addikt

Gorilla glass 3.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#25675) ANDROID??? válasza nrg_52 (#25669) üzenetére


ANDROID???
addikt

Tudom én is a postást várom, addig nekem sincs rajta semmilyen tré szutyok fólia :D

(#25676) athomi válasza leikomessi (#25670) üzenetére


athomi
veterán

Ha nem ér végig rajta a fólia, akkor evidens hogy nem is védi teljesen.

Nekem amúgy egy vékony, jó minőségű, teljes képernyőt lefedő sima fólia bőven elég lenne, pont olyan amilyennel régebben gyárilag adta a Huawei a készülékeit. Csak az összefoglalóból is az jött le, hogy az üveggel vannak tapasztalatok, mert mindenki azt veszi. :)

(#25677) Csabikavagyo válasza athomi (#25661) üzenetére


Csabikavagyo
tag

Én is ilyet rendeltem kettőt. 790 volt darabja. Az egyikben pont méret azonos volt és nem levegős sehol. :DD

(#25678) malnabokor válasza athomi (#25676) üzenetére


malnabokor
senior tag

Nekem fólia van, mert az üveget annyira nem szeretem, és nem tetszik (de tudom, hogy többet védene).

Íme az első felrakás: [link] azóta 2x cseréltem rajta (már más eladótól érkezett, noname, de ugyanaz). Széltől szélig van, vékony, alig látszódik, és nem érezni tapicskolás közben, hogy lenne rajta valami :) )

Jelenleg:

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#25679) malnabokor


malnabokor
senior tag

Ez pedig egy tényleg fából készült tok (ha jól emlékszem, ilyen még nem volt itt a beszélgetésben, pedig jónéhány tok ki lett vesézve :D )

Képek:

Tapasztalatok: kétségkívül vastag, nehezebb is, érződik, hogy van benne anyag. Viszont szerintem szép, illik a a kék telefonhoz, sokan megcsodálták már :)

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#25680) Ra3 válasza malnabokor (#25678) üzenetére


Ra3
őstag

Linket plz, a fa tokhoz is.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#25681) dave0825 válasza malnabokor (#25679) üzenetére


dave0825
őstag

Jól néz ki, bár azt az ujjlenyomat-olvasót nem lehet egyszerű használni, pláne, ha képet lapozol vele, vagy értesítési sávot akarsz lehúzni. :D

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#25682) klaya86 válasza malnabokor (#25679) üzenetére


klaya86
senior tag

Édes jó istenem.... 😂

(#25683) Lackooo84 válasza malnabokor (#25679) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Uhh hát ez nekem nagyon nem gyün bé. :D

The Truth is out there...

(#25684) Sanki


Sanki
Topikgazda

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok Minden Kedves Tagunknak! :)

(#25685) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Boldog Karit Mindenkinek! 🙄

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#25686) nrg_52


nrg_52
addikt

🌲

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#25687) rosejbli


rosejbli
senior tag

Kellemes ünnepeket mindenkinek!

(#25688) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Kellemes ünnepeket!

The Truth is out there...

(#25689) Corsa02 válasza Sanki (#25684) üzenetére


Corsa02
őstag

Kellemes Ünnepeket Nektek :)

The Truth Is Out There --->

(#25690) Surplus


Surplus
tag

Szép Karàcsonyt Mindenkinek!

(#25691) athomi válasza Sanki (#25684) üzenetére


athomi
veterán

És a nem kedveseknek? :D

Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok én is!

[ Szerkesztve ]

(#25692) 1976ramones


1976ramones
tag

Boldog karit !

(#25693) Sanki válasza athomi (#25691) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Nekik is, most az egyszer. :DDD

(#25694) Zeki


Zeki
nagyúr

Kellemes Karácsonyt mindenkinek!

(#25695) DonMarco


DonMarco
aktív tag

Áldott,szép karácsonyt minden kedves Honoros polgártársnak ! :)

(#25696) lbence


lbence
aktív tag

Ha valaki unná kicsit az Emuit, le van akciózva a Nova Launcher Prime

(#25697) Pjotr válasza rosejbli (#25593) üzenetére


Pjotr
senior tag

Ez nem jó, azt írja nem kompatibilis, ráadásul nem is csinál semmit. Tanítani se tudom.

(#25698) zsolt19900


zsolt19900
őstag

no a magentás cégtől sikerült szerválni egy ilyen kis készüléket mégis csak valami csoda folytán :)

első benyomásaim: tetszik, jó, lehet majd vele ügyeskedni képeket lőni stb stb, pár hónappal ezelőtt szerettem volna venni úgy is egy p9et, szóval ez meg kb. majdnem ugyan az, azt is a fotós tulajdonságai miatt szerettem volna megvásárolni meg úgy állecuzámmen tetszett.... fogtam kezemben akkor a Honort is, de akkor nem jött szembe, mint alternatíva

vásároltam még hozzá egy Huawei-es selfi-tripod párost, szóval majd remélem sikerül vele frankó fotókat lődözni :)

kérdésem az lenne: amit látok p9-es 1ső hsz-ben, témákat (4-5gbos fájl) az jó erre a telefonra is?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#25699) rosejbli válasza Pjotr (#25697) üzenetére


rosejbli
senior tag

Akkor keress google-n olyat, hogy "huawei smart controller apk" és nézz utána az oldalnak ahonnan letöltöd, nehogy malware legyen.

(#25700) TaRka94


TaRka94
senior tag

Kellenes ünnepeket Honor társak! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.