Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25751) Sanki válasza rozsi71 (#25750) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Én, ha beütöm az első 3 számot, akkor jönnek elő a névjegyek. 2 karakterig pedig a nevekre keres.

(#25752) rozsi71 válasza Sanki (#25751) üzenetére


rozsi71
tag

Eddig nekem is így működött, de most semmi. Nem tudom mi történhetett. De hátha valaki tudja a megoldást..

Szerk: van egy olyan, hogy indexadatok újraépítése. Ez megoldotta.

[ Szerkesztve ]

(#25753) Sanki válasza rozsi71 (#25752) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Újraindítás, esetleg app adatinak törlése, utána meg max egy wipe cache.

(#25754) rozsi71 válasza Sanki (#25753) üzenetére


rozsi71
tag

Közben szerkesztettem az előzőt. Meg van a megoldás. De azért köszönöm a segítséget!

(#25755) Sanki válasza rozsi71 (#25754) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Ez melyik menüben érhető el?

(#25756) rozsi71 válasza Sanki (#25755) üzenetére


rozsi71
tag

Névjegyzék -> egyebek -> névjegyek rendezése

(#25757) Sanki válasza rozsi71 (#25756) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Ezt jó tudni. Köszi!

(#25758) Juliuska válasza Vesporigo (#25580) üzenetére


Juliuska
senior tag

Band 2? Band 2 Pro? Ezeken is van intelligens ébresztő funkció :U Ráadásul, ennek kijelzője (ellentétben a H3-mal) jóval karcállóbb is (jó ideje használom, de még nem sikerült azt megtörnöm, vagy... :B)

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#25759) V@ns


V@ns
aktív tag

Srácok, nagyon bosszant (még mindig) ez a telefon és microSD kártya probléma. :(
Szeretném használni a slotot, de parázok, hogy megint megzabálja a karit. Valakinek valami orvossága erre? :F
Szanaszét olvastam a netet, biztos kimaradt még egy-két fórum, annyival vagyok előrébb, hogy valakik szerint a Nougat óta csinálja ezt, Marshmallow alatt nem zabált kártyát. (Olvastam vadabb dolgokat is: már "read only" állapotba hajszolt kártyát visszahoztak a halál torkából, meg rossz microSD-t belepattintottak másik H8-ba, és ott meg hasít gondtalanul...)

Bocsánat, ha off kellett volna legyen a kérdésem. :U

(#25760) t_a_m_a_s válasza Lackooo84 (#25744) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Tisztelet a kivételnek! :R

Holnap majd jól beletépünk...

(#25761) Sanki válasza V@ns (#25759) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Nincs esetleg a kis tálca megsérülve? Arra gondolok, hogy nem jól fekszik bele a kártya.

(#25762) Lackooo84 válasza V@ns (#25759) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Pontosan mi a gondod a micro sd-vel? Mi az, hogy zabálja a kártyát? Én ráapplikáltam még egy simet is, és semmi bajon nincs vele, megy mindkettő gond nélkül.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#25763) Caranita válasza Lackooo84 (#25762) üzenetére


Caranita
aktív tag

Némelyik telefon szimplán tönkre teszi a micro sd kártyát.

Az enyém már hármat megevett, marad a felhő.

[ Szerkesztve ]

(#25764) Lackooo84 válasza Caranita (#25763) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

De milyen módon teszi tönkre?

The Truth is out there...

(#25765) Nirvatti válasza Lackooo84 (#25764) üzenetére


Nirvatti
tag

(#25766) ANDROID??? válasza t_a_m_a_s (#25760) üzenetére


ANDROID???
addikt

Na azért ;)

(#25767) V@ns válasza Sanki (#25761) üzenetére


V@ns
aktív tag

Sanki
Nem láttam rajta semmi rendelleneset, először én is valami ilyesmire gondoltam, hogy megsérült a kártya valahogy, de nem. Jelenleg most van is benne egy második SIM, amikor azt bettem kínomban, akkor nem láttam sérülést.

Lackooo84
Ahogy Caranita írta, tönkre teszi. Azt vettem észre, hogy nem tudok rá másolni.
Mindig belső memóriára fényképeztem, és ha fogyott a tárhely, fájlkezelővel áthelyeztem a karira. Eltelt 2-3 hónap, és azt vettem észre, hogy ő deréken kiírta, hogy átmásolta, de nem kerültek át rá az újonnan elsütött fotóim. Gyorsan kikaptam, telefonról kártyáról mindent lementettem, legyen meg a PC-n.
A kártyára sem a telefon, sem a PC nem tudott már másolni semmit, formázni sem tudták, noha kiírta a Win meg a telefon, hogy ja, 100%, minden f.sza, oké, végbe ment az adott másolás vagy formázás. Egyszerűen read only lett.

A második SD kártyát mielőtt betettem futtattam rajta egy h2w tesztet a szektorokról, és 0 hiba volt. Elkezdtem használni, két hét múlva kivettem, próbáltam rajta újból egy h2wt, és akkor már volt rajta pár hibás szektor.

[ Szerkesztve ]

(#25768) Lackooo84 válasza V@ns (#25767) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hm, hát remélem az enyém nem fog ilyet csinálni...

The Truth is out there...

(#25769) Sanki válasza V@ns (#25767) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Akkor lehet érdemes lenne szervizbe ezt megemlíteni.

(#25770) V@ns válasza Sanki (#25769) üzenetére


V@ns
aktív tag

Megemlítettem amikor bent voltam náluk, a válasz az volt, hogy nekik kell a rossz microSD bevizsgálásra.
Ez nem fog megtörténni, mert privát cuccok vannak rajta, oda nem adom.

(#25771) rosejbli válasza V@ns (#25770) üzenetére


rosejbli
senior tag

Akkor vegyél egy nagyon gagyi sd kártyát, veresd szét és vidd be.

(#25772) V@ns válasza rosejbli (#25771) üzenetére


V@ns
aktív tag

Hát, úgy néz ki nem nagyon van más megoldásom...
Esetleg egy View 10 :U

(#25773) natë


natë
nagyúr

Ájm bekk. Harmadjára is. :)
Jöhet az Oreo.

(#25774) Sanki válasza natë (#25773) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Ez igen. :D
Üdv!

(#25775) Zeki válasza natë (#25773) üzenetére


Zeki
nagyúr

?
A te kezed munkája is benne van?

(#25776) Hatvan9 válasza Sanki (#25774) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Rajtam keresztül történt az eset, könnyen jött-könnyen ment :DD (A kolléga akitől kaptam a kupont és a tippet remélem nem fogja ezt látni, előre leszőgezte hogy nem lehet hardveren, amit betartottam!)

Nálam pedig az iPhone landolt.
Meg kell hogy mondjam, gagyi után a minőség függőséget okoz.

:P

(#25777) Sanki válasza Hatvan9 (#25776) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Nem hinném, hogy a honort gagyinak lehetne hívni.

(#25778) V@ns válasza Hatvan9 (#25776) üzenetére


V@ns
aktív tag

Vita szítása nélkül kérdezem (mert tényleg érdekel), hogy mit találtál gagyinak a telón? Kívül? Netán szoftveres oldalról?

[ Szerkesztve ]

(#25779) Hatvan9 válasza Sanki (#25777) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Legrosszabb helyre írtam véleményt, ez a saját szubjektív megítélésem, ha kiváncsi vagy az okára kifejtem privátban miért gondolom másképp .(Kerüljük a flame -t és a trollkodást de hidd el szívesen kiírnám a véleményem okát) :R

Pozitív tapasztalat 1 napi használat után a sebbeség és az újlenyomat érzékenysége és gyorsasága ami feltűnt.

[ Szerkesztve ]

(#25780) Sanki válasza Hatvan9 (#25779) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Jöhet privátba, ha ide nem akarod.

(#25781) Hatvan9


Hatvan9
senior tag

Mentek privátok, remélem nem rontottam senki estéjét, véleményem írtam. :)

(#25782) Quqesz válasza natë (#25773) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Üdv újra itt! Oreo kérdéses, nincs hivatalos infó...
Viszont a P10 megkapta az oreo-t...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#25783) natë válasza Quqesz (#25782) üzenetére


natë
nagyúr

Meglesz, 2 főverziót ígértek.

(#25784) athomi válasza Hatvan9 (#25779) üzenetére


athomi
veterán

Pont ez a gáz, amit csináltál, hogy beböffentetted hogy gagyi. :U Nincs azzal gond, ha normálisan leírod miért nem tetszik, engem kifejezetten érdekelnek az ilyen vélemények is. Szóval tessék leírni, kifejteni itt. :K

(#25785) natë válasza athomi (#25784) üzenetére


natë
nagyúr

Annyira gagyi, hogy harmadjára veszek/szerzek be ilyen telefont ;)

(#25786) t_a_m_a_s válasza Hatvan9 (#25781) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Szerintem simán idefért volna, nem kellett volna privátozni. Hamár ideírtad, akkor a kifejtés is jöhetett volna. Főleg hogy megint a minimum kétszeresébe kerülő príma kis ájfónnal szemben lett legagyizva a honor... Mondom ezt úgy, hogy van itthon almás is. Legyél kemény, kopizd ide a frankót :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#25787) Hatvan9


Hatvan9
senior tag

Nem akarok flame-t rövid leszek.
- könnyen karcolódó olcsó előlapi üveg (felső-közép kategóriában?)
- gyenge akkuidő
- melegedő kamera
- béna emui skin, iPhone klón idéző

Ezeket leszámítva is jobb sok konkurensnél, azt elismerem.
Pozitívum:
- kézre álló forma
- gyors működés, (ujjlenyomat olvasó veszett módón)
- stílusos külső ami egyedi és szép (szubjektív)
- jó felszereltség

(#25788) lbence


lbence
aktív tag

Ha nekem egy iPhone SE-re kéne váltanom (arra csereltetek ugye?) akkor biztos hogy kitepnem a hajam. (Lassú touch id, ios 11-el lassulás, és nekem kicsi is lenne, de ez már szubjektív.) Testvérem most adja el az iPhone 6-osat, arra sem cserélném el. 6S-re már lehet :)

(#25789) Hatvan9 válasza lbence (#25788) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Nem marad az sem, épp az említett okok miatt, úgy van ahogy írtad.

(#25790) Lackooo84 válasza Hatvan9 (#25787) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Gyenge akkuidő?! :F

The Truth is out there...

(#25791) rosejbli válasza Lackooo84 (#25790) üzenetére


rosejbli
senior tag

Egy 3310eshez képest tuti :DDD

(#25792) t_a_m_a_s válasza Hatvan9 (#25787) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Egyébként te almás vagy androidos vagy? Nem piszkálni akarlak, ne érts félre, tényleg érdekel.
Én sok android után váltottam i5S-re, de vissza kellett térjek androidra, mert nem ment a dolog. Egy évig használtam a i5S-t, nekem nem jött át az a prémiumság amihez viszonyítani szokás (azt most hagyjuk, hogy a típushiba kijelzőleválás miatt cserélték is gariban a telót, ezzel kapcsolatban vegyes érzéseim vannak)

Holnap majd jól beletépünk...

(#25793) PpenoO válasza Hatvan9 (#25787) üzenetére


PpenoO
őstag

Nekem a gyenge akkuidő ami elsőre szemet szúr a hozzászólásodban. Nem tudom mire használtad a Honort de nálam 5 óra SOT megszokott lenni úgy hogy marad még 10-15% a telefonban és nem videót nézek rajta, hanem tapizom rendesen, igaz nem játszom egyáltalán (Blackberry Work és Connect, Messenger, Viber, Chrome és egyéb zabás programok mint Torque Pro vagy Waze).

A karcolódó képernyővel kapcsolatban én első másodperctől üvegfóliával látom el a telefonjaimat így nincs tapasztalatom de ismerősi körben akik felső kategóriás telefonokat használnak és összecsapták a telefonjukat a zsebükben érmékkel és kulcscsomókkal azt gondolván, hogy a GG 4 és társai majd ellenállnak az ilyen kiképzésnek, mind megszívták.

Ha gagyiznom kellene a Honor 8at akkor nekem két dolog jut eszembe.

Az egyik a hangszóró amiben a dinamika nyomait sem találom ellenben simán tud torzítani.

A másik a kongó hátlap.

U.I.: Még megemlíteném a középszerű rezgést. Van, hogy nem veszem észre ha hívnak mikor le vagyok némítva és a telefon a zsebemben van.

[ Szerkesztve ]

(#25794) athomi válasza Hatvan9 (#25787) üzenetére


athomi
veterán

- Előlapi üveget honnan veszed, hogy könnyebben karcolódik, mint a hasonló kategóriás telefonoké? Amúgy bármelyiké megkarcolódhat egy cipzártól is, szóval tök mindegy, mert aki biztosra akar menni, az tesz fel fóliát, ahogy majdnem mindenki.

- Akkuidő szerintem sem acélos, bár én sokkal inkább az átlagos szót használnám.

- Tényleg elég durván melegszik a kamera. De ha nem okoz gondot, akkor annyira nem érdekel.

- Szerintem meg nem béna. Meg a nagy többség szerint sem. :P

Azt viszont nem sikerült összeraknom, hogy a kritikáid miatt mitől kapott tőled gagyi minősítést a telefon. :)

Ami pedig fura, hogy a hangszórót nem kritizáltad, merthogy szerintem a gyengébbek közé tartozik és nekem egy telefonnál ez elég fontos szempont.

[ Szerkesztve ]

(#25795) nrg_52 válasza Hatvan9 (#25787) üzenetére


nrg_52
addikt

Az a konnyen karcolodo, olcso elolapi uveg az gorilla glass 3. A gyenge akkuido meg atlag 5 ora sot, annyit tud valamelyik szifon? 😂 A kamera nalam nem melegedett, a hatlap sem kongott. A hangszorot alairom, hogy nem a legjobb. Az emui felulet nekem sem tetszik (pont azert mert iosra hajaz) , de itt legalabb olyanra csinalom amilyenre szeretnem.

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#25796) lbence


lbence
aktív tag

Egyébként nekem az ujjlenyomat olvasó lötyög mininálisan, de gariztatni nem fogom emiatt.
(Az Emui pedig szeritem sem a legszebb, jobban örülnék egy stock, vagy stockhoz közelítő felületnek.)

[ Szerkesztve ]

(#25797) Quqesz válasza Hatvan9 (#25787) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Karcolódó kijelzőhöz annyit tudok mondani, hogy nézd meg a jerryrigeverthyng videót, keménységben ugyan úgy karcolódik az üveg, mint a telefonok 80%-a(ebben bennd van az összes kapható iphone telefon is). De egy kis homok minden üveget meg tud karcolni....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#25798) natë


natë
nagyúr

B399 simán felpattintható?

(#25799) Sanki válasza natë (#25798) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Flashelhető, dload módszer. Páran itt felrakták már.

(#25800) Lackooo84 válasza Quqesz (#25797) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Pont ott néztem anno, hogy ez előbb, már 4-esnél megkarcolódik, ellentétben a többi telóval, amik általában 5-ösnél, amik szintén GG3-asok... Akkor ezek szerint a GG3 a H8-on egy hazugság, vagy van többféle GG3... Vajon melyik lehet az igaz...

The Truth is out there...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.