Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25851) Sanki válasza natë (#25849) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Az se működött, amit privátban küldtem? :(

(#25852) Ra3


Ra3
őstag

Csak nem hagyott nyugodni az hogy időnként lehalt a redőnylehúzás az ujjlenyomat olvasóval, szóval kísérleteztem kicsit hogy előhozzam a hibát.
Működött amit javasoltatok hogy nyomjak rá a fizikai gombra és megjavul, csak kíváncsi voltam hogy mi okozza.
A fényképezőnél be lehet kapcsolni hogy ha az ujjad a leolvasón tartod akkor képet készít, ha ez be van állítva akkor fotózáskor nem engedi lehúzni a redőnyt, na ez beragad, és ha kilépsz utána sehol nem lehet lehúzni.
Az más kérdés hogy nekem ez a fényképező funkció nem megy, tehát nem tudok így képet csinálni, vagy valamit rosszul csináltam, de mindegy is, mert ez nekem nem kell, szóval kilőttem, meg a fényképek közti lapozást is, azóta semmi gond.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#25853) Tocika


Tocika
aktív tag

Sziasztok!
Véletlenül rányomtam , hogy a videókat mindig a videók alkalmazás nyissa meg , és sehogy nem tudom vissza állítani.
Az alapértelmezett alaklmazásoknál nincs ott , hogy kikapcsoljam.
Letiltani sem tudom...
Valami ötlet , hogy hogy tudnám rávenni hogy újra kérdezzen rá hogy mivel játsza le a videókat ?
Már azbalkalmazások beállításit is vissza állitottam alapra de az sem segített...

(#25854) natë válasza Sanki (#25851) üzenetére


natë
nagyúr

De, csak olyan verziót akartam felrakni, ami approved. :R

(#25855) lbence válasza Ra3 (#25852) üzenetére


lbence
aktív tag

Ügyes! :)

(#25856) rosejbli válasza Ra3 (#25852) üzenetére


rosejbli
senior tag

Egyébként a fénykép készítésnél szerintem nem kell rányomni, csak oda tartani az ujjad, mintha feloldani akarnád.

(#25857) NYG


NYG
újonc

Sziasztok! Három hete vettem meg a Honor 8-ast és egy problémám van vele néha, amikor a hátsó smart gombbal akarom lehúzni az értesítési sávot akkor van hogy nem működik a funkció. Felismeri az ujjlenyomatomat gond nélkül, de nem tudom lehúzni az értesítéseket, valamint ilyenkor ugye a képeket sem tudom lapozni ezzel a gombbal. Eleinte ha kikapcsoltam a képernyőt majd újra bekapcsoltam akkor utána működött, de ma már akkor sem (vagy 4-szer próbáltam), csak miután újraindítottam a telót. Nagyon szeretem használni azt a gombot, de a három hét alatt ma volt kb az 5. alkalom hogy ezt tapasztaltam és nem örülök neki. Megnéztem, nincs elérhető frissítés, töröltem a gyorsítótárból is rendszeresen a szemetet. Tapasztalt már valaki ilyet? Tudok én tenni valamit, vagy vigyem vissza? Mit javasoltok? Előre is NAGYON köszönök minden segítséget!

(#25858) Ra3 válasza NYG (#25857) üzenetére


Ra3
őstag

:W
Még sem próbáltál rákeresni a topicban? Segítek, 5 hozzászólással feljebb van némi infó...

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#25859) peanar válasza Ra3 (#25852) üzenetére


peanar
senior tag

Szia.
Nem (csak) az hozza elő ezt a hibát. Nálam rendszeresen akkor csinálta, amikor nyomkodtam a telefont, jött egy értesítés és azonnal le akartam húzni a "redőnyt", na ekkor beakadt (ha vártam 1-2 másodpercet akkor semmi gond), de ahogy előttem is írták, fizikai gomb benyom és öröm és boldogság ☺.

(#25857) NYG
Igen, elolvasod az itteni hozzászólásokat, 1 gombnyomással orvosolod a hibát és nem viszed vissza a telót😁

(#25860) t_a_m_a_s válasza Ra3 (#25858) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Srácok, most regisztrált, 1 hsz-es újonc a kolléga... Ne menjetek már torokra egyből. Karácsony van vagy miafasz :D Sokan még őstag felett is write onlyk...

:R :R

Holnap majd jól beletépünk...

(#25861) Sanki válasza Tocika (#25853) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Beállítások - Alkalmazások - Videók - megnyitás alapértelmezés szerint.

(#25862) Tocika válasza Sanki (#25861) üzenetére


Tocika
aktív tag

Ez így van beállítva és mégis automatikusan azzal nyitja meg...

(#25863) Sanki válasza Tocika (#25862) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Alapértelmezéseket töröld.

(#25864) Tocika válasza Sanki (#25863) üzenetére


Tocika
aktív tag

Alkalmazások--->továbbiak--->alapbeállítások ?
mert ez is meg volt mégsem ajánlja fel...

(#25865) Sanki válasza Tocika (#25864) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Nem, oda menj, amiket én írtam, ha valamit alapértelmezettként állítottál be, akkor ott lesz alul a törlés.
Amúgy van fent másik videós alkalmazás?

(#25866) Tocika válasza Sanki (#25865) üzenetére


Tocika
aktív tag

A videók alkalmazásnál nem tudok alapértelmezések törlésére nyomni mert inaktív.
Mégis azzal nyitja meg a videókat, pedig van fent mx player és vlc is

[ Szerkesztve ]

(#25867) Sanki válasza Tocika (#25866) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Akkor töröld az alkalmazás adatait.
Illetve van még az alkalmazások menüben egy fogaskerék lent (beállítások) - alapértelmezett alkalmazások - itt megjelenik a videó?

(#25868) Lackooo84 válasza t_a_m_a_s (#25860) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Én nem vagyok újonc, mégis halvány lila langyos bocifingom sincs milyen redőnyről van szó... :DDD

The Truth is out there...

(#25869) Tocika válasza Sanki (#25867) üzenetére


Tocika
aktív tag

Az a furcsa , hogy nincs ott az alapértelmezett alkalmazások között...

(#25870) Sanki válasza Tocika (#25869) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Adattörlés? Esetleg tedd újra a másik két lejátszót.

(#25871) Tocika válasza Sanki (#25870) üzenetére


Tocika
aktív tag

Már mindent töröltem amit lehetett....
lehet factory reset lesz...

(#25872) Sanki válasza Tocika (#25871) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Sehol se kérdezi meg? Fájlkezelőből próbáltad?

(#25873) Tocika válasza Sanki (#25872) üzenetére


Tocika
aktív tag

Sehol....

(#25874) Lackooo84 válasza Tocika (#25873) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nálam sincs ott a videó.

The Truth is out there...

(#25875) Sanki válasza Tocika (#25873) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Akkor nyomj egy wipe cache-t, utána, ha nem jó, akkor fr.
Melyik romon vagy?

(#25876) peanar válasza Tocika (#25873) üzenetére


peanar
senior tag

Tedd újra a másik két videó lejátszót, ahogy Sanki is írta.
Mindkettőnek töröld az adatait, majd azután távolítsd el.
Elvileg azok újra telepítése fel kell hogy oldja az alapértelmezettet.

[ Szerkesztve ]

(#25877) mm89 válasza Ra3 (#25852) üzenetére


mm89
őstag

Nekem a kamerás opció nem volt bekapcsolva, tehát nem az okozza (de egyébként működik, most próbáltam ki. Megnyitod a kamerát, és a leolvasón tartod az ujjad kb 1 másodpercig. Exponál). A fénykép görgetés be volt kapcsolva, de sose használtam. Nem is értem miért görgetném az ujjammal amikor totál kényelmetlen, viszont ha már érintős a kijelző akkor azon értelmes és kényelmes is a görgetés :D
Kikapcsoltam most ezt a görgetés funkciót is, kíváncsi vagyok van e köze hozzá.
Egyébként nem sokat zavar, mert ritkán csinálja, de ha mégis, akkor egy nyomásra megoldódik.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#25878) Tocika válasza peanar (#25876) üzenetére


Tocika
aktív tag

Végül meguntam a szarakodást és nyomtam egy factory resetet...
Így már működik
Azért köszönöm a segítségeket! :R

[ Szerkesztve ]

(#25879) peanar válasza Tocika (#25878) üzenetére


peanar
senior tag

Most nem mondom azt, hogy állítsd vissza és nézd meg, hogy úgy működik e😂

(#25880) Tocika válasza peanar (#25879) üzenetére


Tocika
aktív tag

:Y
Amúgy megérte , mert olyan mintha javúlt volna az akku időm... :)

(#25881) enemi válasza Tocika (#25880) üzenetére


enemi
senior tag

hát ezt gyorsan aláhúztad... :C

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#25882) ANDROID??? válasza Tocika (#25880) üzenetére


ANDROID???
addikt

Azt meg hogy?
Eltelt 1 hét ez idő alatt? ;]

Akkuidőt majd legalább 4-5 nap elteltével tudsz mérni a korábbiakhoz képest ;)

(#25883) Tocika válasza ANDROID??? (#25882) üzenetére


Tocika
aktív tag

Mivel a telefon nyomkodási szokásaim nem sokat változtak az elmúlt napokban és újra beállítottam mindent az meg elég aktív nyomkodásnak minősül az eddigiekhez képest és ezalatt az idő alatt nem csökkent akkorát a töltöttség mint egy "normál" használat alatt.
Ezért mertem kijelenteni ,hogy valamelyest javult az akku időm.
A fene tudja mi lehetett beragadva a háttérben...

(#25884) ANDROID??? válasza Tocika (#25883) üzenetére


ANDROID???
addikt

Jaaa értem. ;)

(#25885) Samus


Samus
addikt

Felraktam a CHYI üveget. Hát. Érzésre van olyan jó, mint a Cafele, jól illeszkedik, méretre ugyanakkora (vagy egy hajszállal nagyobb). Kell alá a folyadék (brutal módon van hajlítva a kijelző, fél fél centi mindkét oldalon legalább). Veszek még egy adagot. A Cafele 3.8, ez 4.8 volt, de kettő darab.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#25886) Sanki válasza Samus (#25885) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Kitől/honnan vetted?

(#25887) Samus válasza Sanki (#25886) üzenetére


Samus
addikt

Aliexpress. Most olcsóbb kicsit. Jár mellé lötyi is (kettő). Csomagolása hasonlatos a Cafele csomaghoz.
Keménykarton könyv. Annyi, hogy a fólia külső oldalán nincs védőfólia, felrakás után tisztítani kell. A Cafele-t lehúzod, és kész.
CHYI üveg

Volt esés teszt is. Farmer zsebből esett ki (levettem, mert másik nadrágot próbáltam, menyasszonyom fogta meg, és elkezdte összetűrni, a zsebből meg kiugrott a telefon), egy méter magasságból, járólapra. MSVII keménytok, Cafele fólia. A fólia viseletes volt, a jobb sarka megrepedt hüvelyk nagyságban félkör alakban anno, a kamera és szenzorok között valami megbökte, mert a két szenzor között szanaszét repedt. Esés után innen indult a repedés, és a kijelző jobb oldalán, középen ért véget.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#25888) Sanki válasza Samus (#25887) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Köszi, akkor rakom összefoglalóba.
Amúgy a store esetében van 2 dolláros kupon 4 dollár felett. Szóval fele áron majdnem.

(#25889) Samus válasza Sanki (#25888) üzenetére


Samus
addikt

Ha nem mondod, nem veszem eszre. 627 forint. Ennyiért ajándék.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#25890) lbence válasza Samus (#25887) üzenetére


lbence
aktív tag

Én is vettem, és boldog is voltam, hogy milyen fasza, de egy hét után eltűnt alóla a folyadék és nekem úgy már sajnos nem tetszett, úgyhogy ment is fel a Brotec. Persze védelem szempontjából ezerszer jobb lenne a rendes üveg azt aláírom.

(#25891) Samus válasza lbence (#25890) üzenetére


Samus
addikt

Nekem a Cafele alól a két oldalán 1.5mm mélységben tűnt el másnapra. De ahogy most felraktam az újat, láttam, hogy sok alatta is maradt, durván le van kerekítve, ezt írtam is, sokat segít a lötyi. Egyébként kb. fél év után a lötty ragacsos zselé állagot vett fel. Az üveghez kapott alkoholos nedves törlő szerencsére jól lehozta, határozott törlés után. Ha ennyire jól fog tartani, nekem megfelel.

Kb. Kéthavonta veszem le a tokot is a hátlap tisztítása végett, ilyenkor mindig megcsodálom a telefont, mert gyönyörű az üveg és fém egyvelege, de sajnos kell a védelem...(fémmegmukálásban dolgozok, mindig nálam van a készülék)

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#25892) Orgi


Orgi
őstag

Sziasztok,
lassan egy éve használom elégedetten ezt a telót, egyetlen gondom van vele, bluetooth bekapcsolásakor hajlamos újraindulni a teló. Legutolsó rendszer, alig pár app, de soha nem nyomtam még fr-t... 8.0 előtt vagy után illene? :)

(#25893) Zeki válasza natë (#25839) üzenetére


Zeki
nagyúr

Észrevettél valami változást az új firmware verzióval?

(#25894) natë válasza Zeki (#25893) üzenetére


natë
nagyúr

:N

(#25895) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Vettem fel egy kb. 3 perces videót, és úgy másfél perc után csak mono a hangsáv, a jobb oldal nem szól, ez mitől lehet?

The Truth is out there...

(#25896) Quqesz válasza Lackooo84 (#25895) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem takartad le véletlen a mikit? Az könnyen előfordulhat....amúgy az ALC elég agresszívan van kezelve és a legerősebb zajhoz állítja egyből, ezért néha úgy tűnhet, mintha levennéd a hangerőt.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#25897) Lackooo84 válasza Quqesz (#25896) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Fú hát nem tudom, egy kézzel fogtam az usb felőli végénél, ugye fektetve tartottam (normális ember csak úgy kamerázik :D ). Felül is van mikrofonja?

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#25898) enemi válasza Lackooo84 (#25897) üzenetére


enemi
senior tag

hjah. felül az infra melletti lik.

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#25899) Liliom9


Liliom9
tag

Tegnap este FF-el sikerült B398-ról először B399-re, majd B400-ra frissíteni. A biztonsági szint verzió dátum változott először november 6-ra, majd december 1-re. Mást nem nagyon vettem eddig észre. FRD-L19-es verzió

(#25900) TaRka94 válasza Sanki (#25888) üzenetére


TaRka94
senior tag

Meg is rendeltem :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.