Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24401) mumtaz válasza r0by (#24399) üzenetére


mumtaz
senior tag

Máshol nincs gond, csak a céges autóban. Amiatt meg nem nagyon szeretnék invesztálni bele. Annyira nem lényeges. :)

Csak gondoltam, ha már úgyis ott van, hátha...

[ Szerkesztve ]

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#24402) m1lan válasza rosejbli (#24400) üzenetére


m1lan
őstag

A minősége meg egy határ szar, ami főleg akkor tűnik fel, ha valakinek egy régebbi, de normális minőségű rádió volt előtte az autójában. Logout-on teszteltek már egy ilyen csoda kínai ketyerét, ami pont abban volt a leggyengébb, ami a legfontosabb: a hangminőségben.

GearBest-en jelenleg mindkét Roidmi modell (2S/3S) akcióban van, a 3S most éppen olcsóbb is egy kicsivel, mint a 2S, de 3500 forint alatt megáll mindkettő. Ennyiért kapsz kettő darab 5V/2.4A töltőhelyet, Bluetooth kapcsolatos FM transzmittert és egy kihangosítót. Bluetooth-os autós rádió valóban van már 17 dollárért is, de az annyit is ér.

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#24403) Caranita


Caranita
aktív tag

mai nappal újra felkerült a b394 ff-ben, de minek? :))

(#24404) nrg_52 válasza Caranita (#24403) üzenetére


nrg_52
addikt

Ha valakinek elsore kimaradt volna. Ez biztos Gen2. ☺️

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#24405) rosejbli válasza m1lan (#24402) üzenetére


rosejbli
senior tag

Anno még az okostelefonok előtti időben voltegy ilyen fm transmitterem, azt alif lehetett összeszinkronizálni a rádióval, akkor is borzasztó volt a minőség. Nem tudom, manapság milyenek ezek, de inkább nem próbálkozom velük. Egyébként vannak nagyon jó olcsó bluetoothos párezer forintos rádiók, tesztek is vannak róla. Persze nemegy 40-50 ezer forintossal érdemes összehasonlítani minőségben. Aki jó minőséget akar az áldoz rá.

[ Szerkesztve ]

(#24406) Sanki válasza Caranita (#24403) üzenetére


Sanki
Topikgazda

PV végű (ami eddig nem volt fent), tehát flashelhető.

(#24407) Quqesz válasza mumtaz (#24392) üzenetére


Quqesz
nagyúr

1. Amíg az android mass storage-ként kezelte a belső tárat, addig ment a pendrive féle beolvasás, sajnos amióta mtp meg társai vannak, azóta nem. Ilyen appról nem tudok, de lehet hogy van.
2.azt kipróbálhatod esetleg, hogy a telón is gyökérbe raksz pár zenét és megnézed mi a szitu.
3. 3,5 jack ha lenne, akkor párhuzamosan össze tudnád kötni
Sajnos más lehetőséged nincs...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#24408) ORCA58 válasza mumtaz (#24392) üzenetére


ORCA58
addikt

Szerintem semmi esély sincs rá. A korábbi telefonjaimat android 6 alatti, ha rádugtam a tv-re pendrive-ként látta és lehetett róla filmet lejátszani. Az új Huawei teló már nem tudja, gondolom az android nem engedi.

rosejbli
Sajnos nekem sem "legtöbb rádióm" van. Jobb híján jack dugós kazettával használom zene hallgatásra, kihangosításra.

[ Szerkesztve ]

(#24409) november13


november13
csendes tag

Sziasztok!
Egy barátom telefonjával kapcsolatban szeretném kérdezni, a jelenlegi romot milyen módszerrel lehetne lecserélni? Használtan vette, de rengeteg kínai alkalmazás van rajta. Gondolom webshopos rom lehet.Kell ilyenkor bootloadert nyitni?
köszönöm a segítséget

[ Szerkesztve ]

(#24410) Sanki válasza november13 (#24409) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Ebből nem látjuk, hogy milyen telefonja van és milyen rom van rajta.

(#24411) november13 válasza Sanki (#24410) üzenetére


november13
csendes tag

Jogos, bocsánat

(#24412) Sanki válasza november13 (#24411) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Ez egy kínai piacos verzió a H8-ból, ha jól látom, akkor a legfrissebb rom van neki fent.
Van rebrand leírás xda-n, de nem tudom, hogy innen már valaki csinálta e ez alapján.
Van esetleg valami gond a telefonnal?

(#24413) rosejbli válasza ORCA58 (#24408) üzenetére


rosejbli
senior tag

De amin már usb van szokott lenni jack csatlakozó is.

(#24414) Caranita


Caranita
aktív tag

vki használ ilyen tokot? mennyire marad rajta az előlap?

(#24415) Banderasz74 válasza Caranita (#24414) üzenetére


Banderasz74
tag

Szia.
Nekem anno ilyet adtak hozzá ajándékba.
Gyári,akkor semmi gond nem lesz vele! 😉
Nagyon szeretem,az előlap stabil rajta mai napig.

(#24416) Sanki válasza Caranita (#24414) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Ha üvegfólia van rajta, akkor nem záródik be teljesen, bár idővel lehet sikerül rávenni. Én nem vártam meg, már túladtam rajta.
Ha nincs rajta fólia vagy sima fólia van rajta, akkor teljesen jó.
Nekem is volt ilyen tok, raktam fel képet, még lehet az összefoglalóban is van róla képem.

[ Szerkesztve ]

(#24417) november13 válasza Sanki (#24412) üzenetére


november13
csendes tag

Köszönöm a választ!
A telefon jól működik, csak a kínai alkalmazások gyanúsak voltak, ezért gondoltam, hogy esetleg valami buherált rom. Ezeket az alkalmazásokat le lehet törölni?

(#24418) Sanki válasza november13 (#24417) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Nyugodtan. :)

(#24419) Benoe77 válasza Caranita (#24414) üzenetére


Benoe77
őstag

Hol lehet ilyet kapni?

(#24420) Sanki válasza Benoe77 (#24419) üzenetére


Sanki
Topikgazda

HONOR 8 S-VIEW BOOK COVER a neve, telekomnál szokott lenni, most épp nincs.

(#24421) mumtaz válasza ORCA58 (#24408) üzenetére


mumtaz
senior tag

Ez az Overmax olyan, hogy se kazetta, se CD. AUX jack van, de szar. Van még USB és egy SD foglalat.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#24422) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

Sziasztok.
Nekem épp a TMX-nél pihen a telefonom. Halk a beszédhangszóró, nem hallom jól a másik felet. Ehhez a javításhoz tudjátok, hogy mennyire szedik szét a telefont?

Köszi :R

(#24423) Quqesz válasza mumtaz (#24421) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Akkor vegyél sd kártyát és mehet a zenye...jacknek mi baja?

Juszt
Teljesen.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#24424) Millerchris válasza fant0mi (#24347) üzenetére


Millerchris
tag

Szóval, kicsit elment a hét.
Azért nem vittem be elsőre, mert egy hetekig beteg voltam . Azt hiszem a szervizben mondtak ezt. Közben a Telemax megerősítette hogy ez nem igaz, de 90 napon belül javallott. Bt és wi-fi hiba miatt ment be.
A számla azóta sincs kiküldve az Euronics által, hétfőn valamit lépek.

A holnap mèg messze van!

(#24425) nrg_52 válasza Millerchris (#24424) üzenetére


nrg_52
addikt

Eloszor is az euronics nyakara lepjel, szemet egy ceg...

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#24426) mumtaz válasza Quqesz (#24423) üzenetére


mumtaz
senior tag

A jacknek? Nem tudom, honnan jött az autó még 2016-ban, de ez a rádió volt belerakva. A jack meg konkrétan nem működik. Nem tudom, mi a baja, de nem is akartam foglalkozni vele.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#24427) FroggyT


FroggyT
csendes tag

Rebrandes kérdésem lenne újból. A telefonom ázsiai, FDL-L10-es a rajta lévő felirat szerint, de sosem volt rajta túl sok kínai app, teljesen normális átlagos dolgok voltak rajta. Így kaptam újonnan a puremobile-tól, feltételezem, hogy átütötték európai FW-el.
Pár hete kaptam értesítést, hogy van OTAs frissítés, amióta az rákerült, csak szívok. Közvetlen OTA után nem tért magához a telefon csak a recovery menü jött elő. Aztán 3 gombossal adtam neki B131-est az L19es európai verziót - de mivel az OTA agyoncsapta az androidot rajta, ezért csak tippeltem, hogy milyen FW működött rajta eredetileg. A B131 instabil, néha magától újraindul, appok kiakadnak, elindíthatatlanok, de újraindítás általában segít, de a mai nap például még nem volt vele gond. Próbálkoztam FF-el B360-at tenni rá, az sem volt jobb, volt hogy fél nap használat után kiakadt, és recovery menüt dobott újraindulás után.
Létezik, hogy a rebrand miatt nem működik rajta rendesen a normál L19-es fw? Van ötlet, hogy mit érdemes tenni a telefonnal, hogy javuljon a helyzet? Tudom, puremobilosoktól kell segítséget kérni. Az hetekbe telik, én viszont szeretnék adni egy esélyt előbb, mert a garanciát már úgyis hazavágtam a telefonon a B131 / B360 variálással...
Köszi előre is.

(#24428) fant0mi válasza FroggyT (#24427) üzenetére


fant0mi
addikt

Egy OTA nem szabad, hogy hazavagja a rendszert. A puremobil piszkalta at rajta a szoftot, szoval mar ok elkezdtek a piszkalast, a bolti gari kell, hogy mukodjon.
Egyket napja masnal is elojott ez a rebrand puremobile problema, csak kicsit kell visszaolvasnod.

(#24429) #81280768 válasza fant0mi (#24428) üzenetére


#81280768
törölt tag

Nálam volt ugyan ez, megoldani nem sikerült.

(#24430) FroggyT válasza #81280768 (#24429) üzenetére


FroggyT
csendes tag

Gabesz, olvastam a próbálkozásaidat, jól értem, hogy olyan állapotba került a telefon, hogy nem volt rajta billentyűzet?
Nekem az akkor jött elő egyszer, amikor a B360-ra frissítettem B131ről (volt jópár próbálkozásom), billentyűzet helyett pedig automatice a beszédfelismerést pakolta ki nekem. Erről (is) van szó? Most épp milyen állapotban van nálad a beteg?

(#24431) #81280768 válasza FroggyT (#24430) üzenetére


#81280768
törölt tag

Jelenleg egy FRD-L19C900B131 rom van rajta, megyeget, de nem valami stabil

(#24432) Újbuda válasza Sanki (#24418) üzenetére


Újbuda
csendes tag

Nekem van egy :R

Honor 8

(#24433) FroggyT válasza #81280768 (#24431) üzenetére


FroggyT
csendes tag

Pontosan ugyanez a helyzet nálam is... :/

(#24434) J.C.G.


J.C.G.
aktív tag

Ez egész jó, elégedett vagyok az akku időmmel. Nyáron remélem ki bír majd 1 egész napot fotó és gps használatával.

(#24435) ADAM1337 válasza J.C.G. (#24434) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem 2 sim-el, 3% 3óra 41perc az új rekordom.

(#24436) ult1mate válasza Szendwich (#24364) üzenetére


ult1mate
tag

Milyen szolgáltatónál vagy?
Én olvastam valahol az APN rossz beállítása is okozhat problémát, de nekem a leírtak szerint van belőve (UPC)
Ha esetleg valamilyen megoldást találsz légyszi írd meg priviben mert nagyon idegesítő =/

[ Szerkesztve ]

(#24437) szendo777 válasza ult1mate (#24436) üzenetére


szendo777
tag

UPC-nél ha jól emlékszem csak 3G van, próbáld meg átállítani 2G/3G onlyra hogy ne keressen 4G-t.

Honor 10 kék

(#24438) FroggyT válasza #81280768 (#24431) üzenetére


FroggyT
csendes tag

Írtam puremobile szerviznek, pár órán belül válaszoltak. A házilag töltögetett ROM ellenére grátisz megcsinálják a telefont. RÁkérdeztem, hogy ezek után akkor ne merjek több frissítést ráengedni, amit a telefon felkínál. Válasz:
A megfelelő ROM telepítése után nem lesz már szoftverfrissítési probléma a telefonnal.
Következtetés: xar ROMot tettek a telefonora mielőtt eladták. :F

(#24439) Quqesz válasza FroggyT (#24438) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Vagy olyan rom volt a telefonra, amiben nem volt globális nyelv, ezért mókolt bolti rom lett felrakva(xiaomiknál jellemző)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#24440) ult1mate válasza szendo777 (#24437) üzenetére


ult1mate
tag

Megpróbálom, köszi!

(#24441) istnag


istnag
addikt

Kis érdekesség, amit ma fedeztem fel. A Home gomb hosszú nyomására feltűnő Google keresőt változtattam meg, ezt az appot használtam hozzá:
HomeBot, eddig még semmi különös, viszont, hogy tudd módosítani a hosszú nyomásra történő műveletet, előtt elvisz egy menübe, ahol engedélyezni kell a HomeBot-t. A furcsa az, hogy ezt a menüt nem lehet egyébként megtalálni sehol,legalábbis nekem nem sikerült. (egyébként lehet tiltani is az egész hosszú nyomást) Ha valaki tud még ilyen rejtett menüket szóljatok, hátha van ami hasznos, szerintem ez hasznos.

(#24442) Syl válasza istnag (#24441) üzenetére


Syl
nagyúr

Olyan programról nem tudsz, amivel a Volume Down hosszú nyomását lehetne átirányítani? Például fényképezőgépre. (Tudom, hogy az "okos gombra" rá lehet tenni, de az nagyon nem esik kézre.)

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#24443) vamosip válasza Syl (#24442) üzenetére


vamosip
tag

Dupla voluma down-ra be lehet állítani a kamerát

(#24444) Syl válasza vamosip (#24443) üzenetére


Syl
nagyúr

:R :R :R

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#24445) Femat05 válasza istnag (#24441) üzenetére


Femat05
csendes tag

Üdv!
Meg lehet azt találni. Nagyon idegesített engem is h állandóan felugrott a google ha kicsit is hosszabban nyomtam a karikára.
Beállítások, Alkalmazások, Beállítások (fogaskerék ikon lent), Alapértelmezett alkalmazások, Segítség és hangbevitel.
Segédalkalmazás: "Nincs".
És már nem is indul a google kereső!!
Jeeee! :)

(#24446) t.kristof


t.kristof
senior tag

Sziasztok! Használ valaki autós töltőt? Leginkább gyorstöltő érdekelne, ugyanis amit vettem normál töltőt az elég harmatnak bizonyult. Tudnátok dobni linket olyanról amit érdemes megvenni?

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#24447) Sanki válasza t.kristof (#24446) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Összefoglalóban van pár ajánlott és bevált.

(#24448) t.kristof válasza Sanki (#24447) üzenetére


t.kristof
senior tag

Király, nem is láttam ezt eddig. :B Már csak annyi kérdésem lenne, hogy a három közül melyik a best buy? A két olcsóbb is jó, vagy inkább a huaweit vegyem? Megéri a felárat?

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#24449) Sanki válasza t.kristof (#24448) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Mindegyik ajánlott, nyugodtan veheted az olcsóbbat is, bevált márkák.
Nekem van egy gyári huawei, viszont kocsi még nincs hozzá. :D

[ Szerkesztve ]

(#24450) t.kristof válasza Sanki (#24449) üzenetére


t.kristof
senior tag

A ugreen lesz a befutó szerintem. Tényleg adnak hozzá kábelt?

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.