Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24651) Sanki válasza FrankMonzano (#24650) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Lassan jönnie kell, FF-en már van újabb.

(#24652) FrankMonzano válasza Sanki (#24651) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Milyen verzió van FF-en? Ez a legutóbbi frissítés nagyon nem okés. Az előző sokkal stabilabb volt. Nagyon merül, néha lefagy és lassú a teló.

[ Szerkesztve ]

(#24653) Sanki válasza FrankMonzano (#24652) üzenetére


Sanki
Topikgazda

B398/399

Nyomj egy FR-t. Melyiken vagy?

[ Szerkesztve ]

(#24654) FrankMonzano válasza Sanki (#24653) üzenetére


FrankMonzano
őstag

B394. Fr volt már...

[ Szerkesztve ]

(#24655) Sanki válasza FrankMonzano (#24654) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Azon vagyok én is és ilyeneket nem tapasztalok.

(#24656) FrankMonzano válasza Sanki (#24655) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Amikor pl. repülő módból átkapcsolom gsm-re + GPS, le szokott fagyni.

(#24657) V@ns


V@ns
aktív tag

Back in black! :D ;] akarom mondani: in gold. RIP Malcolm :O

Szervízből visszakaptam a telefont, le a kalappal. :K
Azon kívül, hogy agyvérzést lehet kapni a József körúton a tömeg miatt, semmi kivetni valót nem találtam. Egy döntetlen volt, felhoztam a microSD kártyák elpusztítását. Itt azt dobták fel, hogy na ja, de akkor a microSD-t is bevizsgálnák tisztelettel. Mondtam, hogy private cucc, oda nem adom, legyen döntetlen.

Minden más örömteli.

Nem böfögöm tele fölöslegesen a fórumot, ámde ha mégis szeretne valaki élményt/tapasztalatot, akkor szívesen leírom. Magamhoz képest akár röviden is meg tudom fogalmazni :U :C

[ Szerkesztve ]

(#24658) Nahát!


Nahát!
tag

Autós tartóban, egy kézzel, szemből fel lehet ébreszteni a képernyőt?
A tesztben olvastam, hogy dupla koppintás nem működik, ujjnyomat szenzor hátul van.

(#24659) fant0mi válasza Nahát! (#24658) üzenetére


fant0mi
addikt

Alapesetben nem.
Ahogy irod, ujjlenyomat hatul van. A lock gomb jobb oldalon van, de akkor meg kell kod utana.
A duplakoppot nem tudja, lehet 3rd party appal valami hasonlot osszehozni, de az meg eszi az akkut, mert valojaban ebren marad a kepernyo, meg ha nem is ugy latszik.

(#24660) istnag válasza Nahát! (#24658) üzenetére


istnag
addikt

Korábban linkeltem egy applikációt, ami felébreszti a kijelzőt, ha a közelség érzékelő szenzor elé teszed a kezed, én nem próbáltam, de utána írták páran, hogy működik.

(#24661) Willie válasza Nahát! (#24658) üzenetére


Willie
őstag

Attól függ, hogy milyen autóstartó. Spiderpodiumot használok, könnyedén fel tudom oldani az ujjlenyomatolvasóval.

(#24662) Blac1 válasza V@ns (#24657) üzenetére


Blac1
aktív tag

Szia!
Egy kérdésem lenne. Kell a számla vagy elég a garancia papír?

(#24663) Redchucky


Redchucky
aktív tag

Sziasztok! Nejem telóján megjelent egy + jel az akku és az óra között. Az enyémen nincs ilyen. Mi lehet az?

[ Szerkesztve ]

(#24664) rosejbli válasza Redchucky (#24663) üzenetére


rosejbli
senior tag

Az az energiatakarékos mód. Beállítások - >Akkumulátor részén tudod kikapcsolni.

(#24665) Redchucky válasza rosejbli (#24664) üzenetére


Redchucky
aktív tag

Ó baszki, tényleg... Köszi.

(#24666) lbence


lbence
aktív tag

Bocs az off-ért, de ez szerintetek mennyire alkalmas telefonkihangosításra az autóban?

[ Szerkesztve ]

(#24667) ORCA58 válasza lbence (#24666) üzenetére


ORCA58
addikt

Link hibás? 404

(#24668) Halo


Halo
senior tag

Oreos frissítéssel kapcsolatosan van valami kiszivárgott próba rom esetleg? :)

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#24669) mati12 válasza Halo (#24668) üzenetére


mati12
senior tag

Szerintem az is kérdéses,hogy egyáltalán lesz-e Oreo a Honor 8-ra.

(#24670) PpenoO


PpenoO
őstag

Brotect upscreen Scratch üvegfóliával van valakinek tapasztalata (kereső nem dobott ki semmit). Picivel drágább és elvileg az airglassnél karcállóbb.

(#24671) rosejbli válasza Halo (#24668) üzenetére


rosejbli
senior tag

2018 q2-re ígérték a bétát honorra, még a p10 is most indult csak el.

(#24672) nrg_52 válasza PpenoO (#24670) üzenetére


nrg_52
addikt

Nem, de azt hiszem liprobalom h9-re, thx.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#24673) lbence válasza nrg_52 (#24672) üzenetére


lbence
aktív tag

Várjuk a tapasztalatokat! :)

(#24674) nehezipariME válasza mg36 (#24605) üzenetére


nehezipariME
csendes tag

Én ilyet használok 4 hónapja. Már a második van rajta, mert az első tette a dolgát amikor kellett neki.

Pozitív: pofonegyszerű felrakás, nem kell a levegősödés miatt görcsölni. Teljesen fedi a telefon elejét.
Ár: 200-500Ft/db
A miértje pedig egyszerűen annyi, hogy a festett területen egy vékony anyagréteg(ez rögzíti is) van ami miatt nem érintkezik a két üveg.

Negatív: a honor feliratnak ugyan ki van hagyva a hely, de a színe eltér a telefonétól így rontja az összképet.
Ez persze engem nem érdekel, mert olyan tokot használok ami alapból eltakarja ezt a részt.

[ Szerkesztve ]

(#24675) dokee78


dokee78
félisten

B394 a legfrissebb ugye?

Lesz Oreo?
Lemaradtam valamiről?

(#24676) Sanki válasza dokee78 (#24675) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Igen, az a legfrissebb.
Elvileg megkapjuk, de teljesen hivatalos infó nincs.

(#24677) Botigta válasza nehezipariME (#24674) üzenetére


Botigta
aktív tag

Linket kaphatunk?

(#24678) peti85 válasza nehezipariME (#24674) üzenetére


peti85
senior tag

Nekem is volt ilyen, de én gyűlöltem. Nekem MOFi márkájú volt.
A szín tényleg eltér a telefontól, nekem fehér van, Nagyon gagyin mutat már ezért is.
De fő baja, hogy tükröződik mint egy igazi tükör, ráadásul az ujjlenyomatokat is gyűjti, mindet, kivétel nélkül és teljes valójukban. Az is érdekes, hogy apró pöttyök vannak rajta és azon keresztül adja át az érintéseket, ebből következően a "félrekattintások" is nagyon megszaporodtak. Ja, azt majdnem el is felejtettem, hogy a kijelzőt is kitakarja, mert kisebb az ablak rajta, mint a kijelző a telefonon. Én megreklamáltam és visszakaptam a pénzem, úgy néz ki a kínaiak is tisztában vannak vele hogy nem ez lett az év terméke.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#24679) PpenoO válasza PpenoO (#24670) üzenetére


PpenoO
őstag

Megrendeltem, majd beszámolok.

(#24680) EstherD


EstherD
csendes tag

Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy ezt a a háttérképet megtalálom valahol Emui-n belül?
Előre is köszi! :D

(#24681) Milkup


Milkup
csendes tag

Sziasztok!

Lemaradtam egy ideje a fórum olvasgatásában mert mint sokan mások, idő hiányában szenvedek én is.
A telefonom B394-en van (nekem ez a legfrissebb amit enged) és az a probléma áll fent, hogy ha a legördülő értesítéses fülön hosszan nyomom a Ne Zavarj üzemmódot, hogy a beállításaiba lépjek, a képernyő villan, mintha megnyitna valamit majd a főképernyőn kötök ki. Ugyan ez a helyzet, ha rendesen a beállítások menüből szeretnék belépni ennek az üzemmódnak a beállításaiba. Újraindítás sem segít, újrarakni nem próbáltam, bár szeretném is elkerülni, amennyire csak lehet.
Köszönöm a segítséget!

(#24682) istnag válasza Milkup (#24681) üzenetére


istnag
addikt

Milyen témát használsz? Próbáld meg másikkal...

(#24683) ADAM1337 válasza EstherD (#24680) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Kis méretben találtam meg. [kép]

(#24684) EstherD válasza ADAM1337 (#24683) üzenetére


EstherD
csendes tag

Köszönöm szépen!^^ :R

(#24685) nehezipariME válasza Botigta (#24677) üzenetére


nehezipariME
csendes tag

https://www.ebay.com/itm/Full-Cover-Tempered-Glass-Screen-Protector-For-Huawei-P10-P9-Honor-8/192215893240?hash=item2cc0f5c4f8:m:mid3OGv7HxKcGw59kOc_2JA

Én tőle rendeltem eddig.

(#24686) petfoto


petfoto
tag

Sziasztok! Kicsit talán off, de Ti valószínűleg tudjátok. Meglévő céges exchange naptár régebbi (és jövőbeni) bejegyzéseit hogyan lehetne a google naptárba szinkronizálni? Vagyis (szerintem) egyesíteni a 2 naptárat. Kollégám szeretné a bejegyzéseit, jegyzeteit ilyen módon menteni... Köszi előre is az ötleteket.

[ Szerkesztve ]

(#24687) Quqesz válasza petfoto (#24686) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Milyen mail címhez van rendelve?(ms,gmail,stb) Annak keressétek meg a megfelelő appját(van ms outlook) a playen/telepít/bejelentkez és szinkron. Aztán telefonon már át lehet másolni/megosztani(lehet automatice be is tölti nektek a gyáriba is). Ha megvan érdemes gmail naptárba szinronizálni. De amúgy a gmail app kezel exchange mailt is, és szerintem már lehet az is beszinkronizálja, ha bejelentkezel......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#24688) petfoto válasza Quqesz (#24687) üzenetére


petfoto
tag

Köszi a segítséget, délután kipróbálom. Ms email...

[ Szerkesztve ]

(#24689) PpenoO


PpenoO
őstag

A keresőben talált infók alapján próbáltam eljárni de nem sikerül életre kelteni pár app értesítőjét így semmi sem figyelmeztet (led, felvillanó képernyő, notification bar) új üzenet beérkezéséről. L09 394es firm. Aki tudja leírná mi mindent kell ki be kapcsolni, hogy működjenek minden appra az értesítések, ne csak viber/messenger/gmailre? Lehet másnak is hasznos lenne. Köszi!

(#24690) kopaszsop


kopaszsop
csendes tag

uraim,
hétfő este a telefon (frd-l19, b398) elmosódott képeket csinált. először nem törődtem vele, betudtam fókuszálási hibának (meg szombat este még jó volt).
ma megint használtam volna a hátlapi kamerát, de újfent csak elmosódott kép/videó fogadott.
nappal, természetes fénynél minden rendben, de amint leszáll az est, nem fókuszál. manuálisan sem tudom élesre hozni. sem kint, sem benti fényviszonyok mellett.
tudom, nem windows, de azért újra indítottam, meg szedtem le pár másik camera appot, hibajelenség ugyanaz...
tapasztalt valaki hasonlót? van esetleg megoldás is?
köszi

(#24691) Quqesz válasza kopaszsop (#24690) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha az újraindítás nem segített, akkor egy fr még megpróbálandó. Ha az sem, akkor szervíz( kamera modul kakukk)
Pedig még mindég jó képeket csinál
photo 1
photo 2

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#24692) kopaszsop válasza Quqesz (#24691) üzenetére


kopaszsop
csendes tag

sajnos ez sem jött be :O
most írtam nekik, kíváncsi vagyok a válaszra.

[ Szerkesztve ]

(#24693) rosejbli válasza Quqesz (#24691) üzenetére


rosejbli
senior tag

Ezeket állványról csináltad?

(#24694) kopaszsop


kopaszsop
csendes tag

nos, a homáron időről-időre nagy sikerrel szereplő tmx a szervizpartnerük... :W

(#24695) Sanki válasza kopaszsop (#24694) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Nekem eddig 1x volt velük javításom, akkor minden rendben volt.

(#24696) Kbali válasza kopaszsop (#24694) üzenetére


Kbali
nagyúr

Valószínűleg nem mindegy, melyik gyártó mire szerződik velük. Nekem is Honor tekintetben pozitív a csalódásom eddig.

(#24697) johnsmithnex


johnsmithnex
tag

Sziasztok!
Valószínű, hogy app hiba, de az előző telómnál nem volt ilyen gond.
Jelenség annyi, hogy facebook hozzászólások görgetésénél valamiért úgy érzékel mintha nyomva tartanám a hozzászóláson az ujjam és ilyenkor előjön a hozzászólás opció. Kb 80% ban ez a jelenség és elég idegesítő. Más is tapasztalt ilyet? Van erre valami megoldás vagy a facebook app a szar?

[ Szerkesztve ]

(#24698) istnag válasza johnsmithnex (#24697) üzenetére


istnag
addikt

Nekem a tetszik, vicces, szomorú stb jön elő, nagyon sokszor nyomok úgy hangulatjelet, hogy eszem ágában sem volt, csak lapozni akartam lefelé. :W

(#24699) johnsmithnex válasza istnag (#24698) üzenetére


johnsmithnex
tag

Az is előfordul nálam.
Előtte egy xiaomi redmi note 4 telóm volt és azzal nem volt gond.

(#24700) t_a_m_a_s válasza johnsmithnex (#24697) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nálam is ugyanez van.

Holnap majd jól beletépünk...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.