Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25401) Sanki válasza sztiviii (#25400) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Két gyártás között lehet különbség, lehet amiatt látod másnak.
Én a sajátomon nem látok halványodást.

(#25402) Lackooo84 válasza Sanki (#25401) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem tudom, olvastam már ezt a halvány led dolgot sok helyen, de az enyémnek elég erős, nappal is jól látható fénye van.

The Truth is out there...

(#25403) rosejbli


rosejbli
senior tag

Olyan előfordult már valakinek, hogy az értesítések hangja csippan, de ha feloldom a telefont nem jelez semmit? Eddig soha nem volt ilyen, de ma már másodszor csinálja.

(#25404) istnag válasza sztiviii (#25400) üzenetére


istnag
addikt

Az elárazott akcióban vett haverom egyet és sokkal fényesebb nála a led, mint az enyémben. Halványulást nem érzékeltem, csak szerintem az újabbakba másik led került.

[ Szerkesztve ]

(#25405) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Ugye ezek a készülékek is vannak legalább olyan erősek mint a P9 Lite ( vagyis a semmitől nem hajlik meg mint néhány egyéb típus)?

(#25406) rosejbli válasza ANDROID??? (#25405) üzenetére


rosejbli
senior tag

Olyat én még nem hallottam, hogy a semmitől meghajol. Viccet félretéve, ha nem hajligatod, nem ülsz rá nem hiszem, hogy baja lenne.

(#25407) ANDROID??? válasza rosejbli (#25406) üzenetére


ANDROID???
addikt

Na jó, akkor példa: Farmerzsebben a telefon és leguggolsz, vagy ha véletlenül a 15 cm vastag telefonon ráfekszel, nem hajlik meg könnyen, csak ha pl. ráülsz, széken. ?

Van olyan készülék talán az ÁJfon esetén is volt, hogy meghajlott.. :U

[ Szerkesztve ]

(#25408) mosqito1


mosqito1
újonc

udvozlet magusok, egy kis segitsegert fordulok hozzatok ,adott egy 6 honapos honor 8 ami megkapta az android 7.0 frissitest :N orultem is neki de nagyon,valahol olvastam hogy minden frissites utan ajanlot egy alaphelyzetbe valo alitast csinalni mert jo a telefonnak, szoval nekem is sikerult megcsinalni a gond ott kezdodott mikor be kellet jelenkezni a gmail fiokba, na szoval innen kezdotek a bajok :W ugyanis a gmail cimemen kivul semmit nemjegyeztem meg a jelszot sem nagy nehezen (elmeletben)sikerult visza alitani a belepeshez valo jelszot de mikor beakarok jelntkezni a fiokba azt az uzenet kapom hogy "ismeretlen okobol nemlehet bejelentkezni es latogassak visza 24 ora mulva" csere buta telefonom van tudok varni 24 orat de ha tudna valaki segiteni hogy nekeljen 24 orat varni annak nagyon megkoszonnem.amugy kiraly a telefon udvozlettel attila.

(#25409) PpenoO válasza nrg_52 (#24772) üzenetére


PpenoO
őstag

Megjött a Brotect airglass. Ez ugyanolyan sima folia mint az UPscreen, sőt, még puhább is.

Valahogy nem tudom elképzelni hogy ez a rugalmas valami átvegye a keletkező feszültséget és a kijelző helyett törjön szét (üvegfóliának ez lenne a célja, nemde bár?).

[ Szerkesztve ]

(#25410) t_a_m_a_s válasza mosqito1 (#25408) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ha a gmailos címed másra nem használod, csinálj egy másikat.

Holnap majd jól beletépünk...

(#25411) klaya86


klaya86
senior tag

Nekem két hete van meg a Honor 8. 10 hónapos, de újszerű, karcmentes. Az enyémben is nagyon gyenge a led. Meg is lepődtem, hogy egy ilyen szintű telefonban hogy lehet ennyire hulladék led.

(#25412) Lackooo84 válasza istnag (#25404) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Néztem anno a telekom üzletben vmi huawei telót, talán P9, annak tényleg halvány volt a ledje, de akkor ezek szerint az enyémnek már azért jó a fénye, mert újabb gyártmány. :K

The Truth is out there...

(#25413) Sragi válasza Lackooo84 (#25402) üzenetére


Sragi
őstag

Erősnek erős. Csak ugye bele van süllyesztve a telefon hangszórója mellé. Így sokszor nem látni :)

(#25414) Bazsee71


Bazsee71
őstag

Arra tudtok megoldást, hogy az ujjlenyomatolvasóval történő exponálást ne dobálja el a rendszer? Kikapcsolom a funkciót -> újraindítom a telefont -> visszakapcsolom a funkciót -> működik. Egyszer indítom el a fényképezőt okosgombbal, utána megint nem működik, akárhogy indítom az alkalmazást. Elég idegesítő, ezt a funkciót nagyon szerettem a H7-esben.

Illetve másik: hogy lehet több sms-t egyszerre kijelölni? H7-nél pofon egyszerű volt, itt még nem sikerült rájönnöm.

(#25415) Samus


Samus
addikt

Nem tudom, szerintem épp, hogy erős a cucc. Én este le is takaron papírzsepivel, mert olyan erősen világít töltés közben. Az üveg miatt ilyenkor a fólia széle körben világít, nagyon vagány. Nem használtatok Xperia M4 Aqua-t. Annak a LEDje négy másodpercenként villant fel (mérete közelített a gombostű hegyéhez), kb. 250ms időre. És nem tudtad piszkálni semmilyen külső programmal.

Több sms kijelölés, ha a beszélgetésekre gondolsz (egy számról jóvőket egybe rakja), akkor szimplán hosszan nyomsz rajta, erre megjelenik jobb oldalon a jelölő négyzet. Ha egy adott számról érkezőkből akarsz válogatni, akkor hosszan nyomsz egy üzenetre, három pötty, egyebek. És akkor megjelennek a négyzetek.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#25416) johnsmithnex válasza t_a_m_a_s (#25410) üzenetére


johnsmithnex
tag

FR után csak azzal a fiókkal tudsz belépni amivel előtte be voltál jelentkezve.

(#25417) t_a_m_a_s válasza johnsmithnex (#25416) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Uppsz, ezt nem tudtam, bocsi.

Holnap majd jól beletépünk...

(#25418) Gabócza válasza johnsmithnex (#25416) üzenetére


Gabócza
senior tag

Ezt én is megszívtam, amikor vettem a Honor 8-at. Előző tulaj elfelejtett resetet nyomni, de megírta a pin kódját, csak az meg nem működött. Erre én rutinosan nyomtam egy újabb resetet, és először nem értettem, hogy miért nem tudok bejelentkezni az email címemmel. Akkor olvastam el, hogy olyan címet írjak be, amit ezen a készüléken használtak korábban. Végülis jogos. Szerencsére elértem az előző tulajt, aki megadta az email jelszavát, így be tudtam lépni és nyomni már egy olyan resetet, ami után már én is be tudtam lépni...

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#25419) Ra3 válasza Gabócza (#25418) üzenetére


Ra3
őstag

Ez csak valami Huawei specialitás vagy más androidos gépen js így van? Az milyen reset ami ahhoz kell hogy más gmail-el is be tudj jelentkezni?
Vagy ez csak akkor van ha pin helyett factory resetet nyomsz?

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#25420) mosqito1 válasza t_a_m_a_s (#25417) üzenetére


mosqito1
újonc

szia szova ertelemzzem ugy hogy tobbet nemtudom hasznalni a telefont?

(#25421) lbence


lbence
aktív tag

Led: elég könnyen koszolódó helyen van, nem lehet hogy csak sürített levegővel meg kéne tisztítani a környezetét és jobb lenne a helyzet?
Brotect Airglass: ahogy mi is írtuk és a termékleírásban is szerepel, nem rendes üvegfólia, csak egy vékonyabb üvegréteg van benne, de egy sima fóliánál erősebb. (Ha megpróbálod félbehajtani, akkor el is fog törni.)

Megjött a CHYI fóliám, fel is raktam a mellékelt löttyel, kíváncsi vagyok, hogy mennyire lesz tartós. Rendeltem még ilyen folyadékot tartalékba, de az nem jött még meg.

(#25422) enemi válasza mosqito1 (#25420) üzenetére


enemi
senior tag

Nem Huawei specifikus. Google specifikus.

esetleg segít

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#25423) Gabócza válasza Ra3 (#25419) üzenetére


Gabócza
senior tag

Szerintem ez most már minden telefonon így van és ha jobban belegondolsz, akkor jogos is.
Két lehetőség van resetre.
1. Ha belépsz a telefonodba - amivel igazoltad magad - és menüből nyomsz egy gyári visszaállítást, akkor csak egy pin kódot kér, nehogy valaki szórakozzon veled, de utána bármilyen email címmel be tudod aktiválni, mert megvolt az ellenőrzés a reset előtt.
2. Mivel nekem nem működött a kapott pin kód, és úgy nyomtam resetet billentyű kombinációkkal, ezzel nem tudhatja a google, hogy én jogos tulajdonosa vagyok-e telenefonnak, nem loptam-e, stb. Ezért kéri ilyenkor a korábban ezen a telefonon használt fiók adatait.
Szerencsére elértem a korábbi tulajt és megadta a jelszavát, egyébként most egy csinos papírnehezékem lenne...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#25424) mosqito1 válasza enemi (#25422) üzenetére


mosqito1
újonc

szia koszi a link-et megvarom a 24 orat es megprobalok bejelentkezni ha nemsikerul megprobalom amit irtal ha az sem sikerul akkor tudok infot adni hogy menyire torekeny, hogy szetbaszom egy kalapacsal az tuti. udv attila

(#25425) nrg_52 válasza PpenoO (#25409) üzenetére


nrg_52
addikt

A sima folia nem torik, ez viszont igen, volt lehetosegem kiprobalni. Ejtettem vele mar a telefont a brotect megrottyant, a kijelzo nem. Ha mar ugyis viseltes volt a szele, felbe is hajtottam, roppant az uveg resz. Uvegnel sem garantalt, hogy ejteskor sertetlen marad a kijelzo,lattam az ellenkezojet: uveg sertetlen maradt, kijelzo repedt. A rugalmas szerintem jobban csillapit mint a merev, ezert is szavazok pl. a szilokon tokra a kemenytokkal szemben.

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#25426) Quqesz válasza mosqito1 (#25424) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ne bántsd a telefont, gogli okosság. Már több telefon topikjában feldobott téma.....

[ Módosította: philoxenia ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#25427) nrg_52 válasza ANDROID??? (#25407) üzenetére


nrg_52
addikt

Mindegyiket meg lehet hajlitani, kerdes mennyi erokifejtes hozza. A h8 pont egy erosebb konstrukcio, nezd meg a jerryrigeverything fele tesztet a keszulekrol.

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#25428) cozmo válasza Quqesz (#25426) üzenetére


cozmo
őstag

Hát ez kurva jó! Én inkább örülnék ha nem lenne erre megoldás a Factory Reset Protection kikerülélsére.
Így vonzó lopási célpont lehet minden droid telefon mert van kiskapu a lopásvédelem ellen. Mert ügye a legtöbb ember nem tesz rendőrségi feljelentést ha ellopják a telefonját, és az IMEI-sem kerül letiltásra. :((( :U :W :Y :(((

Vagy ez csak a Huawei telefonokkal működő kiskapu?

Akárhogy is legyen ez nem vigasztal... :U

(#25396) pogi1: És a többiek. Mielőtt valaki feltesz egy úgy hsz-t hogy DE LESZ OREO és...azelőtt legyen szíves megnézni mikori a cikk az oldalon DE EZ SEM ELÉG, nézzétek meg a cikket melyik oldalról ollózták. Cikk alján a hivatkozás legtöbbször. És így JUSS EL A KÁLYHÁIG.
Na még ha akkor is hiteles a forrás csak utána tedd közkincsé hogy DE bÍZ BAZZEG LESZ OREO.
Köszi. ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#25429) Quqesz válasza cozmo (#25428) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Amit akarnak, azt úgy is ellopják....ha meg ellopja és az frp miatt nem tud belépni mit gondolsz, vissza fogja hozni, hogy: "ja bocs, nekem nem sikerült belépni, ezért visszaadom"??????????😎
Frászt, ledobja a földre és még 2x ráugrik. Neked így is, úgy is szívás.....
Aki meg lopni akar az sokszor azt sem tudja, hogy van ilyen(füstös dzsunkarobotok a nyócker legsötétebb bugyrából💩), ergó nem visszatartó erő........
A linket amúgy más telefonhoz adták, de sokan futottak ilyenbe az lg g4 topikban is......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#25430) Ra3 válasza Gabócza (#25423) üzenetére


Ra3
őstag

Köszi, így már érthető, azért kérdeztem, mert ha eladom a régi telefonom akkor ha én nyomok resetet rá akkor minden rendben lesz a következő felhasználónál.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#25431) cozmo válasza Quqesz (#25429) üzenetére


cozmo
őstag

Nagyon nem értünk egyet. Nekem nem mindegy, hogy pl. a tőlem lopott telefont más csak ajtótámasztéknak tudja használni vagy nyerészkedhet rajta a féreg. A harmadik verzió eszedbe sem jutott. Történetesen ha a tolvaj eladja a telefont egy szerencsétlennek aki azt sem tudja mi van aki ezáltal bukja a pénzét. Mondjuk az ilyen embert aki bizonytalan forrásból vásárol telefont és rábaszik azt nem sajnálom. Mert pont az ilyen utóbbi emberek miatt van nagy piaca a lopott szajréknak. :(((

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#25432) Quqesz válasza cozmo (#25431) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem is kell. A 3-ik verziót már magad megválaszoltad.😉
Az a baj, hogy csak morogni tudsz ha ellopják. A rendőrség is xarik rá......nincs jó megoldás......

Ra3
A legjobb megoldás, hogy eladás elött te magad törölsz minden gmail fiókot a telefonról, így a vevő tiszta lappal tud indulni.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#25433) Sanki válasza Quqesz (#25426) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Megkérnék mindenkit, hogy az ehhez hasonló videókat mellőzzük, ugyanis egy gyári védelem kiiktatásáról szól, ami tiltott! (bypass google account)
A fenti hsz-re moderációt kértem!

(#25434) Quqesz válasza Sanki (#25433) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Máshol nem moderálták(pedig 2 is lóg rajtunk), majd máskor küldöm akkor priviben.(amúgy sajnos tényleg nincs sokszor más lehetőség....nincs még kiforrva ez az frp)

Cosmo
Az a baj, hogy sok telefont úgy ad el a tulaja, hogy nem lép ki a telefon gmail fiókjaiból, csak nyom egy fr-t. Mikor a vevő megkapja a telefonját és be akar lépni a saját gmail fiókjába nem engedi a telefon, ergo van egy féltéglája, ha nincs annyi szerencséje, hogy a volt tulajt eléri és az segít neki.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#25435) lbence válasza cozmo (#25428) üzenetére


lbence
aktív tag

A napidroidos cikk alapjául szolgáló cikkben ezt írják: It looks like Honor's CEO, George Zao, recently confirmed in an interview with a Serbian online media publication that his company is currently beta testing Android Oreo for two other smartphones: Honor 8 and Honor 8 Pro.

According to him, Android 8.0 Oreo will soon be available for both Honor 8 and Honor 8 Pro, but they will not be the last smartphones the company will upgrade to the new version of the OS. Honor 7X, the phone that was recently introduced in China and will go worldwide very soon, will also receive the update.
Akkor most mi van? :)

(#25436) rosejbli válasza lbence (#25435) üzenetére


rosejbli
senior tag

Ebből az eredeti cikkből vették ki a sima 8ast, de ez már legalább 2 hetes hír. Attól, hogy ugyanazt lehozta ez az oldal is, mint az összes többi csak jó pár nap késéssel nem lesz valós.

(#25437) Sanki válasza Quqesz (#25434) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Én most direkt rákérdeztem erre, törölni kellene mindenhol. :)

(#25438) lbence válasza rosejbli (#25436) üzenetére


lbence
aktív tag

De itt arra hivatkoznak, hogy a George Zao erősítette meg, az pedig igaz ha jól értesültem.
Egyébként nekem édes mindegy, de szerintem egyik állításban sem lehetünk teljesen biztosak.

(#25439) Quqesz válasza Sanki (#25437) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez értem, és ok igazatok van, de tényleg létezik az a szitu(nem a 24h tiltás), mikor a vevő meg van szpatva, és nincsen más lehetősége......

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#25440) Sanki válasza Quqesz (#25439) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Igen, tisztában vagyok vele, ezért se töröltem a hozzászólásokat, hanem arra kértem szerkesztést.

(#25441) Bazsee71 válasza Bazsee71 (#25414) üzenetére


Bazsee71
őstag

Erre senkinek nincs tippje? Az ujjlenyomat olvasó eldobálása a kameránál valószínűleg bug, de SMS-t csak lehet valahogy csoportosan törölni. :)

(#25442) enemi válasza Bazsee71 (#25441) üzenetére


enemi
senior tag

#25415

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#25443) Sanki válasza Bazsee71 (#25441) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Mintha erről korábban már beszéltünk volna, hogy a gyorsgombos indítás esetén valami nem működik rendesen a kameránál.

A másikra meg válaszoltak.

[ Szerkesztve ]

(#25444) cozmo válasza Sanki (#25440) üzenetére


cozmo
őstag

Csak ismételni tudom magamat.
"Mondjuk az ilyen embert aki bizonytalan forrásból vásárol telefont és rábaszik azt nem sajnálom. Mert pont az ilyen utóbbi emberek miatt van nagy piaca a lopott szajréknak. :((("

Sőt tovább megyek. Mi van akkor, ha maga a tolvaj jön ide a fórumra segítségért mi meg készségesen kiszolgáljuk ezen igényét és jó szándékkal segítünk. Segítünk a mocskos tolvajoknak. Mert nem csak a kivitelző tolvaj létezik. Van neki társa is (pl. egy írástudó orgazda gsm nepper), aki a szoftvereléseket intézi. Nos neki pont megoldás egy ilyen védelem kikerülés. Így már simán eladja a lopott telefont, még IMEI tiltás előtt.

Gondolkozzon el mindenki miért vállal csak szűk 3 hónap garanciát az orgazda(nepper).

Akinek van egy csöppnyi sütnivalója az ezeket az alapokat betartja:
1. Telefont csak személyesen veszünk, akár boltban akár magánszemélytől akkor adásvételi szerződéssel tesszük. De csak akkor ha nincs más megoldás, hiszen bármikor letilthatják az. Számla nemfizetés miatt, vagy mert mégiscsak lopott volt a készülék, vagy be volt áztatva ilyenkor még pár hónapot elketyeg és aztán végérvényesen asztal alátét lesz belőle.
2. Számlával bolti 1-2-3 éves GYÁRTÓI garanciával vesszük a telefont. (Én kizárólag ezen legutóbbi módon tudom elképzelni a telefon vásárlásaimat.)

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#25445) Quqesz válasza cozmo (#25444) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Tökmind1, mert a nepper beírja y gogliba a kulcsszót és már mjndent fog tudni, ide be sem kell néznie.
1.egyetértek
2.megtörtént sztory: idős házaspár bement hivatalos suzuki márkaszalonba, majd vettek egy autót. Első rendőri ellenőrzéskor elvették az autót, mert lopott volt........ennyi. Volt aki MM-ben vett telefont újonnan és karcos/ujjlenyomatos volt az új teló......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#25446) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Tegnap állítgattam a pro kamerát, aztán egyszer csak behülyült a kijelző, ilyen kékes virító pixeles lett minden, valamint a kép is megtört (lőttem egy képet, a kép aljából vágtam le egy kicsit, mert látszott a telószámom :D ). Kamera appot bezárva/újra megnyitva helyreállt. Sűrűn előfordul ilyen? :D

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#25447) Bazsee71 válasza enemi (#25442) üzenetére


Bazsee71
őstag

Köszi, lezserkedtem és nem olvastam végig, mert nem voltam megszólítva. :U

Úgy látom valami kehét mindig bele kell tenni a rendszerbe, túl egyszerű volt eddig. Az ujjlenyomatolvasót meg remélem javítják, elég nagy blama.

(#25448) cozmo válasza Quqesz (#25445) üzenetére


cozmo
őstag

Hát az szívás.
Gondolom a Szutyuki márkaszalonban beszámították a lopott csotrogányt, korábban valakitől.
Ez esetben a gatyát is leperelném a szalonról, mert 100%-ban ők a hibásak.

Ha új autó volt akkor pedig feltehetően 1 kulccsal adták el és rendszeresen visszalopták a márkaszalon eladói. Ilyen is volt már. Egyszer apámmal 10-év után találtuk meg az autóban az elrejtett második kulcsot a CD tár beépítés közben a hátsó ülés alatt! Tehát 1 KULCCSAL AUTÓT SEM VESZÜNK! ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#25449) Quqesz válasza Lackooo84 (#25446) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem talákoztam ilyennel még...pro módban csak az egyik(színes szenzoros)kamera dolgozik......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#25450) Lackooo84 válasza Quqesz (#25449) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Tekergettem én össze-vissza, nem vagyok egy fotós zseni, nézegettem mi mire való. :DDD

Még olyat csinált tegnapelőtt, hogy ment a BT hangszóró szólt a zene, egyszer csak gondolt egyet, és kikapcsolta a hangszórót valahogy és megállt a lejátszás. :D

The Truth is out there...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.